Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2014., 14:39   #41
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post

Daj da vidimo kak zgleda tvoj radni outfit - te zbušenje trenirke i tak to....
nemam, ova slika je jedina koju imam, al to nije radni nego za šetnju po blatnjavim livadama. Ono u sredini nisam ja hehe
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 19:15   #42
Quote:
Kirita kaže: Pogledaj post
Lehane, koga ti varaš?? Vidila sam te u šetnji i ti si mačka ipo, jeboteled!
Možda mačka koja se nakon 2 tjedna vratila iz "kucanja"

Prijatelji koji žive u centru su me pokušali preodgojit i lijepo mi objasnit da od sada moram paziti kako izgledam kad vodim kuju da se posere, čak su mi kupili i odjeću za to, ali kad tu istu kuju ulovi proljev, e onda sila Boga ne moli
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:04   #43
Ovo je predobra tema :klap:

Ja koja prije psa nikada nisam izašla van bez barem maskare i štikli, dolaskom Astona moje odjevne kombinacije su polako...hmm...ne znam kako da to opišem.
U početku je sve čak i sportivo pasalo jedno s drugim, pa s Astonovom ormicom... a onda mic po mic postala sam ona koja u pidžami u čizmama, rasčupana izvodim psa na pišanje.

I tako sam motivirana ovom temom da ću se svaki dan slikati kakva sam u šetnji s pesima, ako i ne budem s vama djelila bome ću imati privatni "Foto-dnevnik šetača pasa"

Al evo jedne "zanimljive" kombinacije

Ono... ne znam što mi bi s uzorcima. Tj ne mislim uopće kad izvodim pse vani a i na "uzorcima" se manje blato vidi

c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:06   #44
Ah vi cure iz centra
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:15   #45
Ako sam ovakva u "centru" čisto me strah kakva ću biti kad se ako bog da odselimo u pripizdinu

Maloprije sam iz šetnje došla u staroj tamno sivoj trenerci, koja mi je onako sigurno pedalj prekratka, rozoj majici, narančastim tenisicama, nisam imala stopalice nego onako "prave" čarape na prugice koje mi je mama kupila dok sam još na fasu bila i koje su se bome vidile jer je gore navedena trenerka prekratka i traper jakni staroj 15 godina koju nikako da bacim.
Nisam nikoga srela

Ali pesi su imali vodilice i ormice tip top
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:23   #46
Kira je definitivno uvik bolje obučena od mene u šetnji. Njoj imam isključivo kožne (ogrlice) i debelo tkane lajne u crnoj, crvenoj, smeđoj boji, te jedna poseba bijela kožna ogrlica sa kristalima (misna) i jedna kožna crveno smeđa hand made unikat ogrlica.

JA obučem obično ono najprljavije sa još nosive hrpe odjeće. Lakše mi je kad bicikliramo, bar ja nisam mokra i blatnjava, al da mi vidite bajk....
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:32   #47
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ovo je predobra tema :klap:

Ja koja prije psa nikada nisam izašla van bez barem maskare i štikli, dolaskom Astona moje odjevne kombinacije su polako...hmm...ne znam kako da to opišem.
Ovo je istina, sjećam se tvojih fotki sa samog početka kako je Aston došao k vama; ono, uber sve pasent.......ima tih fotki, brijem, na vašoj temi

I bila si na jednoj sva u bijelom; pa i k nama si došla u svim svijetlim tonovima. Ok, ajd, to je bilo zbog nas

No, ne kužim žemske koje šetaju pse u bijelom ili dolaze na druženja gdje su psi u bijelom. Evo, neki dan smo kod Timbe bili; jasno da sam se upristojila al sam opet smišljeno obukla baš baš te hlače i tu mjicu .....jer su mi to komadi koji najčešće samooo stoje u ormaru i samo čekaju da postanu roba za šetnju ili kajjaznam.....al da bi u bijelom došla to mi nikad ne padne na pamet.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:41   #48
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
I bila si na jednoj sva u bijelom; pa i k nama si došla u svim svijetlim tonovima. Ok, ajd, to je bilo zbog nas

.
Vjeruj mi to je bilo čisto ne-razmišljanje.
U bijelom samotišla jedno i u pseći park... po kiši
Jednom i nikad više
Uzgojila sam neki poremećaj.

Al stvarno sam prije Astona "pazila" i kakva sam po doma. Sad više ne. U tolikoj mjeri da to stvarno nije humano. Da mi slučajno dođe neka televizija s kamerama na vrata da sam osvojila neke milijune, ne bi ih pustila unutra

AAli ajde, za posao i ljude sam i dalje ok
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:53   #49
Paradna kombinacija

Budući da je bio u pitanju nastup na crvenom tepihu...



... nije se trebalo previše premišljati kako uskladiti mene uz Lunu i tepih.



Inače volim bijelo što je boja dušu dala za svakodnevne bliske susrete s kvartovskim Luninim frendovima, koji obavezno pozdravljaju i mene. (Eh, što su ti kolačići! ) Najčešće izgledam kao hodajuća Eukanubina reklama s otiscima šapica, šapa i šapetina po hlačama.

Prvo Lunino ljeto prošlo mi je u nekoliko bijelih izrupičanih pamučnih i lanenih hlača. Ono, računaš da će ti pas upropastiti jedne šlape, ali četvero hlača Oštri zubići, al' oštri i noktići.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:59   #50
fermina - pa i vrečka vam je pasent !! Fine ste damice! Al ipak, za ovu temu bi prikladnije bilo da si metnula fotku sa otiscima šapa na tim bijelim lačama.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 21:04   #51
Nitko me tada nije fotkao. Žao mi je k'o pesu

Časna riječ, da je vrećica pasent skužila sam tek na fotografijama. U njoj sam nosila loptu s kojom je Luna trebala pokazati. svoje nogometaške vještine.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 21:20   #52
Kirita sto velis na ovo, jel spada pod gradske cure a?
Inace na ovo jos idu gumenjace ali su tada bile nepotrebne.
Na vojnickima se em nista ne vidi, ne kelje se toliko dlake, mozes kroz sumu bez da ne pokupis sve cicke i trnje ti se zabije u nogu
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 06:32   #53
Timba, to je to! nema do maskirnog!

Vidila sam ti tu sliku na fejsači, ali sam gledala Corrija (jel to on) a tebe samo letimice :P
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 07:27   #54
Quote:
Kirita kaže: Pogledaj post
Timba, to je to! nema do maskirnog!

Vidila sam ti tu sliku na fejsači, ali sam gledala Corrija (jel to on) a tebe samo letimice :P
Ma daj budi iskrena pa reci kak je : " skoro te nebi prepoznala " :P
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 09:08   #55
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ma daj budi iskrena pa reci kak je : " skoro te nebi prepoznala " :P


ma je li! ko je lip i zgodan, lip je i zgodan i u dronjcima
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 10:14   #56
Baš mi je lipo vidit fotke s vlasnicima, koji god razlog bio.

Evo nas dvi; 3 para peri-deri hlača, 2 zimske jakne, jedno 5 pari patika koje su odavno trebale biti u smeću, rukasak obavezno. Ona uglavnom ni ogrlicu nema, a tu jednu te istu nosi već 8 godina.









A pravi krik mode se mogao vidjeti dok smo volontirali u azilu. Čak bi se presvukli za do doma, ali bi se svejedno uvijek stvorila praznina oko nas u busu, "parfema" radi. Imali bi uvijek gdje sjesti. Ljeti bi imala kupaći, bar gornji dio jer je bilo neizdrživo, pa bi se poljevala skupa sa psima. Bilo je par scena kad su nenajavljeno banuli ljudi pogledat pse...
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 11:33   #57
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Ne znam kolko je ta roba na tebi stara ( nije ni bitno na kraju ) ali izgledaš fenomenalno; super zgledate. I kak je meni promaklo da si ti tak mlada?!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 11:50   #58
Hvala kutuša! To je ispred vikse, prošlo ljeto, van civilizacije, nikad tamo ne nosim puno robe, uglavnom smo goli. Majica 20kn, hlačice 20 kn, startasice sa rupama za u smeće.

Ma nisam baš tako mlada (27), ali da sam malko djetinjasta ovako inače u životu, to da.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 12:11   #59
Tu same neke mačke na forumu, a sve se kakti oblačimo bezveze za šetnje.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 12:18   #60
upravo se i ja to mislim!!
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.