Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

Pogledaj rezultate ankete: Mislite da:
Postoji dogovor i plan sa oba stanara 58 19.80%
Samo Nemeš glumi 18 6.14%
Samo Marijana glumi 77 26.28%
Njihovi osjećaji i postupci su stvarni 140 47.78%
Glasovatelji: 293. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 16:03   #21
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Seks nije štetan ako se pravilno konzumira, alkohol jest.
Možda da ovo ipak još jednom pročitaš i onda kažeš da li stojiš iza te rečenice

Quote:
To su ipak tvoja neka mjerila, dozvoli da postoje i neka njena. Uostalom, žena zarađuje, ne džabalebari.
Nije uopće upitno da ona ima svoja mjerila i da joj ih ja moram dozvoliti, ali isto tako imam pravo komentirati ta njena mjerila jer se cijela ova emisija temelji na izlaganju ljudi očima javnosti koja donosi sud tko mu se tu sviđa, a tko ne.
Ili ti imaš neko drugo objašnjenje formata Big brother.

Dakle zaključno...poserem se na njena mjerila.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 16:08   #22
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
E da, bitan detalj.
Da je išla preko granice raditi za dojč marke kao nekad mnogi, onda se to ne bi uzimalio za zlo, a što zaradi i još se zabavlja eeeee...tako ne može.
Ne znam odakle ti znaš tko bi kome kad što zamjerao...Marijana nije u situaciji da je kruha gladna pa da mora ostaviti dijete na par mjeseci...da mora ne zamjeram.

Većina koju ja znam čak ne radi (recimo privatnici) u onoj mjeri u kojoj bi mogli da nemaju djece upravo zato što su odlučili imati djecu pa samim tim pokušavaju i biti s njima koliko je optimalno moguće.
Inače ljudi koji odlaze u Njemačku nisu na TV-u pa da ih možemo komentirati i ne znamo pojedinačne slučajeve i stanje u novčanicima.
Marijana je jasno uostalom rekla zašto se prijavila...jer joj je bilo dosadno.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 16:12   #23
Ne znam kako ti znaš što ja znam ili što bih mogla znati o zamjeranju
Ne znam za tvoje prijatelje privatnike, ali ja upravo zatvaram obrt nakon što sam u njega utucavala prethodnih godina po 14 sati dnevno.
Toliko o tome može li privatnik biti manje na poslu a više s djecom.

Mare je rekla da je Šibenik dosadan i 1010% vjerujem da jest. I Split je dosadan van sezone.I zašto joj ne bi bilo dosadno ? Samo zato jer ima dijete, pa što onda?
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 16:16   #24
Postoji dogovor i plan sa oba stanara
Ne zove se uzalud ovaj vb..ljubi bližnjeg svoga!
__________________
Zemlja se regenerira!
delffin is offline  
Old 11.05.2011., 16:17   #25
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ti znaš što ja znam ili što bih mogla znati o zamjeranju
Ne znam za tvoje prijatelje privatnike, ali ja upravo zatvaram obrt nakon što sam u njega utucavala prethodnih godina po 14 sati dnevno.
Toliko o tome može li privatnik biti manje na poslu a više s djecom.

Mare je rekla da je Šibenik dosadan i 1010% vjerujem da jest. I Split je dosadan van sezone.I zašto joj ne bi bilo dosadno ? Samo zato jer ima dijete, pa što onda?
Ma nemam ja ženo problem što je njoj dosadno i svaki dan isto...na porodiljnom sam i imam dvoje velikih i malog kao Marijana...ja sam odlučila imati troje djece i nema tu više zbora o tome kako je meni. Tako mi je kako sam si napravila. Ima dana kad bi sve mi mame u raketu i na neku drugu galaksiju, ali ne može batice
Moja djeca me trebaju, maleni najviše momentalno i ja ne mogu razmišljati da bi malo išla negdje par mjeseci. Uostalom i da dijete nije briga meni bi falilo nakon par dana.
Ja se kladim da je mala Korina naučila u ovih 60 dana toliko novih riječi, da se promijenila skroz...ali njenoj mami je dosadno pa nije imala potrebu to pratiti.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 16:22   #26
Puknula sam 4. opciju, mada s njene strane očito nema ničega čim je jučer alkoholizirana izjavila kako joj nitko ne treba i kako je Nemeš dijete. Zaboli nju za njim
Pixie Chic is offline  
Old 11.05.2011., 16:33   #27
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ma nemam ja ženo problem što je njoj dosadno i svaki dan isto...na porodiljnom sam i imam dvoje velikih i malog kao Marijana...ja sam odlučila imati troje djece i nema tu više zbora o tome kako je meni. Tako mi je kako sam si napravila. Ima dana kad bi sve mi mame u raketu i na neku drugu galaksiju, ali ne može batice
Moja djeca me trebaju, maleni najviše momentalno i ja ne mogu razmišljati da bi malo išla negdje par mjeseci. Uostalom i da dijete nije briga meni bi falilo nakon par dana.
Ja se kladim da je mala Korina naučila u ovih 60 dana toliko novih riječi, da se promijenila skroz...ali njenoj mami je dosadno pa nije imala potrebu to pratiti.
Ma nisma ja nigdje rekla da je u redu, samo da je izvedivo i ljudi su to radili i radit će..takav je život, moju e prijateljicu odgojila starija sestra a njju opet druga starija sestra..mama i tata su rintali po njemačkoj.
Sve je to ok..
Ali ne, ja ne bih ni kad mi je najdosadnije bilo pomislila na odvajanje radi ovako nečega..nikad.
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 16:34   #28
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Ma nisma ja nigdje rekla da je u redu, samo da je izvedivo i ljudi su to radili i radit će..takav je život, moju e prijateljicu odgojila starija sestra a njju opet druga starija sestra..mama i tata su rintali po njemačkoj.
Sve je to ok..
Ali ne, ja ne bih ni kad mi je najdosadnije bilo pomislila na odvajanje radi ovako nečega..nikad.
Šta me onda zajebavaš hebote, potrošim tu pola sata na pisanje gluposti da bi ti na kraju rekla da djeliš moj stav
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 16:36   #29
pa jebemu, ja odavno govorim stalno isto, samo me nitko ne čita
Ne opravdavam nikako, ima puno drugih načina da se makneš i malo zabaviš..odvedeš dijete babi i didi na dva tri dana..odmoriš, odeš u welness i slično..
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 20:26   #30
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Možda da ovo ipak još jednom pročitaš i onda kažeš da li stojiš iza te rečenice
Iza jest fali uvijek.

Hoću reći, od seksanja se neće navući ni dobiti promjenu ličnosti 180°, od alkohola da, a opet je općeprihvaćen, a seks .

Quote:
Nije uopće upitno da ona ima svoja mjerila i da joj ih ja moram dozvoliti, ali isto tako imam pravo komentirati ta njena mjerila jer se cijela ova emisija temelji na izlaganju ljudi očima javnosti koja donosi sud tko mu se tu sviđa, a tko ne.
Ili ti imaš neko drugo objašnjenje formata Big brother.

Dakle zaključno...poserem se na njena mjerila.
Misliš da su meni predivna, ja samo dopuštam da ih ima, a promijeniti ih ne mogu niti me se tiču, jer što bi ljudi inače gledali? Gledati to i terati ju u neku stvar mi je malo nedosljedno.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 11.05.2011., 20:39   #31
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post


Misliš da su meni predivna, ja samo dopuštam da ih ima, a promijeniti ih ne mogu niti me se tiču, jer što bi ljudi inače gledali? Gledati to i terati ju u neku stvar mi je malo nedosljedno.
Ne znam...meni je vrlo dosljedno...emisija ide i ja ju gledam, a emisija se svodi na to da procjenjujemo njihove postupke iz dana u dan, kako se snalaze, kako podnose izolaciju itd. to komentiramo, prosuđujemo, zgražamo se , smijemo i sve redom. Jedino što ne zovem automate za glasanje.

Drugi koji su isto dosljedni niti gledaju niti komentiraju...osim eventualno nas manijake koji kakti gledamo svinjarije.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 20:55   #32
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ne znam...meni je vrlo dosljedno...emisija ide i ja ju gledam, a emisija se svodi na to da procjenjujemo njihove postupke iz dana u dan, kako se snalaze, kako podnose izolaciju itd. to komentiramo, prosuđujemo, zgražamo se , smijemo i sve redom. Jedino što ne zovem automate za glasanje.
Ovo su moderne igre gdje se ljudi gledanjem ispušu, a sve netko uredno servira i prodaje.

Quote:
Drugi koji su isto dosljedni niti gledaju niti komentiraju...osim eventualno nas manijake koji kakti gledamo svinjarije.
Tu i tamo škicnem, mene cijela stvar zanima samo djelomično, fenomenološki, jer živaca za pratit sve nemam niti osjećam potrebu, ali ne zgražam se, zašto bih. Ljudi se jebu i jebat će, samo se neki ne libe otkriti dok su drugi premazani gomilama masti.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 11.05.2011., 21:35   #33
krivo sam odabrao..mislim da ona ima dogovor sa produkcijom
silas2012 is offline  
Old 11.05.2011., 21:50   #34
meni ova tema bas nekako nirmalizovana


mali muzicki doprinos od mene
http://www.youtube.com/watch?v=1ox35...eature=related
Amelka is offline  
Old 11.05.2011., 22:30   #35
glasala sam za osjećaje
palo mi je na pamet da i marijana glumi, a malo i da joj se sviđa.. ali ipak mislim da ne glumi. mislim
modra is offline  
Old 11.05.2011., 23:09   #36
Quote:
Pazi Metak kaže: Pogledaj post
Nikad mi nisu bile jasne osobe koje lepe olako etikete na ljude, koje nepogrešivo znaju šta drugi ljudi misle i šta će se desiti u budućnosti. Malo je bezvezno pozivati se na didakciju i na anlizu događaja, jer je to jako subjektivno i pristrasno vidjenje i nikako ne može biti objektivno. Kako neka žena može drugiu nazvati fuksom? To je dno dna.
Jel zato što je prevarila muža ili momka? To ne drži vodu, jer se bojim da u tom slučaju živimo u svetu fuksi. Ako je fuksa žato što je imala seks 5-6 puta za 60 dana, onda je situacija još crnja, jer kako onda nazvati ove koje imaju seks 3-4 puta nedeljno. Kako nazvati alkoholičarkom ženu koja popije malo više jednom nedeljno, dok pisci tih redova piju svakodnevno. Zašto je samo Marijana alkoholičarka, a ostali ukućani nisu, kad i oni isto tako piju? Horvat kad se napije na žurci padne bar 30-tak puta i niko ga ne etiketira da je alkoholičar. Jako je ružno imati dvostruke standarde samo zato što je neko drugi uradio nešto javno, dok ostali to isto rade ali "pošteno", iza ledja, krijući se po mračnim parkinzima ili unajmljenim sobama i pri tom upiru prstom na druge i galame: "Pogledajte, ona je prevarila muža!".

Podpisujem od riječi do riječi, valjda neću za to dobiti karton (iako mi niiiikako nije jasno gdje je vrijeđanje u ovom postu )
Makadamija is offline  
Old 11.05.2011., 23:16   #37
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
Podpisujem od riječi do riječi, valjda neću za to dobiti karton (iako mi niiiikako nije jasno gdje je vrijeđanje u ovom postu )
post koji si kvotala je neistinit. možda pazi metak ne prati bb. uglavnom, promašen post totalno. da ne duljim, ovaj dio o piću- marijana skoro svaki dan pije. zapravo mi ni ne treba argument za tu tvrdnju, upalite live, gledajte, sama mare će reć koliko je čega popila.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Old 11.05.2011., 23:18   #38
Kako to Marijana svaki dan pije kad BB kući daje piće samo kad su žurke...pa jebate, ne može ona toliko sakrit i ukrast sa žurke koliko po vama ispada da poloče od utorka do utorka..

I svakiput poloču sve i prije nego BB objavi kraj žurke, zato i nisu imali piće za nazdraviti Bojani za rođendan.
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 23:24   #39
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Kako to Marijana svaki dan pije kad BB kući daje piće samo kad su žurke...pa jebate, ne može ona toliko sakrit i ukrast sa žurke koliko po vama ispada da poloče od utorka do utorka..

I svakiput poloču sve i prije nego BB objavi kraj žurke, zato i nisu imali piće za nazdraviti Bojani za rođendan.
ne znam ja to. pitaj nekog u bb.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Old 11.05.2011., 23:25   #40
a je ti odgovor

ja mislim da BB Marijani potajice u ispovjedaonici dodaje ploske..
Pimpinell@ is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.