Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 09:13   #1
Jučer me ostavio, ne znam po koji put - i što sad?

Evo, tek toliko da vidim što ljudi misle o mojem slučaju... Možda pokupim i koji savjet, iako ovo nije potpuno jer ćete biti upoznati samo s mojim viđenjem situacije...

Upoznala sam ga na 4. godini faksa, skupa smo 3 godine. Problem: on se cijelo vrijeme premišlja... Zašto? Navodno ja nisam njegov tip cure, a on jaako pati na izgled (jel to dečkima stvarno tak važno?)

U međuvremenu ja se zaposlila, on me zaprosio i trebali smo se vjenčat, ali je njemu uletila vojska... Trenutno ispada da je i bolje da nismo jer on još uvjek nije siguran.

Bitna činjenica: jučer me ostavio, ne znam po koji put... I kaj je najbolje znam da će se vratiti. Samo ne znam kaj da ja napravim kad se to dogodi.

Moje viđenje: On pod stresom reagira tak kak reagira (kukavički podvuče rep), a kad se situacija smiri, sve je ok.

Što napraviti? (znam da je ovo ful malo informacija, ali ako vas što dodatno zanima, pitajte...)
zlatnica is offline  
Old 19.09.2007., 09:22   #2
oprosti , ali , ako cu ti iskreno reci - tvoj najveci problem si ti sebi sama

stavila si se u ulogu necije igracke , umjesto da poradis na vlastitom samopouzdanju i postavis svoje kriterije i standarde
ZgSash is offline  
Old 19.09.2007., 09:27   #3
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post

Bitna činjenica: jučer me ostavio, ne znam po koji put... I kaj je najbolje znam da će se vratiti. Samo ne znam kaj da ja napravim kad se to dogodi.
Nisam pobornik višestrukog prekidanja i vraćanja.
Ako si prekinuo onda moraš imati dobar razlog, pogotovo nakon nekoliko godina veze. Ako imaš dobar razlog, onda nema razloga da se tom drugom vratiš. Ako nemaš dobar razlog za prekid, koji si k**** prekidao? Ovako to prelazi u stil zivota.
Nemoj se pomiriti i to je to. Malo pati i istrpi. A ako ne možeš, onda prihavti to da ce ti tako ubuduće, i ako možeš živjeti sa tim, sve pet.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Old 19.09.2007., 09:27   #4
Kako uopce mozes hodati s covjekom koji te gleda, a ti u glavi imas da "nisi njegov tip" ?

..ja ima da svakom svom decku, brijacu, ljubavniku, muzu budem NAJLJEPSA !!!!!!!!!!!!!!


Kajmebanatekonji is offline  
Old 19.09.2007., 09:28   #5
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
Evo, tek toliko da vidim što ljudi misle o mojem slučaju... Možda pokupim i koji savjet, iako ovo nije potpuno jer ćete biti upoznati samo s mojim viđenjem situacije...

Upoznala sam ga na 4. godini faksa, skupa smo 3 godine. Problem: on se cijelo vrijeme premišlja... Zašto? Navodno ja nisam njegov tip cure, a on jaako pati na izgled (jel to dečkima stvarno tak važno?)

U međuvremenu ja se zaposlila, on me zaprosio i trebali smo se vjenčat, ali je njemu uletila vojska... Trenutno ispada da je i bolje da nismo jer on još uvjek nije siguran.
Bitna činjenica: jučer me ostavio, ne znam po koji put... I kaj je najbolje znam da će se vratiti. Samo ne znam kaj da ja napravim kad se to dogodi.

Moje viđenje: On pod stresom reagira tak kak reagira (kukavički podvuče rep), a kad se situacija smiri, sve je ok.

Što napraviti? (znam da je ovo ful malo informacija, ali ako vas što dodatno zanima, pitajte...)

Wau sta ti sebi sve dozvolis prosto za ne povjerovat
i jos pitas sta sad ?
Priberi se i prekini to sranje od veze jednom za uvjek, sa takvim se ne isplati jedan dan provest a kamoli cijeli zivot.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 19.09.2007., 09:35   #6
i ja mislim. najboljestavit točku na sve i gotovo. Joj koliko ih ima na svijetu....pa jedan će te valjda usrećit više nego ovaj
kvakica is offline  
Old 19.09.2007., 09:39   #7
Misim da ste u pravu... (nebrem vjerovat 100% protiv )
I trenutno mi se čini ko da me nitko neće razumjeti bolje od njega. I ko da se nikad neću udati... (smješno ali...)
zlatnica is offline  
Old 19.09.2007., 09:42   #8
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
Misim da ste u pravu... (nebrem vjerovat 100% protiv )
I trenutno mi se čini ko da me nitko neće razumjeti bolje od njega. I ko da se nikad neću udati... (smješno ali...)
A tebi je zapravo do udaje?
__________________
Follow the yellow brick road!
SBorovnica is offline  
Old 19.09.2007., 09:59   #9
ma to mi je prvo palo na pamet..

ali da je tesko prešaltati se... (do jučer doslovno sam još razmišljala o ženidbi i dićemo živjet itd..)
zlatnica is offline  
Old 19.09.2007., 10:14   #10
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
ma to mi je prvo palo na pamet..

ali da je tesko prešaltati se... (do jučer doslovno sam još razmišljala o ženidbi i dićemo živjet itd..)
Pere je kriza majke koja još nije napravila brlog
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Old 19.09.2007., 10:17   #11
ja to nebrem.
zlatnica is offline  
Old 19.09.2007., 10:20   #12
Ma je.. Teško je... Al kad pogledaš dugoročno, zapravo je lakše ako to što prije ostaviš iza sebe.

Zamisli sad da ste u braku. Imate bebu. I on ode jer "nisi njegov tip"!
Da ne govorimo o tome što bi bilo da se po javi njegov tip.

Treba li ti to?
Sretna djevojka :) is offline  
Old 19.09.2007., 10:24   #13
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post

Upoznala sam ga na 4. godini faksa, skupa smo 3 godine. Problem: on se cijelo vrijeme premišlja... Zašto? Navodno ja nisam njegov tip cure, a on jaako pati na izgled (jel to dečkima stvarno tak važno?)

U međuvremenu ja se zaposlila, on me zaprosio i trebali smo se vjenčat,
Bitna činjenica: jučer me ostavio, ne znam po koji put... I kaj je najbolje znam da će se vratiti. Samo ne znam kaj da ja napravim kad se to dogodi.

...)
pobogu zeno,procitaj sto si sad sve napisala.

3 godine ste zajedno a on se premislja?oko cega?oko cega se normalan covjek moze premisljati 3 godine?

nisi njegov tip cure,kaj to znaci da si ruzna?prema njegovim mjerilima?on je kompetentna osoba za svrstavanje ljudi u ruzne i lijepe?
zeno draga,tebi treba pod hitno doza samopouzdanja.

kad nekog volis onda se ne premisljas,il ga volis il ne volis.
osoba koju volis je za tebe najbolja i najljepsa,zar ne?a ne "eto,znam da nije neka ljepotica,al sto je tu je"- zar zaista zelis takvu osobu pored sebe?

vratiti se moze jedino ako mu to ti dopustis.i znam da ti je tesko,al nemoj izmisljati isprike za njegovo ponasanje.
sto je sljedece,napravit ce ti dijete pa se premisljati zeli li ga uopce?

kvragu,curo,odmakni se zbog svog mentalnog zdravlja.zasto se dovodis u situaciju u kojoj pokazujes da ti ne zasluzujes bolje od te muske pizde?
studentica21 is offline  
Old 19.09.2007., 11:39   #14
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
I trenutno mi se čini ko da me nitko neće razumjeti bolje od njega. I ko da se nikad neću udati... (smješno ali...)
Ako ti je važnije udati se, nego biti sretna u životu - a ti se udaj za njega i time mu pokaži da - kad već nisi najljepša od svih - nisi niti dovoljno pametna.
Time ćeš si osigurati status kuhinjske krpe, ali udane kuhinjske krpe, doduše...
VelmaX is offline  
Old 19.09.2007., 11:41   #15
nije jedini zlatica,i moj je takav ,sam se premišlja ali ok znam da sam njegov tip cure i to to me nebrine ali,on je supalj u glavi,i mjenja mišljenja cesce neg se vrijeme mjenja,to su ti totalno neozbiljni dečki koji nazalost nikad ,ali nikad u zivotu nece znati,sto zapravo žele...istina ali boli kada se nekoga voli
__________________
sutra je novi dan!!!!
EDNA is offline  
Old 19.09.2007., 11:54   #16
Quote:
EDNA kaže: Pogledaj post
nije jedini zlatica,i moj je takav ,sam se premišlja ali ok znam da sam njegov tip cure i to to me nebrine ali,on je supalj u glavi,i mjenja mišljenja cesce neg se vrijeme mjenja,to su ti totalno neozbiljni dečki koji nazalost nikad ,ali nikad u zivotu nece znati,sto zapravo žele...istina ali boli kada se nekoga voli
da za svog decka kazem kako je supalj u glavi,sigurno ne bi ostala s njim a kamoli se udala
studentica21 is offline  
Old 19.09.2007., 11:59   #17
Quote:
EDNA kaže: Pogledaj post
nije jedini zlatica,i moj je takav ,sam se premišlja ali ok znam da sam njegov tip cure i to to me nebrine ali,on je supalj u glavi,i mjenja mišljenja cesce neg se vrijeme mjenja,to su ti totalno neozbiljni dečki koji nazalost nikad ,ali nikad u zivotu nece znati,sto zapravo žele...istina ali boli kada se nekoga voli
Daj se i ti udaj za bezveznog tipa, pa poslije budi žrtva... to je sad jako in i nitko te ionako neće pitati jesi li mogla znati...
VelmaX is offline  
Old 19.09.2007., 12:01   #18
Nitko te ne razumije bolje od njega!!??....Jeli to onda razlog da bježi?


Samo ti njega lijepo primi opet natrag,... i tako i svaki slijedeći put!
Ali ga zamoli da kad se vraća da ti javi unaprijed, tako da mu možeš nešto pripremiti, jer vjerovatno će biti umoran od samačkog života.
Corto is offline  
Old 19.09.2007., 12:02   #19
jel sam ja gdje rekla da cu se udati za njega,nitko nezna sta buducnost donosi,nisam mislila doslovno supalj u glavi vec ono...totalno j neodlučan ,ma uglavnom promijenjiva osoba
__________________
sutra je novi dan!!!!
EDNA is offline  
Old 19.09.2007., 12:07   #20
Quote:
EDNA kaže: Pogledaj post
jel sam ja gdje rekla da cu se udati za njega,nitko nezna sta buducnost donosi,nisam mislila doslovno supalj u glavi vec ono...totalno j neodlučan ,ma uglavnom promijenjiva osoba
udala se il ostala s njim bez udaje- svejedno je.

promjena bi bila samo ako bi ga ostavila.

iz postovanja prema vlastitom odabiru decka ne bi upotrijebila izraz "supalj u glavi" - jerbo,nije li to tvoj vlastiti poraz ako si s takvim tipom?
studentica21 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.