Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: SMATRATE LI DA JE 2X MJESEČNO DOVOLJAN BROJ ODNOSA U BRAKU PARTNERA 32-35 GOD?
MALO 58 86.57%
DOVOLJNO 7 10.45%
PUNO 2 2.99%
Glasovatelji: 67. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2007., 16:29   #101
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
i ljute me i žaloste žene koje ne žele stisnut taj prekidač u glavi koji ih sputava i počet nesmetano uživati u seksu.
...tebe ljute žalosne žene??? MA SRAM IH BILO!!! Fakat, zašto ne stisnu taj prekidač...i budu napokon sretne?

...možda jer ne mogu? ...a možda su u šumi?

Ti nisi udana, koliko sam shvatila? Imaš djecu?

I da, no hard feelings..
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 16:42   #102
ljute me i žaloste žene, ne ljute me žalosne žene
ja doista suosjećam stvarno, no hard feelings i tebi

znam da ne mogu. a ne mogu velikim dijelom jer si ne dopuštaju. same sebi. jer se ne mogu osloboditi, a i ne dopštaju si osloboditi. jedan od simptoma toga i jest traženje izgovora te dijagnosticiranje problema u suvremenom društvu, ritmu života, emancipaciji, muškima, djeci, kreditima, brigama, poslu...svemu samo ne tamo gdje izvor problema jest.

nisam udana, živimo skupa. nemam djecu, ali ovdje su ti pisale žene u višedesetljećnim brakovima, s djecom, koje se slažu sa mnom i seksaju se skoro svaki dan
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 18:31   #103
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ja nikad ne mislim na sex
eventualno na seks
ne, nemam apsolutno nikakvu namjeru nit namamiti nekog nit sebe uzdignut nit bla nego mi je pun kufer predrasuda o muškima kao napaljenim jarcima koji mogu uvijek i svugdje, a ženama k'o istančanim bićima kojima je seks nužno zlo i kojima se trebaju poklopiti svi planeti i koje treba gladiti po kosici i tepat im nježne riječi eda bi im se htjelo.
to me baš ljuti.
i ljute me i žaloste žene koje ne žele stisnut taj prekidač u glavi koji ih sputava i počet nesmetano uživati u seksu.

seks je blaženstvo. lijek, kao što netko reče. najbolji besplatni užitak koji nam je priroda dala. čemu to komplicirati?

evo ja skoro dva desetljeća u braku i slažem se s lali punom.
U biti uopće ne znam odakle ta ideja da su sve žene (uopće mi ide na jetra to svi, sve- ja mogu govoriti samo za sebe) toliko komplicirane i nježne pa da se seksaju jedino pod svjetlom svijeća u čipki i svili uz zvuke Mozarta.
Ja se seksam i u svili, ali mili mi se i na veš mašini
Pročitah ovdje puno protiv kvikija, meni je kviki jedan od dražih ljubavnih načina.
I ne treba mi dijeliti nikakve komplimente, u biti kad sam živčana ko pas zadnje što mi treba je da titla oko mene i gladi me po kosici, onda mi više paše da me stisne uza zid i da se oslobodimo te negativne energije.
Mislim zbog čega raditi od ševe misu.

Druga je sad stvar što su možda žene koje izbjegavaju seks nezadovoljne svojim partnerom, možda ljute na njega, možda nezadovoljne svojim tijelom. Možda nisu uspjele osloboditi svoje tijelo.(sport čuda čini da se oslobodi energija u kukovima)
No za sve to ima rješenja, no da bi se protiv problema borilo treba ga prvo osvjestiti.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 18:38   #104
a mnoge su i naucene da na sex gledaju kao na valutu
ako je partner jako jako dobar i drzi ih dovoljno dugo kao kraljice i u dobrom raspolozenju i titra oko njih , tada one u nekom ternutku milostivo "nagrade" jadnu budalu
naravno ,ako ih nesto slucajno iznervira ili im nije po volji (a t moze biti bilo sto bilo gdje), one ce objaviti kraljevsku glavobolju i rajska dverca ce se zalupiti pred ocajnim moliteljem
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 18:56   #105
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
I ne treba mi dijeliti nikakve komplimente, u biti kad sam živčana ko pas zadnje što mi treba je da titla oko mene i gladi me po kosici, onda mi više paše da me stisne uza zid i da se oslobodimo te negativne energije.
Mislim zbog čega raditi od ševe misu.




Svaka čast girl!
__________________
Denial is not a river in Egypt
IsadoraW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 18:58   #106
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
a mnoge su i naucene da na sex gledaju kao na valutu
ako je partner jako jako dobar i drzi ih dovoljno dugo kao kraljice i u dobrom raspolozenju i titra oko njih , tada one u nekom ternutku milostivo "nagrade" jadnu budalu
naravno ,ako ih nesto slucajno iznervira ili im nije po volji (a t moze biti bilo sto bilo gdje), one ce objaviti kraljevsku glavobolju i rajska dverca ce se zalupiti pred ocajnim moliteljem

I ne samo to, nego njeno visočanstvo poslije ljudi još i žale što joj jadnoj muž ima ljubavnicu.
__________________
Denial is not a river in Egypt
IsadoraW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 19:37   #107
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
a mnoge su i naucene da na sex gledaju kao na valutu
ako je partner jako jako dobar i drzi ih dovoljno dugo kao kraljice i u dobrom raspolozenju i titra oko njih , tada one u nekom ternutku milostivo "nagrade" jadnu budalu
naravno ,ako ih nesto slucajno iznervira ili im nije po volji (a t moze biti bilo sto bilo gdje), one ce objaviti kraljevsku glavobolju i rajska dverca ce se zalupiti pred ocajnim moliteljem
...e alal ti vera!!! ovo je najiskrenije i najživotnije koje sam dosad ovdje pročitala. Fakat, kad Ih čujem da su mu "dale" da bi dobile ili jer su dobile...ovo ili ono... bljak fuj.

Puna...nitko sretniji od mene da me kviki mere "zadovoljiti"...ŠTA DA RAAADIIIIM...taka san kaka san... Mere mašina, mere dok mrkvu gulin, čak i krumpir...al mi triba "malo više". Cak i kad me o zid trefi...volin ga najviše...al to ne pomaže. Jeblo mater i cipka i saten i sviće...ko još ima para i vrimena za to kupovat...to san radila kad san djevojka bila... Meni je bitno da on mene 'oće i kad san u njegovim mutandama i svakakvu...



Ja iman samo jednu parolu: RAZUMI ME!!!
__________________
MDMA kućanica
SadAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 21:18   #108
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
seks je blaženstvo. lijek, kao što netko reče. najbolji besplatni užitak koji nam je priroda dala. čemu to komplicirati?
to this
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 10:24   #109
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne, nemam apsolutno nikakvu namjeru nit namamiti nekog nit sebe uzdignut nit bla nego mi je pun kufer predrasuda o muškima kao napaljenim jarcima koji mogu uvijek i svugdje, a ženama k'o istančanim bićima kojima je seks nužno zlo i kojima se trebaju poklopiti svi planeti i koje treba gladiti po kosici i tepat im nježne riječi eda bi im se htjelo.to me baš ljuti.
i ljute me i žaloste žene koje ne žele stisnut taj prekidač u glavi koji ih sputava i počet nesmetano uživati u seksu.
seks je blaženstvo. lijek, kao što netko reče. najbolji besplatni užitak koji nam je priroda dala. čemu to komplicirati?

Da pun mi je ku...fer, a tebi Lali i ako ti je ovaj predbacio da ti je namjera nekog namamit i uzdignut se evo i moj za ovakav stav, i kad bi se cure/zene malo vise/cesce ovako ponasale nebi se morale pitati zasto im dragi cesto izbiva uz pivu, ili uz drugu nije bitno.

Zene razmislite malo o tom prekidacu.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 13:18   #110
No, ne zaboravimo da je upravo ovdje na Životu u dvoje već bilo dosta tema gdje se ženice žale da one hoće, ali mužići im izbjegavaju sex...
Moram priznati da u RL-u nisam nikad čula za tu čudnu pojavu ... ali, eto, ovdje po maskom anonimnosti ženice su raskrinkale muškarce...očito i njih ponekad "boli glava".

Šta kažete, Bingiću i zg_sash?
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 14:38   #111
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ljute me i žaloste žene, ne ljute me žalosne žene
ja doista suosjećam stvarno, no hard feelings i tebi

znam da ne mogu. a ne mogu velikim dijelom jer si ne dopuštaju. same sebi. jer se ne mogu osloboditi, a i ne dopštaju si osloboditi. jedan od simptoma toga i jest traženje izgovora te dijagnosticiranje problema u suvremenom društvu, ritmu života, emancipaciji, muškima, djeci, kreditima, brigama, poslu...svemu samo ne tamo gdje izvor problema jest.

nisam udana, živimo skupa. nemam djecu, ali ovdje su ti pisale žene u višedesetljećnim brakovima, s djecom, koje se slažu sa mnom i seksaju se skoro svaki dan
Evo, da te podržim....udata 2 desetljeća, imam djecu, zahtjevan posao, kućne ljubimce, crkavam nekad od umora, desi se da cipele skinem tek u 9 navečer.

Ono što je najljepši lijek je seks.....odmor za tijelo i dušu...sve brige nestanu, ništa više ne boli, ni vrat ni leđa ni noge.....

Mislim da je mnogo žena sjebano odgojem, pri čemu ne mislim samo na roditelje, već na sredinu a naravno i časopise i sapunice.....U većini slučajeva, pička je valuta kojom žena iznudi nešto. Pa pun je forum pitanja i odgovora tipa "dala mu je". Što mu je dala? Tehnički gledano on njoj nešto daje...kurac, potom spermu, u konačnici možda i dijete.....uzeo nikad nije ništa.

Dok žena daje mužu ili ne daje....nema seksa.....to je samo bračna dužnost po obavezi.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 22:44   #112
Oprostite mi zbog nejavljanja. Bili smo na putu i usput pokušavali riješiti naš problem razgovorom.
Javno izjavljujem da je Modesti najbliža odgovoru i okrutnoj istini, nažalost. Ja i dalje imam grč u želucu i napetost u glavi,ali sam barem rekao ženi sve što mi je na duši i upoznao je s većinom vaših mišljenja (više ljudi uvijek više zna).
Ja ne odustajem i ako Bogda ću riješiti svoj problem jer mi je kao nikad dosad stalo do nje i mislim da sam dijelom i ja nesretan zbog njenog nezadovoljstva. Hvala Vam svima na trudu i izdvojenom vremenu.
__________________
Utnapištim
Utnapištim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 22:56   #113
tiare , nadam se da ti necu poljuljati vjeru u muski rod , ali , da istina je , ponekad i muskarci imaju los dan i nisu raspolozeni

a najgore je kad fiziologija napravi svoje usprkos svjesnoj volji
uglavnom , bilo koja vrsta pritiska , moranja ,ocekivanja, zasluzivanja ... moze rezultirati na nacin da mali vojnik odbije ustati i "pozdraviti zastavu"

nije slucajno toliko velika prodaja i zarada na viagri i ostalim preparatima kod nas
kao da nam nije dovoljan pritisak koji nam zivot postavlja pred nas , nego os i sami robujemo svojim navikama ,predrasudama , prenapuhanim ego tripovima i sl.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 23:03   #114
Sve OK. Htio bih zatvoriti temu ako ne zamjerate. Pozdrav svima.
__________________
Utnapištim
Utnapištim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.