Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2009., 21:25   #41
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Što se tiče ovog pitanja o Nikelu nemam vremena niti volje baviti se tuđim recepturama i proizvodima.
Ali, tko pita ne skita. Zato sam i pitala.

Možda je netko drugi malo proučio njihove recepture, pa ima neko mišljenje o njima... Ja sam na žalost laik u tim stvarima (a zanimaju me ), pa volim čuti malo stručnije mišljenje.

Inače, jedino mi je jako žao što ne dijele neke testere (ni kod njih u apoteci - bar meni nisu nikad ponudili), pa da čovjek može isprobati malo širi asortiman njihovih proizvoda, da vidi šta mu i koliko paše. Ovako moraš kupiti odmah cijelo pakiranje pa kako bude.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 07:43   #42
Evo vam moj recept za mrlje od sunca ili trudnoće.........ako znate za biljku ćuvakuća,mesnata biljka bez cvijeta skoro svaka okućnica je ima...mislim da je ima svagdi.Ja je imam posađenu u pitariću.
Svako jutro ja isćupam list prepolovim ga i s njime dobro dobro istrljam flekice.Ona se inaće koristi i za upalu uha.E da zaboravi i ovo napisat..jednom tjedno istrljam flekice s limunom.Meni pomoglo.
Atika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 19:56   #43
Negdje sam čitala da peršin pomaže, ali se ne sjećam recepta...
Je li možda netko probao od Pyrusa antipigment gel? Piše da sadrži peršin, vrijeak i planiku... ja sam ga koristila lani i činilo mi se da djeluje, ali sam potrošila samo jedno pakiranje (50ml) i koristila sam samo navečer, tako da...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 11:17   #44
Pjegice su najnormalnija stvar na svijetu. To nije nikakva bolest nego djelići kože koji su tamniji i neravnomjerno poslagani pa dolaze do izražaja. Ne mogu vjerovat što čitam, kao se radi o kožnoj bolesti ili aknama Ma dajte cure... Što je sljedeće na ženskom tijelu za odstranjivanje ?
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 09:12   #45
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Pjegice su najnormalnija stvar na svijetu. To nije nikakva bolest nego djelići kože koji su tamniji i neravnomjerno poslagani pa dolaze do izražaja. Ne mogu vjerovat što čitam, kao se radi o kožnoj bolesti ili aknama Ma dajte cure... Što je sljedeće na ženskom tijelu za odstranjivanje ?
Ne zalimo se zbog pegica koje imamo od rodjenja i koje su i po mom misljenju lepe i sarmantne, nego zbog flekica koje nastaju od sunca, kontracepcije, itd. A to vec nije lepo i moze se smatrati koznom bolescu.
winterfairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 12:06   #46
je li netko koristio masku sa prahom neema za mrljice? ako da, pomaže li? moje flekice su sad grozne nakon ljeta, i mislila sam pokušat sa neemom, sjećam se da je Merlina ranije govorila o tome kao mogućoj soluciji.
__________________
IN SPE
anell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 09:32   #47
Quote:
anell kaže: Pogledaj post
je li netko koristio masku sa prahom neema za mrljice? ako da, pomaže li? moje flekice su sad grozne nakon ljeta, i mislila sam pokušat sa neemom, sjećam se da je Merlina ranije govorila o tome kao mogućoj soluciji.
Nabavi Fade out kremu, nema boljeg za mrlje i pjege i razne fleke
Meni jako pomaže nakon svakog ljeta
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:45   #48
postoje i kreme kaj uklanjaju pjegice, ali najvažni9ja je zaštita. Preporuča se koristiti neka dnevna hidratantna krema koja ima faktor zaštite, a po mogućnosti prirodan.
nina_1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 08:40   #49
ma pokušala sam svakodnevno stavljati kremu sa faktorom baš za taj problem; na plaži uz kremu sa visokim faktorom nikad direktno ne sunčat lice, uvijek se okrenem od sunca... ali nije pomoglo. koža mi je masna i osjetljiva, tako da mi ulja baš nisu legla...
__________________
IN SPE
anell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 18:14   #50
Quote:
LadyMA kaže: Pogledaj post
A ja pohitala na ovu temu jer mislim kak ću pročitati neki savjet za što više pjegica Meni su one preslatke, zasad imam samo malo po nosu i ispod očiju, prije sam više. Kak da ih dobijem?

Isto i samnom, imam pjegice po licu, oko nosa najviše i po rukama, želim da budu još izraženije i to ne samo u ljeto. Meni su one preslatke i volim svaku svoju miljuntu pjegicu
Ako imam ko savjet kako ih održavati i još više naglasiti nek bude ljubazan i nek nam odgovori
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 19:20   #51
Ja sam čula da jedna kozmetičarka to objašnjava kao treba posvijetliti cijelu kožu pa će onda i one biti svijetlije i neprimjetnije.

Limun pomaže za nijansiranje kože.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 14:19   #52
moze li se mjesavina...npr ulje divlje ruze i jojobe s etericnim uljem cedra koristiti osim za recimo staracke pjege takodjer i za melazmu na licu?

pravila bi manju mjesavinu ,znaci 10ml...
i sad koliko kapit eu bi islo u mjesavinu za ruke,tj staracke pjege a koliko za melazmu na licu ?

vidjela sam tu negdje recept da se koristi ulje divlje ruze s etericnim uljima sjemena mrkve i celera al ja imam samo celer.
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 00:57   #53
da,vi se zalite...ja imam pjegice po cijeloj faci,dekolteu,cjele ruke i koljena..malo i po bedrima i donji dio leda.. kak da se ja rijesim pjegica???????????
tkosamštosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 09:09   #54
Ja imam pjegice po cijelom tijelu i licu koje se naravno na suncu utrostruče (njihov broj jel) ali meni osobno uopće ne smetaju niti se borim s njima
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 01:16   #55
Ej, ovo ce vecini zvucati cudno, ali ima li netko iskustva s umjetnim crtanje pjegica? Mislite li da bi bilo nekih reakcija i bi li se uopce uhvatilo ako bi s kanom za kosu pravila pjegice? Imate neku ideju, osim olovkom za oči i sl.. Hvala :nisampotpunoluda:
Har123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 19:03   #56
Pjegice!!

Lijep pozdrav svima!
Imam pjegice koje su naravno izraženije preko ljeta nego preko zime (ja ih vidim i preko zime jer ih ne volim) pokušala sam ih ukloniti više puta i nažalost nije upalilo.. trenutno koristim neko ulje olival protiv hiperpigmentacije i opet ništa..Još dolazi ljeto i bit će super izražene .. zanima me imate li Vi kakve savjete ili iskustva s pjegicama.. puno bi mi značilo. Hvala unaprijed!
DoraZ1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2020., 17:50   #57
bioderma laser spf i lasersko skidanje po nekoliko puta, ja idem već 4. godinu potajno u lipnju ali prestat ću jer ne smisla težiti potpunoj perfekciji tena... čak mi se i sviđaju kako mi stoje
SunLoverr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.