Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2016., 17:53   #1
Prekid duge veze

evo da ukratko opišem situaciju i čujem neke korisne savjete..ugl bili smo zajedno skoro 9 godina,prekinuli prije mjesec dana jer kao što je on rekao ne voli me više i iznutra je mrtav..bilo je tu dosta svađa,udaljavanja i nekad razilaženja u mišljenju..čuli smo se jednom nakon prekida i vidjeli nakon 3tjedna da popričamo..ja sam bila u groznom stanju i analizirala zašto je tako i kako me ne voli više..s vremenom naravno postaje bolje i shvaćam da ni ja ni on nismo bili već neko vrijeme sretni i da je zbog svega i došlo do kraja..e sad neznam zašto nakon svega još uvijek u meni postoji neki osjećaj da ćemo ipak jednog dana završiti opet zajedno i da je to bilo to s njim makar sam u glavi složila da nema šanse za ikakvom pomirbom,još pogotovo ako nema ljubavi i da nema smisla..kad smo se vidli on je samo govorio da mi je bolje s nekim drugim i da zaslužujem bolje od njega da ću to i sama shvatiti nakon nekog vremena..da ga ne trebam takvog u svom životu..rekao je i nakon mog forsiranja da me ne voli više i da mu nije žao zbog prekida,ali da mu je naravno čudno da me nema pored (naravno ipak smo bili jako dugo zajedno)na kraju me je zagrlio i počeo plakati,neznam..i ne razumijem samu sebe čemu se onda ta nada ne ugasi i nestane? znam da očito ja još imam neke osjećaje i da mi je stalo,ali ne želim se nadati jer znam da mi je samo teže..nekad mi se čini da bi mi bilo lakše da je ispao kao seronja i to malo čvršće sve odigrao..eto..
elamra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:50   #2
Taj tvoj seronja je vjerojatno pronašao drugu...
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 19:03   #3
nije to u pitanju definitivno..
elamra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 20:53   #4
Quote:
elamra kaže: Pogledaj post
znam da očito ja još imam neke osjećaje i da mi je stalo,ali ne želim se nadati jer znam da mi je samo teže..nekad mi se čini da bi mi bilo lakše da je ispao kao seronja i to malo čvršće sve odigrao..eto..
Naravno da još imaš osjećaje. Prošlo je samo mjesec dana. Nije ni čudno ni što se nadaš, iako je očito da zapravo šanse za obnovu veze nema.
I da, vjerojatno bi ti bilo lakše da je ispao seronja, jer bi bila ljuta. Bol i tuga bez ljutnje je malo teža za othendlat jer se direktno moraš suočit s istinom, jer nemaš ljutnju da ti odvrati pažnju od istine da je gotovo i da te ne voli.

One priče da zaslužuješ boljeg od njega su samo priče. Malo tko ostavlja partnera kojeg voli jer misli da ovaj može bolje. To su samo riječi da se ublaži prekid i da ne bude jedino što će ti reći - ne volim te više.
Ali vjerojatno misli - zaslužuješ da te netko voli. A on te više ne voli.

Nemoj hranit tu nadu da ćete se pomiriti.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 21:11   #5
Quote:
elamra kaže: Pogledaj post
evo da ukratko opišem situaciju i čujem neke korisne savjete..ugl bili smo zajedno skoro 9 godina,prekinuli prije mjesec dana jer kao što je on rekao ne voli me više i iznutra je mrtav..bilo je tu dosta svađa,udaljavanja i nekad razilaženja u mišljenju..čuli smo se jednom nakon prekida i vidjeli nakon 3tjedna da popričamo..ja sam bila u groznom stanju i analizirala zašto je tako i kako me ne voli više..s vremenom naravno postaje bolje i shvaćam da ni ja ni on nismo bili već neko vrijeme sretni i da je zbog svega i došlo do kraja..e sad neznam zašto nakon svega još uvijek u meni postoji neki osjećaj da ćemo ipak jednog dana završiti opet zajedno i da je to bilo to s njim makar sam u glavi složila da nema šanse za ikakvom pomirbom,još pogotovo ako nema ljubavi i da nema smisla..kad smo se vidli on je samo govorio da mi je bolje s nekim drugim i da zaslužujem bolje od njega da ću to i sama shvatiti nakon nekog vremena..da ga ne trebam takvog u svom životu..rekao je i nakon mog forsiranja da me ne voli više i da mu nije žao zbog prekida,ali da mu je naravno čudno da me nema pored (naravno ipak smo bili jako dugo zajedno)na kraju me je zagrlio i počeo plakati,neznam..i ne razumijem samu sebe čemu se onda ta nada ne ugasi i nestane? znam da očito ja još imam neke osjećaje i da mi je stalo,ali ne želim se nadati jer znam da mi je samo teže..nekad mi se čini da bi mi bilo lakše da je ispao kao seronja i to malo čvršće sve odigrao..eto..
Daj sebi bar godinu dana da preboliš prekid veze, to je jako važno i ti osjećaji prema njemu će ostati sve dok proceš žalovanja ne završi..
Pročitaj i ovo:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Model_...BCbler-Ross%22
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 21:16   #6
Ako ste se dosta svađali, kako kažeš, vjerojatno ga je to ohladilo. A i 9 godina je puno, pogotovo ako ste mladi, logično je da se emocije ugase. Nemoj samo održavati kontakt s njim u nekakvoj nadi, to je najgore što možeš napraviti. Onda ćeš svaki znak tumačiti kao the znak, a nije bitno zapravo ni koji je razlog ni što, bitno je da ne funkcionirate više zajedno i to i sama znaš. Drži se.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 21:45   #7
ma da jasno mi je to sve,samo da još to prihvatim..još mi je i teže jer je rekao da bi nakon vremena da si htio da budemo dobri,da se čujemo i odlazimo na kave..da se zajebavamo ko nekad..nadam se da mi se neće javljati neko vrijeme da prebolim..a nakon što mi bude svejedno,čak i mislim da bi mogla uspostaviti neki drugi odnos..osim naravno ako u međuvremenu ne nađe drugu,a bude s vremenom pa bi mi to bilo sasvim glupo i bezveze..
elamra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 21:52   #8
Iste razloge je i meni ova kurva rekla kad me ostavila (zaslužujem bolje, previše smo različiti i tako neke gluposti da bi ublažila prekid) pa je nakon par tjedana završila s drugim. Što bi rekao moj dobar prijatelj Šaban - jedna lasta ne čini proleće!

Samo nabijam postove i nemam život.
__________________
Can I just say that, of all the idiots, in all the idiot villages, in all the idiot worlds, you stand alone, my friend.
Labirinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 21:57   #9
Quote:
elamra kaže: Pogledaj post
nekad mi se čini da bi mi bilo lakše da je ispao kao seronja i to malo čvršće sve odigrao..eto..
A ne nije ispao seronja!? Nakon 9 sezona veze on tebi veli da ti zaslužuješ boljega?! Pa to je vrh seronjitizma!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 14:57   #10
Ma dobro...to sto je rekao da zasluzujes boljeg...vjerojatno je htio
ublaziti prekid. Meni se cini kao jedna normalna situacija. Ocito nije bilo dovoljno
ljubavi...razumjevanja i svega sto uz to ide. Tesko ti je...dugo ste bili zajedno. I kako je
on napisao...neobicno mu je sto nisi tu...ali to je samo navika.
Ne bih rekao da je seronja. Bolje da se to sad desilo...iako 9 godina je puno.
Ali opet...bolje sad nego jos recimo eventualno jos godine braka...pa krah.
Vrijeme ce odraditi svoje. Ipak...da si budete dobri...kave...ma ne to.
Zasto ne...pozdraviti se na ulici...ali kakve kave. On bi to ocito lakse prihvatio...ali tebi
bi teze palo...samo mucenje. Samo vrijeme...i pokusati sto manje gledati u nazad.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 17:55   #11
Quote:
elamra kaže: Pogledaj post
evo da ukratko opišem situaciju i čujem neke korisne savjete..ugl bili smo zajedno skoro 9 godina,prekinuli prije mjesec dana jer kao što je on rekao ne voli me više i iznutra je mrtav..bilo je tu dosta svađa,udaljavanja i nekad razilaženja u mišljenju..čuli smo se jednom nakon prekida i vidjeli nakon 3tjedna da popričamo..ja sam bila u groznom stanju i analizirala zašto je tako i kako me ne voli više..s vremenom naravno postaje bolje i shvaćam da ni ja ni on nismo bili već neko vrijeme sretni i da je zbog svega i došlo do kraja..e sad neznam zašto nakon svega još uvijek u meni postoji neki osjećaj da ćemo ipak jednog dana završiti opet zajedno i da je to bilo to s njim makar sam u glavi složila da nema šanse za ikakvom pomirbom,još pogotovo ako nema ljubavi i da nema smisla..kad smo se vidli on je samo govorio da mi je bolje s nekim drugim i da zaslužujem bolje od njega da ću to i sama shvatiti nakon nekog vremena..da ga ne trebam takvog u svom životu..rekao je i nakon mog forsiranja da me ne voli više i da mu nije žao zbog prekida,ali da mu je naravno čudno da me nema pored (naravno ipak smo bili jako dugo zajedno)na kraju me je zagrlio i počeo plakati,neznam..i ne razumijem samu sebe čemu se onda ta nada ne ugasi i nestane? znam da očito ja još imam neke osjećaje i da mi je stalo,ali ne želim se nadati jer znam da mi je samo teže..nekad mi se čini da bi mi bilo lakše da je ispao kao seronja i to malo čvršće sve odigrao..eto..
obožavam ove priče pune rupa gdje se nigdje jasno ne nazire razlog za njegovo hlađenje aka druga ženska

pa nađi i ti drugog pa će ti se ugasiti ta nada koja te opterećuje, kao što se ugasila njemu izgleda
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 20:04   #12
Pa šta si očekivala?

9 godina? I niste stupili u brak? Pa brate trebali ste se vi razić posli 2 godine te veze.

Ne kontam šta si ti očekivala, da će te bit zajedno još 9 godina i ponašat se ko balavci iz srednje škole... Prekidi, razilaženja,nebuloze, moljakanje, plakanje. Sramota.

Sori al ova tema me baš naljutila kad sam ju pročitao pa ti je neko trebao reć u facu da si ispala glupa i potrošila 9 godina života na fail vezu o kojoj se sad jadaš na forumu.

Dal ti je 9 godina trebalo? Uh možda ćeš živjet još par vjekova, pa ajd šta fali.

Eto sad si single, i šta sad? Ajmo dalje, nađi si nekog kog ćeš zavoljet i nek te oženi i vodi po svijetu, osnujte familiju.

Bilo je i vrijeme da odrasteš i maneš se glupih vezica.

PP if anything.
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 23:05   #13
Quote:
loldafuqbro kaže: Pogledaj post
Pa šta si očekivala?

9 godina? I niste stupili u brak? Pa brate trebali ste se vi razić posli 2 godine te veze.

Ne kontam šta si ti očekivala, da će te bit zajedno još 9 godina i ponašat se ko balavci iz srednje škole... Prekidi, razilaženja,nebuloze, moljakanje, plakanje. Sramota.

Sori al ova tema me baš naljutila kad sam ju pročitao pa ti je neko trebao reć u facu da si ispala glupa i potrošila 9 godina života na fail vezu o kojoj se sad jadaš na forumu.

Dal ti je 9 godina trebalo? Uh možda ćeš živjet još par vjekova, pa ajd šta fali.

Eto sad si single, i šta sad? Ajmo dalje, nađi si nekog kog ćeš zavoljet i nek te oženi i vodi po svijetu, osnujte familiju.

Bilo je i vrijeme da odrasteš i maneš se glupih vezica.

PP if anything.
Za ovakav stav definitivno bi bilo dobro da prethodno pitaš autoricu koliko ima godina ...
Moja prijateljica je imala 9 godina veze sa svojih 23..upoznala je svog muža u prvom srednjem , tako da se svakako nije trebala udati sa 16 godina kako si ti to opisao /opisala..i nije mi to jedini primjer.

Ali da , dešava se da se divne veze nakon toliko godina pretvore u žabokrečine u kojima se ništa ne mijenja. I onda jednog dana samo ishlape...
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 23:25   #14
Eto ni meni nije jasno...nakon koliko tocno godina veze se ljudi moraju zeniti?
Cini mi se da ima ljudi kojima sam taj cin zenidbe bas nista ne znaci. Neki se zene prebrzo...neki
cekaju goooodinama...ali to bas nista ne znaci i ne garantira dugovjecnost veze.
Pa autorica je jasno napisala da su pocele svadje. Ljudi se mijenjaju. Nisu se vise slagali...i sta?
Stvarno ne vidim zasto su trebali ostati zajedno...zar zbog 9 godina veze?
Mislim da joj je vaznije sada se lagano posloziti i krenuti dalje.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 10:12   #15
Quote:
elamra kaže: Pogledaj post
ma da jasno mi je to sve,samo da još to prihvatim..još mi je i teže jer je rekao da bi nakon vremena da si htio da budemo dobri,da se čujemo i odlazimo na kave..da se zajebavamo ko nekad..nadam se da mi se neće javljati neko vrijeme da prebolim..a nakon što mi bude svejedno,čak i mislim da bi mogla uspostaviti neki drugi odnos..osim naravno ako u međuvremenu ne nađe drugu,a bude s vremenom pa bi mi to bilo sasvim glupo i bezveze..
Gle... vaša veza je gotova, to je sasvim jasno iz priloženog. Ne vidim smisao u nekakvom fejkanju prijateljstva... jer taj odnos više nikad neće prijateljski, ne u pravom smislu - jednostavan, spontan, opušten. Uvijek ćete paziti što reći, bit će awkward. A uz to će tebi sigurno biti bolno ako bude nekih novosti kod njega na ljubavnom planu.

Mislim da je najbolje da skroz prekinete kontakt, koliko god bilo teško. Jedino ćeš tako moći krenuti dalje...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 10:24   #16
Čudo je što ste dočekali 9 godina. Izraubovali ste vezu do kraja, trebali ste se oženit i napravit dicu.

Pusti prijateljstvo s bivšim, bljak!
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 10:54   #17
Quote:
loldafuqbro kaže: Pogledaj post
Pa šta si očekivala?

9 godina? I niste stupili u brak? Pa brate trebali ste se vi razić posli 2 godine te veze.

Ne kontam šta si ti očekivala, da će te bit zajedno još 9 godina i ponašat se ko balavci iz srednje škole... Prekidi, razilaženja,nebuloze, moljakanje, plakanje. Sramota.

Sori al ova tema me baš naljutila kad sam ju pročitao pa ti je neko trebao reć u facu da si ispala glupa i potrošila 9 godina života na fail vezu o kojoj se sad jadaš na forumu.

Dal ti je 9 godina trebalo? Uh možda ćeš živjet još par vjekova, pa ajd šta fali.

Eto sad si single, i šta sad? Ajmo dalje, nađi si nekog kog ćeš zavoljet i nek te oženi i vodi po svijetu, osnujte familiju.

Bilo je i vrijeme da odrasteš i maneš se glupih vezica.

PP if anything.
trk do mesnice i kupi si komad mozga
kakve veze ima je li veza ili brak?
brak je tesko razvrgnuti?? nosi sa sobom neke garancije??
jednostavno je, ljudi su odrasli u razlicitim smjerovima i izgubili ono sto ih je povezivalo (ma sto to bilo)
treba se sjecati lijepih stvari i jednog lijepog putovanja u zivotu i u neko doba krenuti dalje, na sljedece putovanje
nikad ne znamo kuda ce nas odvesti puteljak, ali ako je u dobrom drustvu - dobro je
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 17:46   #18
Prema nekim istraživanjima kažu da nakon 2-3 godine ili ženi ili veze ishlape, a zašto, ne zna, iako nema pravila.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 21:13   #19
9 godina veze je cipelarenje mrtvog rakuna, sad ti preostaje jedino satrat 8 glavi za dva'estpeticu i meditacija.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 10:10   #20
univerzalni savjet koji mene uvijek oraspolozi...
https://youtu.be/S5vCU8E4n-I

Nakon 9 godina je i nestala ljubav, stvorila se privrženost i navika s tom osobom, pa ti ta navika fali. Ljubav se pretvori u ovisnost i budemo ovisno i nekoj osobi i na tebi je da se sada odviknes.
Razgovaraj s ljudima, pisi osjećaje i obliku dnevnika, razmišljaj i prednostima bez njega i nakon godinu dana ti možda bude bolje Meni i nakon 6 mjesecu zadnje veze nije bilo lakse, ali nakon vise već prestanes plakat na javnim mjestima
gaggo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.