Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2014., 22:19   #141
Više sam očekivao, ali nije loš film. Početni i zadnji dio su mi dobri i prolazni, a srednji dio filma mi je dosadan i negledljiv. Istina sve već viđeno i dočarano hrpu puta u mnogim ovakvim filmovima. Prvo ide negiranje pa nevjerica pa prihvaćanje da tu ima nečeg paranormalnog, pa usijanje i onda rješenje. Po ne znam koji put. Trebali su to nekako preoblikovati.

Ocjena 5,5 od 10. Za neku dvojku je u našem obrazovnom sustavu kako bi se reklo.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 03:27   #142
vrlo dobar i poučan film
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 19:46   #143
Odlicna film Jedino je kraj mogao biti malo bolji, ali vjerojatno su morali tako jer je ako se ne varam po istinitom dogadjaju.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 11:27   #144
Svakako jedan od boljih horror filmova u zadnjih 4-5 godina.
Preporuka u svakom slučaju.
OceansAway is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 00:02   #145
Osrednji filmić.
Recklaža do boli.

Objektivno, nije loše napravljen - ali s obzirom na tako izlizani scenarij, jednostavno nije imao nikakve šanse već u startu.

Istina, ako se usporedi s onim što se snima zadnjih 5-6 godina, onda bi se moglo reći da je čak i dobar naspram toga, međutim - to je samo zato što se štanca gomila smeća, pa je ovaj isplivao van. Ali i dalje vrlo bezidejan, pogledao sam valjda 10 takvih istih filmova prije ovog.
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 23:38   #146
S obzirom da nisam fan horora, pogotovo ovih novijih, ovo je ispalo začuđujuće dobro.

Dobro, na kraju ispada ko neki mix haunted house teme i egzorcista, ali sve do kulminacije priče ima jedan fin tempo i postepenom gradacijom pravi onaj željeni efekt.

Pred kraj već malo naporan, ali dobar dio me držao u napetosti. Obično kod većine filmova zijevam ili pogledavam sa strane... kak su i krenuli neki noviji naslovi, horori izgledaju pametnije i u svakom slučaju gledljivije nego što su bili...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 17:39   #147
Ponovo sam pogledo sinoc i još uvijek je odlican. I nakon ponovnog gledanja film nije izgubio na jezivosti koju sam osjetio kad sam ga prvi put gledo.
Jedan od rjetkih filmova da bez krvavog nasilja, golotinje, seksa ili psovki, dobije rating R, samo na osnovu terora.
Po meni jedan od najboljih horora u posljednjih 20 godina i vjerojatno najbolji film o posjedovanju / ukletoj kući, ujedno sa originalnim Egzorcistom.

Teško je napraviti nešto svježe s ovim pretučenim žanrom, ali nekako su ovdje uspjeli. Reakcija publike kad ga gledate u kinu sve govori.
8/10 od mene.
220volt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 19:22   #148
Ja se sjecam da sam bio na prvo gledanje oduševljen i jedinicom i dvojkom, a onda sam prosle god rewatchao jedinicu i zestoko mu smanjio ocjenu i ostao razocaran, ostao sam ga zapamcen kao neprosjecan, drugaciji horor, a na kraju sam si mislio pa sto mi je bilo da sam mu dao 9 ili cak 10 na kraju promijenio na 4/10. Mislim najveci pad ocjene nekog filma nakon rewatchanja. S tim da je ipak prošlo 7 god izmedu 2013 i 2020.

Al gledat cu treci svakako.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 19:55   #149
Quote:
Jobi kaže: Pogledaj post
Ja se sjecam da sam bio na prvo gledanje oduševljen i jedinicom i dvojkom, a onda sam prosle god rewatchao jedinicu i zestoko mu smanjio ocjenu i ostao razocaran, ostao sam ga zapamcen kao neprosjecan, drugaciji horor, a na kraju sam si mislio pa sto mi je bilo da sam mu dao 9 ili cak 10 na kraju promijenio na 4/10. Mislim najveci pad ocjene nekog filma nakon rewatchanja. S tim da je ipak prošlo 7 god izmedu 2013 i 2020.

Al gledat cu treci svakako.
Meni je ocjena nakon ponovnog gledanja pala sa 9 samo na 8. 10-tke tesko da dajem hororima, ali nadje se poneki.

A trojka je najvece sranje sto sam gledo. Nema James Wana i kvalitet odma niz provaliju. Uzas film. Pogledaj o svom riziku da ces upropastit 2 sata zivota.
220volt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2021., 01:23   #150
Ojoj nisam ocekivao da je treci toliko los sad nez dal da ga gledam
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2021., 01:37   #151
Quote:
Jobi kaže: Pogledaj post
Ojoj nisam ocekivao da je treci toliko los sad nez dal da ga gledam
Mislim, misljenja su subjektivna. Mozda tebi nebude los. Ali mene je licno nenormalno razocaro. Znam dosta prijatelja kojima nije los ali neznam ni jednog koji je reko da mu je dobar.
220volt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.