Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2013., 16:19   #2661
Quote:
Mia007 kaže: Pogledaj post
HURREM:Sultana,if you came to bid me farewell,don't bother yourself.Our separation will only be for a short while.

HURREM:Sultana,unlike you,I didn't come from flower gardens.If you have lived & exposed to half what I lived.....if you suffered the pains I suffered...the torture I passed through.... You wouldn't be able to stay standing on your feet.
SAHveryone knows where you came from!!You are a slave from Rutenia.What was your name? Alexandra La rossa.
HURREM:My name is Hurrem, Sultana.I AM Hurrem Sultana,Wife of Sultan Suleiman.The mother of 5 of his princes.Defeating me is not that easy.
više su fkt pretjerali s tim Hurkinim opravdanjima kak je ona majka 5 djece, kak je jadna dovedena sama u palaču, pobijena joj obitelj, itd...u to vrijeme to NIKOGA nije bilo briga i tu se slažem sa Šahicom, iako me pomalo počelo nervirati to što vječno protežu taj njezin argument da je ona plave krvi

i da, Nigar se srozala skroz, ali skroz, žena koja nema pametnijeg posla neg bit na usluzi drugima
kao ne može se ona razvest od Rustema, pa mora bit tu

Zadnje uređivanje Bhea : 27.04.2013. at 08:58. Reason: [QUOTE]
pattie_boyd is offline  
Old 25.04.2013., 21:07   #2662
Quote:
iskra01 kaže: Pogledaj post
Hoće, ali će nakon nekog vremena pretući ženu, Šah sultaniju pa će ga Suljo smijeniti.
Kao da su je dobro oslikali u seriji.


i za to će okriviti Hurem...
al mi je ipak po guštu,da ta šahbuba dobije po tamburi,jer istinski iritantan lik...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 25.04.2013., 22:23   #2663
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
kao ne može se ona razvest od Rustema, pa mora bit tu
Mislim da je u poslednjim epizodama rečeno da ona neće da se razvede od Rustema. Scenarista ne zna šta radit sa njom, to je problem.. A možda Filiz ima klauzulu da ne sve da je izbaci. Šalim se.

Zadnje uređivanje Bhea : 27.04.2013. at 09:00. Reason: [QUOTE]
dr_md is offline  
Old 26.04.2013., 01:21   #2664
najbolje bi je bilo maknut iz serije jer već odavno nema funkciju...Mihri se udaje za Rustema, 100 %, tak da će morat nekak s njom razvrgnut, al opet, kod njih je dozvoljena poligamija, tako da i ne mora bit

nadalje, šta je sad ovo, Lutfi napušta Šahicu, priklanja se Hurki...ide u smjeru da će se i ona poželjet njega riješit, al opet tu fali i 3. osoba da bude sve kao i u RL...Merdžan možda

ma glupo mi je opet ovo Suljo i Hurka na kraju poljubac
pattie_boyd is offline  
Old 26.04.2013., 01:24   #2665
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
više su fkt pretjerali s tim Hurkinim opravdanjima kak je ona majka 5 djece, kak je jadna dovedena sama u palaču, pobijena joj obitelj, itd...u to vrijeme to NIKOGA nije bilo briga i tu se slažem sa Šahicom, iako me pomalo počelo nervirati to što vječno protežu taj njezin argument da je ona plave krvi

i da, Nigar se srozala skroz, ali skroz, žena koja nema pametnijeg posla neg bit na usluzi drugima
kao ne može se ona razvest od Rustema, pa mora bit tu
Čuj oćemo to mi ili ko god priznat ili nećemo, tu, tamo, sad, u ono ili ovo vrijeme, UPRAVO u tome ih je Huri sve sje.....i totalno im sje......koncepciju i upravojn joj je TO i adut koji s pravom naglašava....jer je to i cijela istina a istina kadkad j...... boli da je ona prošla sve i svašta, i sito i rešeto, i ubijali ju, protjerivali, pobili joj familiju, za sve je bila, i još je dežurni krivac, dok se ova razlijegala po svili i kadifi i mirisala ruže u sultanskom vrtu kad nije visila na internetu...i kad nije heklala.....i Huri baš zna čime će ih dobro podbosti i ovaj ovdje razgovor tj. u tri rečenice joj je upravo spustila sve što je ništa drugo nego istina....i Šaha jednostavno ne može prihvatiti da je to ljubav, da je ona JEDINA uspjela u onome što niti jedna nije, postati zakonitom Sultanovom ženom i to iz ljubavi, ne iz Suljinog interesa, jer da ju nakon onog odbijanja nije onoliko i dalje volio mogo ju je jednostavno ostavit tam da trune u onoj vili, obezglavit ju i nikom niš, ALI nije....nakon one ideje da se žene mogao joj je reći daj jesi normalna, budi bog s tobom curo, kakav brak, ne da mama a i nije po PSU, aaaaaaağlar vodite je, ALI nije......i Šahi to nije jasno (a niti ostalima) jer ona NIKAD nije niti neće saznat kaj je to ljubav.....Hurka se trebala DOBROOOOO izborit da postane Sultana, dok je ovo crno razmaženo graktalo to postalo rođenjem.....a posle nije bila u stanju onda to dostojansvo jedne Sultanije sačuvat nego ajmo nemamo posla pa ajmo podje....Hurku...eh.....ne'š ti plave krvi....

Zadnje uređivanje Bhea : 27.04.2013. at 09:02. Reason: [QUOTE]
Mia007 is offline  
Old 26.04.2013., 06:09   #2666
Da,stvarno je nerazumljiva ta mržnja šahbube naspram hurke,jer očito je, da
ona nema ama nikakvog objektivnog razloga da hurku mrzi.Živjela je tamo daleko od stambula,nit joj je hurka činilo neko zlo,nit su se sretale,a buba došla pa iz čistog mira ili čiste zlobe,sad je želi uništiti.
Ne pravda je nikakva kvazi osveta,jer očito je da joj je do hatinog mišljenja i poriva stalo kao i do lanjskog snijega,(osobno ako je i bila zaljubljena u ibricu,davno prošlo)a sestrinska "ljubav" u šahbube izbija kao i PMS.
Ono strašilo od merđanvampira uz nju,nema ama nikakvu svrhu,jer do sada nije pokazao nikakvu genijalnost..elem i šahbuba i vampir su tu čistog zla i zlobe radi,da bi ispunili nekakvu scenarističkoidejnu kvotu.
Bili bi efektivni i opravdani da su u međuvremenu uspjeli hurki skinuti glavu,za što očito ni scenarist ni likovi nemaju petlju...
a što ti autori malo ne naprave neku anketu i traže ideje od gledatelja...osobito nas furumaša....
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 26.04.2013., 10:26   #2667
Quote:
Mia007 kaže: Pogledaj post
i Šaha jednostavno ne može prihvatiti da je to ljubav, da je ona JEDINA uspjela u onome što niti jedna nije, postati zakonitom Sultanovom ženom i to iz ljubavi, ne iz Suljinog interesa, jer da ju nakon onog odbijanja nije onoliko i dalje volio mogo ju je jednostavno ostavit tam da trune u onoj vili, obezglavit ju i nikom niš, ALI nije....
Nemoj molim te spominjati brak koji je iz čiste ljubavi i bez interesa, kad svi dobro znamo kojim se lukavstvom Hurka poslužila da se uda . Svaka njoj čast na ideji, ali je glupo tvrditi da je to bila neka velika Suljina ljubav obzirom da je on nikad ne bi oženio da ona nije to tako odigrala. I u toj palači bi vjerovatno ostala da nije bila napadnuta u šumi. Isto kao što bi se iz ove posljednje situacije teško izvukla da nije bilo kuge. Znam da ne mogu drugačije raditi zbog povijesti, ali nije interesantno gledati kad se ona uvijek nekim sretnim spletom okolnosti uspije izvuć iz svega... A i ti i ja znamo da Hurka ima jaaaako puno interesa u ljubavi koji osjeća prema Sulji

Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Da,stvarno je nerazumljiva ta mržnja šahbube naspram hurke,jer očito je, da ona nema ama nikakvog objektivnog razloga da hurku mrzi.
Ljudi, morate se postaviti u ta doba. Oni su bili Dinastija, od malena odgajani da su najbitniji, i da im niko ne smije ni prići skutima. A onda dođe neka robinja, i potpuno im raz*ebe koncepciju. Što se Šahe tiče, da nema nijedan drugi razlog, to što je više puta pokušala da joj smakne nećaka je meni sasvim dovoljno. A da ne spominjem kako nju kroz sve epizode provlače kao neku Validinu nasljednicu, a znamo kakav je Valide imala stav prema Hurki. Sve je to povezano, nije kao da je Šaha pala sa neba u tu porodicu ako se nije prije pojavljivala u seriji.

Što se Nigar tiče, nadam se da će joj sačuvati makar neki minimum dostojanstva i nek ode što prije, ovo je postalo silovanje lika. I naravno da se Rustem mora razvesti od nje bez obzira na poligamiju, zar stvarno mislite da bi kćerka jednog Sultana pristala da bude druga žena iza neke tamo Nigar ex kalfe?
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Old 26.04.2013., 10:28   #2668
Quote:
apek11 kaže: Pogledaj post
pogledajte 2.najavu za ep96 koja daje odgovor....http://moevideo.net/video/52050.5221...12f73abeae7438
Nisam ni sumnjala
plava ruža is offline  
Old 26.04.2013., 10:36   #2669
Prema povijesti, ako se neka sultanija htjela/morala udati za nekoga tko je bio oženjen, on se morao rastati i nije smio tražiti razvod, mogla je samo sultanija.
Mirhimah se nije rastala od Rustem paše, on je umro prirodnom smrću prije nje, nakon 22 godine braka.
Bez obzira što njega opisuju kao groznog, on je znao napuniti riznicu, svoju kasu i još je donirao novac za izgradnju javnih dobara. Čovjek je bio sposoban, a to što su ga u ono vrijeme za sve okrivili - a koga od stranaca u Osmanskom Carstvu nisu, a da nije bio "njihov"?
iskra01 is offline  
Old 26.04.2013., 13:39   #2670
allah allah, malkoč opet u ljubavnim zavrzlamama! dizifilm portal piše da se će se kastingu pridružiti bivša miss turske 2012. Melisa Kavsak, te da će upravo ona glumiti novu bali begovu ašk.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 26.04.2013., 15:43   #2671
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
allah allah, malkoč opet u ljubavnim zavrzlamama! dizifilm portal piše da se će se kastingu pridružiti bivša miss turske 2012. Melisa Kavsak, te da će upravo ona glumiti novu bali begovu ašk.


a kad pogledaš fotke,slični su kao da su iste familije...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 26.04.2013., 19:04   #2672
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Da,stvarno je nerazumljiva ta mržnja šahbube naspram hurke,jer očito je, da
ona nema ama nikakvog objektivnog razloga da hurku mrzi.Živjela je tamo daleko od stambula,nit joj je hurka činilo neko zlo,nit su se sretale,a buba došla pa iz čistog mira ili čiste zlobe,sad je želi uništiti.
Ne pravda je nikakva kvazi osveta,jer očito je da joj je do hatinog mišljenja i poriva stalo kao i do lanjskog snijega,(osobno ako je i bila zaljubljena u ibricu,davno prošlo)a sestrinska "ljubav" u šahbube izbija kao i PMS.
Ono strašilo od merđanvampira uz nju,nema ama nikakvu svrhu,jer do sada nije pokazao nikakvu genijalnost..elem i šahbuba i vampir su tu čistog zla i zlobe radi,da bi ispunili nekakvu scenarističkoidejnu kvotu.
Bili bi efektivni i opravdani da su u međuvremenu uspjeli hurki skinuti glavu,za što očito ni scenarist ni likovi nemaju petlju...
a što ti autori malo ne naprave neku anketu i traže ideje od gledatelja...osobito nas furumaša....
mislim da je Šahici i dalje stalo do Ibrice i da ga ona nikad nije preboljela, što se i vidi iz njezinog odnosa sa Lutfijem...možda je došla u nakani da izgladni odnos sa Ibricom i da ga preotme Hatidži? tko zna kaj se sve njoj petljalo u glavi kad je dolazila...drugi razlog je šta želi svog mužića postaviti na tron, a tu joj je prijetnja Hurka sa svojim Rustinašom, eto drugi razlog protiv Hurke...i treće i najvažnije se dosad pokazalo da joj je stalo do dinastije i očuvanja te plave krvi, te joj tu smeta ta Hurkina nadmoć koju bi preko Lutfija vjerojatno ona preuzela...ima ju razloga ne voljet, makar se nisu ni poznavale

Mia, ja nekako i dalje tvrdim da je Hurka sa Suljom prvenstveno iz osvete i koristoljublja, dok ju Suljo bezvremenski voli
pattie_boyd is offline  
Old 26.04.2013., 20:16   #2673
Turbe turbe sad Bali bej kao postao vazan lik? Meral je znala napraviti lik sa svojim odredjenim karakteristikama i voditi ga kroz brda i doline zivota i duse - Yilmaz samo trpa neke likove koje ne definise i na kraju ne zna sta raditi sa njima.
Sto se moje Nigar tice, smatram, ovako bez sale, da ce je uskoro ubiti ili ce je Hurrem prognati.
dr_md is offline  
Old 27.04.2013., 12:51   #2674
Prva najava 97. epizode. U Bali begovim očima je Mihri još uvijek dijete, sva sreća po Hurku što Rustem nema tih problema

http://www.dailymotion.com/video/xzc...s#.UXur57WeOaU
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Old 27.04.2013., 15:27   #2675
Quote:
Okanica kaže: Pogledaj post
Prva najava 97. epizode. U Bali begovim očima je Mihri još uvijek dijete, sva sreća po Hurku što Rustem nema tih problema

http://www.dailymotion.com/video/xzc...s#.UXur57WeOaU
Rustem je pedofil, vidljivo iz daleka ...on je sav presretan što će ju oženit

jel Ajaz umro i povijesno od kuge jer je samo dvije godine bio veliki vezir?
pattie_boyd is offline  
Old 27.04.2013., 15:33   #2676
Počeo sam gledati i ja seriju, pitanje je dali možete pogodit ko mi je omiljen lik
BozWon is offline  
Old 27.04.2013., 15:38   #2677
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
jel Ajaz umro i povijesno od kuge jer je samo dvije godine bio veliki vezir?
Jeste
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Old 27.04.2013., 17:02   #2678
Dosta vec sa tim pedofilima pliz.
dr_md is offline  
Old 27.04.2013., 17:13   #2679
ne zagovaram nasilje pogotovo nad ženama al daj kad će više luftić prebit šahbubu ne mogu dočekat
Lake is offline  
Old 27.04.2013., 19:02   #2680
Thumbs down

Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ne zagovaram nasilje pogotovo nad ženama al daj kad će više luftić prebit šahbubu ne mogu dočekat
Za dvije godine, neće tako skoro. Nisam ni ja za nasilje, ali budući da je ovo serija u kojoj je sve dozvoljeno, pa tako Šah naređuje Huremino ubojstvo, red je da barem dobije batine.
Inače, ja ne znam kada sam vidjela da je nekoj ženi muž toliko odbojan, a ona se ne rastaje od njega. Siroti Lufti nije mogao tražiti razvod jer se to po zakonu nije moglo ako si oženjen sultanijom.
Nije mi uopće simpatična, u sve se petlja, ne preza ni od čega. Hladna i proračunata do srži.
iskra01 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.