Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 23:40   #1
Problem sa bezicnom mrezom....

Ovako...imam Edimaxov nLite wireless adapter koji je zadnjih godinu dana radio dobro....no u ova zadnja 2 dana nesto ne stima...naime , internet mi je jako spor, nekad ni nece da ucitava web stranice i primam jako puno paketica sa CRC errorom....pokusao sam reinstalirati drivere no problem i dalje postoji...onda sam citao na internetu da postoje ti neki chaneli(nemam blage sta je to) koje mogu promjeniti no ja se u to ne razumijem...samo da naglasim da sam na t-com mrezi (MAX ADSL) i da su jos 1 racunalo i 1 mobilni uređaj (Samsung galaxy) prikljuceni na moju WI-FI mrezu....molio bih bilo kakvu pomoć
Bleakill is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:31   #2
channeli ti postoje i na ruteru i na adapteru znaci instaliraj bas program za svoj adapter (utility)
i odi na ruteru promjeni channel (ili to ni nemoras) , na adapteru u programu ako postoji za taj adapter uopce, ima opcija za promjenit channel i samo sibas
Dycey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 14:22   #3
rjesio sam problem sam ....spojio sam se na router preko default gatewaya i stavio nesto sa 802.11g na 802.11b...citao sam nesto na internetu pa sam pokusao...sada primam puno panje paketica sa CrC errorom...ali mi je brzina 11.0Mbps...al nema veze, hvala
Bleakill is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.