Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 12:36   #8621
Lily jako mi je zao

Angie sretno

Cure gdje u zg se moze privatno napraviti spermiogram, imate kakvu preporuku? Ne mislimo to jos, ali eto ako se odlucimo da znamo.
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:52   #8622
LIli me baš rastužila, navijala sam za nju.. ostale cure kojima ne ide

čestitam angie!!
ja još uvijek čekam vrijeme da prođe da napravim test. i pozorno osluškujem simptome. za sada me jedino bradavice bole od mogućih simptoma
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:09   #8623
Uvijek sam govorila vjerujem da se čuda događaju drugima ali ne i meni!! Danas još jedan uzv i naravno da sam očekivala isto i dogovor za kiretazu!
Ne znam sto reci. Prvo mi kaže Beta je 36 000 i to je odlično. Ali da vidimo šta uzv kaže! Ja legla i ne gledam. On i muž gledaju. Kad veli on ok, imamo bebu koja je narasla od zadnji put i otkucaje! Ja rekoh stvarnooo?? Od moje bebe otkucaji? On kaže a jok od moje!! Daj mi nabaci
Srce je prokucalo! Vjerovatno jučer! Nije htio mjerit plod ni nist da ne proučavam po netu i pitam zašto nije narastao ovoliko ili onoliko!
Još sam u šoku! Ali i strahu jer je previše trauma iza mene. Strah me dal dovoljno brzo kuca i dal će nastaviti! Previše lošeg je iza mene ali trudit ću se bit pozitivna zbog ove mrve u meni! Mog Hulkica! Eto čuda se događaju ❤️

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:16   #8624
A jos sam bas i htjela napisati Lily da ima nade... jao bas mi je drago!! Super, puno srece ti zelim neka sve bude uredu i dalje!
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:16   #8625
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Uvijek sam govorila vjerujem da se čuda događaju drugima ali ne i meni!! Danas još jedan uzv i naravno da sam očekivala isto i dogovor za kiretazu!
Ne znam sto reci. Prvo mi kaže Beta je 36 000 i to je odlično. Ali da vidimo šta uzv kaže! Ja legla i ne gledam. On i muž gledaju. Kad veli on ok, imamo bebu koja je narasla od zadnji put i otkucaje! Ja rekoh stvarnooo?? Od moje bebe otkucaji? On kaže a jok od moje!! Daj mi nabaci
Srce je prokucalo! Vjerovatno jučer! Nije htio mjerit plod ni nist da ne proučavam po netu i pitam zašto nije narastao ovoliko ili onoliko!
Još sam u šoku! Ali i strahu jer je previše trauma iza mene. Strah me dal dovoljno brzo kuca i dal će nastaviti! Previše lošeg je iza mene ali trudit ću se bit pozitivna zbog ove mrve u meni! Mog Hulkica! Eto čuda se događaju ❤️

😀😀😀 Ajme, cestitam! Evo malo ❤❤❤❤❤ za malu mrvicu!!

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:18   #8626
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Evo curke, 12dpo, test 25miu (First Sign). Nesto smo smuckali.
Cestitam!!!

Kikice, zao mi je zbog minusa 😘 Primit ce se beba, moramo samo imat malo strpljenja!

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:18   #8627
Liliiiiiiii tooooo!!! Ajme srece!! "A jok od moje" 😂😂😂 Pre pre happy sam zbog tvojih vijesti i zelim ti svu srecu svijeta! 😙

Cure, hvala vam svima na cestitkama, vibricama i lijepim zeljama! Zlatne ste.
angiebanangie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:19   #8628
jao LilLi predivne vijesti, izmamila si mi veliki osmjeh na licu. Ja jos kad sam ti pisala da mi je zao da nema nista od toga napisem kako je meni moja gin rekla da se tolerira tjedan dana razlike zadnja M i stvarno na uzv i kao ima mozda jos nade...i obrisem to jer ti nisam tila sad tu neke nade davat, gnjavit, znam kako je mene zivciralo kad bi mi svi govorili ma garant ce to sve bit ok a ja sam u sebi se vec pomirila da nece, pa nisam i tebe tila s tim zamarat. Kad vidi danas...predivno

Zelim ti svu srecu i bas ne bi bilo fer da ne bude sad ok. Dovoljno si se napatila i zasluzila si da bude sve kako treba. Drzi se curo, drzim fige!!

Kad ti je sljedeci pregled?
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:32   #8629
Lilly eto ga na!!!

pošto znam koji ćete strahovi čekati i da ćeš umirati od ultrazvuka do ultrazvuka da se uvjeriš da srce još kuca, a dugo treba da dođe vrijeme da počneš osjećati bebu i biti mirna, ja ti preporučam da si kupiš onaj mini ultrazvuk za slušanje otkucaja srca. ja sam već od 9-10og tjedna pronalazila srce, i to me je jako smirivalo i udaljivalo od crnih misli i strahova zbog prijašnjeg iskustva.
Old 12.10.2017., 13:38   #8630
To Lili!!!! samo pozitiva!! Navijam za tebe!
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:40   #8631
Quote:
Alexa334 kaže: Pogledaj post
ne znam koliko dugo se trudite, ali evo možda te moja priča utješi malo i da nadu za toliko čekani plusić. Dakle pokušavali smo skoro 3,5 godine, od toga 2,5 ciljano. Pratila ovulacije, vadila hormone, bila na klomifenima, ništa. Baš ništa, svaki put test vanish da ne može biti gori. Obavili sve pretrage, sve ok. Ali i dalje ništa. Na zadnje je ispalo da uopće nemam ovulaciju iz desnog jajnika. Otpisan. Slomila sam se. Odustala od svega. Nekako se pomirila da ćemo život ispuniti na drugačiji način. Ove godine u 6 mj čekam m, i imam sve simptome, čekam...čekam...kasni dva dana, reko neću test kupit iz inata koliko puta sam se razočarala. Čekam i dalje. Osjetim curi nešto, reko to je to. Ja na wc, ništa. Kasni pet dana, ja i dalje čekam. Znala sam da je taj mjesec ovulacija iz desnog jajnika, reko nema šanse, ionako nije u funkciji. Nakon tjedan dana, kupim test, i gledam ga, reko kud svi tu i ti. Napravim, gledam...jedna crtica....druga crtica...ja i dalje sjedim i gledam. Onako u prazno. Gledam i nevjerujem. Reko ovom je isteko rok garant. Drugi dan po drugi test. Jedna crtica....druga crtica.... Pa nije moguće da oba nevaljaju. Sjedila sam ostatak dana u šoku. Jer nisam mogla vjerovat, jednostavno nisam. Kako sad pobogu, i to iz jajnika koji ne funkcionira?! Stotinu pitanja, bez odgovora...a šok i dalje. Kad sam bila negdje u 7 tjednu, naručila sam se na pregled. I tek onaj trenutak kad sam čula to malo srce kako kuca povjerovala sam da je to sve istina. Uspjeli smo! I dan danas ne znamo zašto nismo mogli prije, zašto i kako sada, ali eto, valjda nam je suđeno tako... Glavu gore i vjeruj u vas

Hvala ti sto si podjelila svoje iskustvo.
Prekrasan ishod ❤️. Zelim ti najuredniju i najdosadniju trudnocu ikad!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:50   #8632
Lily jesam ti ja rekla da vjerujem u cuda???? Si vidjela?????odlicne vijesti!!!

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:52   #8633
LilLi, divne vijesti!
sretno dalje, neka mala mrvica lijepo raste!
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:55   #8634
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Lilly eto ga na!!!

pošto znam koji ćete strahovi čekati i da ćeš umirati od ultrazvuka do ultrazvuka da se uvjeriš da srce još kuca, a dugo treba da dođe vrijeme da počneš osjećati bebu i biti mirna, ja ti preporučam da si kupiš onaj mini ultrazvuk za slušanje otkucaja srca. ja sam već od 9-10og tjedna pronalazila srce, i to me je jako smirivalo i udaljivalo od crnih misli i strahova zbog prijašnjeg iskustva.

Hvala vam svima cure , samo nek nastavi ovako!!!
Scissors da svakako planiram. Ali me strah kupiti ista osim lijekova za trudnocu. Nasla sam ovdje u Njemackoj čak i kućni uzv pa sad ne znam šta da kupim.

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 14:13   #8635
lilly, ima Boga!!! Svaki dan pročitam tvoj potpis i stvarno u to vjerujem! Netko gore sve to vidi i sigurna sam da zaslužuješ napokon biti sretna!
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 14:16   #8636
Thumbs up

Quote:
Scissors da svakako planiram. Ali me strah kupiti ista osim lijekova za trudnocu. Nasla sam ovdje u Njemackoj čak i kućni uzv pa sad ne znam šta da kupim.

Redovito vas citam i radujem se svakoj vasoj mrvici i plusicu...ali Lili ti si me posebno dana razveselila...jos jucer sam ti tila napisat da je moja curka na uz sa 6+4 na 3D nije imala otkucaje,a sutradan na obicnm 2D imala super otkucaje...evo je kraj mene vec 5 i pol godina...nego,ja bi tribala.kroz 10 dana sa trudnicke liste jer imam roditi svaki tren,a tebi zelim da sta prije odes tamo na listu...naravno i svima ovde zelim da se prebace na trudnice...sretnoooo
leptir7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 15:01   #8637
Quote:

Kupi!

Dat ce ti mira, i trebat ce ti, nece skupljat prašinu

Ja sam ga 660 kn platila, ali mir koji mi je pružao nema tu cijenu
Old 12.10.2017., 16:03   #8638
Ajme, ja sam šokirana od ove prekrasne vijesti Lili kako mi je drago, nemaš pojma! Samo nek kuca srce junačko!

Scissors gdje si kupila kućni uzv? Ako imaš link, please.
Slugterra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:09   #8639
Quote:
Slugterra kaže: Pogledaj post
Ajme, ja sam šokirana od ove prekrasne vijesti Lili kako mi je drago, nemaš pojma! Samo nek kuca srce junačko!

Scissors gdje si kupila kućni uzv? Ako imaš link, please.
ja sam ovdje kupila, direkt s njihove stranice

http://www.baby-watcher.hr/

ali zna biti po nekim ljekarnama akcija i jeftinije, pa prije kupnje provjeri po netu.
Old 12.10.2017., 17:43   #8640
Aha lili, 25.5... ono kaj ja zacopram,zacopram
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.