Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2008., 00:22   #1
zbilja...ali zbilja losi horrori

znaci ovako....ovu temu postavljam kako bi skupio sto vise vasih prijedloga za takve filmove....to znaci nisu filmovi kod kojih se ekipa smije da bi ispala kul pred svojim drustvom, vec se smije zato sto je film zaista preprelose napravljen...
evo dat cu vam primjer filmova koje sam do sad uspio skinut....troll ili troll 2 (evo vam jedna legendarna scena)
evo..nadam se da vam je sad jasno sto trazim...pozdrav i hvala
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 07:31   #2
Troll je proglasen za najgori horror svih vremena, ali unatoc tome, ima svoj "kult" obozavatelja. uostalom cak i nije bas toliko los, koliko je losa maska u filmu , ali hey; glavni lik u filmu je Harry Potter
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 09:36   #3
ma trol rulz .. jedan od najjacih filmova ikad ... kako samo ne kuzite njegovu genijalnost??? hmmm...
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:01   #4
Mislim da mirne duše mogu preporučiti neke uratke Uwe Bolla koji sigurno spadaju u najgore horore svih vremena:

Alone In The Dark
House Of The Dead
Bloodrayne.

Tko izdrži sva tri, respekt
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:30   #5
Bloodrayne nije horror

njegovi filmovi su katastrofalno losi jedino u usporedni sa igrama po kojima su rađeni (iako nemaju veze sa istoimenim igrama). sami po sebi i nisu toliko losi
Postal je genijalan
cak je i Dungeon Siege skroz solidan
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:37   #6
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Mislim da mirne duše mogu preporučiti neke uratke Uwe Bolla koji sigurno spadaju u najgore horore svih vremena:

Alone In The Dark
House Of The Dead
Bloodrayne.

Tko izdrži sva tri, respekt
To sto si ti nabrajao prije bih rekao da su akcije trileri ... gledao sam sam AITD i Bloodrayne preglupi filmovi sama ocjena na imdb govori o kakvim se filmovima radi...
Celava Dlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 19:34   #7
Alone in the Dark Jedan od "najboljih",definitivno.
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 20:16   #8
tunel smrti, ne znam original naziv. prejadno totalno, neke ženske lutaju nekom starom zgradom i vrište. i tako dva sata. katastrofa.

evo ga http://www.imdb.com/title/tt0418627/
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:15   #9
they are eating her, and then they are going to eat me
OH MY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD

lik me uvjerio da moram gledat film da se trgam, nadam se da su i ostale scene "na nivou"
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 01:14   #10
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Mislim da mirne duše mogu preporučiti neke uratke Uwe Bolla koji sigurno spadaju u najgore horore svih vremena:

Alone In The Dark
House Of The Dead
Bloodrayne.

Tko izdrži sva tri, respekt
Alone In The Dark je ok film.

al Djeca Kukuruza je pravi shit.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 10:32   #11
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
al Djeca Kukuruza je pravi shit.
Još je gori onaj nastavak s Evom Mendes prije nego je postala popularna...ajme, kako loš film

Pod još jedan zbilja loš horor može se staviti Fulcijev "City of the living dead" - užasno dosadan horor s nekim scenama koje izazivaju smijeh, a ne strah (u jednoj sceni neki mladić u napuštenoj kući izvadi iz kutije lutku na napuhavanje i krene je dodirivati da bismo kasnije shvatili kako ta scena nema veze s ostatkom filma).
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 10:35   #12
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
they are eating her, and then they are going to eat me
OH MY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD

lik me uvjerio da moram gledat film da se trgam, nadam se da su i ostale scene "na nivou"
Još nisam gledao, ali morat ću (zametnuo sam negdje dvd)

Nego, je li itko gledao "Silent Night, Deadly Night 2"? Svi ističu ovu scenu kao vrhunac filma (i loše glume), ali zanima me je li ostatak filma takav?

Edit: našao sam kompilaciju zabavnih trenutaka iz dotičnog filma

Zadnje uređivanje Vepar : 25.10.2008. at 10:41.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:24   #13
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
Troll je proglasen za najgori horror svih vremena, ali unatoc tome, ima svoj "kult" obozavatelja. uostalom cak i nije bas toliko los, koliko je losa maska u filmu , ali hey; glavni lik u filmu je Harry Potter



je i film je stariji Rowland romanesknih sranja..plagijatorica na kvadrat
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:27   #14
Ehhh...ko je gledao Killer clowns from Kanzas on krack?..ajme lošeg filma, al toliko loš da umireš od smijeha...ili Gay niggers from outer space?....pazi, samo naslovi te privuku..a filmovi jao jao
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:29   #15
sad se ne mogu sjetiti za horror ali pogledajte jedan los SF film
displaced 2006

odron
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 18:25   #16
Artefacts iz 2007. mislim- Dobio ocijenu 2.6 na imdbu , al isam svejedno odlučio pogledat. Ja bih mu dao ocjenu 1 Početak je čak i obećavajuć ali očajna gluma i nekakvo debilno objašnjenje filma na kraju svrstavaju ga u jedan od najgorih (barem novijih).

Ja bi tu uvrstio i Dead ship iz 1980. mislim- jedan od rijetkih filmova koje nisam izdržao do kraja pogledat ( a nagledao sam se svakakvih sranja od filmova).


The Tripper iz 2006- dobro ,znatno je bolji od ova 2 ali uz toliko isfuranu temu serijskog ubojice sa sjekirom i uz vrlo lošu glumu izdvojio bih i ovaj uradak uz koji sam skoro zaspao. Mislim ako scena u kojoj serijski ubojica maskiran u R. Reagana ubija hipija koji se dere : "Ali ja sam republikanac!" ne zaslužuje svoje mjesto ovdje , prestajem gledat horrore .
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 01:00   #17
Killer Klowns from outer space (antologijski otisci klauna po zidovima, ljudi u šećernoj vuni i slično veselje)

Teksaški masakr motornom pilom II (Denis Hopper šta piči podrumom sa dvi male motorne pile u ruci i zarezuje stupove ili pak deda šta ubija jednim udarcem)

Buttcrack (pogled na guzicu koja ispada iz hlača ubija)
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 04:08   #18
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Još je gori onaj nastavak s Evom Mendes prije nego je postala popularna...ajme, kako loš film

Pod još jedan zbilja loš horor može se staviti Fulcijev "City of the living dead" - užasno dosadan horor s nekim scenama koje izazivaju smijeh, a ne strah (u jednoj sceni neki mladić u napuštenoj kući izvadi iz kutije lutku na napuhavanje i krene je dodirivati da bismo kasnije shvatili kako ta scena nema veze s ostatkom filma).
Neznam tocno koji je to dio, no Djeca Kukuruza 666: Izaacov Povratak, je teski shit
Navodno je trebao bit jedan od najstrasnijih horora ikada, a u njemu nema ni H od horora
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 05:47   #19
Quote:
nickthestripper kaže: Pogledaj post
Buttcrack (pogled na guzicu koja ispada iz hlača ubija)
ovo nije zajebancija, jel?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:48   #20
Noćas smo imali jedan na HTV1. Lake Placid. Ne znaš jel te hoće nasmijati ili uplašiti.
U rangu Anaconde.
Steve Miner vs. Luis Llosa 0-0.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.