Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 14:42   #21
Quote:
sunymoon kaže: Pogledaj post
Malo vike i onda samo službeno komuniciranje par dana
Malo vike i onda sluzbeno komuniciranje par sati.
Nije mi muz
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:34   #22
u nekim pocecima , draga i ja smo imali neke prve svade
umjesto oko konkretnog problema , to se protegnulo na ama bas sve

u nekom trenutku je ona rekla kako se zajebala ikako bi najrade otisla , a ja sam samo pitao da li preferira prozor ili vrata?
(oboje je u tom trenutku bilo otvoreno)
tada me pitala da li znam kako se ona osjeca , a, ja sam uzvratio istim pitanjem
rekla je da ju nije briga i tada sam ja prosao sakom kroz vrata i rekao joj neka se kupi , jer je ona slijedeca na redu
tek tada je shvatila da i ja imam osjecaje i da i mene boli

pali su zagrljaji o objasnjavanja u mirnom i pomirljivom tonu i evo , prije neko vrijeme smo se i ozenili
sada , oboje pazimo da ne kazemo nesto sto bi bilo previse i u 95% slucajeva vise ni nemamo svade
naucili smo se kmunikaciji i naucili smo da ne treba zadrzavati u sebi nesto sto nas smeta , vec da je vazna komponenta veze sve reci ,s mjerom i na vrijeme
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 22:11   #23
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
rekla je da ju nije briga i tada sam ja prosao sakom kroz vrata i rekao joj neka se kupi , jer je ona slijedeca na redu

????
ornela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 22:22   #24
obično ja planem ... jer on se mora odmoriti nakon posla, a valjda misli da ručak donese Isusek i da suđe samo levitira prema perilici (ostalo neću nabrajati).... iako sam mu pokuša objasniti da to nije tako, on je uporan

nije mi to inače problem, ali ponekad planem ... u principu svodi se na njegov izbezumljen pogled s upitnikom iznad glave ...
"svađu" zapravo moj monolog završavam rečenicom da si od danas sam kuha, sprema, pere, pegla i usisava ... da se od danas brinem samo za sebe i dijete

i onda to potraje par dana (dok on ne potroši sav veš tj dok više nema mjesta u kanti za veš ) ... i tih par dana su mi najslađi ... jer on tada nema potrebu odmarati se nakon posla , shvaća da suđe ne levitira i da nam Isusek ne kuha ručak .... onda se smilujem pa počnem prati i njegov veš
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 23:53   #25
Ima ih više:
1. ja pizdim i kenjkam, on se smije
2. ja kenjkam, on šuti, onda pukne, pa ja zašutim
3. ja kenjkam i kenjkam, on šuti (to je kad on zajebe )
4. on kenjka i kenjka, ja se trudim šutit i ispast čvrsta, al ne ide (to je kad ja zajebem)
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 00:59   #26
Nekad je obična rasprava a nekad je baš užas,vikanje i naguravanje naravno s moje strane...pošto me psihički "dotuče"
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:12   #27
Ja sam ta koja izgubi živce i vrijeđa a nije mi strano niti po koljenu maznuti
__________________
To nisam ja.. to je samo moja sjena. Ja sam još bolja.
little fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 14:38   #28
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ima ih više:
1. ja pizdim i kenjkam, on se smije
2. ja kenjkam, on šuti, onda pukne, pa ja zašutim
3. ja kenjkam i kenjkam, on šuti (to je kad on zajebe )
4. on kenjka i kenjka, ja se trudim šutit i ispast čvrsta, al ne ide (to je kad ja zajebem)
Vrlo slične su nam svađe, to su te varijacije.

Ovo mi je najjače, posebno kad ga vidim tak nadrkanog, pa se još i napalim.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 15:21   #29
u nasoj kuci samo se ja cujem kako galamim,....s razlogom ili bez ali samo se mene cuje toliko popizdim da izgubim kontrolu nad sobom da pocnem bacat sve sto mi dodje podruku,srecom to nije bas cesto. a on me mrtav hladan pita "a koji ti je k
MATEA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 11:11   #30
Raspravljamo dok jedno ne pobjedi argumentima i dokaze da je u pravu, a ako ne mozemo tako rijesiti tj. dokazati tko je u pravu jednostavno se pomirimo jer nema smisla vrtjeti se u krug, poljubimo se i zaboravimo razlog raspravke.
__________________
Family Happiness Rules...
Sentinel & Onyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 11:27   #31
Ako ja userem onda ne pričamo satima, ni sutradan, ako se on toga ponovo prisjeti.
Ako on usere onda se stane maziti uz mene dok ne popustim i oprostim, ali redovito prigovaram ostatak dana.
Sve završi dobrim seksom
Čikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 19:50   #32
naucili smo se kmunikaciji i naucili smo da ne treba zadrzavati u sebi nesto sto nas smeta , vec da je vazna komponenta veze sve reci ,s mjerom i na vrijeme[/QUOTE]


Sviđa mi se ovo gore!
Mi smo si davno obečali da navečer ne idemou krevet a da se nismo pomirili. I jako dobro funkcionira. Samo je koma kad se posvađamo navečer i ne stignemo ohladiti do spavanja.....
BOIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 08:24   #33
Bilo bi glupo reći da se mi ne svađamo. No to je najbliže što se može opisati. Razgovaramo, suprostavljamo si mišljenja i sl. i borimo se oko stavova no bez svađa.

Zapravo, ja bi to podijelio na rat i racionalno suprotstavljanje mišljenja.

MI ne ratujemo, ne govorimo si ružne riječi, ne psujemo jedan drugoga, ne galamimo jedan na drugoga. Njoj se par puta dogodilo da "se zaboravi" pa podigne glas no smireno sam je i ljubazno zamolio da to ne čini, jer ni ja to ne činim prema njoj tako da smo i to izbacili sa popisa.

Govorimo si ono što je bitno, govorimo si što mislimo i što zastupamo, zašto i kako. Ne predbacujemo si i ne izvlačimo neke stare riješene svađe bez obzira tko je gdje griješio.

Istina, kad smo povrijeđeni znamo se kratko duriti, znamo malo podići nos i držati se hladnije no to potraje jako kratko. Imali smo dosta teških situacija koje je trebalo rješavati i iz njih smo izlazili bez svađe. Pronalazili smo racionalna rješenja i kompromise tako da se ne može reći da su uvijek svi bili "na svom" no generalno smo na nivou veze/braka postigli što smo željeli.

Tko zna, možda se što s vremenom promijeni. Nadam se da neće jer imamo jedan fer i pošten odnos čak i kad se "svađamo".

Doista ne shvaćam čemu psovke, čemu vrijeđanje i sl. Osoba koja se ne može kontrolirati nije dobra ni za samu sebe, a kamoli za partnera.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 10:23   #34
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Bilo bi glupo reći da se mi ne svađamo. No to je najbliže što se može opisati. Razgovaramo, suprostavljamo si mišljenja i sl. i borimo se oko stavova no bez svađa.

Zapravo, ja bi to podijelio na rat i racionalno suprotstavljanje mišljenja.

MI ne ratujemo, ne govorimo si ružne riječi, ne psujemo jedan drugoga, ne galamimo jedan na drugoga. Njoj se par puta dogodilo da "se zaboravi" pa podigne glas no smireno sam je i ljubazno zamolio da to ne čini, jer ni ja to ne činim prema njoj tako da smo i to izbacili sa popisa.

Govorimo si ono što je bitno, govorimo si što mislimo i što zastupamo, zašto i kako. Ne predbacujemo si i ne izvlačimo neke stare riješene svađe bez obzira tko je gdje griješio.

Istina, kad smo povrijeđeni znamo se kratko duriti, znamo malo podići nos i držati se hladnije no to potraje jako kratko. Imali smo dosta teških situacija koje je trebalo rješavati i iz njih smo izlazili bez svađe. Pronalazili smo racionalna rješenja i kompromise tako da se ne može reći da su uvijek svi bili "na svom" no generalno smo na nivou veze/braka postigli što smo željeli.

Tko zna, možda se što s vremenom promijeni. Nadam se da neće jer imamo jedan fer i pošten odnos čak i kad se "svađamo".

Doista ne shvaćam čemu psovke, čemu vrijeđanje i sl. Osoba koja se ne može kontrolirati nije dobra ni za samu sebe, a kamoli za partnera.
POtpisujem...ovako to nekako i kod mene izgleda. Moj još dosad nikad glasa nije digao..jednostavno nerješava stvari na takav način.
Prije sam bila u vezi u kojoj se vrijeđalo na sve strane u svakoj svađi, deralo, bacalo...i onda bude sve više svađa, poštovanja nestane, a s njim i ljubav.
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 10:41   #35
Mi se u biti ne svađamo. Znamo mati neke žustrije raspre, i to najčešće bude pred drugima, jer se onda povuku najinteresantnije teme. S njim se nezahvalno svađati jer uspijeva uvijek nekako izvrnuti argumente. Onda ja popizdim i zašutim jer znam da nema smisla, izgubiti ću ovako ili onako. (iako sam u pravu ) Onda se on čmari i dolazi maziti, a ja ga odkantavam. Onda ja njemu danima nabijam na nos sve što je tada rekao

I tako u krug..
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 15:12   #36
Ovako izgledam ja:



A ovako on:



I traje dok se ja ne ispušem.
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:27   #37
Ne svađamo se uopće...
Kad sam ljuta šutim. Ne da mi se u takvom stanju ni o čemu raspravljati jer znam da ću eksplodirati i da će sve otić kvragu. Čekam dok se smirim i onda razgovaramo.
Kad je on ljut, ja lijepo poklopim slušalicu. On nazove nakon nekoliko sati , kad se smiri, i onda pričamo.
__________________
23.08.08. From this moment life has begun...
SNJESKICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:38   #38
Quote:
Zum-zum kaže: Pogledaj post
Ovako izgledam ja:



A ovako on:



I traje dok se ja ne ispušem.
Potpisujem
__________________
Nemam potpis
Korry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 03:07   #39
mi se u zadnjih godinu dana bas i ne svadjamo
da nebi bilo zabune porjeckamo se svaki cas al to prodje za minutu
al neke velike svadje nemamo
imali smo jednu u 3 godine kad su stavri (doslovno) letile kroz balkon al eto.. jedna u 3 godine..to je dobar prosjek
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:53   #40
Kod nas je zabavno, oboje temperamentni, tvrdoglavi, ja prilično glasna... Uglavnom, on NIKAD, ali NIKADA ne želi priznati da je kriv, a ja NIKADA ne popuštam dok to ne učini. Tako da se zna desiti tiha misa po par dana. I onda ja popustim. Drugačije ne ide..... Ali, srećom, nije često!
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.