Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2007., 16:08   #41
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
On mi zvuči malo preneozbiljno, a ti mi zvučiš malo preozbiljno.
Iako stvarno mislim da bi on mogao naći vremena i za posao, ne vidim zašto ti baš moraš toliko štediti i zakidati se za neku budućnost s nekim tipom s kojim ćeš možda biti,a možda i nećeš.
U svemu treba naći pravu mjeru.
pa vecina mladih u njegovoj dobi se samo zaje.... u slucaju da su na faxu.
ne mislim da je to nesto prelose, ima vremena za uozbiljit se...
Swampthing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 16:33   #42
Quote:
Swampthing kaže: Pogledaj post
pa vecina mladih u njegovoj dobi se samo zaje.... u slucaju da su na faxu.
ne mislim da je to nesto prelose, ima vremena za uozbiljit se...
A to što on troši sve u 16, a na nju viče kad ona želi nešto sebi priuštiti od SVOJIH novaca (jer oni moraju štediti) nije loše?
Dakle on u tu štednju ne mora ništa dati i može se komodno nastavit glupirat, a ona mora štediti i još njega pitat za dozvolu da troši svoje pare. To je samo neozbiljnost jel da?
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 22:34   #43
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
A to što on troši sve u 16, a na nju viče kad ona želi nešto sebi priuštiti od SVOJIH novaca (jer oni moraju štediti) nije loše?
Dakle on u tu štednju ne mora ništa dati i može se komodno nastavit glupirat, a ona mora štediti i još njega pitat za dozvolu da troši svoje pare. To je samo neozbiljnost jel da?
ma nisam se osvrnula na novce...skroz stoji ovo sto kazes
Swampthing is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 23:22   #44
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Dakle on u tu štednju ne mora ništa dati i može se komodno nastavit glupirat, a ona mora štediti i još njega pitat za dozvolu da troši svoje pare. To je samo neozbiljnost jel da?
Pa ne mora. Ne kužim zašto bi morala. Nek ga odfikari. Njene su pare, šta ga kog jarca ima ispitivat za dozvolu? Ako joj ne da sama si je kriva za to.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 00:47   #45
Quote:
Swampthing kaže: Pogledaj post
ma nisam se osvrnula na novce...skroz stoji ovo sto kazes
Nije tu samo stvar u šuškavcima već da jedna strana odgovorno planira zajednički život, a druga se ponaša ko da ju apsolutno nije briga za ništa drugo osim za sebe.

Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Pa ne mora. Ne kužim zašto bi morala. Nek ga odfikari. Njene su pare, šta ga kog jarca ima ispitivat za dozvolu? Ako joj ne da sama si je kriva za to.
Vidim da neki pišu da se ljudi u njegovim godinama glupiraju i da ima vremena da sazre i onda sam svom u postu kojeg si citirala pokušala sažeto prenijeti problem i pitati te iste dal i sada misle da je samo neozbiljan ili pak tu postoji pravi problem.

Po meni ne da ne mora nego se ne smije tako submisivno postavit i pustit njega da joj upravlja životom. On meni djeluje kao najobičniji parazit.
Slažem se s tobom, ako joj ne da, sama si je kriva što mu dozvoljava da je tako tretira .
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 01:15   #46
Čisto sumnjam da ćete vi živjeti zajedno s ovakvom politikom u vezi. Mislim, možda ćete i živjeti ako ti sve budeš financirala i štedila za oboje.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 01:57   #47
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
da ali on prica o tome kako bi mi zajedno za godinu i pol, mogli kupit stan i za par godina kucu. pitam se od cega? samo od moje ustedevine??

jasno mi je da je njemu do izlazaka i da ne misli na stednju ali meni je prigovarao kad sam si htjela kupiti par cipela, to mu je smetalo, rekao je da mi moramo stediti! tu se nisam puno bunila, dala sam mu pravo i nastavila stediti. ali on ne stedi, i kad ja njemu kazem da bi on mogao stediti buni se i kaze da on nema gdje stediti, da i onako ima pre malo para na raspolaganje, a izlazit (tj. opijati) se mora...
Vi morate da stedite tako sto ces ti da stedis, a on ce da lumpuje...
Molim te da mi pojasnis gdje ste tacno tu vi sa pocetka recenice?

Vi jeste momak i cura, a ne bracni par - ali ako ste skupa i ako planirate buducnost skupa ne moze on reci da tebe ne treba biti briga za stvari od kojih zavisi vasa buducnost...

Ako je on beter i to jako bezobrazan beter koji ocekuje od tebe da si od svog novca ne kupis cipele i buni se na sam spomen toga jer se ti trebas zrtvovati za vasu buducnost, a on sam se ne zeli odreci nicega, zivi hedonisticki i bilo kakav tvoj komentar na tu temu smatra tvojim zabadanjem nosa u njegove stvari - onda je krajnje vrijeme da pocnes svoju buducnost planirati bez njega...
Sta ce ti beter, supak i sebicnjak u zivotu?
Da ga vuces na grbaci i rintas za njega cijeli svoj zivot, a on da te potcjenjuje i omalovazava iz foteljice u kojoj ce baskariti svoje lijeno dupe?
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:17   #48
ma meni to ne izgleda tako negativno jer je ona napisala da on zivi sa svojima i da oni financiraju sve to, a on je jos na faxu, stvarno je mlad i ako bolje razmislite, decki kasnije sazrijevaju od cura....tako da iz tih razloga mene ne cudi njegovo ponasanje....

ali shvacam da nije lako imat razlicite stavove i ciljeve u buducnosti...
mozda bi bilo bolje da ona misli na sebe i stedi za sebe, a on ce se s vremenom prilagodit ili nece...
Swampthing is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 01:15   #49
Quote:
Swampthing kaže: Pogledaj post
ma meni to ne izgleda tako negativno jer je ona napisala da on zivi sa svojima i da oni financiraju sve to, a on je jos na faxu, stvarno je mlad i ako bolje razmislite, decki kasnije sazrijevaju od cura....tako da iz tih razloga mene ne cudi njegovo ponasanje....

ali shvacam da nije lako imat razlicite stavove i ciljeve u buducnosti...
mozda bi bilo bolje da ona misli na sebe i stedi za sebe, a on ce se s vremenom prilagodit ili nece...
Ooo, zreo je on dovoljno, dok zna njoj reci da ne kupuje sebi cipele, vec da pare koje je sama zaradila stedi za njihovu buducnost, a on sam banci i pijanci pare koje ima.
Bljuje mi se od njega i njegove sebicnosti.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.