Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2006., 20:15   #1
Daruvar

Mislim da je Daruvar najljepsi mali grad u Hrvatskoj
Ruth48 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 13:22   #2
ujedno i najljepše veliko selo u hrvatskoj
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 17:28   #3
hm

ajmo dosta o ljepotama nego gdje se moze naci posao u Daruvaru?
da vidimo vrijedi li ista taj grad?
__________________
http://dashofer.**************?a_aid=e2141766

life is just one - use it 100 %
kocka31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 17:30   #4
???

A gdje se izazi van?
I u kakvom su stanju bazeni?
Inka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 12:33   #5
alo daruvarci! uskoro idem u daruvarske toplice, pa ajd malo objasnite šta ima u blizini dobroga za pogledati i obići. naime bit ću tamo 2 tjedna, terapija će mi biti samo ujutro, a vikendi slobodni, tako da ću imati dosta slobodnoga vremena. idem autom tako da nije problem okolo se vozikati. dajte neke preporuke.
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 22:48   #6
Pomoć

Pozdrav svima

Ima li među vama Daruvarcima koji bi bio voljan pomoći? Naime, čula sam za priču o dva drveta koje je grof Janković dao zasaditi te kako su vrtlari zasadali jedno drvo normalno, a drugo naopačke. Mene zanima postoji li njihova slika, jer znam da je jedno nedavno posjećeno? Cijenim svaku pomoć
eLEMMIRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 11:11   #7
Kaj nema nikog vise iz Daruvara?
Ja bas volim Daruvar
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 21:03   #8
Daruvar je do jaja. Puno parkova ,sve ti je blizu. Baka mi živi skoro pa u centru i nisam dugo bio. Sad radi onaj stari bazen,a toplice ko toplice. Grad za odmorit se..
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 16:03   #9
ljep grad ali ljudi pokvareni do bola, sramota!
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 17:45   #10
Quote:
nutty kaže: Pogledaj post
ljep grad ali ljudi pokvareni do bola, sramota!
A odakle ti taj zakljucak?
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 10:26   #11
ni meni nije jasno od kud je to zaključio. To je inaće grad penzionera, ali su se nakon rata doselili mnogi koji nisu trebali i možda zbog toga. Prije je bilo puno ljepše u Da,hoću reć pitomije...
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:14   #12
Ne znam, meni je gradic miran i divan
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 12:18   #13
pa kad si se rodila dole naravno. Daleko od toga da nije divan.. Oni parkovi su zakon.
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 13:18   #14
NISAM. Ja sam iz Bjelovara.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 13:45   #15
ljudi, živim tamo pa znam šta pišem. ljudi zavidni do boli, čim nešt imaš odmah bi te htjeli ubit, a o pokvarenim česima da ne govorim, ti kradu i iskorištavaju sve što stignu. tak da jebeš parkove i bazen kad su svi stoka. pa zato kažem da je sramota umjesto da se svi drže zajedno da bude ljepše živjeti, tu svako svakog ogovara i smišlja planove kako da nekome napakosti. to je stvarno tužno
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 21:55   #16
Čuj, tako ti je svugdje. Na žalost ako to vidiš u DA, vidjela bi i da živiš bilo gdje drugdje, nekima to smeta, drugi to ne primjecuju ili se ne obaziru
Generalno ti je svejedno gdje živiš jer takav profil ljudi koji uživa u ogovaranju, izmišljanju tračeva i zavidi svima na svemu je sveprisutan i ima ih i u DA i BJ i VŽ i ST i u ZGB i u malim selendrama, možeš se samo nadati da gdje god da živiš da ti najbliži susjedi budu ok ljudi, no problematične idiote je nemoguće izbjeći jer u svakoj sredini ih ima...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:44   #17
Quote:
Gilach kaže: Pogledaj post
Čuj, tako ti je svugdje. Na žalost ako to vidiš u DA, vidjela bi i da živiš bilo gdje drugdje, nekima to smeta, drugi to ne primjecuju ili se ne obaziru
Generalno ti je svejedno gdje živiš jer takav profil ljudi koji uživa u ogovaranju, izmišljanju tračeva i zavidi svima na svemu je sveprisutan i ima ih i u DA i BJ i VŽ i ST i u ZGB i u malim selendrama, možeš se samo nadati da gdje god da živiš da ti najbliži susjedi budu ok ljudi, no problematične idiote je nemoguće izbjeći jer u svakoj sredini ih ima...

točno, ali u manjim gradovima je gore jer su ljudi iskompleksirani jer nisu nigdje bili ništa proživjeli pa ubijaju dosadu s takvim pričama i tračevima. kažem to mi je jadno, ne razumijem tu ljubomoru i u čemu je gušt širit laži o drugim ljudima treba bit zadovoljan sa onime šta imaš a ne zavidjet drugome....
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 01:49   #18
Smile

Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
ujedno i najljepše veliko selo u hrvatskoj
nije uopće selo, kaj ti je?? selo su čagljić i sl. daruvar je grad. i to jedan od najlijepših u hr.
Wunderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 17:14   #19
Dobar je Daruvar, još da vodovod poprave kako spada...
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:41   #20
[QUOTE=nutty;16513360]ljudi, živim tamo pa znam šta pišem. ljudi zavidni do boli, čim nešt imaš odmah bi te htjeli ubit, a o pokvarenim česima da ne

Ja sam Hrvat. Napisati takvo što može samo pkvareni nutty, idiot, što je najveći stupanj retardiranosti
Meni je Daruvar stvarno lijep. Ljudi prijazni, osoblje u toplicama revno i ljubazno, a osim toga u Daruvaru sam opipao najtvrđe ženske grudi. Na brončanom spomeniku.
__________________
NE TREBA CILJATI U METU, VEĆ METATI U CILJ
ŽIVJELI VI MENI DOŽIVOTNO
maestro10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.