Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2020., 10:47   #1
Krevet na kat

Pozdrav,
molim iskustva roditelja čija djeca spavaju na krevetu na kat. U kojoj dobi su djeca počela spavati na katu, imate li ljestve, ili stepenice? Naime, imamo ograničen prostor, dolazi beba, a četverogodišnjakinju bismo smjestili na krevet na kat, dok bi prostor ispod zasad služio za kinderbet.


Hvala
__________________
"Ever tried? Ever failed? No matter, try again, fail again, fail better."
Samuel Beckett
fringe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 11:03   #2
Quote:
fringe kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
molim iskustva roditelja čija djeca spavaju na krevetu na kat. U kojoj dobi su djeca počela spavati na katu, imate li ljestve, ili stepenice? Naime, imamo ograničen prostor, dolazi beba, a četverogodišnjakinju bismo smjestili na krevet na kat, dok bi prostor ispod zasad služio za kinderbet.


Hvala
Mi smo kupili najklasičniji krevet na kat kod kojeg se kreveti mogu koristiti i zasebno i prezadovoljni smo. Isto smo kratko vrijeme ispod drzali krevetic, a stariji gore spava od 4.-e godine (sada ima 8) i nikada nikakvih problema. Ljestve su.

Ovaj je nas iz emmezete (ima i bijeli).

https://www.google.hr/search?q=emmez...V-MysaHOI7DmLM

U lesnini su iste kvalitete samo puno skuplji, a u ikei jeftiniji ali puno losije kvalitete.

Na ovoj slici se cini da je ograda niska, ali nije, ovdje je neki visoki madrac. Nas klasicni dodje na pola ove sredisnje precke.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 11:13   #3
s 3,5 godine je presla u krevet poviseni. nisu bile lojtre nego stenge u pitanju
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 11:13   #4
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Mi smo kupili najklasičniji krevet na kat kod kojeg se kreveti mogu koristiti i zasebno i prezadovoljni smo. Isto smo kratko vrijeme ispod drzali krevetic, a stariji gore spava od 4.-e godine (sada ima 8) i nikada nikakvih problema. Ljestve su.

Ovaj je nas iz emmezete (ima i bijeli).

https://www.google.hr/search?q=emmez...V-MysaHOI7DmLM

U lesnini su iste kvalitete samo puno skuplji, a u ikei jeftiniji ali puno losije kvalitete.

Na ovoj slici se cini da je ograda niska, ali nije, ovdje je neki visoki madrac. Nas klasicni dodje na pola ove sredisnje precke.
Kako ste smjestili krevetić ispod? Pretpostavljam da je okvir donjeg kreveta bio postavljen, samo niste podnicu postavili? Nije vam bio prenizak prostor za stavljanje bebe u krevetić?
__________________
"Ever tried? Ever failed? No matter, try again, fail again, fail better."
Samuel Beckett
fringe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 12:29   #5
Quote:
fringe kaže: Pogledaj post
Kako ste smjestili krevetić ispod? Pretpostavljam da je okvir donjeg kreveta bio postavljen, samo niste podnicu postavili? Nije vam bio prenizak prostor za stavljanje bebe u krevetić?
Da. Tako. I da, bilo je nisko, ali mi smo tako koristili stvarno kratko, jer je mladji imao vise od 6 mjeseci i kroz par mjeseci je poceo spavati na normalnom krevetu ili izmedju nas.

Ne sjecam se sada tocno u mjesec. Ali kod onih bas djecjih kreveta na kat neces nikako moci smjestiti krevetic ispod.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 13:06   #6
Moja je s cca 6g prešla na gornji krevet mladji na donji, a onda su se zamijenili jer im se tako više svidjelo.
Mi imamo ovakav, super je bio jer kad se sklopi ima puno mjesta u sobi za igru. Gornji nije jako visok. I ima ok ogradu, s tim da smo mi obično još vezali deku preko otvora za ljestve da ne mogu skliznuti kroz rupu.
https://www.flipflap.hr/product/sklo...t-flip-flap-b/

Na ovom možeš imati zatvoreni donji krevet i tu kinderbet. Iako.. Da možda je preniska. Ali inače ka počnu koristiti je jako zgodno kad ne zauzima 2 m2 sobe za igru
proab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.