Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 21:15   #41
Komentari :)

- Pa čekaj, šata će TO biti doberman kad naraste?
- Još nisam vidjela ovako smeđeg i malog hrta
- Ajme što je to mršavo
- Vidim da je mješanka, ali tako vam je dobro ispala
- Pa dobro kakvo je to ime Dara???
- Teta nismo pušili, majke mi (naime DAra ima opasnicu na kojoj piše Police )

...i tak, svašta nešto mi za DaruljuMarulju moju vele
deatwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 22:21   #42
mislim da nije bilo dana da netko nije pitao koja je pasmina: lagotto, pa ponovi jer nisu čuli, ako kažem talijanski vodeni pas, zašto vodeni
di ste ga kupili i jel ih ima u RH
pa nagađanja: bobtail, terijeri razni, pudla rjeđe i svašta nešto
jel beba- ima godinu i pol - oće li još rasti
jel se linja, kak je slatki, kak je veseli
kak se zove-to mrzim jer onda jadan misli da ga zovem

a kad je porezao šapu pa je par tjedana hodao sa šlapicom - joj kaj mu je bilo, vidi boli ga noga...

većinom pozitivno, pa i u tramvaju (tamo još jel smije)

Zadnje uređivanje mopsica : 26.01.2011. at 23:22.
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 22:43   #43
Ja dok setam mog NJOa 2 puta sam imao priliku prolaziti pokraj neke bake koja me zaobilazila u sirokom luku uz komentar "oce li ugristi", pas je dakako bio na lajni naravno.
sekelisekelis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 23:19   #44
Ja sam bogami doživjela jaaaaako puno komentara. Pogotovo kad sama šećem svoju stafordicu. Neki dan neka klinka: Kako se zove? Tila. Ako koja je to vrsta? Američki staford. Ma bbbbb, fujjjj, al ajde pomazit ću te jer si mala (??!!) Uglavno se izmiću, gledaju ko da lava šetam, komentiraju da je to pas ubojica...hahahah ma svašta. Počela sam i ja na pitanje jel grize odgovart sa: uh da samo znate kako... A moja mrvica ima godinu dana i 25 kg, i nosi kaputić jer se trese kao prutić na vjetru
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 00:28   #45
Quote:
sekelisekelis kaže: Pogledaj post
Ja dok setam mog NJOa 2 puta sam imao priliku prolaziti pokraj neke bake koja me zaobilazila u sirokom luku uz komentar "oce li ugristi", pas je dakako bio na lajni naravno.
to je jos dobro, ja imam njemacku ovcarku staru niti 2 godine, zaigranu, nesto malo krupniju, al nista spektakularno. uglavnom, meni su znali odvlacit djecu od pesa na drugu stranu ceste, jedna zenska je djete skoro pod auto bacila, a moja sece meni uz nogu. dozivila sam cak i da se dijete histericno pocelo plakat i urlat nasred ceste jer se uplasila psa...

a komentara je bilo svakakvih, od onih simpaticnih "vidi rex", do onih totalno laickih, gle mjesanac lesija i rexa ( moja dona je dugodlaka) ... svi vole bit pametni
donili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 10:40   #46
Često čujem ispred, pored ili iza sebe :'jooooj i ja bi jednog'. .

Ili drito meni (i to redovito):“ha, jedan vam je poslušan a drugi nije, ha ha?”
(L nikad nije na fleksici, to je pas-moja sjena, dok M mora, radi svojih zajebanih trenutaka).
__________________
.It's Not Lupus.
Motikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 11:00   #47
E, sad se moram i ja pridružiti. Kad moje dvije beštije zabiju negdje nos u vrtu i ne zanima ih što ja pozivam u auto - Sita još i dođe, ali Ksanta nikako, redovito se javi susjeda preko ograde: "Aha! Neće slušat!" Trebalo mi je vremena da smislim odgovor koji će je ušutkati: "To sam ja nju tako uvježbala da vama ne bude dosadno."

Na pitanje da li pas grize, oduvijek sam odgovarala: "Grize, ali šniclu", a mamama i bakama koje sklanjaju djecu od psa usput kažem: "Nema frke, upravo su doručkovale."

No, kao žensko doživjela sam i ružnijih dobacivanja, ali nećemo biti vulgarni, zar ne?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 11:49   #48
ja imam komentar svojeg sina kad nije imao niti dvije godine.
vidjeli smo jednu preslatku čivavu u parku i on potrči prema njoj vičući: mama, vidi jelen, jelen!
na to 'jelen' zalaje.
a sinko će: mama, jelen kašlje.
__________________
If a dog will not come to you after having looked you in the face, you should go home and examine your conscience.
Slucajnigost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 12:00   #49
često čujem
-kako je sladak
-kako je lijep
-kako je ružan

manje komentiraju, ali više gledaju i izmiču se

riječ je o američkom staffordu
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 13:04   #50
ma ne samo je lijep
oni pojma nemaju

meni je dosadilo pojašnjavati, kad kažu vidi lijepe pudle samo produljim
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 16:56   #51
meni je puno češće beba bobtail nego pudla

nije bed kaj je bijeli sa smeđim i ima rep, a bobtail sivi sa bijelim
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:01   #52
SP: joj kak je lijepa, koja je to pasmina (to gotovo uvijek pitaju imatelji nekog čistokrvnjaka)
J: ona je dokaz da su mješanci prekrasni ()


SP: vidi smiješan pas
J: ()%&E$"&$"()


LL: izgleda ko sportska verzija beaglea
J: od tada svakom beaglu kažem Mo vidi ide Coupe verzija tebe
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 17:57   #53
Danas mi je bilo super u šetnji

Imamo neku babu u zgradi koja ima pekinezera koji napada druge pse i grize i laje ko sumanut.I ja izbjegavam tu zenu kad je sa psom. I danas mi šećemo i sretnemo je a ona meni :" Pa napokon si ga izvela.Jadan taj pas s tobom,Mučiš ga daj ga rađe u azil,pogledaj kako se moj inače lijepo igra sa drugim psima"

A ja na to:" Lijepa vam je ta "igra",da inače ja svog psa volim mučiti.. Vidimo se doviđenja"

Inače tako i drugima govori npr. jednoj mojoj susjedi je rekla da joj kuća smrdi i da će zato zvat policiju!
Citirala sam ju.
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 18:09   #54
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
LL: izgleda ko sportska verzija beaglea
J: od tada svakom beaglu kažem Mo vidi ide Coupe verzija tebe


Moram reći da je ipak najčešći i najžešći komentar koji čujemo:
"mmmrrrrrnjiiiiiaaaAAAAAuuu.... Fffffffffffffffffffft. "

I ono: "mogu li ga podragati".
I onda djetetu moraš reći "ne", a ono si misli "vidi šupka od vlasnice..."
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 18:22   #55
Quote:
TurbulentFluid kaže: Pogledaj post



I ono: "mogu li ga podragati".
I onda djetetu moraš reći "ne", a ono si misli "vidi šupka od vlasnice..."
Zašto ga nemogu podragat?
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 18:31   #56
Quote:
Helpaj<3 kaže: Pogledaj post
Zašto ga nemogu podragat?
U 0.1% slučajeva, on nije dragi pas. A ni ona. Plahi su.
Ne želim riskirati taj moment.
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 19:01   #57
Quote:
TurbulentFluid kaže: Pogledaj post
U 0.1% slučajeva, on nije dragi pas. A ni ona. Plahi su.
Ne želim riskirati taj moment.
ahaa. :/ al su zato prekrasni

Zadnje uređivanje Helpaj<3 : 27.01.2011. at 19:57.
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 20:11   #58
Super tema

ne pamtim sve komentare ali sjećam se zadnjih par:

kako je lijepa! baš se vidi da je čistokrvna!
jel to malamut?

ali najčešći:
oni:ajme kako si ti lijepi dečko! prekrasan si!
ja: cura je.
oni: ma da! i gledaju joj pod rep
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 20:54   #59
Šetam ja svog staforda i cujem da netko u daljini viče: upomoć ulovi te gaaaa!
Ja nastavim dalje hodat i vidim jedno 10 ljudi koje trče za nekim malim bijelim psom,stanem i gledam a oni ga svi love po livadi i napokon čovjek u lovi tog psa prođe kraj mene i kaže mi: sram vas bilo vodit takvog psa bez brnjice mogao je pojest mog psa.
Eto je moje iskustvo,s tim da svaki dan čujem ljude koji komentiraju ovaj te moze zaklat na spavanju,odgrist ti nogu,pojest te,zadavit i tak.Al bas me ne dira jer sam navikla.Ima i ljepih iskustava,poput jedne bakice koja ima 70 godina,koja je došla i rekla ovo je najbolji pas i ljubi mog pesa a o nju liže.
lalaa@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 21:38   #60
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
Počela sam i ja na pitanje jel grize odgovart sa: uh da samo znate kako... A moja mrvica ima godinu dana i 25 kg, i nosi kaputić jer se trese kao prutić na vjetru
znam kak je to, tako i moja, samo ima 8 mj na faci joj pise beba doslovno al ne uredno ljudi laprdaju gluposti.
kad prema nama ide mali pas onda se dernjaju da ne prilaze da je to opasan pas, a mali pas laje ko lud na moju, a ona zuji okolo ili sjedne pa bleji u njega ponekad ima facu kao da se pita koji je tvoj problem onda pitanje sto se ja ne bojim spavat sa njome, da me ne napadne (pametna frendica to izjavila), jedna curka nam uredno pravi a nisu problemi ali ono, skuzila je da njezin pes ne voli moju, pa uredno prolazi pored lune namjerno i onda se pocne derat da maknem tu đukelu, pa sam curi rekla da mi ostavimo pese sa strane, a da ja nju malo ispravim, brzo je zbrisala
isto uredno pitanjce jel grize, ma reko jede malu djecu e onda ostanu zujat i nije im nis jasno
al ima ljudi sto nam prilaze sa odusevljenjem, neki dan curka prisla , dobila puse od male, izmazila se i pocne vikat frendici to je pas, a ne ono malo gadno na baterije kaj skvici, odvalila sam na to. ma ima dobrih komentara a ima naravno i jako gadnih al sreca moja pa mi jezicina duga onda ih zbunim
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.