Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 12:45   #601
Maca - reci im samo me zajebavajte, vidjet cete za par godina kada vas smjestim u staracki ... da vidis odusevljenja ...
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:55   #602
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
pa nije baš ni svakodnevno draga moja.....
ne znam, ja sam ti (nakon izlaska iz onog hm...stanja), razvila neku čudnu opsesiju prema biljkama...prije mi nisu ni padale na pamet, nisam doma imala apsolutno ništa "zeleno" a sad ne mogu otiči u trgovački, a da ne dofuram bar jednu doma. ponekad se osjećam malo stupid, al dobro, to mi je valjda "novi porok"

sad imam đunglu u kući...i majmuna
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:15   #603
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
ma, ljudi, drvo banane ništa posebno... a jesu te svađe konstantne sa starcima ili?

mislim, zašto im ne objasniš da ti sad i nije do prodika i klanja, jer ti to samo pogoršava situaciju.
Ma s vremena na vrijeme... nemreš ti njima niš objasnit baš su
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 15:08   #604
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Ma s vremena na vrijeme... nemreš ti njima niš objasnit baš su
I ja sam imala istih problema..pa me psihić pitao:A da probaš malo biti zločesta kćerka,da probaš toliko ne udovaljavati roditeljima? I dao mi super savjet,kad me mama iživcira,ponavljaj si:To ne znači da je loša osoba,životne okolnosti su je učinile takvom,tvoja obveza nije da joj udovoljavaš i oraspoložuješ ju..ponavljaj to par puta dnevno,jednom će ti samo kliknuti,sjesti na mjesto. Probala sam i pali!! Pokušaj i ti..sada sam super što se tiče osdnosa s njima. Više mi njihovo ponašanja ne stvara tjeskobu. Sretno!
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 16:00   #605
Ipak se neke stvari trebaju riješit na psihološkom nivou. Super je AD ako ti je potreban, ali ovo ti Seroxat ne bi mogao reći ni napraviti.
Nije sve u kemiji, nešto je i u odnosima.
UnExpected is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 17:46   #606
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post

sad imam đunglu u kući...i majmuna
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 17:51   #607
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
I ja sam imala istih problema..pa me psihić pitao:A da probaš malo biti zločesta kćerka,da probaš toliko ne udovaljavati roditeljima? I dao mi super savjet,kad me mama iživcira,ponavljaj si:To ne znači da je loša osoba,životne okolnosti su je učinile takvom,tvoja obveza nije da joj udovoljavaš i oraspoložuješ ju..ponavljaj to par puta dnevno,jednom će ti samo kliknuti,sjesti na mjesto. Probala sam i pali!! Pokušaj i ti..sada sam super što se tiče osdnosa s njima. Više mi njihovo ponašanja ne stvara tjeskobu. Sretno!
Kaj je najgore, ja sam uvijek bila "ona lošija" , iako sam im sve udovoljavala i pomagala im, ali moj buraz je uvijek bio jadan neshvaćen, uvijek su njemu pomagali i više ga cijenili, zamisli, rekli su mi kad sam trebala upisat fax, upala sam uz plaćanje, rekli su mi kad nisu ga njemu plaćali da neće ni meni
On se još i uguzio u stan koji je trebao biti moj, ali on se prije zaposlio, a nema ni ženu ni djecu i svaki dan dolazi k nama jest a ja sad moram razmišljati o podstanarstvu jer nemrem dići kredit za stan.Pa ko ne bi uz sve to bio lud i živčan na sebe i cijeli svijet
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 19:08   #608
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
ne znam, ja sam ti (nakon izlaska iz onog hm...stanja), razvila neku čudnu opsesiju prema biljkama...prije mi nisu ni padale na pamet, nisam doma imala apsolutno ništa "zeleno"
kužim te, i ja sam ovu zimu dofurala nekoliko biljaka i jedno drvce u svoju sobu (a prije nisam imala ništa), čudno baš

samo mi još fali majmunčić
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 19:15   #609
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
kužim te, i ja sam ovu zimu dofurala nekoliko biljaka i jedno drvce u svoju sobu (a prije nisam imala ništa), čudno baš

samo mi još fali majmunčić
i ti?

ne brini, majmuna bar nije teško nači
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 19:23   #610
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
ne brini, majmuna bar nije teško nači
ma nije teško naći majmuna, ali ja tražim gorilu, a stalno nailazim na pavijane
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 21:44   #611
Bok,ljudi!
Evo skoro 5 godina je proslo od pocetka moje borbe sa anksioznoscu i panicnim napadima.Sada sam ok.Nakon krkanjka kojekakvih lijekova,ja sam danas cista.I osjecam se dobro.Hvala Bogu,bilo je i vrijeme.
Nego,ovdje sam jer me nesto uzasno muci i tlaci.Kad su krenule moje muke sa panikama i anksioznoscu,bila sam uvjerena da ludim i da je to pocetak nekog ozbiljnog mentalnog oboljenja.Vjerovala sam,koliko su me god uvjeravali u suprotno,da ludim.Totalno sam pala i povukla se u sebe,ljudi kojima sam vjerovala,okrenuli su mi leda i jos drugima pricali tko zna sto o meni.Imala sam osjecaj da cu spizdit i konacno otisla u bolnicu.Saznalo je to dosta ljudi iz moje sredine i bila sam uvjerena da je svi misle da sam luda i da je najbolje da umrem.Najgluplji potez u mom zivotu bio je taj da sam popila tablete jer sam se,kao,htjela ubit.Nisam se u stvari htjela ubit nego sam htjela na neki nacin pobjec iz te situacije.Glupo,glupo,preglupo.Zao mi je danas jako zbog toga.Ne znam kako sam mogla upce napravit tako nesto.Al ok sad,glavno da sam ja ziva.
Nakon sto sam konacno dobila borbu protiv panika,jedna osoba koja je bolovala od anoreksije(a misli da ja to ne znam)napunila mi je glavu sa nekim svojim shemama i sad se mucim.Tipa:tko ce te zaposlit ako zna da si bio u bolnici,sam si si kriv i sl.Od tada sam pocela izvlacit sve iz svoje proslosti i krivit se zbog svega kaj je bilo.I kad uspijem sebe uvjerit da nisam kriva kaj je bilo kak je bilo,pocnem mislit kaj svi ti ljudi koji znaju da sam bila u bolnici misle o meni.Jos sam iz male sredine,a znate kako je to,ak zna jedan,znaju svi.Postala sam uvjerena da svi znaju i misle da sam luda i da me osuduju i da nikad necu nac tipa jer ce mislit da sam luda kad mu kazem kaj je bilo samnom...
Molim vas,dajte mi neki savjet.Toliko se mucim da je to nepodnosljivo.Navecer lijezem i ujutro se budim sa istim mislima.Spizdit cu...
khyara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 21:48   #612
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Pa ko ne bi uz sve to bio lud i živčan na sebe i cijeli svijet
Vidim da si ovak dosta tanka na zivcima pa neznam oce ti bas pomoc (ili nekome drugome); al meni je. Nakon svake svade sam se zapitao sto sam dobio? Nista, bezveze sam pizdio, derao, urlao, gubio kontrolu, nebi li na kraju svega toga dobio jedno veliko nista. Nakon odredenog broja svada pocnes lagano uvidat stetnost za sebe, ucestalo probadanje u prsima, jace lupanje srca, bacanje u losije raspolozenje nego inace i daljnja nadrkanost tokom dana zbog svade te razmisljanja o tome dogadaju.

Svaki puta kada bi planuo ili imao izljeve bijesa, poceo se svadati sa nekim ... na "jednostavan" nacin sam sprijecio. Jednostavno sam si svaki puta rekao kada je svada bila na pomolu ili kada me netko pokusa izbaciti iz takta; nema smisla, svada ne vodi nikuda, samo cu se bezveze iznervirat kao i nebrojeno puta do sada, i dok netko urla jednostano nabacim lagani smajl. To sam si stalno ponavljao kada bi svada bila blizu, i odjednom je preslo u naviku, urezalo se u podsvijest te ti prostruji kroz glavu svaki puta kada se nades u napetoj situaciji. Promijenis pogled na takve stvari za razliku od ostalih, ono zbog cega si nekada pizdio postane ti smijesno.







Sta sam u dzunglu zalutao majmuni, banane, biljke?
Kada smo kod biljaka jednom sam limun posadio, sest mjeseci je dobro napredovao dok nisam otisao na more ... damn. A bio je tako lijep ... smrc.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:30   #613
Quote:
khyara kaže: Pogledaj post
Nakon sto sam konacno dobila borbu protiv panika,jedna osoba koja je bolovala od anoreksije(a misli da ja to ne znam)napunila mi je glavu sa nekim svojim shemama i sad se mucim.Tipa:tko ce te zaposlit ako zna da si bio u bolnici,sam si si kriv i sl.Od tada sam pocela izvlacit sve iz svoje proslosti i krivit se zbog svega kaj je bilo.I kad uspijem sebe uvjerit da nisam kriva kaj je bilo kak je bilo,pocnem mislit kaj svi ti ljudi koji znaju da sam bila u bolnici misle o meni.Jos sam iz male sredine,a znate kako je to,ak zna jedan,znaju svi.Postala sam uvjerena da svi znaju i misle da sam luda i da me osuduju i da nikad necu nac tipa jer ce mislit da sam luda kad mu kazem kaj je bilo samnom...
Molim vas,dajte mi neki savjet.Toliko se mucim da je to nepodnosljivo.Navecer lijezem i ujutro se budim sa istim mislima.Spizdit cu...
Sama velis da je proslost pa neka to i ostane. Na prvome mjestu bi ti trebalo biti misljenje bliznjih i osoba kojima je stalo do tebe i koje te vole. I gledaj na nastalu situaciju ovako; kakvi su to susjedi ako se bave tudima zivotima, zar nemaju stvarno pametnijeg posla u zivotu nego baviti se tobom i tvojim bivsim problemima? U tome slucaju nisu nista normalniji od osobe koje osuduju ili ogovaraju. Imaj to na umu i lagano ce ti nestajati takve misli ... Preusmjeri tu "crnu sliku" na susjede.


I zasto bi uopce buducem tipu isla govoriti takve stvari? Ponekada je proslost najbolje ostaviti daleko iza.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:59   #614
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
Sta sam u dzunglu zalutao majmuni, banane, biljke?
Kada smo kod biljaka jednom sam limun posadio, sest mjeseci je dobro napredovao dok nisam otisao na more ... damn. A bio je tako lijep ... smrc.
zar i ti?

ljudi, pa otkud vam ta drvca, sad bih i ja počela s uzgojem nekog tropskog voća?

gestapo, potpisujem sve što si rekao u vezi roditelja i svađa s njima, svađa općenito.
ja sam još u fazi kada ih valjda pokušavam promijeniti pa me sve to još previše emocionalno dira, a prava istina je da su bolji od većine roditelja i nemam im pravo toliko toga zamjerati jer su u biti dobri.

trudim se razmišljati tako kao ti i nadam se da će mi danas-sutra to sjesti i na emotivan plan.
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 23:25   #615
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
Sta sam u dzunglu zalutao majmuni, banane, biljke?
Kada smo kod biljaka jednom sam limun posadio, sest mjeseci je dobro napredovao dok nisam otisao na more ... damn. A bio je tako lijep ... smrc.
imam i ja limun ,treba niknuti tek...i pitaju (zmajsko voće),crnu murvu itd

samo bi voljela da nemam majmuna
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 23:34   #616
Quote:
khyara kaže: Pogledaj post
Bok,ljudi!
Evo skoro 5 godina cu...
slažem se s gestapom, zaista ne bi trebala pustiti da te prošlost toliko muči

ok,bila si u bolnici...i šta se to koga tiče? neki hodaju po bolnicama za svaku pizdarijicu...nije ti bilo dobro-tražila si pomoč i to je super. mala sredina, velika sredina-uvijek ti je to tako. uvijek će biti netko tko će si uzimati za pravo lajati i srati... ja ti imam takve susjede...

dugo je i mene prala paranoja "tko zna, koliko zna,što sad misle"...i kad sam skužila da me to TOLIKO opterečuje, kao i tebe sada, onda sam si fakat rekla "pa dobro,koji su oni uopče faktor u mom životu?"

SAD ti je dobro i živi u miru svoj život i,konačno, uživaj u njemu

baš te boli briga šta će drugi misliti o tebi. ono najgore si prošla. pa nemoj da te sad ovo koči.
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 08:28   #617
Danas sam baš dobre volje, ne znam koji mi je vrag
Definitivno sam pukla
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 11:06   #618
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Danas sam baš dobre volje, ne znam koji mi je vrag
Definitivno sam pukla
ti čim si dobre volje, napominješ da ne znaš koji ti je vrag...
kad NE budeš dobre volje, onda se pitaj kaj ti je....

sad uživaj....
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 11:54   #619
Sad sam se tak nažderala da sam morala hlače raskopčat možda se uspijem zdebljat
Danas idem kod psihičke, nadam se da bu sve dobro prošlo, reći ću joj da ne želim više pit tablete valjda ne bu pošizila ak bude ko ju j..e mogu ja i bez nje
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 11:59   #620
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
valjda ne bu pošizila ak bude ko ju j..e mogu ja i bez nje
super! držim ti fige i za psihičku i za debljanje

jesu se starci ohladili?
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.