Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2023., 14:37   #1
Lightbulb Tučnjava MMA boraca i pripadnika HGSS-a na Platku

Čitam i ne vjerujem

Tri MMA borca skoro do smrti prebila tri čovjeka i jednu ženu, i sud ih pustio da se brane sa slobode

Trojac je pušten iz pritvora, ali u utorak nisu sami otišli po vozilo, već su poslali izaslanika koji je platio GSS-u 265 eura da izvuče auto. Kako doznaje Novi list, GSS-ovac, koji je bio prvi na udaru, zaradio je potres mozga i ozljedu vratne kralježnice te se ne sjeća incidenta.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...-borci-1261144



Pa jebate, ima li u ovoj državi neki normalan sudac kojimn će ovaku ekipu zatvoriti do suđenja



__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:40   #2
moramo se odlučiti želimo li policijsku brutalnost ili ne? za pravosuđe je ionako kasno.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:43   #3
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post



Pa jebate, ima li u ovoj državi neki normalan sudac kojimn će ovaku ekipu zatvoriti do suđenja
nema. suce postavlja politika i to je naš problem kao društva.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:44   #4
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
moramo se odlučiti želimo li policijsku brutalnost ili ne? za pravosuđe je ionako kasno.
ovdje čak nije u pitanju policija, oni su brzo reagirali, nego sudstvo, jebate prebiju četiri osobe sa teškim tjelesnim posljedicama, o psihičkim da ne govorim, a sudac ih pusti da se brane sa slobode

__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:46   #5
Lightbulb

Quote:
Kapo O'makine kaže: Pogledaj post
nema. suce postavlja politika i to je naš problem kao društva.
je, sudce, ka i skoro sve ostalo, postavlja politika

zato sam to tu i stavio
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:46   #6
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
ovdje čak nije u pitanju policija, oni su brzo reagirali, nego sudstvo, jebate prebiju četiri osobe sa teškim tjelesnim posljedicama, o psihičkim da ne govorim, a sudac ih pusti da se brane sa slobode

koja je optužnica bila?
naročito drsko ponašanje.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:48   #7
Quote:
Kapo O'makine kaže: Pogledaj post
koja je optužnica bila?
naročito drsko ponašanje.
nu kapo, zamisli da si ti sudac i da dobiješ izvješće o tome što su ta trojica učinila, kako bi postupija?

jebate, kakav mora biti sudac koji ih pusti na slobodu?

__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:49   #8
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
ovdje čak nije u pitanju policija, oni su brzo reagirali, nego sudstvo, jebate prebiju četiri osobe sa teškim tjelesnim posljedicama, o psihičkim da ne govorim, a sudac ih pusti da se brane sa slobode

to i kažem, u policiji još uvijek ima ljudi koji ne podnose kriminal i rado bi se sa istim obračunali.
samo, onda bi morali trpjeti i da nam klici popiju pokoju vaspitnu.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:49   #9
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
nu kapo, zamisli da si ti sudac i da dobiješ izvješće o tome što su ta trojica učinila, kako bi postupija?

jebate, kakav mora biti sudac koji ih pusti na slobodu?

sudac HDZ-ovac sudi mladeži HDZ-a.
Doktor Franjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:50   #10
Lightbulb

Quote:
Doktor Franjo kaže: Pogledaj post
To je napad mladeži HDZ-a na HGSS-ovce i na neku djevojku. Mladež HDZ-a i HDZ-ovci već godinama prolaze nekažnjeno

-teške tjelsne ozljede dvojici HGSS-ovaca i jednoj djevojci, samo prekršajna prijava
-guranje prsta u šupak od strane HDZ-ovaca je poznato kao ličko rukovanje
-Minstrica Gabrijela bez vozačke je nekažnjeno pogazila dijete neprilagođenom brzinom i nikom ništa
-Tomislav Horvatinčić gliserom zgazio dvoje ljudi i nikom ništa, sinkopa
-mladež HDZ-a silovala maloljetnicu tamo negdje dolje iiii od tada se više ništa nije čulo o tome.
doktore, neseri i ne širi. tema je Platak i jebemese jesu li ti MMS borci bilo u kojoj stranci

Nije naglasak na njima, nego na sudcu


__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:51   #11
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
nu kapo, zamisli da si ti sudac i da dobiješ izvješće o tome što su ta trojica učinila, kako bi postupija?

jebate, kakav mora biti sudac koji ih pusti na slobodu?

uplašen. onaj koji ne vjeruje ni pravosuđu kojeg zastupa.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:52   #12
Lightbulb

Ljudi moji, sutra će ti HGSSovci spašavati ljude tko zna gdje, i kada takve ljude sudac ne uvažava što tek možemo očekiviati mi, obični mali ljudi
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 14:57   #13
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
nu kapo, zamisli da si ti sudac i da dobiješ izvješće o tome što su ta trojica učinila, kako bi postupija?

jebate, kakav mora biti sudac koji ih pusti na slobodu?

gle, meni siguro ne bi izašli iz pritvora koliko god bi mi zakon dava mogućnosti.
ja sam strip-generacija, sićan se jednog stripa di se lik bori kontra kriminalaca, takvi bi i nama triba
https://www.stripovi.com/enciklopedi...drj/dr-zistis/
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 15:08   #14
Ipak i HDZ neposredno upleten u priču...
Tata jednog napadača je lokalno aktivni član stranke.
Big D Cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 15:24   #15
Iz policije se neslužbeno doznaje da su pušteni na slobodu jer se čekaju kvalifikacije ozljeda pretučenih ljudi. Ne razumijem, zar se odmah ne može iz liječničke dokumentacije utvrditi težina ozljeda.... čekaju da netko prvo umre?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 15:29   #16
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post

Tri MMA borca ...
Koji borci, običan urokani ološ.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 15:33   #17
Ne tvrdim da nije politika, ali HDZ bas i nije nesto u tom kraju.

Ne znam niti da politika postavlja suce?
Indirektno je sve politika u nekoj mjeri, ali nije ustavni sud da se u saboru biraju

Za konkretan slucaj trebali bi vidjeti kakva je inace sudska praksa u ovakvim slucajevima, jesu li odradili vec sve postupke pa da nema argumenata za utjecaj na svjedoke, sta ja znam.

Bitnije mi je kako ce stvar proci na sudu. Buduci se radi o utreniranim borcima, i to teske kategorije (barem jedan za kojeg znam da je sudjelovao), napad je opasniji od prosjecnog ulicnog saketanja i tu bi trebalo poslati jasnu poruku. Tim vise sto ponekad neki borilacki klubovi znaju biti bliski kriminalnom miljeu, neki od clanova znaju popunjavati budjet kamatarenjem isl (iako ne kao nekad srecom).
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 15:37   #18
Ne svidja mi se niti sto klub suti.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 15:40   #19
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Iz policije se neslužbeno doznaje da su pušteni na slobodu jer se čekaju kvalifikacije ozljeda pretučenih ljudi. Ne razumijem, zar se odmah ne može iz liječničke dokumentacije utvrditi težina ozljeda.... čekaju da netko prvo umre?
Liječnike se sigurno ne čeka apsolutno ništa u ovoj priči jer liječnika na hitnom prijemu policija odmah traži da okvalificira težinu ozljeda.
sebastijan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2023., 15:42   #20
Mislim da bi dobar odvjetnik i privatna tužba bili puno bolje rješenje od čekanja da se nešto napravi po službenoj dužnosti. Da, za teške tjelesne ide kaznena prijava po službenoj dužnosti, ali nije mi jasno na koju se foru čeka tri dana s dizanjem prijave, ako je potvrđen lom ruke (mislim da su kosti šake u pitanju) kod jedne od žrtava. Ako se napadnuti postave kak spada (gore spomenuta tužba), prikupe svu potrebnu lječničku dokumentaciju, pa još malo zabibere sa psihičkim problemima, strahom od izlaska među ljude i sl., ovi 'junaci" će plaćati odštete da se smrzneš.
Big D Cro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.