Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2010., 08:40   #241
Quote:
falset kaže: Pogledaj post
znam, naravno da znam. osoba koja sam ja bila prije ovog braka, i koja sam sad se nikad prije nisu susrele u životu.
nije mi to opravdanje, niti ga tražim, to je činjenica koju sam do nedavno smatrala snom, i da se događa nekom drugom, dok nisam shvatila da sam ja nekad bila ta, vedra, pozitivna, sigurna i uspješna, puna ljubavi za dat i tražeći isto toliko nazad.
dosta dugo sam mislila kako od njega dobijam upravo tu ljubav, ne pitaj zašto. to je vjerujem stručno pitanje, na koje ne mogu dati odgovor.
Točno znam o čemu pišeš... sve mi je jasno..malo pomalo se "izgubiš", izmanipulira te samo tako, mic po mic..
Kod mene nije bio slučaj alkohol nego njegova nagla priroda.. nije me tukao (osim jednom što sam ODMAH prijavila) ali bilo je xy puta kad je bilo na rubu.
Ne znaš šta je gore. Kad dođe doma i tresne vratima, sve je jasno.

Njegova ponašanja su se izmjenjivala brzinom svjetlosti, teško je to pratiti...

I kako god da bilo, teško sam uopće mogla zamisliti da bi otišla.
Upravo zbog toga što me potlačio, pitala sam se gdje griješim i nisam mogla naći neke realne razloge...
I onda je on otišao (zbog druge žene) i ja sam plakala i plakala i plakala...

Tek nakon nekog vremena sam shvatila da mi je napravio uslugu.
Teško je to shvatiti, možda sad netko tko čita misli: Gle kak je glupa.
Ali kad se nađeš u tome....

Uglavnom, uživam u slobodi, ne moram se više opravdavati gdje sam,zašto, s kim i sl.
Stvarno, nije mi jasno kako za baš sve uspio kriviti mene.
Čak je i aferu s tom ženom pripisao meni, i njegov "gubitak" djeteta rastavom je moja krivnja..

Sad se on "promijenio", on je sad miran, sretan čovjek..
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 18:24   #242
Draga Enna potpisujem tvoj potpis,želim tebi i tvom malom sinu sve najbolje i mislim da si na dobrom putu.Svako dobro!
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:28   #243
Falset ja prva te neću osuđivati jer znam kako je živjeti taj život,život straha,nevjerice,nesigurnosti,začaranog pakla,život koji nije više tvoj..jer te strah..život u strahu i manipulaciji je jako gadna stvar,jednostavno nemaš više svoje ja,nisi nitko i ništa,nula,ništica...samo sjena od čovjeka ,žene..funkcioniraš zbog djeteta a u duši je samo bol i tuga golema..i nemaš snage sepokrenuti,poduzeti nešto.i kad jedva odlučiš učiniti korak prema novom životu za čas se promijeni,bude bolji i upitaš se nisi li ti samo to sanjala,jer on je divan,dobar otac,trudi se..šta ti želiš ustvari,mora da si ti kriva za onu svađu ,da to je..on ne bi te udario da ga ti nisi isprovocirala na neki način...da sve znam vjeruj..ja sam tako živjela godinama,i sama ne znam kad sam izgubila sebe,pitam sekako,zašto..ali odgovor ni sama ne znam..uzimao je dvaki dan po jedan dio mene,umirala sam..nisam bila nitko i ništa.Ja za drugačiji život nisam znala jer sam kao i dijete bila zlostavljana od moga oca,dakle cijeli život sam žrtva..izgubila sam samopouzdanje,poštovanje,smijeh,radost..izgubila sam sve..moj ne pije,jednostavno ima kratak fitilj i manipulirao je mnome..dok jednom nisam pala na samo dno očaja i tuge ,dok nisam ugledala lice svoje djece i u nj.vidjela strah..to je bio okidač u meni...to je bio kraj..neznam ni sama ali smogla sam snage..otišla na policiju i prijavila ga ,pokupila djecu i otišla..bio je izvan sebe..to je za njega bio veliki šok...u našem slučaju je kumovalo dosta toga i neki dr.akteri...kojima je on vjerovao..nisam htjerla s njim pričati,ništa gledati ga sve dok nije prihvatio činjenicu da je nasilnik i da mi je nanosio bol..sve dok se nije slomio nisam htjela ništa s njime..neću ti ni govoriti kakav pakao sam proživjela od policije i socijalne službe..ponašali se prema meni kao da sam ja nasilnik..ali izdržala sam..jača sam nego ikad..i da znam da će te me osuđivati ali pružila sam mu još jednu šansu..promijenio se je,nikad više nije na mene digao ruku,kad se svađamo i ja se svađam,više ne šutim i više mu ne dozvoljavam da se prema meni ponaša kao da sam nitko..uzimam polako dio po dio sebe..i natrag svoje ja i svoje samopouzdanje...Promijenila sam se,dio mene je umro ali nije me slomio.i zarekla sam se nikad ama nikad sevišwe nitko prema meni neće ponašati kao da sam nula.jer ja sam čovjek koji zaslužuje pravo na život i sreću.I ne varam samu sebe,na oprezu sam,ne vjerujem mu 100 posto.ali trudi se,zaista se trudi...Zato falset učini ono što misliš da je za tebe i dijete najbolje,ne obaziri sena njega..ako znaš da ne možeš s njime i da je tvoja sreća drugdje otiđi,zatvori ta vrata za sobom i pohrli novom životu.Moraš donijeti odluku u sebi i kad ju doneseš bit će ti mnogo lakše..Želim ti puno sreće..

naravno i svima ostalima,Ella drž se,Ženo dobro si postupila,samo naprijed,i ne osvrči se...

Dr.dc.forumaš svaka čast na prijateljstvu za frendicu,takvi su zaista rijetki i kamo sreće da sam i ja imala nekog takvog kraj sebe.frendica je sretna što te ima,nadam se da to i cijeni.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.

Zadnje uređivanje Angel2 : 22.06.2010. at 12:34.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 08:10   #244
Angel, točno si opisala kako sam se ja osjećala.....kako se osjećam...

Volim ga više od ičega, ali sam previše razočarana, tako sam prazna......ne znam uopće kako da to opišem vam....

Što je najgore, našli smo se par puta, i svih tih par puta, on meni govori da ću ja tek sada vidjeti da nama nije bilo loše, i da smo imali brak kao i svi drugi....

I onda se ja počinjem pitati gdje sam ja to falila....što sam ja to krivo učinila, da možda ja stvarno nisam previše od njega tražila....jer opet manje više sve je to isto svugdje....

Možda sam ja stvarno previše očekivala kad sam tražila da nakon sexa makar prebaci ruku preko mene, a ne da se samo okrene ili odmah digne,jer bi se radi toga osjećala ko neka kurva,jer prije sexa ne bi bilo ljubljenja, maženja i sl......kad sam tražila da mi pokloni malo više pažnje, da me više mazi, dodiruje, zagrli , poljubi....da mi koji put kaže ajde ostavi se kuće, dođi malo kraj mene....da me pozove da legnem uz njega, bez da želi sex.....da mi koji put kaže da me voli, i da to osjetim.....da se ponosi sa menom i mojim izgledom, a ne da kad se sredim i obučem SAMO RADI NJEGA da izvučem kakvu lijepu riječ, da mi je i reče, a ne da me samo gadi, i da se makne od mene jer mu smeta jer sam sređena.....da sa menom može popričati normalno, da ima nekakvog dogovora, a ne da on radi kako on hoće, jer nema se on sa menom što dogovarati....da kad mi nešto je da ja njemu mogu doći i da znam da ću u njemu imati potporu, lijepu riječ, nekoga tko će me utješit jer mi je taj dan težak......da je muško i da stane iza mene, da ne da nikome na mene jer sam ja njegova žena.....da me ne omalovažava i ponižava....da je zahvalan....

Priznajem moja velika greška je bila ta, što je njemu sada glavni izgovor i problem, to što sam ja, kad sam saznala da se sa nekom curom mota, rekla njegovima zašto sam ja u biti otišla....možda to nisam smjela.....sad on kaže život si mi uništila sa tim svojim lažima.....išla si svima pričat laži oko mene, htjela si da ostanem sam....pričala si da sam te ja za vrat hvatao i zlostavljao ma kako te nije sram, ić takve laži pričati.....govori da je strašno razočaran u mene jer sam išla govoriti protiv njega.......

Ne znam zašto sada samu sebe krivim....jučer smo se vidili i bili sa malenom na kavi, pitao me da mu posudim para, nisam htjela, onda je zvao da prošetam sa njima do grada, ajde išla sam.....da bi opet kad smo došli dole, da bi opet tražio da mu dam pare....kad nisam htjela naljutio se......

Imam osjećaj da želi sa menom biti u dobre samo zato jer zna da ja uvijek imam para, i da sam mu jedina sigurna u koje može posuditi.....a ako mu ne dam, odmah bum, ljut je...i promjeni se prema meni.....

Vidim da me voli, na neki čudan način......ali da on sada radi tog nekog ponosa ne želi da budemo skupa....jer bi onda sam sebi pljunio u usta kad bi bili opet skupa, jer svima je rekao da ja lažem i izmišljam....

Srce me boli.....užasno... i sve računam možda sam ja mogla biti drugačija.......možda bi se on sa godinama promjenio.....možda bi to bilo bolje.....
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 09:13   #245
Žena...ja tebe stvarno ne razumijem.Živjela si u braku bez nježnost,.bez maženja,bez podrške...u grubosti i iskorištavanju,u nasilju.Što verbalnom što psihičkom.I sada od svega je ostalo to što on tebe...ne pita kako popraviti brak,jako mi nedostajete dušo ,ajmo bračnom savjetniku,ja sam bio kreten..oprosti što sam te maltretirao itd.Ne.On te zove u šetnju da te smuva da mu posudiš novce.Sladak i mio ne bi li dobio pare a kada ne dobije on se ljuti??Isuse dragi pa daj čitaj kaj si napisala.Njemu je najteže to što si rekla pazi laži a nisu laži da je on zlostavljač.
Nakon svega on se još od tebe usuđuje tražiti novce???!!I ti misliš da te on voli??
Da voli te.Iskorištavati.Maltretirati.na tebi izbacivati svoje frustracije.Koji luzer.
Mislim da bi mu trebala dati klinku ali da ti ne dolaziš.Kladim se da tada ne bi on ni htio dijete.Od djeteta se ne mogu žicati novci.
Fuj.
To nije ni muškarac ni čovjek.
Lijepo ti njemu sve to napiši jer su muškarci vizualni tipovi.Sve kaj si u postu napisala.Pa mu pošalji poštom.
Reci mu otvoreno da mu nikada više nećeš posuditi novce.Nikada i ni za što.Mislim da će on tada susrete jako prorijediti.
Imačla si ne loš nego jezivo loš brak.Na ljestvici od 1 do deset tvoj je čista osmica.
Usto muž ti je da prostiš zatucan,emotivno glup,bezosjećajan.Tebe boli spoznaja koga si voljela,da ti je brak gotov i da moraš dalje sama.Ma kakva crna ljubav.I kaj onda?Milijuni žena su to prošle.Nisi ni prva ni zadnja koja se spasila kretena.Mala ti je pametna i nekako zrelija od tebe.Što je užasno jer ona vidi tako mala ono na što ti želiš zažmiriti
Odbaci konačno tu uzaludnu nadu.To je loš čovjek za bilo koga a ne samo za tebe.Naučio je doma da su žene za iskorištavanje.Reci mu da slobodno nađe drugu koju će musti.
Ne znam....mislim da prijetiti nekome da će vidjeti koliko je dobar vaš brak bio...takav brak..pa to nema veze sa brakom.Muž ti je bez mozga.Onako čista esencija ljenčuge,polužigola i budale.Oprosti.
Nadam se da ćeš se sabrati.Da ćeš prestati šetatiparkićima i ispijati kavice sa tim bedakom i glumiti očajnicu.Koji te je varao.On samo želi da mu netko pere gaće i daje novac.Nije to tvoja krivnja.
Nije lako.No moraš dalje sama.Ima divnih muškaraca.on ne zna,ne može i ne želi nikome osim sebi pružiti ljubav.To se promijeniti neće jer on nema tu inteligenciju da to shvati.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 09:33   #246
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Žena...ja tebe stvarno ne razumijem.Živjela si u braku bez nježnost,.bez maženja,bez podrške...u grubosti i iskorištavanju,u nasilju.Što verbalnom što psihičkom.I sada od svega je ostalo to što on tebe...ne pita kako popraviti brak,jako mi nedostajete dušo ,ajmo bračnom savjetniku,ja sam bio kreten..oprosti što sam te maltretirao itd.Ne.On te zove u šetnju da te smuva da mu posudiš novce.Sladak i mio ne bi li dobio pare a kada ne dobije on se ljuti??Isuse dragi pa daj čitaj kaj si napisala.Njemu je najteže to što si rekla pazi laži a nisu laži da je on zlostavljač.
Nakon svega on se još od tebe usuđuje tražiti novce???!!I ti misliš da te on voli??
Da voli te.Iskorištavati.Maltretirati.na tebi izbacivati svoje frustracije.Koji luzer.
Mislim da bi mu trebala dati klinku ali da ti ne dolaziš.Kladim se da tada ne bi on ni htio dijete.Od djeteta se ne mogu žicati novci.
Fuj.
To nije ni muškarac ni čovjek.
Lijepo ti njemu sve to napiši jer su muškarci vizualni tipovi.Sve kaj si u postu napisala.Pa mu pošalji poštom.
Reci mu otvoreno da mu nikada više nećeš posuditi novce.Nikada i ni za što.Mislim da će on tada susrete jako prorijediti.
Imačla si ne loš nego jezivo loš brak.Na ljestvici od 1 do deset tvoj je čista osmica.
Usto muž ti je da prostiš zatucan,emotivno glup,bezosjećajan.Tebe boli spoznaja koga si voljela,da ti je brak gotov i da moraš dalje sama.Ma kakva crna ljubav.I kaj onda?Milijuni žena su to prošle.Nisi ni prva ni zadnja koja se spasila kretena.Mala ti je pametna i nekako zrelija od tebe.Što je užasno jer ona vidi tako mala ono na što ti želiš zažmiriti
Odbaci konačno tu uzaludnu nadu.To je loš čovjek za bilo koga a ne samo za tebe.Naučio je doma da su žene za iskorištavanje.Reci mu da slobodno nađe drugu koju će musti.
Ne znam....mislim da prijetiti nekome da će vidjeti koliko je dobar vaš brak bio...takav brak..pa to nema veze sa brakom.Muž ti je bez mozga.Onako čista esencija ljenčuge,polužigola i budale.Oprosti.
Nadam se da ćeš se sabrati.Da ćeš prestati šetatiparkićima i ispijati kavice sa tim bedakom i glumiti očajnicu.Koji te je varao.On samo želi da mu netko pere gaće i daje novac.Nije to tvoja krivnja.
Nije lako.No moraš dalje sama.Ima divnih muškaraca.on ne zna,ne može i ne želi nikome osim sebi pružiti ljubav.To se promijeniti neće jer on nema tu inteligenciju da to shvati.
Dam ja njemu malenu, bude ona u njega vikendom.....bila je i sad od subote, pa je sa ponedjeljka na utorak opet u mene spavala, i onda je opet jučer u njega išla....i danas je ja kupim iz vrtića.....on sa njom bude, igra se...ali je većinom pošalje mamici, da se igra sa njegovim polusestrama.....jer kao neka se igra....sve je to ok, i bilo bi i meni drago da su one normalna djeca, ali one su tako neodgojene, divlje...bezobrazne...i kad je u mene u ponedjeljak došla, totalno drugo dijete.....bezobrazno...bahato....užasno na nju djeluju....

Eto baš to, nije lako....jednostavno ne znam kako dalje....kako se pomiriti sa činjenicom da je totalno gotovo.....a on ne vidi svoje greške, nego samo moje.....da se izvlači i mene krivi za sve.....rekao mi je jučer da mi nikada neće oprostiti što sam ga odvojila od malene, jer da ga volim ko šta sam govorila da ne bih otišla od njega.....a to koliko sam mu uništila život pričanjem tih laži....da sam željela sve okrenuti protiv njega, ali da sam sve njegove na kraju okrenula protiv sebe......

Duša me boli gledajuć sve ovo...jer jednostavno ne znam kako dalje...kako se izvući iz svega ovoga....kako prestati sebe kriviti i stalno se pitati gdje sam ja to falila....kako izbiti iz glave sebi to da bi možda bilo sve drugačije da sam ja bila drugačija prema njemu, da sam možda šutila, jer da bi to možda sa godinama bilo bolje, kao što je uvijek govorio: vidit ćeš da će se tebi sve vratiti kad ja dođem malo pameti, vidjet ćeš kako će nama biti lijepo...zato me trebaš preodgojiti.......

Kažeš ima divnih muškaraca.....jer znaš da ja u to ne vjerujem....da to niti zamislit ne mogu, da bi neko bio dobar prema meni....čim mi se iti jedan muškarac približi, ja se odmah povlačim i zauzimam oštar stav...bojim se muškaraca....jer od svega sa njim....bojim se.....i da je neki predivan prema meni, ja bi se pitala tko zna što radi pa je ovakav prema meni i stalno bi bila u grču.....
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 13:58   #247
Ženo draga,

uzmi malo vremena pa pročitaj šta si pisala o njemu:

...samo okrene ili odmah digne,jer bi se radi toga osjećala ko neka kurva,jer prije sexa ne bi bilo ljubljenja, maženja..
..a ne da me samo gadi, i da se makne od mene jer mu smeta jer sam sređena... jer nema se on sa menom što dogovarati...da me ne omalovažava i ponižava..
...rekla njegovima zašto sam ja u biti otišla....možda to nisam smjela.....sad on kaže život si mi uništila sa tim svojim lažima..

On jedino u čemu uživa je u svojoj manipulaciji tobom, ponižavanju i ugnjetavanju..
S vremenom ti kriviš sebe za sve...

NE, NISI TI KRIVA...

Ignoriraj takve razgovore, ne daj da te opet uvuče u svoju mrežu...


..bojim se muškaraca....jer od svega sa njim....bojim se.....i da je neki predivan prema meni, ja bi se pitala tko zna što radi pa je ovakav prema meni i stalno bi bila u grču.....

Misliš da se bude promijenio? NE BUDE...
ima boljih, od takvih ima puno puno boljih jer ovaj tvoj je fkt zadrt slabić...

Glavu gore, sredi se, posloži stvari u glavi i bježi od toga što dalje..

p.s Kakve novce on od tebe traži? Šta je njemu?
Pa on je taj koji treba doprinositi za svoje dijete..
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 14:06   #248
Ženo on te nažalost ne voli,on ne treba ženu već sluškinju prema kojoj će se ponašati onako kako mu se prohtje..to nije ljubav već iakorištavanje..odlazi od njega,kad se od njega makneš razbistriti će ti se,vjeruj meni..kao da ti je netko skinuo veo,koprenu s očiju..živi svoj život,ne daj da mu budeš otirač,digni visoko glavu.Da te voli borio bi se za tebe i ne bi bio ponosan,moj se slomio,plakao,molio me...ponizio se samo da mu dam drugu šansu i sve dok nisam u nj.očima vidjela da je iskren i dok nije prihvatio moje uvjete jedino tako sam se vratila..Drž se,pusa...
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 18:09   #249
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Ženo on te nažalost ne voli,on ne treba ženu već sluškinju prema kojoj će se ponašati onako kako mu se prohtje..to nije ljubav već iakorištavanje..odlazi od njega,kad se od njega makneš razbistriti će ti se,vjeruj meni..kao da ti je netko skinuo veo,koprenu s očiju..živi svoj život,ne daj da mu budeš otirač,digni visoko glavu.Da te voli borio bi se za tebe i ne bi bio ponosan,moj se slomio,plakao,molio me...ponizio se samo da mu dam drugu šansu i sve dok nisam u nj.očima vidjela da je iskren i dok nije prihvatio moje uvjete jedino tako sam se vratila..Drž se,pusa...
Moram reći da sam ja ipak u drugoj situaciji od vas jer manijak koji me uništava mi nije ni muž a niti imam djecu s njim ,skroz druga situacija.Tako da nemogu zamjeriti ništa vama koji razmišljate na drukčiji način od mene.Meni je trebalo dugo vremena da posložim kocke u glavi i da se totalno maknem od njega i shvatila sam da upravo bilo kakav kontakt s njim me samo vraća natrag.Na policiji su me savjetovali da potpuno prekinem ma bilo kakav kontakt snjim pa na početku ih nisam baš poslušala ali kasnije sam shvatila da je to jedini način za raščistiti bolesnu vezu koju sam imala s njim.I vjerujte mi da sam se tada spasila,on me maltretira i dalje ali ja sam sretna šta taj čovjek više nije s menom u mojoj kući,šta ne čekam njegove pijane pozive i slušam laži i vrijeđanja na bilo koji način,a šta se tiče maltretiranja nadam se da će i to prestati jer se borim da mi je sam Bog svjedok............
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 06:52   #250
Quote:
enna-zg kaže: Pogledaj post
uzmi malo vremena pa pročitaj šta si pisala o njemu:

...samo okrene ili odmah digne,jer bi se radi toga osjećala ko neka kurva,jer prije sexa ne bi bilo ljubljenja, maženja..
..a ne da me samo gadi, i da se makne od mene jer mu smeta jer sam sređena... jer nema se on sa menom što dogovarati...da me ne omalovažava i ponižava..
...rekla njegovima zašto sam ja u biti otišla....možda to nisam smjela.....sad on kaže život si mi uništila sa tim svojim lažima..

On jedino u čemu uživa je u svojoj manipulaciji tobom, ponižavanju i ugnjetavanju..
S vremenom ti kriviš sebe za sve...

NE, NISI TI KRIVA...

Ignoriraj takve razgovore, ne daj da te opet uvuče u svoju mrežu...


..bojim se muškaraca....jer od svega sa njim....bojim se.....i da je neki predivan prema meni, ja bi se pitala tko zna što radi pa je ovakav prema meni i stalno bi bila u grču.....

Misliš da se bude promijenio? NE BUDE...
ima boljih, od takvih ima puno puno boljih jer ovaj tvoj je fkt zadrt slabić...

Glavu gore, sredi se, posloži stvari u glavi i bježi od toga što dalje..

p.s Kakve novce on od tebe traži? Šta je njemu?
Pa on je taj koji treba doprinositi za svoje dijete..
A traži me za gorivo i da ima uz sebe....i onda kad ne dam ljuti se???? Mislim kao da je moja dužnost njemu davati novce, a više nismo skupa....Jer on dobije plaću prvoga, a već šetoga nema niti kune...
Tako je bilo i dok smo skupa bili.....i evo recimo ja ga nedavno zovem da baš vidim što će reći, da malenoj treba kupiti sandale ljetne, iako sam ih već ja kupila, a govori on meni ne mogu, ja više nemam para....A prije bilo što kad bih ga tražila, onda bi mi kazao, kako da ti dam, imam npr.samo 200 kn, a onda ja neću za sebe imati..mislim čekaj malo....ja ću sebi na pazaru kupiti rebe ako treba, a malenoj ću u zare i zadnju kunu ću za nju dati, a on ne može dati jer on nema za sebe, jer nije život ako se svaki dan ne popije kava..Taj njegov dio nikada shvatila nisam, niti ću........jer ja neću sebi nešto priuštiti, ali malenoj se mora.....I kad mu to kažem, onda stane urlati, da ja sada hoću kazati da onn ne vodi računa o malenoj, da eto to je dokaz koliko sam ja bezobrazna, zla i šporke duše.... I sad, tko je tu lud???????

Sve sam se nadala da će se promijenit....i iskreno, ja glupača glupa se tome još uvijek nadam, da će me doći moliti da se vratim, da će reći da će mi dokazati da će se promijeniti......

Govore mi roditelji i ove dvije prijateljice....pričekaj da mu se slegne sva ta ljutnja, vidjet ćeš da će se on pokajati....samo što će onda biti kasno, ti ćeš već biti druga osoba.....ali iskreno ja u to ne vjerujem.....

Jeli stvarno toliko ogromna stvar što sam ja ,kako on kaže, rekla njegovima naše prljavo rublje iz braka??? Ja znam da to nije bilo baš u redu, nije da se pravdam, ali to je bilo u očaju, jer nisam željela da misle da sam otišla, jer mi se eto išlo, nego radi njega i njegova ponašanja, da oni pomognu ga trgnuti....i onda kasnije iz bijesa...kad sam saznala da se mota sa onom sa posla....

Rekla mi je jučer moja prijateljica, evo na tebi sam naučila da ne valja biti dobar prema nikome, jer gledaj ti kakva si bila prema njemu, ko da je jebeni princ, a gledaj kako ti je on vratio i kako je vraćao čitavo vrime..... Ljudi su takvi da kad vide da im neko da sve oni to počnu iskorištavati.....eto vidiš on zna da ga još uvik voliš i koliko ga voliš, pa vidiš kako je on to i dalje išao iskorištavati, nakon svega, on te ima obraza pitati da mu novce posudiš??? Pa gdje graniči njegov bezobrazluk????Zato ti je biće i rekao da možete biti u dobre, jer računa ako ništa imat ću uvijek od koga novac posuditi....

Još kako sam mu nešto na amex provukla, a rata mu je tisuću i nešto kuna, rekao je da ako mu ne vratim plazmu, za koju je on btw dao 2 rate po pola, sve ostalo sam ja platila, da mi neće dati dvije rate amexa... Dobro se nisam srušila kad sam to čula.....
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Ženo on te nažalost ne voli,on ne treba ženu već sluškinju prema kojoj će se ponašati onako kako mu se prohtje..to nije ljubav već iakorištavanje..odlazi od njega,kad se od njega makneš razbistriti će ti se,vjeruj meni..kao da ti je netko skinuo veo,koprenu s očiju..živi svoj život,ne daj da mu budeš otirač,digni visoko glavu.Da te voli borio bi se za tebe i ne bi bio ponosan,moj se slomio,plakao,molio me...ponizio se samo da mu dam drugu šansu i sve dok nisam u nj.očima vidjela da je iskren i dok nije prihvatio moje uvjete jedino tako sam se vratila..Drž se,pusa...
Ja sam svjesna toga da on treba sluškinju, ali ne znam kako da meni to u glavu uđe.....jednostavno ne znam.....i što je najtragičnije, ne znam kako ga još ovoliko volim..... Moj je meni rekao ovako : Što, mislila si da sam ja neki šupak kojeg ćeš ti moći zajebavati kako te volja, i da je ovaj stan prćija u koju ćeš se ti moći vraćati kad te volja i ići koliko te puta volja??? E ako si tako mislila zajebala si se...ja još uvijek imam svoje ja, i svoj ponos, nitko me gaziti neće, ko što si ti mene gazila ove godine. Što misliš da ću te moliti, ma samo ajde, ja nikoga molit neću pa ni tebe....nitko te nije ni tirao da ideš, tko ti je sad kriv....jesi to htjela, jesi, e pa kad jesi, draga moja, sad stoj gdje jesi....

Nisam mogla svojim ušima vjerovati...majke mi...ja njega ugnjetavala i gazila, ja njega.....rekla sam mu da kako ga nije sram to iti promisliti, a kamoli reći, da je on mene gazio, a govori on meni ja kad bi bio đubre prema tebi odmah bi se ubio.....

Da bi nakon par dana kad sam totalno ispraznila stan, rekao da je njemu sa menom u braku bilo super, i da je i meni sa njim bilo, ali da ću ja to tek sada vidjeti.....

Ja sam rekla ne dragi, to ćeš ti vidjeti.....

Mislim jesam ja luda ili šta??? Jeli ja imam krivu predodžbu braka ili šta??? Jesam li ja stvarno tražila puno??? Jeli nam moglo biti samo tako lijepo, imam dijete, mladi smo, imamo svoj stan, super plaće, auto....mogli smo uživati, izlaziti, putovati....ali jebi ga....on nije papčić i papučar koji većinu vremena provodi sa svojom ženom....ipak je društvo društvo....

Totalno sam isprazna.....jedino što me uveseljava i skreće mi misli je moja ljepotica mala.....da mi nije nje....ne znam kako bi ovo izdržala.....

Zadnje uređivanje Žena : 24.06.2010. at 07:58.
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 06:59   #251
Quote:
ella100 kaže: Pogledaj post
Moram reći da sam ja ipak u drugoj situaciji od vas jer manijak koji me uništava mi nije ni muž a niti imam djecu s njim ,skroz druga situacija.Tako da nemogu zamjeriti ništa vama koji razmišljate na drukčiji način od mene.Meni je trebalo dugo vremena da posložim kocke u glavi i da se totalno maknem od njega i shvatila sam da upravo bilo kakav kontakt s njim me samo vraća natrag.Na policiji su me savjetovali da potpuno prekinem ma bilo kakav kontakt snjim pa na početku ih nisam baš poslušala ali kasnije sam shvatila da je to jedini način za raščistiti bolesnu vezu koju sam imala s njim.I vjerujte mi da sam se tada spasila,on me maltretira i dalje ali ja sam sretna šta taj čovjek više nije s menom u mojoj kući,šta ne čekam njegove pijane pozive i slušam laži i vrijeđanja na bilo koji način,a šta se tiče maltretiranja nadam se da će i to prestati jer se borim da mi je sam Bog svjedok............
Moram ti reći da ovo boldano si 100000% u pravu... to je meni moja mama rekla: radi čega se nalaziš sa njim, budeš dobro, malo sebi dođeš..i onda se sa njim nađeš, i redovito nakon toga oplačeš....

I ja sam vidjela da je najbolje svaki kontakt prekinuti....jer što se više uz njih držimo, mi nikako nećemo naprijed krenuti....

Čitala sam tvoju situaciju, ne znam što bi ti pametno rekla, ali gledaj sve to sa pozitivne strane: nemaš niti djecu sa njim niti ste u braku....

A on će sa vremenom opustiti, ako ništa onda bar kad nađe novu koju će maltretirati....
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 15:53   #252
Trudim se biti psihički dobro koliko mogu,pokušavam ne misliti na budalu i pokušavam pobjediti moje strahove koje mi zadaje.Istina hvala bogu nemam djecu s njim i nije mi niko i ništa na svu sreću i zato sam sretna,usprkos svim problemima koje mi zadaje.Život je pred menom i to ga upravo i ubija bolesnika ,a ja sam rekla sebi da moram izdržati ovo do kraja i ostati bistre glave dok ne dođem na sud i obranim sebe i istresem sve o njemu i njegovom maltretiranju mene jer niko nema pravo to raditi nikome.Moja borba tek sada počinje.A budala vidi da gubi i da je uništija prvo sebe,mene i sve oko sebe pa ga nije volja za živiti,a mene je zato me nije briga za njegov alkoholizam,njegove napade ljubomore,ljubavi neka lipo rješava to kako zna ali što dalje od mene.
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 18:02   #253
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
A traži me za gorivo i da ima uz sebe....i onda kad ne dam ljuti se???? Mislim kao da je moja dužnost njemu davati novce, a više nismo skupa....Jer on dobije plaću prvoga, a već šetoga nema niti kune...
Tako je bilo i dok smo skupa bili.....i evo recimo ja ga nedavno zovem da baš vidim što će reći, da malenoj treba kupiti sandale ljetne, iako sam ih već ja kupila, a govori on meni ne mogu, ja više nemam para....A prije bilo što kad bih ga tražila, onda bi mi kazao, kako da ti dam, imam npr.samo 200 kn, a onda ja neću za sebe imati..mislim čekaj malo....ja ću sebi na pazaru kupiti rebe ako treba, a malenoj ću u zare i zadnju kunu ću za nju dati, a on ne može dati jer on nema za sebe, jer nije život ako se svaki dan ne popije kava..Taj njegov dio nikada shvatila nisam, niti ću........jer ja neću sebi nešto priuštiti, ali malenoj se mora.....I kad mu to kažem, onda stane urlati, da ja sada hoću kazati da onn ne vodi računa o malenoj, da eto to je dokaz koliko sam ja bezobrazna, zla i šporke duše.... I sad, tko je tu lud???????

Sve sam se nadala da će se promijenit....i iskreno, ja glupača glupa se tome još uvijek nadam, da će me doći moliti da se vratim, da će reći da će mi dokazati da će se promijeniti......

Govore mi roditelji i ove dvije prijateljice....pričekaj da mu se slegne sva ta ljutnja, vidjet ćeš da će se on pokajati....samo što će onda biti kasno, ti ćeš već biti druga osoba.....ali iskreno ja u to ne vjerujem.....

Jeli stvarno toliko ogromna stvar što sam ja ,kako on kaže, rekla njegovima naše prljavo rublje iz braka??? Ja znam da to nije bilo baš u redu, nije da se pravdam, ali to je bilo u očaju, jer nisam željela da misle da sam otišla, jer mi se eto išlo, nego radi njega i njegova ponašanja, da oni pomognu ga trgnuti....i onda kasnije iz bijesa...kad sam saznala da se mota sa onom sa posla....

Rekla mi je jučer moja prijateljica, evo na tebi sam naučila da ne valja biti dobar prema nikome, jer gledaj ti kakva si bila prema njemu, ko da je jebeni princ, a gledaj kako ti je on vratio i kako je vraćao čitavo vrime..... Ljudi su takvi da kad vide da im neko da sve oni to počnu iskorištavati.....eto vidiš on zna da ga još uvik voliš i koliko ga voliš, pa vidiš kako je on to i dalje išao iskorištavati, nakon svega, on te ima obraza pitati da mu novce posudiš??? Pa gdje graniči njegov bezobrazluk????Zato ti je biće i rekao da možete biti u dobre, jer računa ako ništa imat ću uvijek od koga novac posuditi....

Još kako sam mu nešto na amex provukla, a rata mu je tisuću i nešto kuna, rekao je da ako mu ne vratim plazmu, za koju je on btw dao 2 rate po pola, sve ostalo sam ja platila, da mi neće dati dvije rate amexa... Dobro se nisam srušila kad sam to čula.....


Ja sam svjesna toga da on treba sluškinju, ali ne znam kako da meni to u glavu uđe.....jednostavno ne znam.....i što je najtragičnije, ne znam kako ga još ovoliko volim..... Moj je meni rekao ovako : Što, mislila si da sam ja neki šupak kojeg ćeš ti moći zajebavati kako te volja, i da je ovaj stan prćija u koju ćeš se ti moći vraćati kad te volja i ići koliko te puta volja??? E ako si tako mislila zajebala si se...ja još uvijek imam svoje ja, i svoj ponos, nitko me gaziti neće, ko što si ti mene gazila ove godine. Što misliš da ću te moliti, ma samo ajde, ja nikoga molit neću pa ni tebe....nitko te nije ni tirao da ideš, tko ti je sad kriv....jesi to htjela, jesi, e pa kad jesi, draga moja, sad stoj gdje jesi....

Nisam mogla svojim ušima vjerovati...majke mi...ja njega ugnjetavala i gazila, ja njega.....rekla sam mu da kako ga nije sram to iti promisliti, a kamoli reći, da je on mene gazio, a govori on meni ja kad bi bio đubre prema tebi odmah bi se ubio.....

Da bi nakon par dana kad sam totalno ispraznila stan, rekao da je njemu sa menom u braku bilo super, i da je i meni sa njim bilo, ali da ću ja to tek sada vidjeti.....

Ja sam rekla ne dragi, to ćeš ti vidjeti.....

Mislim jesam ja luda ili šta??? Jeli ja imam krivu predodžbu braka ili šta??? Jesam li ja stvarno tražila puno??? Jeli nam moglo biti samo tako lijepo, imam dijete, mladi smo, imamo svoj stan, super plaće, auto....mogli smo uživati, izlaziti, putovati....ali jebi ga....on nije papčić i papučar koji većinu vremena provodi sa svojom ženom....ipak je društvo društvo....

Totalno sam isprazna.....jedino što me uveseljava i skreće mi misli je moja ljepotica mala.....da mi nije nje....ne znam kako bi ovo izdržala.....
Nemojte mi sad davati kažnjeničke bodove jer citiram podugačak tekst.Moram ..
Taj laže čim zine a i glup je kao magarac,ima ego velik kao kuća i misli da je kralj kraljeva i bogom dan ženama.Umislio vidim da je ekstra poseban..mister Universe.
Pa to je jedan bezveznjak..ni manje ni više.Običan bezveznjak pun agresije i zahtjevan.Što si je umislio da je Brad Pitt ili Bill Gates a ne običan zatucani balkanac koji ne zna ni sa novcima i spao je na to da od žene i djeteta žica lovu.Umislio valjda da će ga žene dvoriti i trčati oko njega za ništa zato jer, uh pazte rajo vamo, muž i otac.Joooj neš ti razloga..Da će na ljubav uzvraćati bezobrazlukom i iskorištavanjem jer on ima pišu pa smije što hoće..eee svašta majka rodi.Sad glumi da nema pojma i da nije on kriv..
Pravi muškarac brine o ženi i djetetu a ne žena i dijete o njemu.
Kada te pita za novac za gorivo...pitaj ga gdje mu je plaća?Da ako želi biti žigolo to nije zabadava..
Pitaj ga jel ga takvog gordog muškarčinu koji tvrdi da ima svoje ja nije sram tražiti novac od male žene...time ćeš mu zavezati usta.

Uočavam da se jako puno opravdavaš,kao da imaš grižnju savjesti da se nisi dovoljno trudila.Prestani sa tim pliiizz.
Trudila si se i previše.Ne razgovaraj više o vama ako on misli samo pljuvati te i prijetiti.
Kada počne sa spikom "e nema nazad kaj si tu umislila ja imam svoje ja i blabla". itd.ti mu reci da takvoga lošeg muža i ne želiš i što si je on umislio da ćeš ti poletjeti k njemu.Reci mu da takvih koji bi živjeli na grbači žene ima pun kufer...a on neka si nađe drugu sluškinju.
Nemoj samo kukati,opravdavati se i uvjeravati ga.Uzvrati malo tu verbalnu paljbu..onako kako tu to radiš.
Odgovori:
Nisi ti luda nego je on jednostavno neinteligentan.Čekaj da vidiš koliko će takvog zlostavljača,raspikuću i pametnjakovića bilo koja ženska trpjeti.Jako kratko.
On to zna pa glumi kao da je najpoželjniji muškarac u Dalmaciji ne bi li te smuvao a ne zna si sam sipati juhu u tanjur.
Ostao je u 19 stoljeću a ti nisi.Nek si kupi kalendar.
Nisi vidim tražila ništa pa si ništa i dobila.Vrlo jednostavno.
Nisi postavila ni uvjete ni pravila nego si se postavila kao da je brak robija žene mužu.Da je bar nekakav muž
Istina on je papčić i papučar...koji bi ženu pod svoju čizmu.A kasnije i kćer.
Razmisli malo o tom..to je velika istina.
Nekako je znao da ćeš ti u tom braku raditi sve pa je svaki dan povećavao zahtjeve i oholio se.

Misli malo na sebe i dijete i daj si vremena.I molimo te...prestani njega u bilo što uvjeravati i tumačiti mu.To ti je uzaludan posao.Kroz jedno uhu unutra a kroz drugo van.
Mora jadan žicati lovu od žene koja sama uzdržava dijete..na to je spao.Nije to nikakav muškarac
.Mame se boji kao i svi kukavice ali bi zato nad tobom provodio teror.Uvijek su takvi ti koji se familije boje.
Dobro da si rekla sve njegovima i trebala si.Njemu je važan samo imidž.Da se ponašao kako treba ne bi te doveo u situaciju da moraš opravdavati svoj odlazak.
Slušaj prijateljicu,dobro ti je rekla... i kaj se ti imaš njemu što opravdavati i objašnjavati...samo mu vodiš vodu na mlin.
Ne optužuj sebe više ni za što.Ima pametnijih stvari za razmišljanje.
Prekini svaki suvišni i nepotrebni kontakt s njim.Neka se sam malo vadi.I ne posuđuj mu više ni kune.Ni kune.Pa ti imaš dijete ...ne treba ti on kao još jedan klinac
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 09:16   #254
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nemojte mi sad davati kažnjeničke bodove jer citiram podugačak tekst.Moram ..
Taj laže čim zine a i glup je kao magarac,ima ego velik kao kuća i misli da je kralj kraljeva i bogom dan ženama.Umislio vidim da je ekstra poseban..mister Universe.
Pa to je jedan bezveznjak..ni manje ni više.Običan bezveznjak pun agresije i zahtjevan.Što si je umislio da je Brad Pitt ili Bill Gates a ne običan zatucani balkanac koji ne zna ni sa novcima i spao je na to da od žene i djeteta žica lovu.Umislio valjda da će ga žene dvoriti i trčati oko njega za ništa zato jer, uh pazte rajo vamo, muž i otac.Joooj neš ti razloga..Da će na ljubav uzvraćati bezobrazlukom i iskorištavanjem jer on ima pišu pa smije što hoće..eee svašta majka rodi.Sad glumi da nema pojma i da nije on kriv..
Pravi muškarac brine o ženi i djetetu a ne žena i dijete o njemu.
Kada te pita za novac za gorivo...pitaj ga gdje mu je plaća?Da ako želi biti žigolo to nije zabadava..
Pitaj ga jel ga takvog gordog muškarčinu koji tvrdi da ima svoje ja nije sram tražiti novac od male žene...time ćeš mu zavezati usta.

Uočavam da se jako puno opravdavaš,kao da imaš grižnju savjesti da se nisi dovoljno trudila.Prestani sa tim pliiizz.
Trudila si se i previše.Ne razgovaraj više o vama ako on misli samo pljuvati te i prijetiti.
Kada počne sa spikom "e nema nazad kaj si tu umislila ja imam svoje ja i blabla". itd.ti mu reci da takvoga lošeg muža i ne želiš i što si je on umislio da ćeš ti poletjeti k njemu.Reci mu da takvih koji bi živjeli na grbači žene ima pun kufer...a on neka si nađe drugu sluškinju.
Nemoj samo kukati,opravdavati se i uvjeravati ga.Uzvrati malo tu verbalnu paljbu..onako kako tu to radiš.
Odgovori:
Nisi ti luda nego je on jednostavno neinteligentan.Čekaj da vidiš koliko će takvog zlostavljača,raspikuću i pametnjakovića bilo koja ženska trpjeti.Jako kratko.
On to zna pa glumi kao da je najpoželjniji muškarac u Dalmaciji ne bi li te smuvao a ne zna si sam sipati juhu u tanjur.
Ostao je u 19 stoljeću a ti nisi.Nek si kupi kalendar.
Nisi vidim tražila ništa pa si ništa i dobila.Vrlo jednostavno.
Nisi postavila ni uvjete ni pravila nego si se postavila kao da je brak robija žene mužu.Da je bar nekakav muž
Istina on je papčić i papučar...koji bi ženu pod svoju čizmu.A kasnije i kćer.
Razmisli malo o tom..to je velika istina.
Nekako je znao da ćeš ti u tom braku raditi sve pa je svaki dan povećavao zahtjeve i oholio se.

Misli malo na sebe i dijete i daj si vremena.I molimo te...prestani njega u bilo što uvjeravati i tumačiti mu.To ti je uzaludan posao.Kroz jedno uhu unutra a kroz drugo van.
Mora jadan žicati lovu od žene koja sama uzdržava dijete..na to je spao.Nije to nikakav muškarac
.Mame se boji kao i svi kukavice ali bi zato nad tobom provodio teror.Uvijek su takvi ti koji se familije boje.
Dobro da si rekla sve njegovima i trebala si.Njemu je važan samo imidž.Da se ponašao kako treba ne bi te doveo u situaciju da moraš opravdavati svoj odlazak.
Slušaj prijateljicu,dobro ti je rekla... i kaj se ti imaš njemu što opravdavati i objašnjavati...samo mu vodiš vodu na mlin.
Ne optužuj sebe više ni za što.Ima pametnijih stvari za razmišljanje.
Prekini svaki suvišni i nepotrebni kontakt s njim.Neka se sam malo vadi.I ne posuđuj mu više ni kune.Ni kune.Pa ti imaš dijete ...ne treba ti on kao još jedan klinac
Evo recimo prošli mjesec je bio meni 1000 kn dužan, platio je kredit, odveo auto na tehnički, a ostalih 1000 kn di je pojma nemam...samo znam da sam mu rekla da mi ne treba davati malenoj ovaj mjesec za vrtić, jer mu je to pola za režije od prošlog mjeseca....niti je platio režije niti svoj mobitel....a para nema.....
I kao da mu posudim i da će mi vratiti za par dana kad mu dozvole još veći minus na banci.....Ali nisam htjela, jer ne možeš me ucjenivati da ako ti ne vratim tv,da mi nećeš dati dvije rate za amex, a nakon 2 dana me moliti da ti učinim uslugu....

Da, opravdavam se, jer se bojim da nisam sve možda učinila, možda da sam ja bila nekako drugačija........ Ali čini mi se da dolazim malo pameti, jer sve ovo skupa mi je postala veeeeelika i teška igra živaca....za koju ja iste nemam.......

I u pravu si.......sve sam davala, a ništa nisam tražila...nikakve uvjete postavljala...samo radi straha da ne bi ostala bez njega.....ali ipak se to dogodilo......
Tražila sam sitnice, koje bi trebala imati i bez da ih tražim.....jer su bar ja smatram normalni dio veze/braka.....doslovce sam se sitnim mrvicama počela zadovoljavati......kad me ne bi htio grliti, ljubiti....bilo bi mi dosta samo da je kraj mene.....od njegova toga da sam dosadna što ga pilam jer on želi ležati i odmarati u miru, i ja sam se makla.....više mu niti dolazila nikako nisam.....jer ta odbacivanja više nisam mogla podnostiti.....tako da sam se sa vremenom počela i ˝hladiti˝ od njega.....volim ga, ali....izgubilo mi se ono nešto.....nemam osjećaj neki kad me zagrli, kad me poljubi....

On ako ima zadnjih 100 kn on će ig bez iti malo grižnje savijesti potrošiti točnije zapiti sa društvom, pa makar ja u sebe imala još npr. 100 kn, a do plaće 3 dana....a da sam ja rekla da idemo na picu ili negdje onda bi rekao kako sam bezobrazna,da kako me nije sram da tražim da on svoje zadnje pare potroši na mene i na izlazak i da je to dokaz da ja patim od skupih restorana i stvari i skupih putovanja...... a meni pare ne znače ništa u životu.....
Kad mi je rođendan ili godišnjica nam, onda on meni ništa ne kupuje, a jednom sam mu rekla da mi kupi čunga lungu da bi bila sretna, da bi je on stvarno meni kupio za rođendan, i rekao da ima veliki dar za mene....prvo sam ostalašokirana, jer wow on je meni nešto kupio, i onda mi je dao žvaku i govori, evo ti si rekla da ne patiš od skupih stvari, ja ostala to mi je bilo tako ponižavajuće...nisam mogla vjerovati, ja govorim ma kako te nije sram, kako se možeš rugati sa menom ovako, da bi on meni rekao, pa jesi ti sama rekla ,da ti nije bitno što ti se kupi....
Došlo mi je da mu je onako nabijem u usta....

Sad kad je vidio da više ne zovem, jučer je zvao 2 puta. A kad je vidio da ja sam službena i da ne progovaram niti riječi više od onoga što trebbam,i to što rečem je sve bezobrazno i oštro, nije znao što reći.....čak je i pitao da hoćemo danas na more sa malenom ja sam se na to samo nasmijala i pitala ga da što ja imam sa njim na more ići......

On kao da je teški egotriper.....ono....kad ja za njim on me ne jebe 2%, a jeli ja promjenim ponašanje on onda za menom leta....jer on sam sebi mora dati do znanja da ja ne mogu bez njega.....ipak je on on...bog...kako je sam rekao...
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 09:30   #255
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Kad mi je rođendan ili godišnjica nam, onda on meni ništa ne kupuje, a jednom sam mu rekla da mi kupi čunga lungu da bi bila sretna, da bi je on stvarno meni kupio za rođendan, i rekao da ima veliki dar za mene....prvo sam ostalašokirana, jer wow on je meni nešto kupio, i onda mi je dao žvaku i govori, evo ti si rekla da ne patiš od skupih stvari, ja ostala ..
I tebi je to normalno, još uvijek čekaš da se takav kreten POKAJE i skrušeno vrati nazad?

Nije toliko stvar u njemu, ljudi mogu biti ovakvi ili onakvi, stvar je koliko sebi priuštiš, koliko se cijeniš i dozvoliš da te netko gazi.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 09:30   #256
Ženo s njim kontakte svedi na najmanju moguću mjeru..znači zbog djeteta,ostalo ništa..On se neće promijeniti,to što kažeš da ga voliš...to nije ljubav već navika,kad se makneš od njega i počneš živjeti svoj život shvatiti ćeš da ga nisi ni voljela...vjeruj meni..ljubav se samo ljubavlju vraća.u braku mora biti i povjerenja i sigurnosti i kompromisa u kojem kod tebe nije bilo.Pusti ga nek priča što hoće i želi ,ti svoje znaš,ne spuštaj se na nj.razinu..posveti se sebi i kćeri,ostalo je sve manje-više bitno.Naći ćeš muškarca koji će znati cijeniti što ima i ponašati se i ophoditi prema tebi s poštovanjem i ljubavlju.Za dijete mora plaćati,neznam jesi šta poduzela u vezi rastave braka ili ne,ali alimentaciju će morati plaćati,na to nemoj ostati imuna,nek plaća bar za dijete..i njegova je kćer.Tvoj muž je jedan nezreli dječarac koji je zarobljen u tijelu muškarca,ponaša se tako i takav će i ostati...tebi ne treba dječarac već muškarac koji te voli i bori se za svoju obitelj.Kome ponos neće sprečavati da vrati svoju obitelj da to zaista želi,a to se ne radi ucjenjivanjem i urlanjem...već davanjem i dokazivanjem,ostalo nek objesi mačku na rep..Živi svoj život,s vremenom će ti biti lakše i vjeruj puuno bolje.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 12:30   #257
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
I tebi je to normalno, još uvijek čekaš da se takav kreten POKAJE i skrušeno vrati nazad?

Nije toliko stvar u njemu, ljudi mogu biti ovakvi ili onakvi, stvar je koliko sebi priuštiš, koliko se cijeniš i dozvoliš da te netko gazi.
meni još nije jasno kako ljudi ne shvaćaju da tim ženama ovakvo ponašanje od strane njihovih muškaraca jednostavno paše?...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 12:40   #258
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
meni još nije jasno kako ljudi ne shvaćaju da tim ženama ovakvo ponašanje od strane njihovih muškaraca jednostavno paše?...
Ne paše, to je površno gledanje.
One samo imaju problem sa samopouzdanjem i drugim stanjem svijesti radi čega ne mogu smoći snage da se maknu od zlostavljača. On ih uhvati u klopku nabijene grižnje savjesti radi nepostojećih propusta koje one potom okajavaju radi ljubavi, a onda ih stigne kazna radi iduće nesvjesno počinjene greške i tako ukrug.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 13:24   #259
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ne paše, to je površno gledanje.
One samo imaju problem sa samopouzdanjem i drugim stanjem svijesti radi čega ne mogu smoći snage da se maknu od zlostavljača. On ih uhvati u klopku nabijene grižnje savjesti radi nepostojećih propusta koje one potom okajavaju radi ljubavi, a onda ih stigne kazna radi iduće nesvjesno počinjene greške i tako ukrug.
to je ono kad umotamo drek u celofan pa emaptično kažemo:
"one samo imaju problem sa samopouzdanjem..."
i tako dalje...
upravo je to površno gledanje.

a kad se malo zagrebe pod površinu jasno je da im to uglavnom paše.

ali pod to pasanje spada sve...
i sama činjenica da ih ovaj maltretira psihički-fizički...
i bonus koji dolazi s tim...
naprimjer jadikovanje okolo naokolo...frendicama , rodicama ili na forumu.
pa ih ovaj onaj žali...pa ih tješi...pa im dijeli savjete...
a one glavni aktori u čitavoj priči.
teško da bi uopće opstale bez čitave te drame.

sory, ali tako je.


dat ću jedan primjer koji nije tako oštar poput zlostavljanja...ali samo kao primjer...
evo, recimo ...na forumu znam popizdit neizmjerno kad pročitam neke stvari.
ono, drito me neke izjave , neki loši argumenti neke rasprave znaju izbaciti iz takta do te mjere da pokupim ban .
i ja ne odlazim.
pazi. nikad praktički nisam otišla s foruma niti se pozdravila sa svima kao što neki imaju običaj raditi čitave scene oko toga.
dobivala sam banove par puta. ali otišla svojevoljno...ah ne...
zašto?
jer mi je to super ustvari.
to "nerviranje". odgovara mi. i baš mi je lijepo upuštati se u takve rasprave makar svima sa strane nije jasno pa pitaju:
"ček. zašto uopće ideš na taj forum ako te netko nervira?"
pa paše mi to. kaj da ti velim. uživam u tome.
nije da plačem zbog toga. nipošto.
al kad je paprena rasprava... oh, što ću. to mi je prava pikanterija.

tako eto i te žene uživaju u činjenici da im muž donosi čunga lungu za ročkas, da ih lupi s vremena na vrijeme i tako to.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 13:38   #260
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
to je ono kad umotamo drek u celofan pa emaptično kažemo:
"one samo imaju problem sa samopouzdanjem..."
i tako dalje...
upravo je to površno gledanje.

a kad se malo zagrebe pod površinu jasno je da im to uglavnom paše.
Ne, to je samo zločesto.
I da, površno je, jer ćeš radi linije manjeg otpora i lakšeg razmišljenja, ne da se udubiš u njihov problem, uvijek lakše reći, "ah, pa koga briga, njima to ionako paše"..

Da, tako si sebi objasnila i mirna si.

Quote:
ali pod to pasanje spada sve...
i sama činjenica da ih ovaj maltretira psihički-fizički...
i bonus koji dolazi s tim...
naprimjer jadikovanje okolo naokolo...frendicama , rodicama ili na forumu.
pa ih ovaj onaj žali...pa ih tješi...pa im dijeli savjete...
a one glavni aktori u čitavoj priči.
teško da bi uopće opstale bez čitave te drame.

sory, ali tako je.
Lako je to reći tebi i meni, ili bilo kome sastrane, ali problem je puno dublji, i ne radi se tu o zamatanju dreka celofanom (to rade njihovi muževi i partneri koji su se u startu predstavljali drugačijima), već o stanju svijesti višegodišnje zlostavljane žene, a to je većinom apatija, nesigurnost, bezvoljnost, psihička ovisnost, i još puno toga.

Ako je samopouzdanje manje, to će se time i teže trgnuti van iz tog bolesnog odnosa, jer uopće nije svjesna da ona zaslužuje bolji tretman, ne zato što si ne bi htjela dobro, nego zato što jednom davno njoj netko nije probudio taj stav o samoj sebi da zaslužuje najbolje na svijetu.


Quote:
dat ću jedan primjer koji nije tako oštar poput zlostavljanja...ali samo kao primjer...

...

tako eto i te žene uživaju u činjenici da im muž donosi čunga lungu za ročkas, da ih lupi s vremena na vrijeme i tako to.
Forum nije prvenstveno zlostavljački medij, ni mjesto tlake, već medij komunikacije i nekima druženja, ako ga ti doživljavaš negativnim, to je drugo.

Ako si ipak svjesna da će ti svako postanje završiti vrijeđanjem ili banom, a uporno se vraćaš, tad bi se moglo reći da uživaš u tome i ne želiš se maknuti jer ti to paše.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.