Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2011., 07:51   #1081
Quote:
nepoznati87 kaže: Pogledaj post
Astrobobo pitanje za tebe da li budeš u 9 mjesecu pokušao snimitii komet budući da je on mali?
Budem, ako će biti vedro i ako mi se poklopi sa obavezama. Ako se obitine predviđanja da će postići sjaj od 6. magnitude, biti će dobar objekt za snimanje.

Quote:
webx kaže: Pogledaj post
respekt bobo
ako moze rezime sa tvoje strane za ostatak ove i za 2012
imamo li se cega bojati tj. smaka svijeta
Haha, pa cijelo vrijeme argumentiram da su to gluposti..ali u moru postova se sve to izgubilo na prethodnim stranicama

Quote:
spominje se i asteroid koji sa velikom sansom nas pogađa u 11. mjesecu,
Nema takvoga, barem ne otkrivenoga.

Quote:
te kisa meteora itd. sto od toga je moguce?
Svake godine u prosincu su geminidi, meteori koji su brojniji od ljetnih perzida, ali nisu tako popularni jer su aktivni zimi.

Quote:
nepoznati87 kaže: Pogledaj post
nemaš se čega bojati jedino ako govorimo o pravoj opasnosti onda je to asteroid apophis koji bude dva puta prošao kraj zemlje 2029 i 2036 godine i to jako blizu
Apophis nije opasnost tih godina, već se zbog tih prolaza ne može sa velikom točnošću odrediti gdje će proći u kasnijim bliskim susretima.
Astrobobo is offline  
Old 21.08.2011., 11:06   #1082
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Vidim da je tema malo iscrpljena, ali čini mi se da Nibiru i HAARP imaju svoju temu
Također, nećemo (previše) raspravljati o sadržaju nečijeg bloga. Za to postoje drugi podforumi
ako netko zeli znanstvenu temu o eleninu neka je napravi na ZNANOSTI

Ovo je na rubu znanosti i povezivanje elenina s nibiruom nije nista nenormalno
grizli is offline  
Old 21.08.2011., 12:55   #1083
Quote:
Necro21 kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da netko tog luđaka moze shvatiti ozbiljno. Idem na njegov blog tu i tamo kad sam lose raspolozen, uvijek me uspije nasmijati.
Ja isto čituckam igora, ali više zbog toga što mi je to interesantno štivo. Jest me malo splašio, ali opet ne toliko da bih kopao tunele i jame u brdu glede elenina.

Inače Igor ne piše ništa par dana već, pa pretpostavljam da je negdje na Učkoj gdje kopa jazbinu za sebe i svoje bližnje, hahah. Jer, 18. 08. je bio zadnji dan za otići u planinu. Čudim se kako se dobro obaviještena Angelina Jolie, koja je dio svjetske elite, ovih dana vucara po Brijunima, umjesto da je sa dječicom i mužićem 50 m pod zemljom.

Ne vjerujem sve doslovno o eleninu, ali dopuštam mogućnost da ipak nešto bude.

@ Na opasku moderatora da se ne udaljavamo od teme, mogu reći da je tema usko vezana uz nibiru i kostelca koji o tome najviše piše. I nemoguće je o tome pisati, a da se ne dotakne jedno ili drugo. I ja sam moderator na jednom forumu, i dopustio bih takva odstupanja, jer je to sve sraslo kao prst i nokat.
Pucko300 is offline  
Old 21.08.2011., 13:10   #1084
Često postavljanja pitanja vezana za Elenin i odgovori na ta pitanja. Koga zanima, neka pročita.

http://www.jpl.nasa.gov/news/news.cf...s.xml&rst=3105
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 21.08.2011., 13:14   #1085
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem sve doslovno o eleninu, ali dopuštam mogućnost da ipak nešto bude.
Time samo daješ krila doomsayerima. Elenin je običan komet, putanja je izračunata i neće imati nikakvog utjecaja na Zemlju. Nikakve misteriozne mogućnosti tu više nema.
Astrobobo is offline  
Old 21.08.2011., 13:21   #1086
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Apophis nije opasnost tih godina, već se zbog tih prolaza ne može sa velikom točnošću odrediti gdje će proći u kasnijim bliskim susretima.
Upravo zbog toga sam spomenuo ovaj asteroid jer se zna da bude prošao dosta blizu ali nitko nezna kako če Zemljina gravitacija utjecati na njegovu putanju jer postoji mogučnost da mu toliko promjeni putanju da kasnije bude udario u Zemlju.I zbog toga su ljudi iz ESA-e razmišljali da ga pokušaju gađati s raketama u nadi da če mu možda promjeniti putanju što dalje od Zemlje.

Zadnje uređivanje nepoznati87 : 21.08.2011. at 14:06.
nepoznati87 is offline  
Old 21.08.2011., 14:07   #1087
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Time samo daješ krila doomsayerima. Elenin je običan komet, putanja je izračunata i neće imati nikakvog utjecaja na Zemlju. Nikakve misteriozne mogućnosti tu više nema.
Ma, neke stvari i mene bace u nedoumicu. Čitajući o ovoj temi, našao sam mnoštvo vrlo uvjerljivih videa na "jubitu", i zato dopuštam tu neku malu mogućnost da ipak nešto bude. Naravno da ne mislim igdje bježati, jer jednom se mora mrijeti, bilo to 26. 09. ili za 80 godina. Kraj nam je neupitan i neumitan. Zato ne paničarim u tom pogledu o kojemu Kostelac priča. Osim toga,Katolik sam, a mi Katolici gledamo kako spasiti dušu vječnu, a ne poput Kostelca tijelo zemaljsko.

Inače, molio bih te, s obzirom da si najkvalificiraniji ovdje, da mi bar ovaj video raskrinkaš, jer me on uvelike navodi na pomisao da tu ipak ima nešto malčice.

http://www.youtube.com/watch?v=lFnWyn0lGyI&NR=1


@ I još nešto bih dodao. Pročitao sam kako se u Zagrebu formiraju grupe za preživljavanje. A s druge strane mi je čudno da u ovoj temi piše svega desetak ljudi. Bilo bi za očekivati da ih je više iz tih grupa, da si daju savjete i sl. Čudno mi je i kako ovi što pišu već nisu sprašili u planine iako im je datum za skrivanje već istekao. Malo neuvjerljivo, ali svakako zabavno štivo i tema u "sezoni kiselih krastavaca" kako novinari nazvaše ljeto, hahah.
Pucko300 is offline  
Old 21.08.2011., 14:34   #1088
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
ako netko zeli znanstvenu temu o eleninu neka je napravi na ZNANOSTI

Ovo je na rubu znanosti i povezivanje elenina s nibiruom nije nista nenormalno
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Ja isto čituckam igora, ali više zbog toga što mi je to interesantno štivo. Jest me malo splašio, ali opet ne toliko da bih kopao tunele i jame u brdu glede elenina.

Inače Igor ne piše ništa par dana već, pa pretpostavljam da je negdje na Učkoj gdje kopa jazbinu za sebe i svoje bližnje, hahah. Jer, 18. 08. je bio zadnji dan za otići u planinu. Čudim se kako se dobro obaviještena Angelina Jolie, koja je dio svjetske elite, ovih dana vucara po Brijunima, umjesto da je sa dječicom i mužićem 50 m pod zemljom.

Ne vjerujem sve doslovno o eleninu, ali dopuštam mogućnost da ipak nešto bude.

@ Na opasku moderatora da se ne udaljavamo od teme, mogu reći da je tema usko vezana uz nibiru i kostelca koji o tome najviše piše. I nemoguće je o tome pisati, a da se ne dotakne jedno ili drugo. I ja sam moderator na jednom forumu, i dopustio bih takva odstupanja, jer je to sve sraslo kao prst i nokat.
Zašto onda niste samo nastavili pisati na temi o Nibiruu? Ako spojim teme, nastat će kaos.

Nekako imam predosjećaj da će prolaskom svih navedenih datuma teoretičari malo utihnuti.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 21.08.2011., 14:41   #1089
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post

Inače, molio bih te, s obzirom da si najkvalificiraniji ovdje, da mi bar ovaj video raskrinkaš, jer me on uvelike navodi na pomisao da tu ipak ima nešto malčice.

http://www.youtube.com/watch?v=lFnWyn0lGyI&NR=1
I ja sam par puta vidio ovu fotku! To je jedina fotografija koja me intrigira po malo Lijepo se vide neki mjeseci il planeti koji orbitiraju oko te zvijezde il šta je već!
deki00 is offline  
Old 21.08.2011., 15:02   #1090
Navedeno područje se nalazi u Orionu, zviježđu koje već sad možemo vidjeti u ranojutarnjim satima, a uskoro će biti visoko na nebu spremno da ga svi odavdje promatraju. Nema smisla išta ondje skrivati jer se to područje ionako vidi sa pola svijeta, a uskoro i od nas. Tip na videu pokazuje toplu vodu, drugim riječima.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 21.08.2011., 15:08   #1091
Što se tiče tih koordinata i "dokaza" () za nešto već smo imali taj crni kvadrat na google sky. To je greška nastala spajanjem slika, a kako taj dio svemira zaista izgleda možeš vidjeti na ovom linku

http://www.sky-map.org/?ra=5.894&de=...mg_source=DSS2
Adama is offline  
Old 21.08.2011., 15:08   #1092
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Zašto onda niste samo nastavili pisati na temi o Nibiruu? Ako spojim teme, nastat će kaos.

Nekako imam predosjećaj da će prolaskom svih navedenih datuma teoretičari malo utihnuti.
Budi bez brige i dalje je ispred nas famozni datum 21.12.2012.

P.S. dobar ti je potpis.
nepoznati87 is offline  
Old 21.08.2011., 15:09   #1093
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Nekako imam predosjećaj da će prolaskom svih navedenih datuma teoretičari malo utihnuti.
Mislim da će utihnuti tek nakon 21.12.2012. samo čekam da netko spoji Maye, Nibiru, HAARP i vilenjake
Scythe is offline  
Old 21.08.2011., 15:15   #1094
Quote:
nepoznati87 kaže: Pogledaj post
Budi bez brige i dalje je ispred nas famozni datum 21.12.2012.

P.S. dobar ti je potpis.
Quote:
Scythe kaže: Pogledaj post
Mislim da će utihnuti tek nakon 21.12.2012. samo čekam da netko spoji Maye, Nibiru, HAARP i vilenjake
Pa eto.. 18.08. je isto bio spominjan, pa ništa.
Vidjet ćemo 26.09. A onda laganini temice do 21. 12. 2012.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 21.08.2011., 15:56   #1095
Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
Inače, molio bih te, s obzirom da si najkvalificiraniji ovdje, da mi bar ovaj video raskrinkaš, jer me on uvelike navodi na pomisao da tu ipak ima nešto malčice.

http://www.youtube.com/watch?v=lFnWyn0lGyI&NR=1
Lik nigdje ne navodi izvor navodne fotografije niti gdje je našao fotografiju sa koordinatama. Kako možemo znati da on nije jednostavno našao bug u Google Sky i upisao koordinate na sliku par kuglica koje je napravio u Photoshopu? Inače taj dio neba se bez problema vidi iz naših krajeva. Teleskop na južnom polu se nalazi točno na južnom polu i njemu je taj dio neba uvijek vrlo blizu horizontu (južni pol je na - 90, ovaj objekt na -6 stupnjeva). To je radio teleskop i uopće sumnjam da može snimati objekte koji su tek par stupnjeva iznad horizonta.
Astrobobo is offline  
Old 21.08.2011., 22:24   #1096
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Što se tiče tih koordinata i "dokaza" () za nešto već smo imali taj crni kvadrat na google sky. To je greška nastala spajanjem slika, a kako taj dio svemira zaista izgleda možeš vidjeti na ovom linku

http://www.sky-map.org/?ra=5.894&de=...mg_source=DSS2
Kad odzumiraš i staviš na IRAS vidi se onaj smiješko malo desno od kordinata
Mrax is offline  
Old 21.08.2011., 23:08   #1097
Nemoguće je ne primijetiti da što je ključni datum bliži, Kostelac na blog stavlja više marketinških sadržaja. I kako takvi ljudi onda mogu imati vjerodostojnost? Najizglednije ipak zvuči hipoteza da je cijela ova gungula oko 26 IX podignuta da se u ljudima ubije vjera u opasnost koja prijeti 21. XII 2012. jer će im se do onda doista sva proročanstva ogaditi
Caligula Caesar is offline  
Old 21.08.2011., 23:19   #1098
nitko na ovom svijetu ne zna kad će biti kraj svijeta! Onaj ko to zna nije s ove planete 100%
narone is offline  
Old 21.08.2011., 23:29   #1099
Ovisi o tome koja nam je definicija "kraja svijeta". Za dinosauruse se odavno dogodio, za nosoroge se upravo događa, a za ljude.......
Caligula Caesar is offline  
Old 21.08.2011., 23:40   #1100
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Ovisi o tome koja nam je definicija "kraja svijeta". Za dinosauruse se odavno dogodio, za nosoroge se upravo događa, a za ljude.......
Najvjerovatnije ćemo sami sebi napravit smak svijeta.
nepoznati87 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.