Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2003., 19:51   #21
smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 13:16   #22
Kimi talent


Kimi je bio i ostao veliki talent. Strah me je samo da nikada ne preraste "talent". Ukoliko ga iduće sezone Montoya zasjeni, Kimi koji je ionako za reklamu (čitaj novac-sponzore) totalna truba neće dugo opstati u Mclarenu.
Ova sezona mu je bila relativno laka jer nije imao šta izgubiti. Mlad vozač sa dovoljno kredita kod Denisa, očajan drugi vozač koji nije ni samom sebi konkurencija.
Iduće godine će mladac biti od početka sezone pod drukom, pa ćemo vidjeti da li je dorastao F1 Cirkusu.
Tendencija - Nije.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 16:21   #23
Mislim da Kimi ima potencijala za prvaka. A da je leden, preleden, jest. Na tiskovnoj konferenciji u Americi nakon utrke držao se kao da je progutao govno. Šugav stav i stil...
Krsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 17:48   #24
Quote:
Krsto kaže:
A da je leden, preleden, jest. Na tiskovnoj konferenciji u Americi nakon utrke držao se kao da je progutao govno. Šugav stav i stil...
Za razliku od Schumachera... uvijek me iznenadi veseljem, jer od njemaca san navika na ponasanje poput Oliver Khana... ili engleza Tima Henmana...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 19:01   #25
Quote:
Damson kaže:
Za razliku od Schumachera... uvijek me iznenadi veseljem, jer od njemaca san navika na ponasanje poput Oliver Khana... ili engleza Tima Henmana...
Schumacher se uvijek veseli pobjedi, poznat je njegov skok proslave na podiju...
Krsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 23:12   #26
Quote:
Damson kaže:
Za razliku od Schumachera... uvijek me iznenadi veseljem, jer od njemaca san navika na ponasanje poput Oliver Khana... ili engleza Tima Henmana...
Još od 1994.g. poznat je po svojim veseljima...
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 11:55   #27
Quote:
Krsto kaže:
Mislim da Kimi ima potencijala za prvaka. A da je leden, preleden, jest. Na tiskovnoj konferenciji u Americi nakon utrke držao se kao da je progutao govno. Šugav stav i stil...
Svako ima pravo da se veseli i tuguje kako hoće. Ne može se na osnovu njegova veselja pričati o tome kakav je čovjek a to vrijedi i za Šumija.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 11:57   #28
Quote:
Rain Bow kaže:
Veliki vođo, ponizno čekamo tvoje postove
Hvala, ali ulizivanjem nećeš ništa postići! Ja ču i dalje biti pravedan!
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.