Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 21:50   #161
Emericzy

Quote:
Emericzy kaže:
Pa... samo neka jako daleka i indirektna. Puno je više razlika.

Seks je puno intenzivnije zadovoljstvo, ali bez njega možeš, a bez hrane ne. Prehrambena dijeta, ako ima rezultata, donijet će ti zadovoljstvo. Seksualna bogme neće. Tko ne mora, nek' ne pokušava.
Ako si ti hedonist u hrani onda me ne cudi tvoja situacija pogotovo ako se radi o obezitetu.Ja ti cestitam ako si na dieti.pa mozda idrugi apetiti se povrate.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:03   #162
Quote:
colibri kaže:
Ako si ti hedonist u hrani onda me ne cudi tvoja situacija pogotovo ako se radi o obezitetu.Ja ti cestitam ako si na dieti.pa mozda idrugi apetiti se povrate.
Hvala na čestitki. Nije da sam bio baš pretjerano debeo, ali nije bilo baš ni privlačno. Ovako je bolje.

Za druge apetite ne znam; vidjet ćemo. Nadam se samo da mi sve to neće navaliti na glavu nove komplikacije. Vanbračni seks je grozno komplicirana stvar .
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 01:46   #163
Emericzy

Quote:
Emericzy kaže:
Hvala na čestitki. Nije da sam bio baš pretjerano debeo, ali nije bilo baš ni privlačno. Ovako je bolje.

Za druge apetite ne znam; vidjet ćemo. Nadam se samo da mi sve to neće navaliti na glavu nove komplikacije. Vanbračni seks je grozno komplicirana stvar .
Sve sto mogu da ti kazem daje jako tesko biti na dieti, i da se divim ljuddima koji imaju puno karaktera i discipline i koji uspiju da riese neke egzistencialne probleme a sta se tice sexa van brak ja sam totalno protiv.Nalazim da je to najveca humiljacija koju jedan partner moze da podneseje.U svakom slucaju zelim ti reci da si me impresioniro sa svojom pozicijom koja nije super romanticna ali djeluje iskrena.
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 08:51   #164
emericzy... veliš da si hedonista a niti jedeš niti seksaš??? i još veliš da si zadovoljan???
malo je previše kontradiktorno da bi bilo iskreno....
al ništ zato... tko zna kakav bum ja ak doživim te godine....
-NIK- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:09   #165
Quote:
-NIK- kaže:
emericzy... veliš da si hedonista a niti jedeš niti seksaš??? i još veliš da si zadovoljan???
malo je previše kontradiktorno da bi bilo iskreno....
al ništ zato... tko zna kakav bum ja ak doživim te godine....
Pa eto, mislim da sam nudiš odgovor na svoje pitanje.

Kad mi je bilo 20 godina iskreno sam sumnjao da ću doživjeti tridesetu. I nisam bio u stanju zamisliti kako je to kad doživiš pedesetu. A sad mi se smiješi pedesetšesta i moram reći da to uopće nije loše. (Iako se jako dobro sjećam mladosti.) Ja stvarno na mladost ne gledam kroz ružičaste naočale.

Svako životno doba ima prednosti i mane. Meni je moja dob odlična. Volio bih, doduše, šansu da se s ovom pameti vratim u mladost, ali ne zbog toga da bih više uživao, jer ne mislim da sam onda išta više uživao.

Napravio bih to isključivo zato da izbjegnem gluposti i gadosti koje su se mogle izbjeći.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:44   #166
a da autor topica pokusa sa blagim erotskim masazama ili da nauci kuhat i da u jela stavlja afrodizijake?

ili neki zajednicki kurs tantra joge?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:47   #167
Quote:
dersu kaže:
a da autor topica pokusa sa blagim erotskim masazama ili da nauci kuhat i da u jela stavlja afrodizijake?

ili neki zajednicki kurs tantra joge?
Ne kopaj mu po rani.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:48   #168
Quote:
Godiva kaže:
Ne kopaj mu po rani.
to je vakcina s vitaminima i mineralima...
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 19:07   #169
..jednostavno nema tu pomoći..njoj nije očito do sexa ..i bok..nije to ništa novo, ja sam radila u firmi, gdje su uglavnom žene, i to sve u braku , uglavnom..SVE MRZE SEX SA MUŽEM..i općenito mislim da je brak, obaveze, život ubio u njima želju za sexom..sve imaju mengu po dva zjedna, već na poslu pričaju, danas sam obećala mužu, fuj, povraća mi se , neda mi, jedva čekam da završi..prilično gadno za slušati...svega sam se naslušala..jad i bjeda.
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 20:00   #170
Quote:
girlnextdoor kaže:
i općenito mislim da je brak, obaveze, život ubio u njima želju za sexom..sve imaju mengu po dva zjedna, već na poslu pričaju, danas sam obećala mužu, fuj, povraća mi se , neda mi, jedva čekam da završi..prilično gadno za slušati...svega sam se naslušala..jad i bjeda.

nadam se da si radila u nekoj zoni sumraka jer ovo mi ne zvuci najnormalnije.
Svi bi se trebali ugledati na albatrose
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 11:21   #171
Quote:
girlnextdoor kaže:
..jednostavno nema tu pomoći..njoj nije očito do sexa ..i bok..nije to ništa novo, ja sam radila u firmi, gdje su uglavnom žene, i to sve u braku , uglavnom..SVE MRZE SEX SA MUŽEM..i općenito mislim da je brak, obaveze, život ubio u njima želju za sexom..sve imaju mengu po dva zjedna, već na poslu pričaju, danas sam obećala mužu, fuj, povraća mi se , neda mi, jedva čekam da završi..prilično gadno za slušati...svega sam se naslušala..jad i bjeda.

to mora da su starije generacije. ja sve brakove (partneri izmedju 30 i 40 godina) koje znam oko sebe, svi se jos vole seksat u braku i to punom parom.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 11:48   #172
Quote:
VIVA PIVA kaže:
To je izjava na temelju vlastitog iskustva?


hehe, nemoj se sada na mene ljutiti
nisam ti ja ništa kriva

i ne, nije na temelju vlastitog iskustva. ja sam uglavnom (do ove veze) imala problem kao i ti - uvijek sam htjela više.
ali i slušajući tuđa iskustva došla sam do zaključka da zbilja ima ljudi s različitim stupnjem potrebe za sexom.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 15:50   #173
Quote:
girlnextdoor kaže:
..jednostavno nema tu pomoći..njoj nije očito do sexa ..i bok..nije to ništa novo, ja sam radila u firmi, gdje su uglavnom žene, i to sve u braku , uglavnom..SVE MRZE SEX SA MUŽEM..i općenito mislim da je brak, obaveze, život ubio u njima želju za sexom..sve imaju mengu po dva zjedna, već na poslu pričaju, danas sam obećala mužu, fuj, povraća mi se , neda mi, jedva čekam da završi..prilično gadno za slušati...svega sam se naslušala..jad i bjeda.
Teško da im je život ubio želju za seksom, prije će biti da im se muž fizički gadi, pa im to gađenje ubija volju za životom. Sretni su oni koji takav život nisu probali i koji to ne razumiju.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 16:38   #174
Quote:
girlnextdoor kaže:
..jednostavno nema tu pomoći..njoj nije očito do sexa ..i bok..nije to ništa novo, ja sam radila u firmi, gdje su uglavnom žene, i to sve u braku , uglavnom..SVE MRZE SEX SA MUŽEM..i općenito mislim da je brak, obaveze, život ubio u njima želju za sexom..sve imaju mengu po dva zjedna, već na poslu pričaju, danas sam obećala mužu, fuj, povraća mi se , neda mi, jedva čekam da završi..prilično gadno za slušati...svega sam se naslušala..jad i bjeda.
Onda ili ih muzevi ne znaju zadovoljit ili im oni vise nisu privlacni. Ne znam meni se iz moje trenutne perspektive to ne cini nikako normalno. Ja bi se sexala 5 puta na dan.
malosampukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 16:51   #175
hmm možda se stvari i promijene pošto žene seksualno potpuno sazrijevaju u tridesetima..možda tvoja žena nije još seksualno zrela osoba...
jel njoj sex sa tobom dosadan, pitaj je??
svi_su_ludi_za_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:06   #176
Quote:
svi_su_ludi_za_mary kaže:
hmm možda se stvari i promijene pošto žene seksualno potpuno sazrijevaju u tridesetima..možda tvoja žena nije još seksualno zrela osoba...
jel njoj sex sa tobom dosadan, pitaj je??
A neznam više ni sam.Očito je da smo dvije različite krajnosti.Barem sam se uvjerio da nisam jedini u toj situaciji.Vidim da nam današnji tempo života,djeca,stres ne ostavljaju puno prostora za "male stvari" a tako ni za sex.Iznenađen sam brojem ljudi koji mi savjetuju da ubodem sa strane.Neznam gdje oni nađu partnere.Možda griješim ali čini mi se da to i nije sam tak.Ljudi danas ipak traže prvenstveno ljubav i sigurnost.Ovim bih konstatirao da je ovaj topic potrošen.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:16   #177
Quote:
VIVA PIVA kaže:
A neznam više ni sam.Očito je da smo dvije različite krajnosti.Barem sam se uvjerio da nisam jedini u toj situaciji.Vidim da nam današnji tempo života,djeca,stres ne ostavljaju puno prostora za "male stvari" a tako ni za sex.Iznenađen sam brojem ljudi koji mi savjetuju da ubodem sa strane.Neznam gdje oni nađu partnere.Možda griješim ali čini mi se da to i nije sam tak.Ljudi danas ipak traže prvenstveno ljubav i sigurnost.Ovim bih konstatirao da je ovaj topic potrošen.
probaj pustit da ona sama zatraži od tebe sex..to je moje mišljenje..nemoj više ništa ti inicirat..pusti da se kod nje malo razvije želja i da je malo zaintrigira tvoje nepokazivanje sexualne želje...
i nikakva priča o tome..samo se udalji i i vidi šta će bit.
svi_su_ludi_za_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:23   #178
Quote:
svi_su_ludi_za_mary kaže:
probaj pustit da ona sama zatraži od tebe sex..to je moje mišljenje..nemoj više ništa ti inicirat..pusti da se kod nje malo razvije želja i da je malo zaintrigira tvoje nepokazivanje sexualne želje...
i nikakva priča o tome..samo se udalji i i vidi šta će bit.
To sam i ja napravio. I njoj je konačno laknulo.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:30   #179
nekad moraš pticu spustiti na tlo da bi se popela na tvoj prst kaj joj ga pružiš...to sam negdje čitala
svi_su_ludi_za_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:31   #180
Quote:
svi_su_ludi_za_mary kaže:
probaj pustit da ona sama zatraži od tebe sex..to je moje mišljenje..nemoj više ništa ti inicirat..pusti da se kod nje malo razvije želja i da je malo zaintrigira tvoje nepokazivanje sexualne želje...
i nikakva priča o tome..samo se udalji i i vidi šta će bit.

...to i probaj napraviti nešto da postane malo ljubomorna.....onako ništa preočito....tek toliko da skuži da si privlačan i drugim ženama i da počne cijeniti to što te ima....
...probaj s čašom ili dvije alkohola.... ...
...neko novo mjesto...da ne bude uvijek doma u isto vrijeme na isti način....
...ako si romantičan,nemoj više biti...probaj malo agresivniji pristup...
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.