Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 13:21   #21
da li mijenja stvar da me jučer ostavio prvi put, a do sada je imao par epizoda u kojima je trebao vremena da razmisli i odluči što hoće...
zlatnica is offline  
Old 19.09.2007., 13:25   #22
daj nađi si drugog....i još ti kaže da nisi njegov tip
Pali_andjeo is offline  
Old 19.09.2007., 13:29   #23
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
da li mijenja stvar da me jučer ostavio prvi put, a do sada je imao par epizoda u kojima je trebao vremena da razmisli i odluči što hoće...
Pa možda je napokon ipak odlučio, na obostranu korist.
VelmaX is offline  
Old 19.09.2007., 13:33   #24
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
da li mijenja stvar da me jučer ostavio prvi put, a do sada je imao par epizoda u kojima je trebao vremena da razmisli i odluči što hoće...
što je on?!?

uzeo si vremena da razmisli da li da bude s tobom?

pa kad mu je dosadilo biti sam, sjetio se tebe?

ženo, tvoje samopoštovanje je ne na nuli već je debelo u minusu!

nema veze koliko si ti zaljubljena u njega, koliko ga voliš, ako on ne drži do tebe, ne želi (zapravo) biti s tobom već je s tobom iz neke navike ili dok ne nađe drugu - zgodniju i ljepšu - i po mogućnosti još gluplju... (kako ti ovo zvuči? )

ti ne voliš samu sebe jer inače ne bi bila s takvim luzerom

dečko ti je nezreo a i ne voli te (jer da te voli - bila bi mu ti najljepša, vjeruj nam)

OSTAVI TI NJEGA

i ne brini, naći će se netko tko će te voljeti takvu kakva si

samo najprije ti trebaš zavoljeti sebe
alanka is offline  
Old 19.09.2007., 13:40   #25
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
pobogu zeno,procitaj sto si sad sve napisala.

3 godine ste zajedno a on se premislja?oko cega?oko cega se normalan covjek moze premisljati 3 godine?
može, može, itekako...

been there, done that...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 19.09.2007., 14:10   #26
zlatnice , do sada si nam jedino pricala o njemu
ok ,on je princ koji moze imati i on bira i odlucuje , pa ostane suhog , pa se vrati onoj koja ga odmah primi na toplo ...
sto si ti?? tko si ti??
jedno sto smo o tebi do sa dmogli zakljuciti je da nemas svoje ja
cak si sama rekla da nisi dovoljno lijepa?????????????
jesi li ti zena , jesi li ljudsko bice , ili samo (oprosti na izrazu) polirka za kurac??
gdje su tvoje zelje , gdje su tvoji snovi?? gdje je tvoje pravo na srecu?
ZgSash is offline  
Old 19.09.2007., 14:21   #27
Nemoj ga primiti ako ti se želi vratiti. Ako je kukavica i ostavlja te kad naiđete na neke poteškoće onda budi sigurna da će te ostaviti kad ćeš imati trbuh do zuba jer te neće moći j***** jer si prevelika (možda njemu čak i odbojna iako nosiš NJEGOVO dijete), nakon poroda opet ne smiješ skoro 2 mjeseca, a ti umorna preko svake mjere, dijete plače prekovremeno... Misliš da će ostati tad uz tebe ili će otići.. sumnjati...
OSTAVI GA!!!!OSTAVI GA!!!!OSTAVI GA!!!!OSTAVI GA!!!!OSTAVI GA!!!!
malo m is offline  
Old 19.09.2007., 14:25   #28
Ako je to prvi put da te baš ostavio, kako znaš da će ti se htjeti vratiti???
Sretna djevojka :) is offline  
Old 19.09.2007., 14:27   #29
ma htjeti ce garant,zlatice ali tada ti njemu reci,da sad ti trebas vremena da razmisliš.Pa da vidiš sta ce on onda...
__________________
sutra je novi dan!!!!
EDNA is offline  
Old 19.09.2007., 14:43   #30
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
može, može, itekako...

been there, done that...
a zasto mislis da si normalan?
studentica21 is offline  
Received Warning
Old 19.09.2007., 14:45   #31
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
a zasto mislis da si normalan?
i nisam...

al zaozbiljno, na jednoj strani sam imao gomilu pluseva, a na drugoj jedan ali značajni minus... pa sam vagao... i na kraju je minus prevagnuo...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 19.09.2007., 14:50   #32
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
i nisam...

al zaozbiljno, na jednoj strani sam imao gomilu pluseva, a na drugoj jedan ali značajni minus... pa sam vagao... i na kraju je minus prevagnuo...
al 3 godine vaganja....
studentica21 is offline  
Old 19.09.2007., 14:52   #33
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
al 3 godine vaganja....
pa ajd, nije 3 godine vaganja, već 3 godine ukupne veze...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 19.09.2007., 14:55   #34
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
pa ajd, nije 3 godine vaganja, već 3 godine ukupne veze...
mali nesporazum,u postu koji si kvotao mislila sam na navod autorice da su njih dvoje 3 godine zajedno a on se cijelo vrijeme premislja.
studentica21 is offline  
Old 19.09.2007., 14:58   #35
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
mali nesporazum,u postu koji si kvotao mislila sam na navod autorice da su njih dvoje 3 godine zajedno a on se cijelo vrijeme premislja.
3 godine premišljanja je dosta, no pitanje je je li baš tako...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 19.09.2007., 15:37   #36
Iskreno, ne znam da li će se vratiti, ali pretpostavljam...

Što se premišljanja tiče - ja nisam onakva kakvu je "očekivao", ali daleko od toga da mu nisam zgodna i sveukupno najljepša

samo je on kukavica... i nije baš siguran želi li se odreći tih fiks ideja (tj. sad valjda je: ne želi se odreći..)

i nije da je imao podršku roditelja (pitali su ga kaj će se on tak rano ženit pa je ispalo da sam ga ja "obrlatila" )
zlatnica is offline  
Old 19.09.2007., 15:43   #37
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne znam da li će se vratiti, ali pretpostavljam...

Što se premišljanja tiče - ja nisam onakva kakvu je "očekivao", ali daleko od toga da mu nisam zgodna i sveukupno najljepša

samo je on kukavica... i nije baš siguran želi li se odreći tih fiks ideja (tj. sad valjda je: ne želi se odreći..)

i nije da je imao podršku roditelja (pitali su ga kaj će se on tak rano ženit pa je ispalo da sam ga ja "obrlatila" )
A kakvu to on osobu točno želi?
Burmanska mačka is offline  
Old 19.09.2007., 15:43   #38
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
ja to nebrem.
da ti nemaš malo preveć mazohističkih sklonosti
elegant is offline  
Old 19.09.2007., 15:44   #39
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
Iskreno, ne znam da li će se vratiti, ali pretpostavljam...

Što se premišljanja tiče - ja nisam onakva kakvu je "očekivao", ali daleko od toga da mu nisam zgodna i sveukupno najljepša

samo je on kukavica... i nije baš siguran želi li se odreći tih fiks ideja (tj. sad valjda je: ne želi se odreći..)

i nije da je imao podršku roditelja (pitali su ga kaj će se on tak rano ženit pa je ispalo da sam ga ja "obrlatila" )
za to postoji vrlo jednostavno rješenje ... kad se vrati: čuj dušo, dao si mi dobar povod da i ja malo razmislim o našoj vezi ... javit ću ti se
elegant is offline  
Old 19.09.2007., 15:45   #40
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
i nije da je imao podršku roditelja (pitali su ga kaj će se on tak rano ženit pa je ispalo da sam ga ja "obrlatila" )
još je i sinčić

bjež' od takvih.
studentica21 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.