Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2007., 15:20   #61
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Ajd da si napisao 1:69
napisala
uvažite ispravak, ipak 69
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 16:57   #62
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
i ja al nemam... makar samo da gledam. ne bi ja to dirala...
ne bi ni ja,časna pionirska
julsie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 17:03   #63
Quote:
medissima kaže: Pogledaj post
da ga malo obranim, bože, ne mogu vjerovat da i to radim, on nije klasičan ženskar, jednostavno je prezgodan i svjestan toga... pa tko to ne bi koristio al u vezi je pa priča ide koja šteta da je kolegica udana, inače ne bi znao kud s rukama ko da sam u srednjoj školi

ustvari mi ne treba sex, samo bi ga malo ljubila i dirala... hm, kad bolje promislim mislim da će mi biti teško suzdržati se

al ljubavnika u klasičnom smislu nikad nisam imala, samo sam varala to mi nekako u krvi, vidim.... ne vidim ga kao budućeg ljubavnika, već kao samo malo razonode

iako me ništa niste popljuvali sad slobodno dajte, nije me briga ne možete me oneraspoložiti, čak ni pričama o mužu

anja, clooney je novi kolega, doživljavam ga kao poklon koji sam dobila kad sam se vratila
baš krasno, to ti je u krvi. Prevario bi ti ja život sa smrti

gade mi se takve podle kujetine. kao, sve štima u vezi/braku, a s druge strane buše te ko narkomani venu
redvitoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 18:02   #64
Quote:
redvitoxxx kaže: Pogledaj post
baš krasno, to ti je u krvi. Prevario bi ti ja život sa smrti

gade mi se takve podle kujetine. kao, sve štima u vezi/braku, a s druge strane buše te ko narkomani venu
ti očito imaš probleme koje vučeš još iz djetinjstva
daj liječi se
julsie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 18:34   #65
ljudi moji pomozite

ono što je započelo kao obična šala preraslo je u ono što ste mi i predvidjeli. Ne nisam se ljubila ni sexala ni ništa slično

Još je gore. Zaljubit ću se ko mulica. Ako već i nisam.
Tip je tako pažljiv prema meni, već se vidi iz aviona o čemu se radi... i što sad

Ako znate za kakav serum protiv zaljubljivanja, recite, tako ovam svega


redovitoxxx, iako sam rekla da me slobodno pljujete, nemam niš protiv, samo da dam na znanje da muža nisam varala, varala sam dečke prije njega koji su to zaslužili
medissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 18:36   #66
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
Od ljubljenja do sexa kratak je put.

Cuj ako tebi to odgovara i prija, samo napred!
I sto volim te zgodne, prepotentne tipove... Sto su svesni sebe
Na takve najlakse padam....

Samo sto se s njima lako strmopizdis al dobro. Uvek je lepo dok traje


lilly ti si moj klon?
svidjas mi se
medissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 19:07   #67
Quote:
julsie kaže: Pogledaj post
ti očito imaš probleme koje vučeš još iz djetinjstva
daj liječi se
bah
redvitoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 19:08   #68
Quote:
medissima kaže: Pogledaj post
ljudi moji pomozite

ono što je započelo kao obična šala preraslo je u ono što ste mi i predvidjeli. Ne nisam se ljubila ni sexala ni ništa slično

Još je gore. Zaljubit ću se ko mulica. Ako već i nisam.
Tip je tako pažljiv prema meni, već se vidi iz aviona o čemu se radi... i što sad

Ako znate za kakav serum protiv zaljubljivanja, recite, tako ovam svega


redovitoxxx, iako sam rekla da me slobodno pljujete, nemam niš protiv, samo da dam na znanje da muža nisam varala, varala sam dečke prije njega koji su to zaslužili

nisi muža varala, a tu cijela rasprava da bi ti netko samo potvrdio ono što želiš čuti.

ogavno
redvitoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 19:41   #69
to što tebe žena vara nije moj problem
medissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 19:48   #70


nemoj samo tu plakati kad ti mužek sazna pa ti nabije cipelu u tu šupendaru
redvitoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 20:04   #71
neću sigurno, za to si ti zadužen
medissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:08   #72
Quote:
medissima kaže: Pogledaj post
anja, clooney je novi kolega, doživljavam ga kao poklon koji sam dobila kad sam se vratila
iako ti se sad tako čini, to što ti se događa nije nešto izvanredno ni spektakularno, to je tvoj doživljaj...koji će, vjerujem) brzo proći dok se navikneš na njega i bude dio svakodnevice, pa koliko god fantastičan, postane običan,

...osim ako ne bude posljedica pa se sapunica otegne
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:33   #73
Ja fakat ne razumijem neke ljude.

Kaj ste onda uopće ulazili u brak!?
Jedino ako je u pitanju bila neplanirana trudnoća.

Jedino kaj ti mogu reći se.

Ak možeš to sa svima nama javno podijeliti i ak si faca reci svome mužu da bi se poseksala sa kolegom s posla. Mogu ti reći da bi ti već nakon 5 minuta bilo žao što si opće pomišljala na takvo što.
Udana žena koja ima dijete traži rješenje bračne krize i krize identiteta na forumu?

Drugo je maštati i to zadržati za sebe jer znaš da je to prolazno, ali ak to pišeš na forumu i dijeliš to sa 10.000 ljudi očito ti to predstavlja veliki problem.

Kaj da ti velim

Poseksaj se s njim pa kad te drugi dan taj isti kolega nebu ni pogledal (jer on svaki dan ima drugu) i kad za tjedan dana nađeš snimku seksa na internetu onda buš postala brojka u statistici razvedenih brakova.
tonc4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:46   #74
A zašto si ne bi ispunila želju...?
Jedan strastveni sex, koji ispnjava sve tvoje fantazije... ma mrak!!!
I onda shvatiš da uopće nije bolji od tvog dragog, a poslije jebanja nema kajanja...
Ili još bolje, shvatiš da je bolji od tvog dragog...
Onda, kad si ispuniš neutaživu želju, odi se izrigaj u WC (samo u slučaju da ti je dijete najvažnije na svijetu!), lupi glavom u zid, dobro se isplači (samo u slučaju da jako voliš svog muža!), dođi doma, stani pred muža i priznaj mu...
Htio bi mu samo vidjeti facu...
Pljujte me koliko hoćete, ali ovakve "neutažive" želje u tvojo situaciji jednostavno nisu ništa drugo nego za ne komentirati...
Sorry, ali ako ti njega stvarno toliko želiš, nitko na ovom Forumu te od toga neće odgovoriti, tako da...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 01:38   #75
Quote:
medissima kaže: Pogledaj post
ljudi moji pomozite

Ako znate za kakav serum protiv zaljubljivanja, recite, tako ovam svega
Nemrem da nekaj ne velim....

Kao serum protiv ove situacije, probaj to mužu priznat... ko zna, možda te prođe.
(Ne)stabilni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 02:33   #76
ne preostaje mi drugo nego sutra na ispovijed

jer tko je samo čuo da se netko tko je oženjen poželi s nekim s kim nije u braku božemesačuvaj

vidim da sam proglašena najvećom kurvom u povijesti katoličkog foruma, i duboko se kajem, i sramim naravno

ljudi moji, dajte se riješite frustracija i shvatite da pomisao na sex izvan braka nije grijeh, koliko sam ja upoznata, jer ako bi svi vrli katolici, poput vas, išli na ispovijed da ispovijede bludne primisli, ne bi nam bilo dosta ni milion svećenika

mužu sam već rekla da imam turbo zgodnog kolegu i da bi ga najradije ... (ono šta ovdje ne smijem reći), on se nasmijao. Zna da sam živa žena sa određenim željama i potrebama. Pretpostavljam da se i njemu koja cura svidjela od kad smo u braku, da je, bože moj oprosti, pomislio na sex s njom.

Jedino što sam ovdje saznala je to da će mnogo vode proći dok se ljudi u lijepoj našoj budu mogli nazvati open minded. Idem se družiti s BB Hrvojem
medissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 05:10   #77
@medissima - naj se žestiti... tražila si vrijeđanje i pljuvanje, i sad je i to stiglo... znaš onu - pazi što želiš, moglo bi ti se i ostvariti...
tvoj izbor je samo tvoj izbor, ne tiče se nikoga doli tebe i tvojih...
mogu samo komentirati - a brate, što takvih nema više (mislim na clooneya)... :šmrc:
može jedno pitanje - biti "open minded" znači prihvaćati sve onakvim(a) kakvo/kakvi je(su) - čemu se onda žestiš na ljude koji drugačije razmišljaju i nazivaš ih uskogrudnima - nisi li, po vlastitom pisanju, onda i sama takva?
na religijske akonotacije se neću ni vezati, kako bih izbjegla jedan opći napad sa jednog ovdje pdf-a...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 09:33   #78
Quote:
medissima kaže: Pogledaj post
lilly ti si moj klon?
svidjas mi se
mozhe biti, moze biti...

Samo ja nemam ni muza ni dete. Sad sam se setila jedne recenice moje mame... Nesto mene decko zezao, ljubomorisao, ja se iznervirala i pricam sa mamom. I kazem joj "Sta on misli da se ja svalerisem???"
A tek ce ti moja mama "Sine, ti nisi udata - nema svaleracije"....


Nego sto se tice tvog problema. Cela je prica mozes li ti da prodjes kroz to bez grize savesti i bez da ikad u svom zivotu pomislis da zucnes svom dragom o tome. Ili bilo kome drugom (osim nama, naravno).

Ja ti imam tri zlatna pravila svaleracije:
1. neko mora da zna da postoji jos neko (obicno ljubavnik mora znati da imas decka/muza)
2. taj drugi mora imati vise za izgubiti od tebe. to ti je osiguranje za slucaj raskida a i da ne laprda okolo
3. ne laprdaj okolo.

Sad na sve to dodaj i dobro izvagaj svoje zelje i potrebe.

Ja ovde pretpostavljam da ti zelis ostati sa muzem.

Iskreno, ako neces imati grizu savesti i ako znas da to sakrijes od muza, go for it!

Mislim, ne bih ja tu sad da ti moralisem, valja, ne valja zaboga imas dete itd.
Ti znas najbolje kakav ti je muz i kakva si ti.

Ako zelis da prestanes da mislis na njega... Probaj da se ponovo zaljubis u svog muza. Mozda zvuci suvise racionalno ali mislim da je svako od nas sposoban da probudi i prodrma neke stare emocije ako ih jos ima....

E da, ako ti je problem da ne mislis na njega, uzmi odmor, bolovanje, makni se iz firme na kratko. Pa vidi.

To ti je moj prijateljski savet, a sad mozemo da se vratimo na zezanciju...
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 09:34   #79
Quote:
medissima kaže: Pogledaj post
Jedino što sam ovdje saznala je to da će mnogo vode proći dok se ljudi u lijepoj našoj budu mogli nazvati open minded. Idem se družiti s BB Hrvojem
NEEEEEEEEEEEEE
daj bar da slusam o zgodnom kolegi...
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 12:57   #80
@medissima i ja hoću slušati o zgodnom kolegi!
Ja sam okružena samo starim babama
crna dalia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.