Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 15:24   #201
Quote:
mayy kaže: Pogledaj post
ne znam, ja se totalno pogubim u tim oblicima lica, šiške ovak onak stepenasto poludugo... na kraju sam jednostavno našla super frizera i svaki put ga pustim da napravi kaj god hoće. doslovno zadrijemam u stolici. još nije omanuo :kuckuc:
grad molim?
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:55   #202
Ja bi frizuru Scarletice iz ''lost in translation'',
samo kako to objasniti frizerki?
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:11   #203
Sve koje ste postale do sada imaju ovalna lica.
Osim one jedne s cetvrstim licem.


Oval Face Shape:
This is the ‘wannabe’ face shape, similar to the hourglass body shape. Oval face shapes are highly desired and envied. All other face shapes attempt to create the illusion of having an oval face. The oval face shape suits any hair style, including long, short, medium, layered, straight or even curly. Bangs can be added to emphasize the eyes or add a little change. Celebrities with oval face shape include: Jessica Alba, Charlize Theron, and Beyonce Knowles.



Heart Face Shape:
The heart-shaped face is wide in the eye and cheekbone area with a narrow or pointy chin. Many heart-shaped faces also have a high forehead.

For long hair styles, add long, wavy layers around your cheekbones that fall in the neck area. For shorter hair, add top layers that are long and soft. Side-swept bangs are a great technique to lessen the width and height of the forehead area.

Avoid blunt-cut bangs, short hair, ponytails and choppy layers. Subtle layering is much more flattering. Celebrities with Heart Shaped Face include: Brittany Murphy, Reese Witherspoon and Scarlett Johannson.


Square Face Shape:
The square face shape is as wide as it is long and has strong angles. This face shape needs a hair style with softness to lessen the effects of the angles.

Long hair styles should fall past the shoulders, with face-framing layers to soften the jaw line. Shorter styles should be kept round and soft with height in the crown area. Wispy bangs are great, as well as fluffy, wispy curls.

Avoid one-length hair styles; especially chin length and blunt-cut bangs. These styles will accentuate the square-ness of your face shape. Celebrities with square face shapes include: Demi Moore, Gwyneth Paltrow


Round Face Shape:
A round face is as wide as it is long with rounded edges. The nose is the center guide. In trying to maintain the appearance of an oval face shape, hair for round face shapes should be kept close to the sides of the face, while the crown will need height and volume.
Celebrities with a round face are: Kristen Dunst, Cameron Diaz, Charlotte Church, Kelly Osbourne, Roseanne Barr, Fairuza Balk and Natalie Merchant.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:23   #204
okrugla lica:

__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:27   #205
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:28   #206
Tko kaže da na okruglo ne paše kratko
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:31   #207
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:32   #208
Quote:
shipka kaže: Pogledaj post
Tko kaže da na okruglo ne paše kratko
to je ovalno.
zar ne vidis da joj je brada puno uza od sredine lica?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:38   #209
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:41   #210
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
to je ovalno.
zar ne vidis da joj je brada puno uza od sredine lica?
Želiš mi reć' da ovo nije okruglo?

shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:42   #211
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Eh, lako zaokružiti glavu podbratkom
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:42   #212
Quote:
shipka kaže: Pogledaj post
Želiš mi reć' da ovo nije okruglo?

iz ove poze izgleda vise cetvrtasto, a i igra sminke i sjene...


dopuna:

mislim da mozda mozes biti u pravu. skruseno priznajem.
sad sam pogledala njene galerije i moze biti da ima okruglo lice.
Ja sam je prvi put nedavno vidjela, ali u mnogo mrsavijem izdanju pa mi je izgledalo oval.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:44   #213
Quote:
shipka kaže: Pogledaj post
Eh, lako zaokružiti glavu podbratkom
pa sto sad ja tu mogu?
Ili su geni ili je salo, ili je plasticna kirurgija ili je losa poza... svejedno je okrugla.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:50   #214
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
iz ove poze izgleda vise cetvrtasto, a i igra sminke i sjene...


dopuna:

mislim da mozda mozes biti u pravu. skruseno priznajem.
sad sam pogledala njene galerije i moze biti da ima okruglo lice.
Ja sam je prvi put nedavno vidjela, ali u mnogo mrsavijem izdanju pa mi je izgledalo oval.
Okruglost njenog lica puno je zamki i začkoljica
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:49   #215
Quote:
daenerys_targaryen kaže: Pogledaj post
također dal možda netko zna kako popraviti ta oštećenja - silikonom, posebnim regeneratorima, šamponima, maskama.... ?
Pogledaj si ovu stranicu. "Boar Bristle Brush" je četka od veprove dlake.
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:26   #216
Šiške su odlično rješenje,a ravna duga kosa jako loše.
jasmina321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:31   #217
Za četvrtasto lice je idealna poluduga kosa,do ramena,a duga jedino ako ste više od 170 cm jer vas inače kosa "pojede".
Izbjegavajte stroge geometrijske linije,a možete i slojevito,s tim da vam najkraća kosa bude u visini malo ispod brade.
jasmina321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 14:13   #218
Quote:
jasmina321 kaže: Pogledaj post
Za četvrtasto lice je idealna poluduga kosa,do ramena,a duga jedino ako ste više od 170 cm jer vas inače kosa "pojede".
Izbjegavajte stroge geometrijske linije,a možete i slojevito,s tim da vam najkraća kosa bude u visini malo ispod brade.
Moš mislit.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:15   #219
Talking Rock hair

Pitanje za headbangere/metalce rockere etc. koji imaju dugu kosu


Ev hoću i ja da pustim kosu da mi bude kao u frendova u društvu,svi mi frendovi imaju dugu masnu ono baaš rock hair a ja ono kao punkerska kratka


E sad da li ja samo moram sačekati da ona naraste sama bez intervencije ili ja moram povremeno frizeru na oblikovanje ili šta?
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:37   #220
Wink

Quote:
ady kaže: Pogledaj post
E sad da li ja samo moram sačekati da ona naraste sama bez intervencije ili ja moram povremeno frizeru na oblikovanje ili šta?
Znam da ovo zvuči malo


Mislio sam da li treba se nešto brinuti o njoj posebno dok ne naraste do željene dužine ili' je treba na nekim dijelovima povremeno potkresati da ne bi šta ja znam..........................
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.