Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2013., 15:38   #1
Najjača navijanja u vašem životu!

Pošto nisam naišao na nijednu sličnu temu, otvaram ovu.
Koju utakmicu nećete nikada zaboraviti, zbog navijanja/nereda/strasti? Opišite vaše emocije u tim trenucima!
Meni su 2utakmice top!
2007.-Amsterdam! Dinamo je prvu izgubio doma 1:0, a nakon brijem domaćeg poraza od Rijeke se 2tjedna kasnije igrao uzvrat! Nakon brutalnog iskorištavanja amsterdamske ponude dan/noć ranije i na dan utakmice i čestih čarki i provociranja s domaćim "huliganima"(), završava se na tekmi. Nekako je cijela moja ekipa iz kombija brijala na pozitivan ishod utakmice (ono barem x). Nakon Modrićevog gola pred kraj 1.poluvremena i delirija, slijedi ajaxova ofenziva sa Suarezom.. Iako nisam tip koji gleda utakmice, neg se više fokusira na navijanje/vođu, imao sam osjećaj da Dinamo u 20minuta 2.poluvremena nije izašao iz svoje polovice od totalne ofenzive židova. Tad je I... započeo sa "Ajmo Dinamo x4, nema predaje x4". Mi smo kao i inače počeli prebrzo pjevat,na što je on popizdio, pokušavao usporit, ali je cijela tribina prihvatila taj ful brzi ritam. I sa svakim stihom smo bili sve glasniji i glasniji, orilo se cijelim stadionom (brijem da ni domaći tako nešto nisu nikad doživjeli)! Ja se ježio (pa i sad dok pišem), kad skužim, da je Dinamo prešao centar. Ne samo to, čak je i u slijedećih nekoliko minuta došao do par prilika. Ja sam, kolege moje, 1000% uvjeren da je to upravo zbog gromoglasnog našeg navijanja, jer je našim igračima upravo trebalo to, da ih netko ohrabri, da se bore, da izdrže! Trajalo je 10-15 minuta, tijekom kojih je Dinamo uspostavio ravnotežu i naposlijetku izborio najslađu pobjedu!
Nikad nisam to osjetio, da su navijači zaslužni za pobjedu i to mi ne smije nitko osporit! Ako netko ima snimku, neka je pogleda pa će čut to oko 65.-70.minute, te kako je Dinamo onda baš hrabro krenuo u napad! Busbus, tuks, nadovežite se!
http://www.youtube.com/watch?v=AjdQKRrrjtw
Koch mit uns!
2008.-Tottenham! Dinamo je tu utakmicu igrao protiv u tom trenutku lošeg Tottenhama, kojeg je brijem netom prije preuzeo Redknapp. Modrić odmah u prvoj sezoni ima priliku igrat protiv svog starog kluba.. Ovaj put nitko nije očekivao pozitivan ishod, jer je Dinamo bio preloš, sa Kelavom, Drpićem, hrgovićem, damirom i bole-topom itd. To je sigurno bio jedan od razloga (uz naravno to da smo na otoku), zašto nismo posustajali cijelu jebenu tekmu s navijanjem, di su poslije englezi tvrdili, da nisu u 20-30godina WHL doživjeli ovakvo navijanje, pogotovo nakon 4.primljenog gola. Ne znam točno kad smo krenuli sa "Igrači odlaze, uprave prolaze...", al brijem u negdje 80.min. To se isto toliko orilo, da ni sami yidsi više nisu gledali tekmu, nego samo nas sa čuđenjem. Takvu strast su nažalost već zaboravili u ovo doba MF. Tu pjesmu smo bez prestanka pjevali nekih pola sata,, također sve glasnije i glasnije.. Al presmiješno mi je bilo (još za vrijeme tekme) kad smo stali sa "Ajmo cijeli stadion..", pa onda opet iznova "Igrači odlaze..", kad ono yidsi s nama plješću i ubacuju "yids-yids-yids"! Ne znam, koja bi europska grupa tako gromoglasno navijala za svoj klub i ponos, s takvom strašću, nakon što gube 4:0!
Još smo stavili točku na i poslije tekme na ulici! 2xTko je bio zna.
http://www.youtube.com/watch?v=xIT1f5Syd2A

Možda su ova naša izdanja imala veze sa činjenicom, da smo igrali protiv židova
__________________
Za DINAMO bez mamića
hrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 15:43   #2
Quote:
hrkan kaže: Pogledaj post
Pošto nisam naišao na nijednu sličnu temu, otvaram ovu.
Koju utakmicu nećete nikada zaboraviti, zbog navijanja/nereda/strasti? Opišite vaše emocije u tim trenucima!
Meni su 2utakmice top!
2007.-Amsterdam! Dinamo je prvu izgubio doma 1:0, a nakon brijem domaćeg poraza od Rijeke se 2tjedna kasnije igrao uzvrat! Nakon brutalnog iskorištavanja amsterdamske ponude dan/noć ranije i na dan utakmice i čestih čarki i provociranja s domaćim "huliganima"(), završava se na tekmi. Nekako je cijela moja ekipa iz kombija brijala na pozitivan ishod utakmice (ono barem x). Nakon Modrićevog gola pred kraj 1.poluvremena i delirija, slijedi ajaxova ofenziva sa Suarezom.. Iako nisam tip koji gleda utakmice, neg se više fokusira na navijanje/vođu, imao sam osjećaj da Dinamo u 20minuta 2.poluvremena nije izašao iz svoje polovice od totalne ofenzive židova. Tad je I... započeo sa "Ajmo Dinamo x4, nema predaje x4". Mi smo kao i inače počeli prebrzo pjevat,na što je on popizdio, pokušavao usporit, ali je cijela tribina prihvatila taj ful brzi ritam. I sa svakim stihom smo bili sve glasniji i glasniji, orilo se cijelim stadionom (brijem da ni domaći tako nešto nisu nikad doživjeli)! Ja se ježio (pa i sad dok pišem), kad skužim, da je Dinamo prešao centar. Ne samo to, čak je i u slijedećih nekoliko minuta došao do par prilika. Ja sam, kolege moje, 1000% uvjeren da je to upravo zbog gromoglasnog našeg navijanja, jer je našim igračima upravo trebalo to, da ih netko ohrabri, da se bore, da izdrže! Trajalo je 10-15 minuta, tijekom kojih je Dinamo uspostavio ravnotežu i naposlijetku izborio najslađu pobjedu!
Nikad nisam to osjetio, da su navijači zaslužni za pobjedu i to mi ne smije nitko osporit! Ako netko ima snimku, neka je pogleda pa će čut to oko 65.-70.minute, te kako je Dinamo onda baš hrabro krenuo u napad! Busbus, tuks, nadovežite se!
http://www.youtube.com/watch?v=AjdQKRrrjtw
Koch mit uns!
2008.-Tottenham! Dinamo je tu utakmicu igrao protiv u tom trenutku lošeg Tottenhama, kojeg je brijem netom prije preuzeo Redknapp. Modrić odmah u prvoj sezoni ima priliku igrat protiv svog starog kluba.. Ovaj put nitko nije očekivao pozitivan ishod, jer je Dinamo bio preloš, sa Kelavom, Drpićem, hrgovićem, damirom i bole-topom itd. To je sigurno bio jedan od razloga (uz naravno to da smo na otoku), zašto nismo posustajali cijelu jebenu tekmu s navijanjem, di su poslije englezi tvrdili, da nisu u 20-30godina WHL doživjeli ovakvo navijanje, pogotovo nakon 4.primljenog gola. Ne znam točno kad smo krenuli sa "Igrači odlaze, uprave prolaze...", al brijem u negdje 80.min. To se isto toliko orilo, da ni sami yidsi više nisu gledali tekmu, nego samo nas sa čuđenjem. Takvu strast su nažalost već zaboravili u ovo doba MF. Tu pjesmu smo bez prestanka pjevali nekih pola sata,, također sve glasnije i glasnije.. Al presmiješno mi je bilo (još za vrijeme tekme) kad smo stali sa "Ajmo cijeli stadion..", pa onda opet iznova "Igrači odlaze..", kad ono yidsi s nama plješću i ubacuju "yids-yids-yids"! Ne znam, koja bi europska grupa tako gromoglasno navijala za svoj klub i ponos, s takvom strašću, nakon što gube 4:0!
Još smo stavili točku na i poslije tekme na ulici! 2xTko je bio zna.
http://www.youtube.com/watch?v=xIT1f5Syd2A

Možda su ova naša izdanja imala veze sa činjenicom, da smo igrali protiv židova
Hajduk - Inter Milano 0:3 , 25minuta nakon utakmice
__________________
Torcida svitli u mraku baklje lete po zraku grmi ka u Iraku rulje ka na buvljaku ,kažu kupit će Kaku, klonirat će Baku, a Ferguson Alex žvakat će žvakuu
James Dens is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 16:04   #3
Quote:
James Dens kaže: Pogledaj post
Hajduk - Inter Milano 0:3 , 25minuta nakon utakmice
A zaboravija si nakon utakNice 15 minuti navijanja


Meni je top bila protiv Rijeke prije 2 godine na Poljudu, odlična bakljada i cili sjeveru totalnom elementu na "Što učinio si ti". http://www.youtube.com/watch?v=RURcj0Qb0Y0
Isto tako protiv čini mi se Šibenika, hmm 2007-8, ne znan ni ja. Kad je bila zajebancija po sjeveru kad je dio bia na sjeverozapadu a drugi dio na sjeveroistoku pa kad smo se našli na sredini sjevera... KJBZ
__________________
Oni navijaju za bilu boju, a nose crne majice
BSD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 16:13   #4
ovako na prvu mi pada sampdoria u gostima
ola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 16:28   #5
protiv slaven belupa u subotu
Miga_pc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 16:46   #6
http://www.youtube.com/watch?v=zpzgaAv6Tok
__________________
Ljubav se mjeri kilometrima!
-041 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 16:54   #7
Amsterdam 2007. i London Tottenham.ma svako euro gostovanje ima svoju draz i pricu ali ta dva su mi najjaca.od ulice pa do tribine odradeno kak spada.
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 17:07   #8
Ne znam koja od ove dvije
http://www.youtube.com/watch?v=sTBOmv8vBhs

http://www.youtube.com/watch?v=SddbkAGT--k

mozda ne zbog navijanja,nego zbog cjelokupne situacije. Bjezanje iz vojske na tekmu,i ufuravanje na sjever onih starih zutih dimnih bombi (vodio sam jedno skladiste u vojarni ,sa jednim uvazenim clanom BBB).

Ako cita,pozdrav N.
__________________
„Ljudi se međusobno varaju, lažu jedni drugima u lice, obmanjuju se laskanjem i prozirno pretvorljivim udvaranjem, a to im često poštenoljudski izgleda nerazmjerno hrabrije nego da jedni drugima kažu golu istinu.“
BBBrutalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 18:28   #9
Dajte malo opširnije. Nisam pitao koja vam je tekma najdraža, jer slična tema već postoji, nego zašto!
Brijačnica
Sjetio sam se također jednog poljuda, tamo negdje u 4.mjesecu 2007., kada smo imali uzvrat polufinala kupa nakon 1:0 mado! U grotlu je Hajduk poveo 2:0, a mi ne posustajemo, nego još jače (tada je mjesecima bio naš đir, da kad god Dinamo primi gol, da navijamo najjače moguće, kao da smo poveli u 90.min, tako da smo često zbunjivali protivničke navijače)! A kad je Modrić (ak se ne varam) smanjio, a Mandza izjednačio... Orgazam!!
__________________
Za DINAMO bez mamića
hrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 20:08   #10
Jedno od najbolesnijih navijanja meni osobno je bilo protiv Newcastlea vani 1997 i D. Kijeva doma...
Inače bilo.je puno toga, teško se sjetiti svega.
Uglavnom navijanje mora biti bučno i agresivno, pogoditi trenutak za pjesmu i delirij...
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 20:31   #11
- Cibalija-Dinamo 1. kolo mislim da 2005.

- Dinamo-Zadar zadnje kolo lige za ostanak

- Stuttgart-Dinamo mislim da 12. mj. 2005

- Dinamo-Arsenal 2006

- Zadar-Dinamo mislim da 2005 ili 2006

Ma skoro svaka utakmica. Nažalost danas nemam više tolike mogućnosti za odlazak na utakmice. Kada mogu se ide, ne biram gdje i kada.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 20:38   #12
1. Sampdoria - Hajduk bolesno navijanje, kavez u pleksiglasu, orilo se ka da smo u dvorani, 20 min. "na Poljudu", "ove noci biti ce festa", jos događanja prije same utakmice isprid stadiona, corteo, ajme...

2. Aek - Hajduk - prvo poluvrime, bolest totalna...

Opcenito najbolja atmosfera i navijanje redovito na Kantridi, od domaćih utakmica bi istaknija Dinamo B. i Unireu, ne pada mi nešto sad na pamet drugo, mozda Buducnost, europa se pamti ovo ostalo se zaboravlja, još da dodam tome da san "priskocija" onoga Anderlechta doma i Intera u gostima, dvi najvece pobjede san provea u "podrumu" .
__________________
http://hajduk.hr/klub/clanstvo
Za Veliki Hajduk!
StekaDuvana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 20:53   #13
Quote:
hrkan kaže: Pogledaj post
Dajte malo opširnije. Nisam pitao koja vam je tekma najdraža, jer slična tema već postoji, nego zašto!
Brijačnica
Sjetio sam se također jednog poljuda, tamo negdje u 4.mjesecu 2007., kada smo imali uzvrat polufinala kupa nakon 1:0 mado! U grotlu je Hajduk poveo 2:0, a mi ne posustajemo, nego još jače (tada je mjesecima bio naš đir, da kad god Dinamo primi gol, da navijamo najjače moguće, kao da smo poveli u 90.min, tako da smo često zbunjivali protivničke navijače)! A kad je Modrić (ak se ne varam) smanjio, a Mandza izjednačio... Orgazam!!
Takodjer jedno od najboljih nasih navijanja na derbiju u splitu koliko pamtim, uz ono finale kupa 2 godine posli kad smo 3 0 dobili i izgubili na penale...od domacih bi jos izdvojia dinamo bukurest doma,ko je god bija na stadionu zna da smo im mi ugurali 3 gola prvo poluvrijeme jer su se ovima iz bukuresta noge odsikle od navijanja...atena je bila jebena prvo pol nakon tuce s pandurima,najjace mi je kad se uboa momenat sa bijeli hej hej i pljeskanjem...od manjih utakmica ona prva aida protiv karlovca na poljudu
rozpor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 21:07   #14
http://youtu.be/uIn_umCFfUw
http://youtu.be/1vrtCyyb4s4
http://youtu.be/0uBcpNjYlS4
Amsterdam 95 je isto bilo jebeno,roma doma nakon gola jedan od dražih navijačkih momenata.
white pride is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 21:49   #15
Brazil - Hrvatska u Berlinu, zadnjih 15-ak minuta, sad se naježim kad se sjetim...Ultrasi Vk krenuli...volim te Hrvatsko...prihvatili svi...nešto teško nadjebivo...putem nazad, na svakoj benzinskoj kojoj smo stali, prilaze nam babe, starci, kad bi vidjeli hrvatske dresove, čestitati na onom od sinoć, svi oduševljeni navijačima...lik koji je s nama putovao natrag, gledao na tv-u kod frenda, veli da je švapski komentator pred taj kraj utakmice, govorio da ga je strah što će ostati od Berlina ako Hrvatska zabije taj gol...

Kak mi je uslijed pijanstava ispario dobar dio memorije vezan baš uz utakmice ( napominjem da ovo okolo, put i zajebancije znam sve skoro u najmanji detalj ), tak sam se i prepustio, pa prestao pamtit rezultate i protivnike i kojom nogom je i koji half zavrno loptu , pa tak teško mogu i povezat utakmicu s navijanjem. Sjećam se onog nekog penala pod sjeverom, i najjače đungle ikad, arlaukanja kakvo nikad nisam doživio, i uvjeren sam i danas da je sjever obranio taj penal...znat će netko na kaj mislim

Al brijem da je to dosta i do subjektivnog doživljaja, ovisno s čim si se popravio, na kojem si dijelu tribine, kakvi su oko tebe...ja se tih Amsterdama sjećam ko kljucanja, zakeljenih faca većine ekipe...ajd dobro, i neke euforije na Nema predaje, ali ...bolje mi je navijanje bilo u Splitu odma direktnom iz Amsterdama Bar kolko se sjećam
kinfaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 21:59   #16
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
- Cibalija-Dinamo 1. kolo mislim da 2005.

- Dinamo-Zadar zadnje kolo lige za ostanak

- Stuttgart-Dinamo mislim da 12. mj. 2005

- Dinamo-Arsenal 2006

- Zadar-Dinamo mislim da 2005 ili 2006

Ma skoro svaka utakmica. Nažalost danas nemam više tolike mogućnosti za odlazak na utakmice. Kada mogu se ide, ne biram gdje i kada.
Malo me sjećanje slabo služi pa samo da pitam jesmo li tada bili na istoku i jel tada ono Zadar nekaj sa crvenim kartonima iskemijao da bude prekinuta tekma? I jel tada bila ona koreografija sa avionima napravljenima od kalendara i porukom tko visoko leti nisko pada ili sam sve pomješao?
mamic86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 22:10   #17
Quote:
mamic86 kaže: Pogledaj post
Malo me sjećanje slabo služi pa samo da pitam jesmo li tada bili na istoku i jel tada ono Zadar nekaj sa crvenim kartonima iskemijao da bude prekinuta tekma?
Da, istok. Bilo je mali milijun crvenih kartona.

Quote:
I jel tada bila ona koreografija sa avionima napravljenima od kalendara i porukom tko visoko leti nisko pada ili sam sve pomješao?
To je mislim bilo prije. Ali isto u ligi za ostanak.

Inače: https://www.forum.hr/showthread.php?t=91483
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 22:13   #18
Protiv Milana doma, mislim 2000., kvale za LP. Početak tekme standardno dobro navijanje.
Milan zabija za 0-1, galama se samo pojačava. Nakon 0-2 ne čujem više sam sebe, decibeli na najjače, sve se ori.
Poslije 0-3 sam mislio da će se sjever srušiti, jebeš mi sve, ono nije bilo normalno.
Jedno od onih ludila na tribini koje ne možeš samo tako objasniti.

Partizan '97. je isto bilo do jaja, ali tu je više bio zaslužan rezultat, pa je nekako normalno
da je cijeli stadion na nogama i da se sve ori, ali taj Milan mi je baš zato poseban.

Ispušili 0-3 doma, a navijanje kao da smo osvojili LP.
Lowryder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 22:52   #19
Podgorica,Genova,Milano,Atena (prvo poluvrijeme)...
__________________
Torcida,30,150+
Balkanstyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 22:55   #20
Quote:
mamic86 kaže: Pogledaj post
Malo me sjećanje slabo služi pa samo da pitam jesmo li tada bili na istoku i jel tada ono Zadar nekaj sa crvenim kartonima iskemijao da bude prekinuta tekma? I jel tada bila ona koreografija sa avionima napravljenima od kalendara i porukom tko visoko leti nisko pada ili sam sve pomješao?
Ovo sa kartonima i prekidom utakmice je točno. Za poruku ne znam. Uglavnom, zajebancija i vrijeđanja kompletne momčadi.

Evo moj prvi post pa da objasnim zašto:

- Cibalija-Dinamo 1. kolo mislim da 2005 / brojnost i navijanje

- Dinamo-Zadar zadnje kolo lige za ostanak / zajebancija

- Stuttgart-Dinamo mislim da 12. mj. 2005 / navijanje i bakljada

- Dinamo-Arsenal 2006 / pun stadion, grmilo je nakon 0:3

- Zadar-Dinamo mislim da 2005 ili 2006 / brojnost, navijanje, zajebancija, odlazak ispred tribine navijača domaće momčadi
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.