Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2010., 21:47   #1
Omekšivači

Ne znam kamo strpati temu (neka moderatori premjeste ako treba)

U zadnje vrijeme muku mućim sa omekšivaćima... Jako me fascinira kada prođem pokraj nekoga, i primjetim kako mu odjeća predivno, svježe miriši. Obožavam to i ljepši mi je miris sježe i čiste odjeće nego nekih parfema
No, veliku većinu koju isprobam- šipak Koliko god da stavim, nikakvog mirisa.

Preporuke? Koji je vama dobar? Koji ZAISTA ostavlja lijep miris na odjeći?
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 22:15   #2
meni se isto slabije osjeti omekšivač, koji god da stavm, ali ja mislim da je to do perilice, moja je već prilično stara, vjerojatno puna kamenca, pa zato, inače stavim dva puna čepa, sada koristim ornel, a najbolji mi je od čokolade
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 00:17   #3
Ja imam Ornel Jasmin&cotton. Bolji omekšivač nisam imala... ček znam i pod s njim oprat koliko mi dobro miriši... kad raširim veš cijeli balkon mi zamiriši.. ma savršeno nešto...

I ovo kaže Saponia... :

JASMINE&COTTON – u mirisu ovog Ornela skrivena je svježina i čistoća prvih proljetnih cvjetova s toplom senzualnom osnovom od mošusa, pačulija i cedra.

Eto i svježina i čistoća.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 11:29   #4
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Ja imam Ornel Jasmin&cotton. Bolji omekšivač nisam imala... ček znam i pod s njim oprat koliko mi dobro miriši... kad raširim veš cijeli balkon mi zamiriši.. ma savršeno nešto...

I ovo kaže Saponia... :

JASMINE&COTTON – u mirisu ovog Ornela skrivena je svježina i čistoća prvih proljetnih cvjetova s toplom senzualnom osnovom od mošusa, pačulija i cedra.

Eto i svježina i čistoća.
Potpis! Odličan!!! Pre prezadovoljna sam s njim! Osim njega dobar mi je još iz njihove nove kolekcije "London" i "Pariz"

Sa Ornelom sam dosta zadovoljna, ali u zadnje vrijeme na poklon dobijem velike količine tekućeg praška Persila + Silan i toliko miriši sve po njemu da je nevjerovatno! Mislim da to dosta ovisi i do perilice koju koristiš, znam pouzdano da neke uzimaju jako malu količinu omekšivača kao npr moja...
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 01:22   #5
Eto, moja mama i baka tvrde da im je ovaj K Plus omekšivać, Era mislim da se zove, najbolji dosad. Roba je mekana i fino miriši.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 08:54   #6
ornel, calming

svjez, mirisi jos danima, predobar
ako mi oprana roba iz ormara ne mirisi po calmingu, dodje mi da je opet operem
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 09:09   #7
sad sam malo offtopic, al ipak je ovo kozmetika ... postoji linija parfema i pripadajuce njege za tijelo "clean" koja ima bas takve mirise svjeze opranog vesa posusenog na suncu/vjetru ... nema ih kod nas, ja sam ih probala vani i potpuno su

ako imate prilike probat/nabavit (ima ih na fragrance-u), nece vam vise bit vazni omeksivaci
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 09:21   #8
da, bas me sada tough pdsjetila
the healing garden, body mist, lavanda x10
predobro, to tako mirisi da lijeci
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 20:40   #9
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ornel, calming

svjez, mirisi jos danima, predobar
ako mi oprana roba iz ormara ne mirisi po calmingu, dodje mi da je opet operem

Istina. Evo upravo sam pred pola sata ulila ovaj omekšivać i nikad ga ne bih mijenjala za stranjske. Osim toga, uvijek odnesem jednu dozu preko granice mojim prijateljima, strancima, jer im on jako fino miriši a roba je fina,mekana i dosta dugo drži miris iako suše u sušilici rublje.
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 18:30   #10
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Eto, moja mama i baka tvrde da im je ovaj K Plus omekšivać, Era mislim da se zove, najbolji dosad. Roba je mekana i fino miriši.
i meni je žuta era najbolja
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 09:16   #11
Ornel bilo koji...............roba miriši da idučeg pranja!!!!
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 09:38   #12
može link za te mirise?ja ne mogu naći, ma šta se to šprica po robi?
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 09:48   #13
Ne to ti je parfem za tebe, kaj miriši na "čisto" - kao omekšivač . Pa sebe naparfemkaš. Znam da ga je voljela Jennifer Aniston. Ja sam prije 4 godine jednog probala (mislim crvenog) i taj miris mi se nije svidio, ali ima ih još, to ne znači da ne valjaju.

Ja sam primjetila da se nakon nekog vremena naviknem na miris. Do sad sam kupovala slovenske Luna omekšivače, koji su imali drukčiji miris. Neki dan sam opet kupila Silan, jer mi se žurilo (valjda nakon 2 godine) pa u tom dučanu nisu imali Lunu i sad mi opet robica super šnjofka...

Ja volim spring mirise
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 10:43   #14
Evo i mene... Meni je predobar Ornel Fashion New York... Predobar miris, cijela kuća miriši po njemu..
__________________
”Gorda naspram podsmeha i spletki poslednjih,
usamljeni galeb iznad mora osrednjih"
Luscinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:42   #15
Quote:
Bluegirl kaže: Pogledaj post
Ja sam primjetila da se nakon nekog vremena naviknem na miris. Do sad sam kupovala slovenske Luna omekšivače, koji su imali drukčiji miris. Neki dan sam opet kupila Silan, jer mi se žurilo (valjda nakon 2 godine) pa u tom dučanu nisu imali Lunu i sad mi opet robica super šnjofka...

Ja volim spring mirise
ja sam se isto navukla na Luna omekšivače, nakon što sam jedan dobila na poklon iz slovenije, tada ga još nisam mogla naći kod nas, pa sam ga naručivala od prije koja tamo živi.
vidim da su došli njihovi proizvodi u kaufland i mercator, pa sad imamo cijelu paletu mirisa na izbor koji su premirisno dobri
do tad sam isprobala sve, apsolutno sve od ponuđenog na tržištu, moram priznat da mi je ovaj najduže dobar. svi ostali bi mi bili dobri eventualno kod prvog pranja, poslije mi se valjda nos istrošio.
emeral is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 10:44   #16
mi smo frikovi za omeksivace . moja majcica zaustavlja masinu usred pranja, da bi dodala jos omeksivaca .
isprobale smo apsolutno sve sto se nudi na nasem trzistu i najbolji nam je lenor i to plavi. svijetlo ili tamno plavi, oba su dobra...
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 10:45   #17
Jeste primjetile kakve razlike ako ste kupile omekšivaće vani ili u Mulleru?
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 10:52   #18
vidim da dosta vas koristi ornel. meni je on grozan, ali grozan. da, fino mirisi ali u boci, na vesu ne . mogu cijelu bocu sasut i na vesu se ne osjeti . opcenito, saponiini proizvodi su mi katastrofa. fax mi je valjda najgori prasak ikad, likvi najgori detergent za sudje, zirodent najgora pasta za zube, a ornel najgori omeksivac .

zaboravih napisati da je meni za mekocu i miris vesa bitan ne samo omeksivac, nego i prasak. odnosno kombinacija omeksivaca i praska. npr persil mi je kao prasak isto jako dobar (samo onaj iz mullera, iz nasih ducana ne valja nista), ali u kombinaciji s lenorom nije tako dobar kao ariel + lenor.
ili npr fax - jednom sam kod dragog na moru morala prat rucnike, a oni koriste fax i stavila sam 3 tone omeksivaca, no ves je svejedno bio grozan, nit je bio mekan nit je mirisao.

Quote:
Bluegirl kaže: Pogledaj post
Jeste primjetile kakve razlike ako ste kupile omekšivaće vani ili u Mulleru?
o da. i to posebno s prascima. koristimo samo ariel i ovaj iz mullera je osjetno bolji. lenor iz mullera je gusci, ovaj iz drugih ducana je ko mrvicu razvodnjen. al nije sad neka ogromna razlika...
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 28.04.2010. at 11:05.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 14:58   #19
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
vidim da dosta vas koristi ornel. meni je on grozan, ali grozan. da, fino mirisi ali u boci, na vesu ne . mogu cijelu bocu sasut i na vesu se ne osjeti . opcenito, saponiini proizvodi su mi katastrofa. fax mi je valjda najgori prasak ikad, likvi najgori detergent za sudje, zirodent najgora pasta za zube, a ornel najgori omeksivac ....
Ti ocigledno radis za Saponijinu konkurenciju i tvoje misljenje ne treba uzimati u obzir. Ako preko 50% ljudi misli da je ornel najbolji onda tu ima istine. Likvi je po svemu najbolji deterdzent za posudje, zirodent ocigledno nisi niti probala...
Odnos kvaliteta/cijena kod gotovo svih saponijinih proizvoda je daleko iznad svih robnih marki i razvikanih "svjetskih" imena.

Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
ili npr fax - jednom sam kod dragog na moru morala prat rucnike, a oni koriste fax i stavila sam 3 tone omeksivaca, no ves je svejedno bio grozan, nit je bio mekan nit je mirisao.
Mislim da niti 5 tona ariela i lenora ne bi oprali ono sto ti zamuljas.
mdukic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:40   #20
Quote:
mdukic kaže: Pogledaj post
Ti ocigledno radis za Saponijinu konkurenciju i tvoje misljenje ne treba uzimati u obzir.
A ti onda radiš vjerojatno za Saponiu


Ljudi moji, Lenor iz DM-a i ovaj iz Mullera CC1 stvarno nemaju veze jedan s drugim, došla sam neki dan u DM kupiti omekšivač i ostala šokirana nepoznatim mirisima Lenora - naime, niti jedan ne miriše kao ovi iz Mullera, nemaju uopće veze s njima. Na kraju sam uzela plavi Cocolino i ok mi je.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.