Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2007., 09:20   #201
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
isusek, kaj bumo samo mi krezubi ?
i mi smo još krezubi
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 09:27   #202
I mi smo krezubi
__________________
Mala pahulja Robert
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 09:43   #203
I mi već slinimo i grizemo s 2 mj.-za očekivat-muž je dobio zub s 4mj,ja s 5.Kupili jantar i gumu za frižider, pa bumo vidli za koji mjesec
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 23:00   #204
danas izasla jedinica gore lijevo.
ili , nemre se mama odlucit.
jedva milimetar, al probila je kozu i sad ce ic lakse
a vidim i drugu da ce skoro, tjedan dana uvrh glave.

nis nije posebno cendrav. a budi se ionako, pa mi je sve isto
jedino sto se nocu nicim ne da umirit osim sisom. malo pije, a vise duda.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 23:04   #205
moja je noćas doslovno visila na cici od ponoći do jutra. Čim sam se pokušala maknuti - vriska... Napipavam špice pod prstom. Kolko treba da zubić probije van?
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 23:09   #206
uf... za prvi nisam nis pipala ni nis kuzila.
a za ovaj sad je pocelo bit oteceno kad je izbio prvi, dakle 23.08., a spice su bile prije cca 7 dana.
al sumnjam da ti je to od neke koristi... moze vam izbit za 2 dana, a mozete cekat jos 14.
mislim da su to neki minimumi i maksimumi, al je brate siroko medju njima
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:03   #207
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
moja je noćas doslovno visila na cici od ponoći do jutra. Čim sam se pokušala maknuti - vriska..
ajoj...nije vam laka...

A to za izbijanje...nama je do sada trebalo otprilike tjedan dana za jedinice, no čini mi se da su nešto malo dulje izbijale dvice......e da mi onaj moj hahar dopušta da mu gledam zubiće, al neće - čvrsto stisne usnice i još stavi jezik ispred tako da na jedvite jade uspjevam vidit šta mu je sa zubićima...

Jučer smo mu vidili gornje jedinice - obje su probile...Eto - sad ima 6 zubiju (a gornje trice su se zabjelile tako i njih očekujemo uskoro )
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 16:17   #208
Mi smo jos krezubi, nosimo jantar. Primjetila sam da mi Leon ima na jedinici gore na zubnom mesu bijeli prištić pa me zanima što je to? Ali taj prištić nije tamo gdje će izbiti zub nego sa strane?? Imamo 6mj
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:13   #209
nama je ovo gore od grčića

popodne sam ju hranila pa joj je baš pasalo da mi stisne svom snagom bradavicu. Zahvaljivala sam Bogu kaj nema još zubeke. Ali joj nije lako, razdražljiva je, slabo spava...
Pod prstima još jaće osjećam špice ali još ništa nije probilo kožu...

Niti meni ne da pogledati, odmah mi plazi jezik
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:29   #210
Quote:
mi_ama kaže: Pogledaj post
Mi smo jos krezubi, nosimo jantar. Primjetila sam da mi Leon ima na jedinici gore na zubnom mesu bijeli prištić pa me zanima što je to? Ali taj prištić nije tamo gdje će izbiti zub nego sa strane?? Imamo 6mj
junacak je to imo s unutarnje strane desnih s nekih 3 mjeseca i meni stara tvrdi zub. probam prstom to mekano i bas onako prištasto i povuklo se samo kroz tjedan-dva. nismo isli pedijatru jer smo bili kod staraca u gostima, a zmijanovicka me naplasila s osjeckim pa sam gledala jel se siri ili se smanjuje i eto sve dobro proslo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:46   #211
i mi jos krezubi, ali je forumska savjetnica za izdajanje vidjela kako nam se bijeli grad u ustima..ali smo cendravi, razdražljivi, guramo obje ručice u usta, cuclamo od večeras dentinox, nervozno u snu tražimo cicu ili šačicu...i niz toga

Zadnje uređivanje putnica : 25.09.2007. at 21:59.
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 08:37   #212
a bome smo i mi u zubica krezub klubu....... donje jedinice se naziru...možda se radi njih buni par puta tokom noći i traži samo da ga primim k sebi na 5 min... (inače spava cijelu noć)....
__________________
-Lovro-30.04.07.
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 21:07   #213
Pomoć!

Trebam brzo pomoć!!!!!!

Imamo tri zuba,i dalje ne idu.Problem je što su mu danas desni gdje treba izaći gornja jedinica plave!
Dobijeno objašnjenje mi je:zub ne može izaći i stvorio se podljev krvi.
Sutra idemo kod pedice jer me to jako brine,ali on je vesel,ne izgleda da ga jako boli...Bojim se da će mu se to morati rezati..

Jel ima netko iskustva ili neki link?Nemam trenutno vremena sa traženje..

Thanks,
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 21:18   #214
marinka, joj
nikad cula za tak nesto, sori.

edit: nasla ovo "Mjesto nicanja zuba može biti i plavičasto jer je zub prekinuo neku krvnu žilicu izazvavši pritom podljev krvi. Te smetnje nestanu čim zub nikne."
izvor: www.trudnoca.net

a ovo je s rode (topik vise ne postoji, staro je): "I L. je šmrkav,cendrav i 5. zubić mu izlazi.To ga toliko jadnog muči da si ja napravio podljev griženjem raznoraznih stvari.Mažemo,ali svejedno je koma."

eto, ipak se dogadja i ne zvuci kao da ce nes rezat
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 22:59   #215
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Trebam brzo pomoć!!!!!!

Imamo tri zuba,i dalje ne idu.Problem je što su mu danas desni gdje treba izaći gornja jedinica plave!
Dobijeno objašnjenje mi je:zub ne može izaći i stvorio se podljev krvi.
Sutra idemo kod pedice jer me to jako brine,ali on je vesel,ne izgleda da ga jako boli...Bojim se da će mu se to morati rezati..

Jel ima netko iskustva ili neki link?Nemam trenutno vremena sa traženje..

Thanks,
marinka jel se sjecas da sam ja mislila da je mojoj plavo zbog pada,ali nije bilo od toga nego zub je gotov izac to je pukao neki kapilar koji je isunio s krvi taj dio
nista ne brini nego ocekuj zubic
to njih jako boli pa nemoj davat toplo i bocicu okreni u drugu stranu da se ne uvrjedi
eto tebi i mislavu
klara_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 00:08   #216
JOj,hvala Zmijice i Klara.Da se jako plavi sam skužila nakon kupanja,pa sam brzinski napisala post,a mm mi je pročitao Zmijicin odgovor dok sam M. hranila.Sad mi je puno lakše.Ipak ću spavati.Baš me to jako uplašilo,a on jadničak niš ne kuži-smijao se i još se i pokakio prije spavanja tako fino da sam i sebe i njega morala presvlačiti.
I,guza mu je jaaaaako crvena iako jaaaaako puno mažemo.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 10:53   #217
Više nije plavo!!!
A ni guza crvena.Najvjerovatnije će biti opet navečer,ali je prolazno stanje zbog zubeka.

Jel izašao zub,neam pojma jer je još otečeno,Kasnije kad malo splasne,ću probati.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 18:18   #218
apropoo zubića..
ovu plavušu zanima..
a šćim i da li ih perete..??
onak nije mi za dječju četkicu a mi jedemo voćne kašice..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 18:24   #219
Još ništa ali se jaaako nazire.U pm više i zubić i što ga toliko pati.
Imamo one četkice od Babylovea za učenje pranja zubi i s tim si sam šiba po desnima,ali sam čitala da je dobro voditi brigu o zubima čak i prije nego izađu-Nakon kašice prijeći mokrom gazom preko desni i tak.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 10:42   #220
Žemske imam jedno pitanje... naime, mali se već jedno 2 tj. budi po noći u plaču (ne želi jest).... preko dana sve manje spava jer je nemiran....jučer mu je procurio nos... danas je užasno cendrav pa sam upotrijebila calgel pastu i masirala mu desni... ispod prsta sam osjetila kao nešto oštro (ali se ništa ne vidi još)... ma u biti, htjela sam samo pitat; jel moguće da mu je procurio nos od zubića ?
__________________
-Lovro-30.04.07.
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.