Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 01:30   #21
Quote:
Bull_the_Great kaže: Pogledaj post


@ the flash : 13 godina ... sinko , čekaj ti 18 prvo ... s 13 mani se ti obruča .. doći će prirodno ...
ma kakvih 18 pa do onda sam vec sjebo koljena, zglobove i prestao igrat
@ fles:
samo ti skaci dok mozes i doc ces do obruca, ali onda ti to nece bit dosta
dobro je dok te nesto gura naprijed
zewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 18:29   #22
Quote:
Sandokhan kaže: Pogledaj post
ja imam 1,89 i zakucavam bez problema s jednom i dvije ruke,do prije godinu dana jedva sam skako do obruca a onda sam skinuo desetak kila i visio dosta na haklu u kvartu i odraz se postupno povecavao

e sad imam 91kg da nebi mislio da sam neki strkljo
izvini molim te možeš li mi objasnit šta ti znači: ''na haklu''?
fabijan_97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:27   #23
Quote:
fabijan_97 kaže: Pogledaj post
izvini molim te možeš li mi objasnit šta ti znači: ''na haklu''?
Igra košarke na jedan koš,obično 3 na 3
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 00:04   #24
Quote:
fabijan_97 kaže: Pogledaj post
izvini molim te možeš li mi objasnit šta ti znači: ''na haklu''?
1.cestitke na kvotanju godinu dana starog posta

2.nevidim potrebu za ovim

3.lipo ti covjek kaze,igra na jedan kos...hakl,basket kako ti draze
__________________
If we hit that bullseye, the rest of the dominos will fall like a house of cards. Checkmate.
Sandokhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 19:17   #25
E ovako, visok sam 182 cm i imam 90 kg, mogu dotaknuti obruč s dvije ruke, a s jednom se mogu objesit za obruč. Samo treniram košarku i uopće nisam išao u teretanu. Imam odraz samo s lijeve noge, jer sam dešnjak, sunožno mogu dirat 2 i 90, a s desne ne mogu ni tablu. Baš i nisam štrkljav, tj. imam 10-ak kg viška. Znam da bi mi sigurno pomoglo kada bi išao u teretanu. Nadam se da ću krenuti nagodinu. Baš i nemam neke volje ni za trčanje ni za neke vježbe, radio sam po air alertu 3 prošlo ljeto, ali imam previše kg i koljena mi to nisu izdržala i odustao sam na 8 tjednu. Zanima me postoje li neke lakše vježbe za odraz.

Hvala na razumjevanju

Zadnje uređivanje Alanv23 : 06.09.2010. at 19:18. Reason: Nisam napisao sve do kraja
Alanv23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 10:24   #26
Thumbs up

Quote:
Alanv23 kaže: Pogledaj post
E ovako, visok sam 182 cm i imam 90 kg, mogu dotaknuti obruč s dvije ruke, a s jednom se mogu objesit za obruč. Samo treniram košarku i uopće nisam išao u teretanu. Imam odraz samo s lijeve noge, jer sam dešnjak, sunožno mogu dirat 2 i 90, a s desne ne mogu ni tablu. Baš i nisam štrkljav, tj. imam 10-ak kg viška. Znam da bi mi sigurno pomoglo kada bi išao u teretanu. Nadam se da ću krenuti nagodinu. Baš i nemam neke volje ni za trčanje ni za neke vježbe, radio sam po air alertu 3 prošlo ljeto, ali imam previše kg i koljena mi to nisu izdržala i odustao sam na 8 tjednu. Zanima me postoje li neke lakše vježbe za odraz.

Hvala na razumjevanju
radi cucnjeve najbolje pomažu ja imam 170 i mrezicu dotaknem bez problema cucnjeve sam vjezbo 5-6 tjedena svaki dan 10 serija po 25 cucnjeva prije nisam mogo ni mrezicu dotaknut,a mozes ic u teretanu na one visenamjenske spareve pa vjezbaj noge,sve ti je u nogama
NBA FAN13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 11:23   #27
važnije je biti čvrst i skočan u skoku pod obručem kad se lopta odbije nego zakucavat....te naravno imati osjećaj kako se postaviti....od zakucavanja u košarci nemaš ništa...ali od ovoga imaš itekako(zna se ona poznata,bez skoka nema ništa)
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 19:00   #28
Talking Dobar dan!

Postovanje ja vec redovito treniram kosarku i bavim se profesionalo imam 17 god.
Visok sam 182 i mogu zakucat( s dvije ruke, dok imam problema s jednom rukom jer nemam veliku ruku pa ne mogu uhvatiti loptu) , bez ikakvih problema mogu dohvatiti obruc, s mjesta, s jednom rukom, sunozno, ali prije toga naravno ide tesko istezanje... bez toga nista. odraz mi je preko 90 prosli put kad sam mjerio. znaci bez teretane bez icega, jogging lagano skakutanje i vijaca (1500) preskoka kombinirajuci sve i svasta Nebi preporucio nikakvo naprezanje koljena, sa ovim programima na netu i ta sranja. Normalno i opusteno jednostavni trening... bez ikakvih utega i to, maks 4-5 kg uteg... ovo sve ostalo je previse, ovo je moje misljenje, ako se neko ne slaze jbg...
BosanacForEver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 01:29   #29
ova i ostale ispod

__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 13:17   #30
Ako hoćete program za odraz, imate na internetu zove se "air alert"

15 tjedana vježbanja, ali to je samo za najizdržljivije i stvarno utrenirane, jer je pred kraj KAOS
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 23:56   #31
ja treniram kosarku, visok sam 188 i imam 65 kila. vezbao sam AIR ALERT i nikad ga nisam dovrsio do kraja, 99% ljudi nikada znaci NIKADA nisu dosli do kraja sa air alertom, po meni je to cisto sranje (odu koljena, zglobovi itd itd) mene samo zanima vezano za odraz, kako se meri?
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 14:06   #32
Quote:
UnitedweStand kaže: Pogledaj post
ja treniram kosarku, visok sam 188 i imam 65 kila. vezbao sam AIR ALERT i nikad ga nisam dovrsio do kraja, 99% ljudi nikada znaci NIKADA nisu dosli do kraja sa air alertom, po meni je to cisto sranje (odu koljena, zglobovi itd itd) mene samo zanima vezano za odraz, kako se meri?
ajde malo jedi dijete
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 14:27   #33
Quote:
Sahta;42930561[B kaže:
]ajde malo jedi dijete[/B]
ectomorph sam, nema sanse da nabacim kila... to je za mene stran pojam.
HOCE LI MI NETKO ODGOVORITI NA PITANJE, kako izmeriti odraz????????
hvala
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 18:53   #34
procitao sam negde da se umoci prst u neku boju, stane uza zid, ispuzis ruku kolko god mozes i oznacis... i sa istog tog mesta skocis i opet oznacis kraj. i visina tvog odraza je ta razlika xD jel ima nekakav laksi nacin?
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 20:13   #35
Pa izmisli nešto jeba ga ti, ova današnja dica traže da im se sve servira na gotovo. Upotrijebi maštu, imaginaciju. Ionako je nebitno koliki ti je odraz u milimetar, osim kurčenja ti je apsolutno nebitno radi li se o 85 ili 87 centimetara, bitno je da vidiš napredak.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 21:55   #36
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Pa izmisli nešto jeba ga ti, ova današnja dica traže da im se sve servira na gotovo. Upotrijebi maštu, imaginaciju. Ionako je nebitno koliki ti je odraz u milimetar, osim kurčenja ti je apsolutno nebitno radi li se o 85 ili 87 centimetara, bitno je da vidiš napredak.
a nije to, mogu zakucati samo nikad nisam merio odraz, visok sam 186 i hocu da znam bas cisto iz principa koliki mi je
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:01   #37
to nije vazno.
glavno je da mozes zakucati.
ja sam 182 cm i nisam ni blizu zakucavanja,
jbg,ali zato imam 6/10 trice...hehehe
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 23:34   #38
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
to nije vazno.
glavno je da mozes zakucati.
ja sam 182 cm i nisam ni blizu zakucavanja,
jbg,ali zato imam 6/10 trice...hehehe
koju poziciju igras? playmaker...
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 08:11   #39
da,igram playa...
2 puta tjedno dvorana sa drustvom,rekreacija...
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 20:13   #40
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
da,igram playa...
2 puta tjedno dvorana sa drustvom,rekreacija...
ja sam 186, krilo, vrlo sam skocan!
znaci od vas nitko ne trenira osim jednog lika sto sam video da je pisao...
pa dobro, i ja kada je raspust isto 2 puta nedeljno dvorana sa starijima
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.