Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 11:14   #301
Quote:
alice_in_chains kaže: Pogledaj post
najgore od svega je to što mi nedostaje...što nemam nekoga za kršit ljude u GTA, što nemam s kime svirat i kako smo glazbenici oboje nemam s kime radit nove stvari - i pjevat, samo pjevat ... glupača sam...riješit ću se ja, moram jer ne mogu, ne mogu živjet s tom boli. ne mogu..i hvala vam svima na komentarima. ja ne mogu to, ne mogu, moram se finiširat jer ništa drugo nema smisla. hvala vam još jednom
Nikad nisam razumio ovakva razmišljanja. Trebala bi ozbiljno popričati s psihologom prije nego bilo što napravi jer iako misliš da je ovo smak svijeta i da nema pomoći, to je toliko daleko od istine da ti ne mogu niti početi objašnjavati.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:25   #302
Još jedna koja se želi vratiti u maternicu

Gotov sada, čemu drame? Godinu dana ste probali, ne ide. Preseli se dalje od njega i nastavi svoj život. Prvo bi bilo mudro da odeš na psihoterapiju i da počneš sebe doživljavati kao odraslu osobu, ne kao dijete kome treba zaštita i pomoć. Bivši je ofucana priča čini mi se- ili nek pređe preko toga ako želi i nek se normalno ponaša ili nek te prestane maltretirat, ko da ne vidi da si dovoljno sjebana.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:07   #303
Quote:
alice_in_chains kaže: Pogledaj post
najgore od svega je to što mi nedostaje...što nemam nekoga za kršit ljude u GTA, što nemam s kime svirat i kako smo glazbenici oboje nemam s kime radit nove stvari - i pjevat, samo pjevat ... glupača sam...riješit ću se ja, moram jer ne mogu, ne mogu živjet s tom boli. ne mogu..i hvala vam svima na komentarima. ja ne mogu to, ne mogu, moram se finiširat jer ništa drugo nema smisla. hvala vam još jednom
greške su tu da nas uče, da se malo resetiramo i presložimo, a ne da greškama pravimo žrtvene oltare
bol pretoči u kreativnu energiju, smatraj se sretnom što imaš talent koji ti može poslužiti kao ventil
ajde trgni se i nabaci kakav dobar bluz
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:06   #304
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Da je njemu toliko stalo do tebe, pitao bi jesi li bolesna ili sta se događa da si odjednom toliko smršavila.
Iskreno, nit ti voliš njega, nit on tebe.
To među vama je navika i strah od samoće, od kojeg oboje patite. Nađi novi stan, daleko od njega, i prebolite jedno drugo dok si niste još gore naudili.
Zakaj bi mu trebalo stati do nje kad ga je pol godine varala?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:12   #305
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Aha:
Stvarno je prekrasan.



Daj, molim te, odi na psihoterapiju.
Žao mi je što ovakvog užasnog čovjeka smatraš najboljim što možeš imati. Pobrini se prvo za sebe, osvijesti da si sretna što si ga se riješila.
Zenska solidarnost, a?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 20:58   #306
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zakaj bi mu trebalo stati do nje kad ga je pol godine varala?
Možda je voli, pa zato.
Kakva je to ljubav koja postoji samo dok se onaj drugi ponaša kako mi želimo i "kako treba"?

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zenska solidarnost, a?
Može biti. Da budem iskrena, da je ovo što je napisala alica napisao neki muškarac bila bi skeptičnija.
Ovako, iskreno mi je žao alice. Čine se kao da se u jednom periodu malo pogubila, zezla stvar i sad pati. Zašto se "pogubila"? Trebalo bi joj pomoći, ako ništa drugo, da oprosti sebi.
Neki su ovdje imali prijedloge da posjeti psihologa. Što je predložio njen dečko? Oni koje nas vole trebali bi prvi pomoći. Njemu to možda nije lako jer je povrijeđen i vjerojatno se iz toga razloga ružno ponaša prema njoj. Takva ružna ponašanja isto nemaju puno opravdanja. Ljudi se teško mijenjaju i bolje je prekinuti nego se ovako međusobno mrcvariti, ali nije to jedino rješenje - posebno ako se ljudi vole. Smatram da bi malo dubljeg razumijevanja između njih dvoje moglo popraviti njihov odnos, ali to je na njima - i jednom i drugom.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:16   #307
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Možda je voli, pa zato.
Kakva je to ljubav koja postoji samo dok se onaj drugi ponaša kako mi želimo i "kako treba"?



Može biti. Da budem iskrena, da je ovo što je napisala alica napisao neki muškarac bila bi skeptičnija.
Ovako, iskreno mi je žao alice. Čine se kao da se u jednom periodu malo pogubila, zezla stvar i sad pati. Zašto se "pogubila"? Trebalo bi joj pomoći, ako ništa drugo, da oprosti sebi.
Neki su ovdje imali prijedloge da posjeti psihologa. Što je predložio njen dečko? Oni koje nas vole trebali bi prvi pomoći. Njemu to možda nije lako jer je povrijeđen i vjerojatno se iz toga razloga ružno ponaša prema njoj. Takva ružna ponašanja isto nemaju puno opravdanja. Ljudi se teško mijenjaju i bolje je prekinuti nego se ovako međusobno mrcvariti, ali nije to jedino rješenje - posebno ako se ljudi vole. Smatram da bi malo dubljeg razumijevanja između njih dvoje moglo popraviti njihov odnos, ali to je na njima - i jednom i drugom.
Ne znam zasto bi on trebao bilo sto razumjeti?
Da je pametan bi je iste sekunde sterao u kurac.
Velis da se malo pogubila?
I onda muljala, lagala i izdavala onog koga najvise voli 6 mjeseci?
Jelda, on je pravi gad koji ju ne voli, ali za nju imas razumijevanja jer se malo pogubila?

Zivo me zanima kak se saznalo za prevaru i jel alice sama rekla ili je savjest proradila i sjetila se decka tek kad je on saznao sam?

Ako je ovo drugo u pitanju onda se samo narcisisticki sjetila sebe i toga sto gubi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:41   #308
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto bi on trebao bilo sto razumjeti?
Da je pametan bi je iste sekunde sterao u kurac.
Velis da se malo pogubila?
I onda muljala, lagala i izdavala onog koga najvise voli 6 mjeseci?
Jelda, on je pravi gad koji ju ne voli, ali za nju imas razumijevanja jer se malo pogubila?

Zivo me zanima kak se saznalo za prevaru i jel alice sama rekla ili je savjest proradila i sjetila se decka tek kad je on saznao sam?

Ako je ovo drugo u pitanju onda se samo narcisisticki sjetila sebe i toga sto gubi.


6 mjeseci ništa nije primijetio, a onda je našao neke porukice, pa mu je alice sama priznala. Drugi put mu se može dogoditi i 12 mjeseci. Eto, zato bi trebao razumijeti što mu se dogodilo.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:57   #309
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post


6 mjeseci ništa nije primijetio, a onda je našao neke porukice, pa mu je alice sama priznala. Drugi put mu se može dogoditi i 12 mjeseci. Eto, zato bi trebao razumijeti što mu se dogodilo.
Imas pravo.
Ona se samo izgubila, on je za sve kriv.

Naravno da nije, salim se.
Ako ona nije nikako odavala ponasanjem da ga vara je situacija jos gora jer je to poprilicno psihopataki od nje.

Vjerujem da ces imati isto razumijevanja ako tebe decko prevari.
Nadam se da ces ga uputiti ovdje na forum kako bi svi mi skupa s tobom suosjecali s njim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:18   #310
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas pravo.
Ona se samo izgubila, on je za sve kriv.

Naravno da nije, salim se.
Ako ona nije nikako odavala ponasanjem da ga vara je situacija jos gora jer je to poprilicno psihopataki od nje.

Vjerujem da ces imati isto razumijevanja ako tebe decko prevari.
Nadam se da ces ga uputiti ovdje na forum kako bi svi mi skupa s tobom suosjecali s njim.
Možda se varam, ali teško mi je vjerovati da baš ničim nije odavala da ga vara. Moralo joj je utjecati na raspoloženje, ali to se lako može pripisati svačemu posebno ako smo skloni zatvarati oči pred onim što vidimo ili gledamo u nekom posve drugom smjeru.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:22   #311
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Možda se varam, ali teško mi je vjerovati da baš ničim nije odavala da ga vara. Moralo joj je utjecati na raspoloženje, ali to se lako može pripisati svačemu posebno ako smo skloni zatvarati oči pred onim što vidimo ili gledamo u nekom posve drugom smjeru.
Uvjerila si me.
Ne shvacam kako do sad nisam shvacao njenu ispravnost i njegovu krivost?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:34   #312
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Uvjerila si me.
Ne shvacam kako do sad nisam shvacao njenu ispravnost i njegovu krivost?
Ma znaš šta, dok jedan vara onog drugog boli briga (ili smišlja šta će dalje). Oboje se bave nečim ili nikim drugim po vlastitom izboru. Sve dok ne nastane frka.

Bolje rečeno, za vrijeme prevare, ne bave se jedno drugim jer imaju važnijih i/ili zanimljivijih stvari.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 23:06   #313
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Ma znaš šta, dok jedan vara onog drugog boli briga (ili smišlja šta će dalje). Oboje se bave nečim ili nikim drugim po vlastitom izboru. Sve dok ne nastane frka.

Bolje rečeno, za vrijeme prevare, ne bave se jedno drugim jer imaju važnijih i/ili zanimljivijih stvari.
Opravdati mozes bilo sto ako bas zelis i bit ce ti logicno jer branis svoje stavove zauzete na pocetku.
Nema opravdanja za prevaru.
Prevareni ne moze biti kriv za prevaru.

Ostalo je nevazno jer odrasli ljudi koji shvacaju posljedice i stoje iza svojih postupaka i odluka jednostavno ne varaju i nisu u stanju smisleno i sustavno raditi greske i tako nauditi sebi i drugima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:08   #314
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zenska solidarnost, a?
Moj odgovor nema veze sa spolom. Misliš da ne bih isto napisala muškarcu koji govori da je izgubio najdivniju ženu na svijetu, a istovremeno napiše da je:
- vrijeđala njegov fizički izgled
- vikala na njega i tukla ga
- pozivala ga kod sebe, poseksala se pa ga odbacila, pravila se da joj se gadi
- prekidala pa se vraćala pa opet prekidala
- govorila mu da želi nekoga kao što je on, ali boljeg?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:39   #315
Meni je fascinantno da dižeš u nebesa osobu koja ti je govorila takve ružne stvari, koja te i bacila u depresiju, a kojoj si ti pomagala jer je imao loš period u životu. Odustala si ode sebe i sa drugim frajerom shvatila koliko ti bolje može biti.


I sad najedanput on je divan i krasan.


Nisi ga trebala prevariti, ali očito ti je bilo bolje bez njega. 10 godina ste bili skupa, pa šta onda? Nije jedini. Trebala si prekinuti sve i početi sa tim drugim s posla. Simple as that.

Btw odi psihologu, nekad znaju stvarno biti od pomoći
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:39   #316
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Moj odgovor nema veze sa spolom. Misliš da ne bih isto napisala muškarcu koji govori da je izgubio najdivniju ženu na svijetu, a istovremeno napiše da je:
- vrijeđala njegov fizički izgled
- vikala na njega i tukla ga
- pozivala ga kod sebe, poseksala se pa ga odbacila, pravila se da joj se gadi
- prekidala pa se vraćala pa opet prekidala
- govorila mu da želi nekoga kao što je on, ali boljeg?
Kak god.
Prevara nema opravdanja, a ovdje pricamo o prevarama. To kakav je on ne cini njena sranja mirisljavijima.

Opravdati mozes bilo sto ako si emocionalno iracionalan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:49   #317
Direktni otkaz tj. prekid
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:19   #318
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Opravdati mozes bilo sto ako bas zelis i bit ce ti logicno jer branis svoje stavove zauzete na pocetku.
Nema opravdanja za prevaru.
Prevareni ne moze biti kriv za prevaru.

Ostalo je nevazno jer odrasli ljudi koji shvacaju posljedice i stoje iza svojih postupaka i odluka jednostavno ne varaju i nisu u stanju smisleno i sustavno raditi greske i tako nauditi sebi i drugima.
Slažem se u potpunosti s boldanim, ali i među prevarama postoje razlike.
Znaš, i ubojstvo je ubojstvo, ali nećeš isto gledati na ubojstvo iz nehaja kao i na ubojstvo sa predumišljajem. Zar ne?
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:38   #319
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Slažem se u potpunosti s boldanim, ali i među prevarama postoje razlike.
Znaš, i ubojstvo je ubojstvo, ali nećeš isto gledati na ubojstvo iz nehaja kao i na ubojstvo sa predumišljajem. Zar ne?
A kako se to dogodi preljub iz nehaja?
Jel to ono famozno - a jednostavno se dogodilo?
Kao sto bi rekli za tanjur - razbio se. Pa necu reci da je meni pao na pod... neee... razbio se. Valjda sam od sebe :klap:
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:41   #320
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nema opravdanja za prevaru.
Prevareni ne moze biti kriv za prevaru.
Ima opravdanja za prevaru.
Prevareni može biti jednako kriv za prevaru, 50:50 upravo kao i varalica.
nsut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.