Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 00:18   #41
Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
Mene više brine kako doć do karte za utakmicu nego jeftinije avionske karte
? jel ima ko kakve informacije kako doć do karata za tu tekmu?
Da se ubacim u temu!! To i mene zanima!! kako karte kupit !
HappyM is offline  
Old 18.06.2007., 16:40   #42
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
pa kolko sam ja čul,to misle napravit neki dečki iz Udruge WS...pa bu vjerojatno iznajmljen avion pa da se ko hoće prijavi dok se mjesta ne popune..al nije to 100% sigurno...
Offtopic: Dobro šta je s tom udrugom... jel' djeluje il se ugasila...
B52 is offline  
Old 18.06.2007., 17:01   #43
Quote:
Kopriva kaže: Pogledaj post
Čuj a zakaj postoje dućani i parkići? Lijepo kupimo pivo u dućanu i masovno u Hyde Park. Tam te sigurno murija ne bu došla prcat u zdrav mozak, zato kaj piješ u parku (osim ak ne buju i naši orangutani iz korni kornjača došli kao ispomoć engleskoj muriji )?
ma ja kad bih išao (ali ne pratim repku) bi zabrijo po Londonu s ekipom po kvartovima njihovim, nikakav centar. tamo si samo pod pažnjom murije.
fino organizirat cruise po chelsea-ju, millwall-u i tako
soulcrew is offline  
Old 18.06.2007., 17:17   #44
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
čini mi se da je na pomolu osnutak ekipe VATRENI FORUM po uzoru na dečke iz Nuernberga,...
neloša ideja, ja bih se odmah prijavio
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 20.06.2007., 17:16   #45
Quote:
okobrb kaže: Pogledaj post
Wizz prekriži. Naši( a među njima i ja) su izvršili upad na stranice iste i sviletovi 21 i povratni dan kasnije su bukirani. Zato im je cjena sada skočila na 349 € u jednom smjeru . Jedino ako ćeš ostat tjedan dana 17.-24. 11. imaš povratnu za 123 €.

easyjet možeš rezervirat tek sljedeći mjesec. I to jedino iz splita. Ukupno 97 E. Problem je u terminima. Iz splita se leti u subotu, a povratak je u utorak. Ako uzmeš u obzir da se utakmica igra u srijedu znači da bi morao ostati 10 dana.

Što se ryana tiče izgleda da su dalmatinci izvršili upad na njihov let iz Pescare koji je nudio povoljnu cjenu.

easyjet ne leti u zimskoj sezoni za Split
Loreb is offline  
Old 20.06.2007., 17:54   #46
Quote:
B52 kaže:
Offtopic: Dobro šta je s tom udrugom... jel' djeluje il se ugasila...
pa trenutno ne djeluje kao udruga,al se decki još uvijek okupljaju..do pocetka sezone cemo dobit novu prostoriju pa se krece "isponova"...
Plemeniti dabar is offline  
Old 20.06.2007., 18:28   #47
ja idem biciklom početkom 10 mjeseca, pa ako je netko za nek javi!
__________________
a sad adio!
shurda is offline  
Old 20.06.2007., 21:07   #48
Jesu ovi ludi?

3200 kn za jednodnevni put bez karte.

link
tiger eyes is offline  
Old 21.06.2007., 01:01   #49
Quote:
shurda kaže: Pogledaj post
ja idem biciklom početkom 10 mjeseca, pa ako je netko za nek javi!
kupi si baotiana i s njim do londona. boli te k...
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 21.06.2007., 02:23   #50
Da,ali tamo se nesmijete tuci,znaci od zabave nista...
Svicar is offline  
Old 21.06.2007., 15:02   #51
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Da,ali tamo se nesmijete tuci,znaci od zabave nista...
ne smiješ se nigdje tuć... pa opet...
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 21.06.2007., 15:14   #52
Nas 30 rezerviralo WizzAir prije mjesec i pol za 1 euro+ tax. Mislim da ste malo zakasnili sa planiranjem jeftinih letova. Od jeftinijih varijanti mislim da ce vam busevi sa navijacima biti mogucnost.

http://img174.imageshack.us/img174/4508/dinamoch1.jpg
http://img65.imageshack.us/img65/635...r273202wo5.gif
http://img207.imageshack.us/img207/7...r292632eq3.gif
dinamo_zg is offline  
Old 22.06.2007., 13:37   #53
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
pa trenutno ne djeluje kao udruga,al se decki još uvijek okupljaju..do pocetka sezone cemo dobit novu prostoriju pa se krece "isponova"...
Ajde, samo naprijed... Pozdrav iz Rijeke !!!
B52 is offline  
Old 22.06.2007., 21:50   #54
Quote:
Loreb kaže: Pogledaj post
easyjet ne leti u zimskoj sezoni za Split
A vidio sam naknadno. I oni i ryan voze samo do kraja listopada.
Ekipi iz Dalmacije i hercegovine su najbolje dvije solucije.

- Germanwings povratna iz Splita via Stuttgart od 132 €. Polazak u utorak povratak u subotu.

- BA povratna iz Dubrovnika za 174€. Polazak u utorak, a povratak u četvrtak. Iako je ova opcija naizgled skuplja u krajnjoj računici to nije.
__________________
Mir i i harmonija može, s istim pravima i tolerancijom. A države s mirom i tolerancijom može biti jedino bez ili s 3 entiteta. Do tada, jebeš ti tu toleranciju gdje se tolerira da drugi biraju hrvata u predsjedništvo, određuju ko im valja,a ko ne valja na pozicijama koje hrvati trebaju popuniti. To je okupacija,a ne tolerancija. Za okupaciju imam 0% tolerancije.
okobrb is offline  
Old 23.06.2007., 00:45   #55
Avionskih karata za dan prije i dan posle tekme praktično nema već godinu dana Bar ne jeftinih. Meni je buraz u avijaciji, pa ću iskopat nešto za stotinjak eura, al ono, tri dana prije polazak, tri dana posle odlazak. Kaj opet nije previše jeftino S obzirom na cijene hotela Za karte će biti vjerovatno bed, al namjeravam nazvat ekipu iz Arsenala s kojima sam u dobrim odnosima. Oni ionak ne prate repku, pa će valjda ubost koju kartičku za mene. Najveći bed je kaj je to 21.11, zimetina, ne volim London u to doba. Ali, budem se prisilio
Santana is offline  
Old 27.06.2007., 01:13   #56
ja kupio iz ljubljane povratnu za london gatwick, adria airways za 112 eur al još u 5. mjesecu. mislim da je danas otprilike oko 150 i to je definitivno najjeftinije za te dane, a još i lete svaki dan. i kad sam došao u poslovnicu kupiti kartu došla me je 20 eura manje nego preko neta (valjda imaju neke pristojbe za kupnju preko neta). pa navalite ako već nije prodano. ja idem 19. a vraćam se 23. dvojica smo pa ako je neko za pivu nek se javi
oilaetha is offline  
Old 27.06.2007., 01:18   #57
dal zna neko kako će se moći nabaviti karte za sarajevo 22.8.? preko saveza ili tamo pred stadionom?
oilaetha is offline  
Old 29.06.2007., 00:55   #58
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Avionskih karata za dan prije i dan posle tekme praktično nema već godinu dana Bar ne jeftinih. Meni je buraz u avijaciji, pa ću iskopat nešto za stotinjak eura, al ono, tri dana prije polazak, tri dana posle odlazak. Kaj opet nije previše jeftino S obzirom na cijene hotela Za karte će biti vjerovatno bed, al namjeravam nazvat ekipu iz Arsenala s kojima sam u dobrim odnosima. Oni ionak ne prate repku, pa će valjda ubost koju kartičku za mene. Najveći bed je kaj je to 21.11, zimetina, ne volim London u to doba. Ali, budem se prisilio
povratna karta milano-london, polazak na dan utakmice ujutro povratak dan nakon utakmice ujutro 60 eura, danas ekipa njih 10 skupljali pare i sredili karte...mislim da se radi o ryan air...

ja isto najvjerovatnije idem ali me zanima što je s ulaznicama za utakmicu pa ako netko zna kako sredit 2-3 ulaznice ili neku korisnu informaciju neka napiše...
kad idu ulaznice u prodaju, koliko ćemo ih dobit (hns), procedura za kupovinu karata od hns-a...
moj_um_pali is offline  
Old 29.06.2007., 11:53   #59
Quote:
moj_um_pali kaže: Pogledaj post
povratna karta milano-london, polazak na dan utakmice ujutro povratak dan nakon utakmice ujutro 60 eura, danas ekipa njih 10 skupljali pare i sredili karte...mislim da se radi o ryan air...
super...

Quote:
moj_um_pali kaže: Pogledaj post
ja isto najvjerovatnije idem ali me zanima što je s ulaznicama za utakmicu pa ako netko zna kako sredit 2-3 ulaznice ili neku korisnu informaciju neka napiše...
kad idu ulaznice u prodaju, koliko ćemo ih dobit (hns), procedura za kupovinu karata od hns-a...
... ali mene više zanima ovaj dio
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 29.06.2007., 13:03   #60
Računajte da vam Ryanair vozi 6 dana u tjednu iz Trsta a do tamo je busom manje od 100 kuna shopping linijama tj. dođe te 100 kuna s kartom od grada do aerodroma. A i neki prijevoz bi se mogao naći do tamo, nije Trst na kraj svijeta...

I još nešto - kada se kaže da je London skup to nije samo fraza. Mene je skuplje došao vlak koji vozi od aerodroma (Stanstead) do Londona nego povratna karta Ryan Airom. Cigarete 50 kuna, piva u pubu minimalno 30 kuna i slično... O smještaju da ne govorim.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.