Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2011., 21:12   #101
Spora sam i hodam k'o Crnogorac, tak da nema tu ni b od brzog hoda. Ništa ne mijenjam, preko 20 godina i sama hodam onuda pa valjda znam kolko ima
U svakom slučaju, cjepidlačiš bezveze. Drugi put nabavi kartu i pitaj iznajmljivače apartmana točnu adresu (ili barem ulicu), pa ćeš znati.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 18:18   #102
koliko je hotel orion udaljen od plaže?
samba2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 12:29   #103
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post

Punta nije daleko od centra ali u centru nije...

Mi smo bili smješteni upravo iznad Imperiala, skorz na kraju Vodica (ulica iznad Imperiala u smjeru Srime,ali spada pod Vodice)...

A i sam si rekao da ima 25 minuta od Imperiala do centra, znači da si se složio sa mnom, samo što smo mi bili udaljeni još 10 minuta od Imperiala....

zaista ne može biti u redu niti korektno da dvoje ljudi iznajmljuju 2 apartmana, znači jedan preko puta drugoga i jedan napiše da ma 600 m do centra a drugi 1.500 m, ono halo.... Mislim da to sve govori....
Napisala sam da je na rubu centra jer meni pod centar spada i Dalmatino i ostatak restorana uz njega, kao i spomenik, pa mi ne možeš reći da od spomenika do Punte ima više od 3 minute.

Rekla sam da ja imam 25 minuta do grada, a u zadnjoj sam ulici iznad Imperiala (koja već spada pod Srimu-pa mislim da sam dalje od tebe).

I ovo je istina, svatko će napisati svoje, ali zato takve informacije uvijek primaj sa rezervom. Nije to samo u Vodicama, tako je posvuda-nažalost!
__________________
"Jer nije sretan k'o puno ima, sretan je onaj tko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti!!"
Blue4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 12:45   #104
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Nije mi nitko ništa napričao negosam u Vodicama bila.

Znam gdje je Punta i od nje do centra Vodica, ima 10 minuta laganog hoda po cesti. Baš sam mjerila tako da ne pričam bezveze. I ta udalenost što se tiče Punte mi je ok, ali Imperial pa i Olimpia bože sačuvaj.
cek malo sta to mislis tocno pod centar? Jer centar ti je vec tamo kod spomenika, a od spomenika do Punte definitivno nema 10 min. hoda...niti 5 min.
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 21:41   #105
Quote:
ebelinn kaže: Pogledaj post
cek malo sta to mislis tocno pod centar? Jer centar ti je vec tamo kod spomenika, a od spomenika do Punte definitivno nema 10 min. hoda...niti 5 min.
Centar je valjda tamo gdje je glavna riva i svi kafići, a tamo gdje to završava završava i centar , kao i u svakom drugom mjestu....

Sigurno ima 10 minuta i to znači od završetka te rive ulicom koja ide uz brijeg i onda se lijevo spušta dolje prema plaži i tada se dolazi do Punte. Ne uz obalu, nego nego kroz te dvije ulice, ne znam više kako se zovu. Znam da se može doći i obalom, ali da li je koju minutu manje, mislim da je to tu negdje što se tiče vremena...

No potpuno nebitno, ti smatraš da si tamo za 2 min ja znam da mi je trebalo 10 minuta...... Prošeći, izmjeri (mada i to ovisi o brzini nečijeg hoda)i, mislim da ovako napamet i nije pouzdano govoriti....Inače nije da mjerim uvijek te udaljenosti i da gledam svaku minutu, ali zbog navedenog Vodice su me baš zaintrigirale da to učinim....

Zadnje uređivanje PAULA123 : 20.06.2011. at 21:50. Reason: xxx
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 13:04   #106
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Centar je valjda tamo gdje je glavna riva i svi kafići, a tamo gdje to završava završava i centar , kao i u svakom drugom mjestu....

Sigurno ima 10 minuta i to znači od završetka te rive ulicom koja ide uz brijeg i onda se lijevo spušta dolje prema plaži i tada se dolazi do Punte. Ne uz obalu, nego nego kroz te dvije ulice, ne znam više kako se zovu. Znam da se može doći i obalom, ali da li je koju minutu manje, mislim da je to tu negdje što se tiče vremena...

No potpuno nebitno, ti smatraš da si tamo za 2 min ja znam da mi je trebalo 10 minuta...... Prošeći, izmjeri (mada i to ovisi o brzini nečijeg hoda)i, mislim da ovako napamet i nije pouzdano govoriti....Inače nije da mjerim uvijek te udaljenosti i da gledam svaku minutu, ali zbog navedenog Vodice su me baš zaintrigirale da to učinim....
Ljetujem tam vec 20 godina i imam kucu u toj ulici kod Punte i znam o cemu pricam...koji brijeg? pa nije bas brijeg, kojih 20 m ide malo uzbrdo ali nista strasno...jel to pricas o onoj ulici gdje je parking od hotela Kristina?
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 13:39   #107
Quote:
ebelinn kaže: Pogledaj post
Ljetujem tam vec 20 godina i imam kucu u toj ulici kod Punte i znam o cemu pricam...koji brijeg? pa nije bas brijeg, kojih 20 m ide malo uzbrdo ali nista strasno...jel to pricas o onoj ulici gdje je parking od hotela Kristina?

Ne znam gdje je parkiralište od Kristine, niti kako se zovu te dvije ulice, ali znam da mi je trebalo 10 minuta, ne može me nitko razuvjeriti kada sam mjerila tu udaljenost.

No definitivno za 3 minute do Punte ne dođeš, jedino ako te netko ne teleportira.

Isto kao što mi nitko ne može tvrdia ti da je za 15 minuta od IMperiala do centra jer to nije istina, već ti treba pola sata garant, možda brzog hoda 25 minuta. A da ne govorim o prometnoj cesti koja je jednim dijelom bez nogostupa od Imperiala do centra ili ako se ide uz more, jednim dijelom se hoda po šljunki i još je taj dio i neosvjetljen

Puno puta ako već ne lažu s određenom namjerom, onda ljudi od oka procjenjuju neke udaljenosti i uglavnom ih umanjuju a da ih nisu uopće mjerili te puno puta i nemaju baš veze sa istinom. Isto tako kao što mi sada za jedan hotel na Jadranu troje ljudi govori o 3 treći različita vremena, jedan kaže da treba 10 minuta, drugi 20 minuta a treći pola sata.
Zato je uvijek najbolje sam se uvjeriti u nešto i ne slušati puno druge.

No ne ne da mi se više o tome prepucavati, bila sam tamo, točno sam mjerila, znam koliko mi je trebalo, nemam interes da lažem i nisam se dužna nikome opravdavati.

Zadnje uređivanje PAULA123 : 24.06.2011. at 13:41. Reason: xxxx
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 13:51   #108
Koje su najljepše plaže u okolici vodica?
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 14:02   #109
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje je parkiralište od Kristine, niti kako se zovu te dvije ulice, ali znam da mi je trebalo 10 minuta, ne može me nitko razuvjeriti kada sam mjerila tu udaljenost.

No definitivno za 3 minute do Punte ne dođeš, jedino ako te netko ne teleportira.

Isto kao što mi nitko ne može tvrdia ti da je za 15 minuta od IMperiala do centra jer to nije istina, već ti treba pola sata garant, možda brzog hoda 25 minuta. A da ne govorim o prometnoj cesti koja je jednim dijelom bez nogostupa od Imperiala do centra ili ako se ide uz more, jednim dijelom se hoda po šljunki i još je taj dio i neosvjetljen

Puno puta ako već ne lažu s određenom namjerom, onda ljudi od oka procjenjuju neke udaljenosti i uglavnom ih umanjuju a da ih nisu uopće mjerili te puno puta i nemaju baš veze sa istinom. Isto tako kao što mi sada za jedan hotel na Jadranu troje ljudi govori o 3 treći različita vremena, jedan kaže da treba 10 minuta, drugi 20 minuta a treći pola sata.
Zato je uvijek najbolje sam se uvjeriti u nešto i ne slušati puno druge.

No ne ne da mi se više o tome prepucavati, bila sam tamo, točno sam mjerila, znam koliko mi je trebalo, nemam interes da lažem i nisam se dužna nikome opravdavati.
onda najvjerovatnije radis male korake i sporija si
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 14:04   #110
Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
Koje su najljepše plaže u okolici vodica?
U okolici meni osobno Tribunj, one male ko privatne plazice ima ih par, nije za malu djecu al ima hlada i sunca, mi dodemo tam i sami smo cijeli dan, cisto more, ma milina...
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 15:34   #111
e bas te samotne plaze trazim da mogu negdje s dragom otic da smo sami (kad nemam camac da odem do nekog otoka)

znaci ima ih oko tribunja, super
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 16:49   #112
nisam citala prethodne postove ..zanima me jel u vodicama ima pješčana plaža..??
ivanazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 16:50   #113
Quote:
ebelinn kaže: Pogledaj post
U okolici meni osobno Tribunj, one male ko privatne plazice ima ih par, nije za malu djecu al ima hlada i sunca, mi dodemo tam i sami smo cijeli dan, cisto more, ma milina...
A di su točno, da ne tražimo puno?
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 21:20   #114
Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
A di su točno, da ne tražimo puno?
Bas u Tribunju, dodes na onaj veliki parking i onda se spustas prema plazi onom ulicicom koja je uz more (s desne strane su ti kuce) i na svakih 10-20 m s ljeve strane su ti stepenice kud se spusta na te manje plazice...jesam objasnila
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:22   #115
Tražim privatni parking u Vodicama na 10ak dana. Bitno je samo da je u dvorištu i da je bliže centru da mogu do broda za Prvić. Ako iznajmljujete isti ili znate nekoga molim vas da javite na PP.

Hvala puno
sXekid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 04:53   #116
Quote:
Teica-Photo kaže: Pogledaj post
A kad puše maestral čujem i Mc Momo-a kako viče - yo yo yo yo
Ah, Momo. Da mi je kuna za svaki put kad sam morao zvati policiju radi njegova arlaukanja...

Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
e bas te samotne plaze trazim da mogu negdje s dragom otic da smo sami (kad nemam camac da odem do nekog otoka)

znaci ima ih oko tribunja, super
Mislim da bi Sovlje moglo biti ono što tražiš. Riječ je o mjestašcu koje je praktički spojeno s Tribunjom u smjeru Murtera, cca. 30-ak kuća i prekrasna uvala. Škicni na Google earth ako imaš, prekrasno je.

Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
Koje su najljepše plaže u okolici vodica?
Isto, Sovlje je meni osobno jako lijepo. Kosirina i Slanica na Murteru su isto lijepe, ali ako nemaš auto, bolje zaboravi na njih. Plaža na samom kraju Srime u pravcu Šibenika je dobra... e da, i plažica na početku Tribunja s vodičke strane je lijepa.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 11:09   #117
idesss kakva rasprava o hodanju :-P pa valjda ljudi koji tamo zive znaju kolko treba pjeske XD
mi smo uzeli app u vodicama za 5 osoba,60 eura! kaze google maps da je 600 m od centra po nekoj vecoj cesti jer male poprecne ulice nemre izracunat! to mi se cini ok
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:04   #118
Sovlje je super i relativno mirno (dobra stvar je da je zaštićeno od svih vjetrova) ali su nedavno stavili na plažu znak da je zabranjen topless doduše može se odšetati do stijena pa tamo nitko ne prigovara.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:12   #119
Quote:
trance_energy kaže: Pogledaj post
pa valjda ljudi koji tamo zive znaju kolko treba pjeske XD
ne znaju, ne znaju .....paula zna
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 16:50   #120
ima li nade za apartman za dvoje za 30 eura od 6-13.8. (ili 12.8.), maksimalno 35 eura, 40 eura ne dam iz principa...thanks
Noble is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.