Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2013., 19:16   #61
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Smeta mi što sad moram provest večer s njime dosadnim, a i dobar dio sutrašnjeg dana.

pa tebe netko tjera na to? Ne razumijem
Mislim, kakva je to veza gdje tebe smara, umara i nervira to što moraš izići s njim?!
Ne kažem da je do tebe, nisam čitala prije što ste sve pisali...možda on jeste stvarno nezanimljiv itd, nemam pojma...ali curo, prekini to, jer čim tražiš savijete po forumu i žališ se, znaj koliko je sati.
Sretno i nađi nekog s kim će ti svaka sekunda biti zanimljiva.
To između vas dvoje je samo ""patnja", dal je obostrana, ne znam.
Pozz
__________________
I choose to be happy...
Lara0912 is offline  
Old 18.01.2013., 19:16   #62
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Pa sad trenutno da. Meni se fakat ne da večers s njim blejiti u prazno.
A vjerojatno i on to isto misli.

Nego, jesi li pokušala nešto napraviti, predložiti što bi radili da vam ne bude dosadno ili samo očekuješ od njega da nešto poduzme?
Što bi voljela raditi da ti ne bude dosadno?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 18.01.2013., 19:18   #63
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
Reci mu da ti je dosadno u vezi i da bi željela promjenu
Rekla sam mu bila negdje ljetos, pa se ništa nije promijenilo. Tad je palo tih nekoliko izlazaka s društvom...

Mislim razumijem ja njega da radi i da je nekad fakat umoran, ali meni su vikendi za izlaske, a ne da spavamo do ručka i onda kuhamo ručak i onda gledamo dnevnik i zabavnoglazbeni program HRTa...
__________________
When you're slapped, you'll take it and like it.
Malteški Paun is offline  
Old 18.01.2013., 19:26   #64
Quote:
Djetic kaže: Pogledaj post
Malena, ja bi njemu savjetovao da te veceras dobro oprasi, i spusti malo na zemlju, a tebi da ako je situacija takva kakva je, nezaintersovanost uopste kada dodjes kod njega za bilo kakve igre, pricu ili bilo sta sto ce ciniti varnice izmedju vas, onda fino lijepo veceras mu objasni kako stvari stoje i pozdravi se sa njim ... To je to...
Ja ću njega napucat u autu za jedno 20min, baš će mi prijati šetnjica...
Quote:
Vladik kaže: Pogledaj post
onda se puknes s njim jer ti to valja i nakon toga ti zalegnes i gledas tv a on nek se zabavlja na netu, vazno je kvalitetno ispuniti slobodno vrijeme :ro fl:
Ne kažem da nekad ne bih ležala i blejala u telku, ali DANAS sam propustila stvari s frendovima zato jer njega nisam vidjela tjedan dana!
Quote:
Lara0912 kaže: Pogledaj post

pa tebe netko tjera na to? Ne razumijem :ne zna : :ne zna :
Mislim, kakva je to veza gdje tebe smara, umara i nervira to što moraš izići s njim?!
Ne kažem da je do tebe, nisam čitala prije što ste sve pisali...možda on jeste stvarno nezanimljiv itd, nemam pojma...ali curo, prekini to, jer čim tražiš savijete po forumu i žališ se, znaj koliko je sati.
Sretno i nađi nekog s kim će ti svaka sekunda biti zanimljiva.
To između vas dvoje je samo ""patnja", dal je obostrana, ne znam.
Pozz
Danas me umara jer mi se baš danas ne da. Mislim da bi mi samoj večeras bilo milije blejat u prazno. A ne znam kako to njemu objasnit...
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A vjerojatno i on to isto misli.

Nego, jesi li pokušala nešto napraviti, predložiti što bi radili da vam ne bude dosadno ili samo očekuješ od njega da nešto poduzme?
Što bi voljela raditi da ti ne bude dosadno?
Probala jesam, predlagala sam mu stvari, nagovarala ga na izlaske.
Ja bih nešto spontano, a vidim da se to kod njega neće nikad dogodit...
Quote:
šljaker22 kaže: Pogledaj post
doći ću ja do vas i bacit ćemo grupnjak....i eto tebe sutra na temi o prekidu i kako je sve u kurcu,oćeš tak?
NE
__________________
When you're slapped, you'll take it and like it.
Malteški Paun is offline  
Old 18.01.2013., 19:30   #65
Ne kužim kak je njemu to ok, da ne izlazite, ne družite se sa drugim ljudima...
Crveni is offline  
Old 18.01.2013., 19:35   #66
Ženo barem se navikavaš za brak...
Dobro ti dođe takva praksa.
Volimzivotne is offline  
Old 18.01.2013., 19:36   #67
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Danas me umara jer mi se baš danas ne da. Mislim da bi mi samoj večeras bilo milije blejat u prazno. A ne znam kako to njemu objasnit...
Pa tu je problem...jer meni kad dođe onaj dan da nemam volje ni za što, tada jedino pomogne dečko
Pokušaj pričati s njim, nemoj večeras, jer si neraspoložena, onda će samo preći u svađu. Gle, ako voliš stvarno tog dečka, onda izdrži noćas. Predloži mu neke zanimljive stvari da radite, ako ih odbije, izdrži. Neće svijet propasti Ali kad vidiš da si raspoložena, uhvati ga i pričaj s njim. Reci mu otvoreno, mislim ok...nemoj reći -e fakat ti si meni dosadan...nego otvoreno i direktno, ali na lijep način. Kaži mu što ti smeta i predloži mu što sve možete da radite. Trebao bi shvatiti Sretno
__________________
I choose to be happy...
Lara0912 is offline  
Old 18.01.2013., 19:40   #68
Paunico ti si dosadna, no ofens
Baš tako zračiš, a ovaj se jadnik pomirio sa situacijom i čeka. Mislim da će slavit danas ako ga napucaš i ja zajedno s njim if u nou vat aj min
__________________
yeah, we'd always play boys against girls, and both sides would cheat
Hide Seek is offline  
Old 18.01.2013., 19:53   #69
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
Ne kužim kak je njemu to ok, da ne izlazite, ne družite se sa drugim ljudima...
ne znam :nezna:
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Ženo barem se navikavaš za brak...
Dobro ti dođe takva praksa.
valjda nismo jedno za drugo
Quote:
Lara0912 kaže: Pogledaj post
Pa tu je problem...jer meni kad dođe onaj dan da nemam volje ni za što, tada jedino pomogne dečko
Pokušaj pričati s njim, nemoj večeras, jer si neraspoložena, onda će samo preći u svađu. Gle, ako voliš stvarno tog dečka, onda izdrži noćas. Predloži mu neke zanimljive stvari da radite, ako ih odbije, izdrži. Neće svijet propasti Ali kad vidiš da si raspoložena, uhvati ga i pričaj s njim. Reci mu otvoreno, mislim ok...nemoj reći -e fakat ti si meni dosadan...nego otvoreno i direktno, ali na lijep način. Kaži mu što ti smeta i predloži mu što sve možete da radite. Trebao bi shvatiti Sretno
Sad sam već toliko našpanana da mislim da neće bit vremena za "fino polako"...


Quote:
Hide Seek kaže: Pogledaj post
Paunico ti si dosadna, no ofens
Baš tako zračiš, a ovaj se jadnik pomirio sa situacijom i čeka. Mislim da će slavit danas ako ga napucaš i ja zajedno s njim if u nou vat aj min
nisam
__________________
When you're slapped, you'll take it and like it.
Malteški Paun is offline  
Old 18.01.2013., 19:57   #70
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Gnjavio me nešto sitno s planovima za novu godinu, pa mu nisam uspijevala objasniti da to ne treba baš toliko planirati, ali valjda kad čovjek izlazi van jednom u 6 mjeseci onda mu se ne može objasniti da je novogodišnji izlazak samo "obučeš se i idemo bilogdje"...
Ja sam poprilicno flegmatican oko dosta stvari u zivotu, ali ovako nesto nikad ne bih provalio za novu jaru
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 18.01.2013., 20:14   #71
veza ti je bezveze
Boki000 is offline  
Old 18.01.2013., 20:21   #72
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Upravo odbojavam sate do izlaska sa svojim dečkom. Skupa smo oko godinu dana i nemamo ama baš nikakvih konfliktnih situacija u vezi. Sve je super. Ali danas sam izgleda ustala na lijevu nogu jer bih radije provela večer sa bilo kime radije nego s njim.
Negoo na koju nogu si ustajala dosad u ovih godinu dana?

...jel vam veza od samih pocetaka takva monotona?

...ako je - jel ti to odgovaralo, dok nisi ustala na lijevu nogu
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Old 18.01.2013., 21:33   #73
umjesto da nama tu trkeljaš i žališ se kako ti je dosadno, mogla bi s čovjekom porazgovarat i tražit promjene, a ne reč da ti je dosadan jer si se probudila na lijevu nogu....meni su svi dosadni kad ustanem na lijevu nogu, onda na kraju živčanim na mačku a ni kriva ni dužna, u tvom slučaju dečko


reci mu šta misliš i da želiš promjene...
to je isto ko da kažeš gladan sam i čekaš da ti se jelo samo napravi
durarara is offline  
Old 18.01.2013., 21:46   #74
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post

Možda ga onda ostavim još večeras.
Wooow, super je da o tome razmišljaš nakon nekoliko postova hrpe stranaca na nekom forumu. To je onak stvarno prajsles.
Violently happy is offline  
Old 18.01.2013., 22:30   #75
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
moj mali je dosadan
al tako je drag
on je miran i naporan
kao crni mrak

jedna gruda, druga gruda
ispod haljine
e moj mali drugima ide

moj mali je dosadan
kao da je star
moj mali je dosadan
nikad ne ide u grad

oblacim jaknu sa nitnama
i pijem pivo bez pjene
on nosi tugu u ocima
a ne voli grudanje

nemam inspiracije dalje
zaista si pre-dosdan. stvarno. nepostoji rijec
__________________
Sretan sam
colinb is offline  
Old 18.01.2013., 23:19   #76
Quote:
Ne idemo nikamo i ne radimo ništa zajedno.
i onda...

Quote:
Seks štima i slažemo se oko svega. I zgodan mi je.

Quote:
Mislila sam da netko ima kakvu ideju za quick-fix ove situacije


dakle... predloži mu da ostanete samo frendovi... fak frendovi... možda se iznenadiš
IvyBlue is offline  
Old 18.01.2013., 23:29   #77
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Sve drugo štima.
štima kurac ako si ti toliko zgrozena sto ces vecer provesti s njim...cekaj ono wtf?????? imas frendove znaci imas decka...pa sta ne bi mogla i decka povesti
kao da se moras penzionerski druziti u dvoje
decemberlady is offline  
Old 18.01.2013., 23:35   #78
Ako bi ti radije bila na nekom drugom mjestu s nekim drugim društvom onda vi niste jedno za drugo.

To su ti, već rekli...
Natashinka is offline  
Old 18.01.2013., 23:50   #79
ma jesu, samo ona to jos ne shvaca
__________________
Nisam ja Vlado, ja sam ulični svirač Vladik iz Moskve...
Vladik is offline  
Old 19.01.2013., 02:09   #80
no offense, ali jedino si ti u toj prici dosadno, a njega takvim pokusajes iskazat.
ako ti vec smeta sto ces se nac sa njim, sto mu ne kazes da neces ic, ili sto ne pokusate zajedno to promijeniti?
a ne ti dodjes svom njonji mogli bi malo vani, on kaze neda mi se, a ti odma odustanes i onda dodjes na forum i cicis. veza je za 2 ljudi i oko toga se trudi koliko toliko, a ne da ti forum rijesaje vezu jer nemas dovoljno soli u glavi. ne znas ni sama vise sta bi lagala, alaaaa. za mi je tvog miceka, ako vec nije bivsi
__________________
~Fear is the weakness~
Cruu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger