Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2017., 08:28   #561
moguće je, naravno
ne varaš radi toga što drugi nije ispnio tvoja očekivanja, jer te razočarao, jer ti ne posvećuje dovoljno pažnje pa kad je druga straba "savršena" i tebi je savršeno u braku i vezi
varaš radi sebe
TEBi nešto nedostaje, ne tvom partneru
nedostaje ti uzbuđenja, strasti, imaš želju za nečim novim, imaš osjećaj da nešto propuštaš..mnogo je okidača

pozivajući se na to da partner nije ispunio naša očekivanja je kukavičluk i nepreuzimanje odgovornosti za vlasstite postupke
u prevaru nitko nije gurnut, sam stupaš na tu stazu
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:17   #562
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
moguće je, naravno
ne varaš radi toga što drugi nije ispnio tvoja očekivanja, jer te razočarao, jer ti ne posvećuje dovoljno pažnje pa kad je druga straba "savršena" i tebi je savršeno u braku i vezi
varaš radi sebe
TEBi nešto nedostaje, ne tvom partneru
nedostaje ti uzbuđenja, strasti, imaš želju za nečim novim, imaš osjećaj da nešto propuštaš..mnogo je okidača

pozivajući se na to da partner nije ispunio naša očekivanja je kukavičluk i nepreuzimanje odgovornosti za vlasstite postupke
u prevaru nitko nije gurnut, sam stupaš na tu stazu
Odlicno napisano.

Svaki od tih razloga je razlog za prekid ili za iskreni razgovor, ali ne i za vranje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:52   #563
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Psihopati su zanimljiva kategorija. Na prvu ih je teško prepoznati, ali baš ta prevelika ljubaznost, uglađenost, srcedrapajuća slika je dovoljna za uzbunu.

.
...evo, kokicha, zašto sam između ostalog reagirao

pričaš o psihopatima...

njih je, onih koji zaista odgovaraju toj dijagnozi, zanemarivo malo,a prema ovom opisu i inače vom tonu, mislim da si sklona svakog muškaraca - predatora, koji je ljubazan i slatkorječiv jer hoće povaliti svaku žensku koja dobro izgleda, nazvati psihopatom...

zašto?

to se tebi osobno ne mora sviđati, može ti bit i odvratno, ali, gle, takav je svijet i život, od prapovijesti...
muškarac želi puknut zgodnu žensku, i bari je na sve načine, ne zanima ga jel udata ili nije i on je psihopat

ma daj...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:09   #564
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
...evo, kokicha, zašto sam između ostalog reagirao

pričaš o psihopatima...

njih je, onih koji zaista odgovaraju toj dijagnozi, zanemarivo malo,a prema ovom opisu i inače vom tonu, mislim da si sklona svakog muškaraca - predatora, koji je ljubazan i slatkorječiv jer hoće povaliti svaku žensku koja dobro izgleda, nazvati psihopatom...

zašto?

to se tebi osobno ne mora sviđati, može ti bit i odvratno, ali, gle, takav je svijet i život, od prapovijesti...
muškarac želi puknut zgodnu žensku, i bari je na sve načine, ne zanima ga jel udata ili nije i on je psihopat

ma daj...
Budući da sam Flatu odgovarala na ono što me pitao, nisam ulazila u detaljnije opise psihopata, niti sam se htjela njima baviti nego sam samo odgovorila na pitanje. Iz tako površnog odgovora može se steći dojam da onaj tko je pretjerano ljubazan psihopata. To definitivno nije tako. Njima je ljubaznost samo paravan dok lovina nije u mreži, tada nastupa ona druga strana osobnosti: kontrola, izolacija, psihičko ispiranje mozga,...
Kod ovih drugih koje ti spominješ, toga nema. Slatkorječitost može biti dok se ne dođe do cilja: kreveta. S tim je cilj ostvaren. Dobiješ nogu ili se nastavite viđati, ali nema psihičke torture.
Da sad ne idem u detalje, postoje i oni koji iskreno daju kompliment i daleko su od psihopata.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:18   #565
Koji je vama isus?!
Prevario - psihopat, ne bi nikad prevario - psihopat, ne jede meso - psihopat, jede meso - psihopat, ne voli kornjače - psihopat, neće ić radit van - psihopat, rastane se - psihopat, ne rastane se -psihopat, seksa mu se češće od dvaput godišnje - psihopat, zove mater -psihopat, ne zove mater - psihopat...
Kak se uopće usuđujete izlazit iz kuće od tolikih psihopata?
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:22   #566
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Koji je vama isus?!
Prevario - psihopat, ne bi nikad prevario - psihopat, ne jede meso - psihopat, jede meso - psihopat, ne voli kornjače - psihopat, neće ić radit van - psihopat, rastane se - psihopat, ne rastane se -psihopat, seksa mu se češće od dvaput godišnje - psihopat, zove mater -psihopat, ne zove mater - psihopat...
Kak se uopće usuđujete izlazit iz kuće od tolikih psihopata?
Prvo naučiti čitati s razumijevanjem pa ćeš i manje psihopata vidjeti.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:28   #567
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Prvo naučiti čitati s razumijevanjem pa ćeš i manje psihopata vidjeti.
Ali bi život onda bio dosadan
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:33   #568
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Ali bi život onda bio dosadan


Ne bi, histrioni i narcisi daju podjednako zabave
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:10   #569
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post


Ne bi, histrioni i narcisi daju podjednako zabave
baš kao i histerične, lgbt pritajene i b. a. b. e. ...

__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 15:25   #570
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
baš kao i histerične, lgbt pritajene i b. a. b. e. ...

Bome, u Babama je s njima itekako zabavno.
Nešto manje sa lgbt populacijom, više sa histeričnim tipovima i organizacijom hitnog smještaja u sigurne kuće itd...
Babe imaju moj naklon do poda

Pogodila sam negdje gdje žulja?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 19:25   #571
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
...evo, kokicha, zašto sam između ostalog reagirao

pričaš o psihopatima...

njih je, onih koji zaista odgovaraju toj dijagnozi, zanemarivo malo,a prema ovom opisu i inače vom tonu, mislim da si sklona svakog muškaraca - predatora, koji je ljubazan i slatkorječiv jer hoće povaliti svaku žensku koja dobro izgleda, nazvati psihopatom...

zašto?

to se tebi osobno ne mora sviđati, može ti bit i odvratno, ali, gle, takav je svijet i život, od prapovijesti...
muškarac želi puknut zgodnu žensku, i bari je na sve načine, ne zanima ga jel udata ili nije i on je psihopat

ma daj...
A pa ti kao da si od jučer na ovom forumu. Pa to je opće poznata stvar da na forumu obitavaju najveći stručnjaci i pasionirani psiholozi/psihijatri koji će izvalit dijagnozu koja zahtjeva sate i sate analiziranja i kojekakvih testiranja.
Ili je svijet jednostavno prepun psihopata a ovi koji im tako olako lijepe dijagnoze su valjda od strane boga pozvani da nama ukazuju na to.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:54   #572
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
moguće je, naravno
ne varaš radi toga što drugi nije ispnio tvoja očekivanja, jer te razočarao, jer ti ne posvećuje dovoljno pažnje pa kad je druga straba "savršena" i tebi je savršeno u braku i vezi
varaš radi sebe
TEBi nešto nedostaje, ne tvom partneru
nedostaje ti uzbuđenja, strasti, imaš želju za nečim novim, imaš osjećaj da nešto propuštaš..mnogo je okidača

pozivajući se na to da partner nije ispunio naša očekivanja je kukavičluk i nepreuzimanje odgovornosti za vlasstite postupke
u prevaru nitko nije gurnut, sam stupaš na tu stazu
Istina
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 14:38   #573
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
moguće je, naravno
ne varaš radi toga što drugi nije ispnio tvoja očekivanja, jer te razočarao, jer ti ne posvećuje dovoljno pažnje pa kad je druga straba "savršena" i tebi je savršeno u braku i vezi
varaš radi sebe
TEBi nešto nedostaje, ne tvom partneru
nedostaje ti uzbuđenja, strasti, imaš želju za nečim novim, imaš osjećaj da nešto propuštaš..mnogo je okidača

pozivajući se na to da partner nije ispunio naša očekivanja je kukavičluk i nepreuzimanje odgovornosti za vlasstite postupke
u prevaru nitko nije gurnut, sam stupaš na tu stazu
Mda...ali ako nekome par godina probavaš objasniti da se stvari moraju mijenjati ili će on biti zamijenjen/a...ne znam otkuda toliko čuđenja oko prevare???
I ako TEBI nešto nedostaje...to je zato jer ti taj netko to nešto ne pruža.
Možemo mi to zvati sebičnim i štatigajaznam...ali to ti je tako!
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:09   #574
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mda...ali ako nekome par godina probavaš objasniti da se stvari moraju mijenjati ili će on biti zamijenjen/a...ne znam otkuda toliko čuđenja oko prevare???
I ako TEBI nešto nedostaje...to je zato jer ti taj netko to nešto ne pruža.
Možemo mi to zvati sebičnim i štatigajaznam...ali to ti je tako!
I kad ti netko pruži sve opet češ ga prevariti.Sebičnost je tu ključna,to ti je kao kad jedeš stalno iste kolače koje su ti najbolji...bemu zašto ne probat taj drugi kolač da vidim kako "zvuči"
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:27   #575
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mda...ali ako nekome par godina probavaš objasniti da se stvari moraju mijenjati ili će on biti zamijenjen/a...ne znam otkuda toliko čuđenja oko prevare???
I ako TEBI nešto nedostaje...to je zato jer ti taj netko to nešto ne pruža.
Možemo mi to zvati sebičnim i štatigajaznam...ali to ti je tako!
Tebi je opcija varanje, nekom drugom je razlaz.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 17:17   #576
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Tebi je opcija varanje, nekom drugom je razlaz.
Kad suprotna strana nema želje, volje ni sluha saslušati ono što mu onaj drugi govori, kad se ne trudi popraviti ono što ih je razdvojilo, kad ignorira ljubav onog drugog i kad je ustrajna u toj pasivnosti, slažem se, jedina opcija je razlaz, a varanje je samo način da diskreditiramo sami sebe pred sobom i oslabimo svoj karakter.

Osoba koja vara partnera koji se trudi pokazivati ljubav je osoba s problemom unutar, a ne izvan sebe. Obično se radi o osobama jako niskog samopoštovanja i neizgrađene osobnosti, nepouzdanim, nesređenim, egocentričnim, egoističnim i emotivno labilnim...jedno riječju, karakternim invalidima.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 17:30   #577
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Kad suprotna strana nema želje, volje ni sluha saslušati ono što mu onaj drugi govori, kad se ne trudi popraviti ono što ih je razdvojilo, kad ignorira ljubav onog drugog i kad je ustrajna u toj pasivnosti, slažem se, jedina opcija je razlaz, a varanje je samo način da diskreditiramo sami sebe pred sobom i oslabimo svoj karakter.

Osoba koja vara partnera koji se trudi pokazivati ljubav je osoba s problemom unutar, a ne izvan sebe. Obično se radi o osobama jako niskog samopoštovanja i neizgrađene osobnosti, nepouzdanim, nesređenim, egocentričnim, egoističnim i emotivno labilnim...jedno riječju, karakternim invalidima.
Svaka cast, upravo tako.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:29   #578
Mda.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:30   #579
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mda.
Mne
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:10   #580
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mda...ali ako nekome par godina probavaš objasniti da se stvari moraju mijenjati ili će on biti zamijenjen/a...ne znam otkuda toliko čuđenja oko prevare???
I ako TEBI nešto nedostaje...to je zato jer ti taj netko to nešto ne pruža.
Možemo mi to zvati sebičnim i štatigajaznam...ali to ti je tako!
ne može tebi nitko ništa pružiti
sve je u tebi
ako si nezadovoljan odeš, razlaz
ako ti ne paše partnerovo ponašanje i kako kažeš on zna da ćeš ga zamijeniti sa drugim onda odeš i nađeš i tog drugog

ili prihvatiš to i ostaneš ali sam si si kriv za truljenje koje slijedi
sebičnio je kriviti druge kao krivce za to što su prevareni
ali on meni nije pružao pažnju, ali on ovo ili ono nije
pa ako nije , ako ti to toliko nedostaje onda lijepo odeš
a ako si unatoć tome odlučila ostati sa tom osobom onda prihvaćaš to i živiš s tim
ako ti je toliko loše da si zbog ponašanja drugog "gurnut" u krevet drugome šta se vraćaš..
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.