Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 23.04.2009., 19:52   #10
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Nisam proučavao karte hiv pozitivnih osoba, no ono što bih potražio u karti svakako jest naglašena 8 kuća s maleficima ili napadnut vl 8 od teških planeta... moguće i loše postavljeni Ne i Pl , ili bitne planete u lošem aspektu s vl. 8.... Ur vl. 8...

Koliko sam upoznat ovaj virus napada imunitet , te slabljenjem, odnosno gubljenjem imuniteta, postaje se podložan i neotporan prema trivijalnim zdravstvenim problemima

Stoga ključ jest svakako u 8 kući i njenom vladaru , natrpanoj 8 kući i slično

Sa ovdje može biti upleten ali i ne mora, jer i Pl i Ne i Ur ostavljaju trajne posljedice, te nije Sa neophodan u cijeloj priči...
Ja jesam u određenoj mjeri i baš primjetih da je u natalnim kartama Saturn često u vezi s Plutonom. Često je i riječ o skladnom aspektu ili konjunkciji (taj aspekt inače zovem žohar-aspekt, jer je to spoj energija koji daje individue "čije stanice mogu i radijaciju preživjeti").

Mislim da je to osim onog što ranije navedoh (kronična bolest, "trajanje života do kraja u patnji") također i iz razloga što virus HIV-a (Pluton) spada u grupu retrovirusa (spori virus - jednostavniji od ostalih virusa, dugo se zadržava u domaćinu i dovodi do spore progresije u smrt).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.