Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 20:23   #11961
očajna sam, pomagajte!
oće li 600 i nešto bodova, možda 625-650 bit kojim slučajem, nekim divnim slučajem biti moguće za upis na redovno pravo????
__________________
no inspirejsn at d moment
brunette is offline  
Old 10.06.2010., 20:38   #11962
Sumnjam!

Ja ocekujem 750 i prolaz u izvanredne kroz usicu igle.
Zek0slav is offline  
Old 10.06.2010., 20:54   #11963
ima li oko 86% hrvatski i engleski te oko 70% mat(niža), izborni 75%, prosjek ocjena 4,6 i prijemni od 195 bodova šanse za upad u redovne?

Zadnje uređivanje SilverEyes : 10.06.2010. at 21:04.
SilverEyes is offline  
Old 10.06.2010., 21:08   #11964
Quote:
brunette kaže: Pogledaj post
očajna sam, pomagajte!
oće li 600 i nešto bodova, možda 625-650 bit kojim slučajem, nekim divnim slučajem biti moguće za upis na redovno pravo????
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Sumnjam!

Ja ocekujem 750 i prolaz u izvanredne kroz usicu igle.
Quote:
SilverEyes kaže: Pogledaj post
ima li oko 86% hrvatski i engleski te oko 70% mat(niža), prosjek ocjena 4,6 i prijemni od 195 bodova šanse za upad u redovne?
Ja mislim da će 750 biti dovoljno za redovne. Shvatio sam da je o tome beskorisno raspravljati jer stvarno nemožemo ništa znati do objave rang listi.

Iako, čini mi se da se na ovom forumu okupljaju ljudi s više šanse jer svi imaju oko 80% iz Hrvatskog, Engleskog i Matematike Kako ste došli do tih brojki?
linkyyy is offline  
Old 10.06.2010., 22:17   #11965
Imam 200 bodova
Anavi=) is offline  
Old 10.06.2010., 22:25   #11966
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
U toj sam grupi otkad se otvorila
I ja još sam pretrpila napade na fejsu,da zakaj smo tak prepotentni

Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Inače, Bill Gates je studirao pravo i odustao u jednom trenutku i nije loše prošao. Tako da ako upadnem na pravo i nebude mi išlo, u svakom trenutku mogu odustati i postati milijarder (iako ništa se sa sigurnošću nemože zaključiti).
HAHAHAHA!
upravo si mi postao simpatičan

EDIT:čestitke budućim brucošima...nadam se da će vam ovi bodovi biti dovoljni
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...

Zadnje uređivanje miss_devil : 10.06.2010. at 22:39.
miss_devil is offline  
Old 10.06.2010., 22:33   #11967
mene više zanima zašto ostali pokušavaju dokazat da je jednako teško kad sve činjenice govore da imaju manje gradiva i manji su kriteriji. Ja bih voljela da sam imala prilike studirati u tim gradovima jer je lakše, ali sam ovdje jer sam iz Zga To mi je tako smiješno kao da sad ja tvrdim da je medicina pljuga, a pravo preteško
Fashion Barbie is offline  
Old 10.06.2010., 23:39   #11968
jel mi može neko objasnit kak se računaju ti bodovi iz svakog predmeta,npr.hrv.80%,koliko je to bodova?
mare_sk is offline  
Old 11.06.2010., 01:15   #11969
Quote:
mare_sk kaže: Pogledaj post
jel mi može neko objasnit kak se računaju ti bodovi iz svakog predmeta,npr.hrv.80%,koliko je to bodova?
U situaciji kad ti faks traži A razinu računaš ovako:
ostvareni postotak podjeliš sa 100, puta broj bodova koliko ti nosi taj predmet za faks...

Ako faks traži B razinu i ti ju položiš:
ostvareni postotak podjeliš sa 160, puta broj bodova koliko ti nosi taj predmet...

Ako faks traži B razinu, a ti položiš A onda:
ostvareni postotak, puta 1.6, podjeliš sa 160 i puta broj bodova koje nosi taj predmet.
dibidus! is offline  
Old 11.06.2010., 01:29   #11970
http://www.jutarnji.hr/prijemni-za-p...kivali/827410/

Quote:
Dodao je da su na fakultetu pozitivno iznenađeni velikim brojem kandidata. Naime, ove ih je godine bilo čak za četvrtinu više nego lani. Na fakultetu su uvjereni kako je to dijelom zasluga uspjeha njihovih profesora Ive Josipovića i Ivana Šimonovića.
Stipo is offline  
Old 11.06.2010., 07:52   #11971
Quote:
Stipo kaže: Pogledaj post
[url]
Čemu facepalm? ?
bistric is offline  
Old 11.06.2010., 07:59   #11972
a članak s jutarnjeg je fakat
Cylon is offline  
Old 11.06.2010., 08:26   #11973
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
I ja još sam pretrpila napade na fejsu,da zakaj smo tak prepotentni



HAHAHAHA!
upravo si mi postao simpatičan

EDIT:čestitke budućim brucošima...nadam se da će vam ovi bodovi biti dovoljni
linkyyy is offline  
Old 11.06.2010., 08:37   #11974
Quote:
Cylon kaže: Pogledaj post
a članak s jutarnjeg je fakat
Pogledajte dolje Facebook komentare, netko je napisao "Hehehe! Jadni, nemaju pojma šta ih čeka. Nisam ni ja imao pojma. Nemaju blage veze šta je to. Nije im ni na kraj pameti....". Jel to netko s foruma možda?
linkyyy is offline  
Old 11.06.2010., 08:59   #11975
Nisam ja iako sam već sat budna i natjeravam se ponavljat super zanimljivo lebdeće založno pravo
Btw, Jutarnji je poznat po debilnim člancima. Ne znam kako ih nije sram. Prošle god su isto negdje na netu pročitali kako je moguće platiti potpise (a ne dolaziti nikad na pedavanja) i onda su izmislili cijelu priču kako im je došao neki apsolvent, koji je želio ostat anoniman, i rekao kako nije otišao ni po jedan potpis (koji se besplatno dijele zadnja 2 predavanja) nego je platio apsolutno svaki. Očito je da im je priča totalno neprovjerena jer ne postoji idiot koji bi platio 150 kn po potpisu sve 4 god, a ako i postoji to nije nešto s čime se hvališ (ono platio sam 1000 kn na 1. god jer mi se nije dalo ustati po besplatne potpise, pa opet tako na 2., itd).

A što se tiče ovog komentara gore, pa mislim da niste debili i da više manje znate što vas čeka
Fashion Barbie is offline  
Old 11.06.2010., 13:10   #11976
Quote:
dibidus! kaže: Pogledaj post
U situaciji kad ti faks traži A razinu računaš ovako:
ostvareni postotak podjeliš sa 100, puta broj bodova koliko ti nosi taj predmet za faks...

Ako faks traži B razinu i ti ju položiš:
ostvareni postotak podjeliš sa 160, puta broj bodova koliko ti nosi taj predmet...

Ako faks traži B razinu, a ti položiš A onda:
ostvareni postotak, puta 1.6, podjeliš sa 160 i puta broj bodova koje nosi taj predmet.
hvala
mare_sk is offline  
Old 11.06.2010., 13:19   #11977
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Nisam ja iako sam već sat budna i natjeravam se ponavljat super zanimljivo lebdeće založno pravo
Btw, Jutarnji je poznat po debilnim člancima. Ne znam kako ih nije sram. Prošle god su isto negdje na netu pročitali kako je moguće platiti potpise (a ne dolaziti nikad na pedavanja) i onda su izmislili cijelu priču kako im je došao neki apsolvent, koji je želio ostat anoniman, i rekao kako nije otišao ni po jedan potpis (koji se besplatno dijele zadnja 2 predavanja) nego je platio apsolutno svaki. Očito je da im je priča totalno neprovjerena jer ne postoji idiot koji bi platio 150 kn po potpisu sve 4 god, a ako i postoji to nije nešto s čime se hvališ (ono platio sam 1000 kn na 1. god jer mi se nije dalo ustati po besplatne potpise, pa opet tako na 2., itd).

A što se tiče ovog komentara gore, pa mislim da niste debili i da više manje znate što vas čeka
Da, sjećam se toga. Mislim da je to bilo usmjereno protiv Kregara, bile su neke kombinacije. Iako je prestao biti dekan godinu ranije i iako on to uopće nije uveo.

Nacija, auf nichtwiedersehen!
Stipo is offline  
Old 11.06.2010., 13:47   #11978
Quote:
Stipo kaže: Pogledaj post
Da, sjećam se toga. Mislim da je to bilo usmjereno protiv Kregara, bile su neke kombinacije. Iako je prestao biti dekan godinu ranije i iako on to uopće nije uveo.

Nacija, auf nichtwiedersehen!
E, da, kandidatura za gradonačelnika. Već sam zaboravila o čemu se tu radilo. Prejadno je stavljati tako neke izmišljene pričice kao nešto senzacionalno
Fashion Barbie is offline  
Old 11.06.2010., 13:55   #11979
eto uvijek je navala na neš kaj ja hoću, eto shebem maturu i sve i neću se upisat na pravo sa svojih jadnih 650 bodova čemu tolika navala na fax?! prije je bila veća na ekonomiju, sad ekonomiju smatraju smećem pa ajmo na pravo
__________________
no inspirejsn at d moment
brunette is offline  
Old 11.06.2010., 14:02   #11980
Quote:
brunette kaže: Pogledaj post
eto uvijek je navala na neš kaj ja hoću, eto shebem maturu i sve i neću se upisat na pravo sa svojih jadnih 650 bodova čemu tolika navala na fax?! prije je bila veća na ekonomiju, sad ekonomiju smatraju smećem pa ajmo na pravo
Haha... a koliko si se ti puta upisivala na faks kad je uvijek navala na ono što ti želiš? Nije ove godine nista veca navala.

Ovo za ekenomiju je istina, ja je nebih nikad mogao studirati. Osjećao bih se uzaludno...
linkyyy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.