Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 12:53   #81
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
zato što je odglumila svoje "zatočeništvo" pred kamerama.
kao, silovao ju je, bila mu je sex. ropkinja... i kao odmah je pokušala pobjeći pa je glumila kao da je očajna i da lupa po vratima, tek silovana i krvava.
znala je, da kad se jednom vrati u Missouri, da će policija pregledavati sve te kamere dok je bila kod D. Time će njena priča ispasti vjerodostojna. da nije, imala bi samo priču.


Meni bi kraj bio ok, da je to stvarno affleckovo dijete, al ovako mi je to baš glup kraj, što on osjeća moralnu obvezu ostati s njom radi djeteta, a zna da nije njegovo
bolje bi mi bilo da je kraj takav zato što je Rosamund u pravu, on je prevelika pička i ništa neće postić bez nje.
Da li je postojala kamera u spavaćoj sobi kod D?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 13:01   #82
Mislim da je i na to mislila. Ne postoje, dakle iskoristila je činjenicu što su kamere samo ispred ulaznih vrata i kuće.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 17:44   #83
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Mislim da je i na to mislila. Ne postoje, dakle iskoristila je činjenicu što su kamere samo ispred ulaznih vrata i kuće.
Ovo.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 18:22   #84
Nisam pretjerano oduševljen filmom. Ono film je dobar, 2 i pol sata su prošla brzo, nije dosadan, gluma je dobra, atmosfera također, ALI fali nešto... i priča je malo nerealna i ima nekoliko nelogičnosti (to je do knjige).

Sve u svemu dobar triler, neću ga dugo pamtit. 7/10
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 18:26   #85
Meni je jedino smetalo sto mi je film opet bio predvidljiv, ocekivao sam da ce me ovaj nadmudriti. Nisam citao knjigu, da se razumijemo.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 22:20   #86
Nije mi se pretjerano svidio film.Pozitivno je što nije dosadan ali je prilično predvidljiv.Ne bih se složio da je gluma bila dobra.Mislim da je ovo jedan od slabijih nastupa Bena Afflecka a i inače ne cjenim ga baš kao glumca.Mislim da bi netko drugi puno bolje odigrao tu ulogu.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 22:52   #87
Film ko film je odlično napravljen, ali me kraj baš iznervirao
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:36   #88
Meni je kraj bio odlican. Upravo sam takav ocekivao. Sve ostalo bi unistilo film u mojim ocima.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:38   #89
Suhoparna i pragmatična ekranizacija. Roman dobar, film za brzi zaborav.
Veliko nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:47   #90
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Meni je kraj bio odlican. Upravo sam takav ocekivao. Sve ostalo bi unistilo film u mojim ocima.
upravo to, svi koje poznam a gledali su film kažu da im je kraj loš, po meni je kraj savršen i još mi ostavi bolji dojam filma
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:56   #91
Meni je kraj više čudan. Koliko bi ljudi postupilo kao on na kraju?
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 00:04   #92
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
upravo to, svi koje poznam a gledali su film kažu da im je kraj loš, po meni je kraj savršen i još mi ostavi bolji dojam filma
Upravo tako.
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Meni je kraj više čudan. Koliko bi ljudi postupilo kao on na kraju?
Nije bitno koliko. Bitan je glavni lik, njegov karakter, odluke koje bi on donio.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 12:14   #93
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Meni je kraj više čudan. Koliko bi ljudi postupilo kao on na kraju?
Ovo.

Kraj je stvarno loš. I Ben mi nije bio baš nešto.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 23:21   #94
knjiga je jebena , a film ću gledati i vjerujem da će biti dobar, dobra je ekipa i režiser
nemre bit loše
pandoraa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 11:40   #95
Pogledao sam film u kinu, knjigu nisam čitao. oduševljen sam, obožavam takve trilere, to mi je jedan top američkih filmova zadnjih 10 godina, tu negdje sa Shutter island.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 19:30   #96
Svi toliko pricaju o ovome filmu mada nisam imao namjeru ga gledati.Ali nakon pogledanog trailera,preporuka i hvale dobio sam zelju da ga gleda.Tako da taman sada krecem u kino da pogledam ovaj film
BelmixXx108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 01:42   #97
odlican film, jako napet čitavo vrijeme. kraj me iznervirao jer sam navijao za bena

preporuka !
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:13   #98
meni je film okej, ni dobar ni loš, solidan
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 23:33   #99
Fil vrh vrhova, 2 i po ure nisan trepnija... Kraj je moga bit bolji, al jebiga
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 01:17   #100
Pliz, neka mi neko objasni neke stvari u filmu.jedan dio filma sam propustila nazalost,moze tu ili na pp.uglavnom,ne mogu povezati ovo tu sto pisete i ono sta sam gledala.zbog cega je ona otisla od njega i sve to odglumila s ubojstvom ako mu se vratila? Jeli htjela dijete ili nije? Nije mi na kraju jasan taj odnos njihov,ko tu koga, i kako film zavrsava? Molim nekog da mi objasni sve ovo,jako sam zbunjena jer nisam pogledala film do kraja a pre znatizeljna sam
kaylaaa20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.