Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 01:13   #21
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Ja i muz zivimo van Bosne,ja ovdje imam svoje roditelje i brata i sestru,a on samo sestru.Sad planiramo nas prvi odmor u domovini i on smatra da on treba imati veca prava,jer eto njegovi najblizi su svi dolje dok moji su ovdje,tako da "ja svoje po citavu god mogu vidjati a on samo za vrijeme tih odmora".Tu kaze recimo da mu je nepotrebno da ide mojim tetkama jer i one nisu dolazile nama,a ja imam svoj rodjeni grad gdje zelim otici i biti ,volim to mjesto,imam rodice,tetke...on misli to sto mu je mati i 2 brata i sestre dolje cini da on ima veca prava da odlucuje da budemo 90% kod njegovih


sad me zanima sta drugi misle,jel to fer ili? kako bi vi postupili?
pamteci jednu tvoju prethodnu temu.... sugeriram ti da se pocnes drogirati

odrasti
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:45   #22
koju temu? zašto sam ja jedina koja nije vidjela te famozne Sarajkine teme, imam osjećaj da nešto propuštam :lmao:
wadle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 12:58   #24
E za koga si se ti udala...
Zar ti ne zvoni alarm u glavi
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:15   #25
Ja se stvarno nadam, Sarajko, da napokon uviđaš ono što ti svi već dugo daju do znanja ovdje.
Najmanji problem u tvom braku je svekrva.
Najveći problem ste vas dvoje i vaš odnos.

Ja iskreno ne kužim gdje je problem - imate bar 5 mogućih opcija. Rasporediti dio godišnjeg kod jednih, dio kod drugih. Ili on ode k svojima, a ti svojima. Ili otkantate i jedne i druge i odete negdje na more.
I tako dalje.

Opcija je bezbroj, ukoliko supružnici znaju napraviti dogovor.
Na ovaj način ćete se i dalje nastaviti svađati oko pizdarija.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:39   #26
Moja sestra i zet su takodjer u inostranstvu,i lijepo su to rijesili,dodju kod nasih par dana pa kod zetovih isto,onda pravac more ..ispostuju sve strane,do duse svi roditelji su ovde u BiH..pa tako autorici teme preporucujem reciprocitet.
MikroBelaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:48   #27
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Ja i muz zivimo van Bosne,ja ovdje imam svoje roditelje i brata i sestru,a on samo sestru.Sad planiramo nas prvi odmor u domovini i on smatra da on treba imati veca prava,jer eto njegovi najblizi su svi dolje dok moji su ovdje,tako da "ja svoje po citavu god mogu vidjati a on samo za vrijeme tih odmora".Tu kaze recimo da mu je nepotrebno da ide mojim tetkama jer i one nisu dolazile nama,a ja imam svoj rodjeni grad gdje zelim otici i biti ,volim to mjesto,imam rodice,tetke...on misli to sto mu je mati i 2 brata i sestre dolje cini da on ima veca prava da odlucuje da budemo 90% kod njegovih


sad me zanima sta drugi misle,jel to fer ili? kako bi vi postupili?
Tvoji roditelji, brat i sestra žive tebi u blizini i stalno ih viđaš. S druge strane, roditelji, braća i sestre tvoga muža žive u drugoj državi i on ih može vidjeti jednom godišnje, kad ima godišnji odmor. Mislim da je najnormalnija stvar na svijetu da on tih nekoliko dana želi provesti s njima i da ti trebaš biti uz njega. A onda npr. u povratku možete posjetiti tvoje tetke na dan-dva.

Zamisli sebe na muževu mjestu! Verujem da bi radije provela godišnji odmor s roditeljima i braćom koje vidiš jednom godišnje nego s tamo nekim muževim tetkama i rođakinjama.
Aronia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 16:50   #28
Quote:
Aronia kaže: Pogledaj post
i da ti trebaš biti uz njega.
Zašto?

Ja bih otišla na svoju stranu, koji penis imaš ćubit sa svojtom cijeli godišnji.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 09:34   #29
Quote:
Aronia kaže: Pogledaj post
Mislim da je najnormalnija stvar na svijetu da on tih nekoliko dana želi provesti s njima i da ti trebaš biti uz njega.

Zamisli sebe na muževu mjestu!
Ovako rezonira prava zena
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:05   #30
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ovako rezonira prava zena
Maybe ali zar ne bi bilo bolje da kao par odluče otići bilo gdje drugdje? Ili samo par dana tamo i bježi dalje na odmor gdje god žele. Jednostavno njima ne štima u braku pa nema dogovora oko ničega. Svatko tjera po svome. Inače je poznato da sve žene obožavaju provoditi godišnji kod svekrve, pa to je broj 1 destinacija.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:46   #31
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Maybe ali zar ne bi bilo bolje da kao par odluče otići bilo gdje drugdje? Ili samo par dana tamo i bježi dalje na odmor gdje god žele. Jednostavno njima ne štima u braku pa nema dogovora oko ničega. Svatko tjera po svome. Inače je poznato da sve žene obožavaju provoditi godišnji kod svekrve, pa to je broj 1 destinacija.
Nikako. Prava zena treba pratit muza. Kuda muz, tu i ona.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 18:00   #32
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Nikako. Prava zena treba pratit muza. Kuda muz, tu i ona.
Pa kažem i ja da zajedno idu, nisi valjda mislio da samo muž odlučuje a, žena ima da ga sluša i slijedi. Nadam se da nisi.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 19:03   #33
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Maybe ali zar ne bi bilo bolje da kao par odluče otići bilo gdje drugdje? Ili samo par dana tamo i bježi dalje na odmor gdje god žele. Jednostavno njima ne štima u braku pa nema dogovora oko ničega. Svatko tjera po svome. Inače je poznato da sve žene obožavaju provoditi godišnji kod svekrve, pa to je broj 1 destinacija.
Aha, hoćeš reći da ako on može vidjeti roditelje i braću samo jednom godišnje kad ide na gdišnji odmor, pa onda zašto bi ih eto i taj jedan put trebao vidjeti? Jednom ko ni jednom, kažeš... Može i bez toga...

Gle, nema ništa prirodnije od toga da čovjek koji je odselio u drugu državu slobodne dane želi provesti kod kuće, s obitelji s kojom inače nema prilike družiti se. A kako je oženjen, isto tako je logično da želi provesti odmor i sa svojom ženom pa je onda razumno da zajedno idu kod njegovih.

Da je situacija obrnuta, vjerujem da bi autorica isto htjela da idu kod njezinih i sigurno joj ne bi bilo drago da on to odbija.

Tu je riječ o njenom mužu, čovjeku kojeg (valjda) voli i do kojeg joj je stalo. Pa eto, onda joj nebi trebalo biti teško provesti zbog njega 10-ak dana u godini kod svekrve.
Aronia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 20:03   #34
Quote:
Aronia kaže: Pogledaj post

Tu je riječ o njenom mužu, čovjeku kojeg (valjda) voli i do kojeg joj je stalo. Pa eto, onda joj nebi trebalo biti teško provesti zbog njega 10-ak dana u godini kod svekrve.
Jel mu i pere noge svaku vecer? Ako pere, tek je onda prava zena.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 20:30   #35
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Jel mu i pere noge svaku vecer? Ako pere, tek je onda prava zena.
Ne mora mu prati noge svaku večer, ali bi zato trebala prihvatiti njegovu želju da provede godišnji odmor kod roditelja i braće koje viđa jednom godišnje (za razliku od nje, čija familija živi u istom mjestu kao i njih dvoje) i otići s njim tamo na tih 10-ak dana.
Aronia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 20:38   #36
Quote:
Aronia kaže: Pogledaj post
Ne mora mu prati noge svaku večer, ali bi zato trebala prihvatiti njegovu želju da provede godišnji odmor kod roditelja i braće koje viđa jednom godišnje (za razliku od nje, čija familija živi u istom mjestu kao i njih dvoje) i otići s njim tamo na tih 10-ak dana.
Pa nisu vezani pupcanom vrpcom.
Jet to neko pravilo na brdovitom balkanu da dvoje ljudi moraju cijeli svoj godisnji provest skupa?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.