Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koji je glavni razlog zbog kojeg ne idete na utakmice HNL-a?
velike cijene karata 10 1.78%
(ne)komfora na stadionima 27 4.81%
loša kvaliteta nogometa 102 18.18%
sudačke, mafijaške i ine malverzacije 55 9.80%
"huligani" 75 13.37%
nekaj drugo 26 4.63%
Idem na utakmice HNL-a 266 47.42%
Glasovatelji: 561. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2007., 23:14   #81
Ovaj nogometni forum bi bio puno puno bolji i zanimljiviji da nema raznoraznih pripadnika navijackih skupina koji zbog nekaranja svoje flustracije lijece nasilnim ponasanjem na i oko stadiona, a i na forumu.
Beetlejuice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 23:30   #82
Quote:
beetlejuice kaže: Pogledaj post
Ovaj nogometni forum bi bio puno puno bolji i zanimljiviji da nema raznoraznih pripadnika navijackih skupina koji zbog nekaranja svoje flustracije lijece nasilnim ponasanjem na i oko stadiona, a i na forumu.
Slažem se previše ljudi ovdje dolazi sa svojim nezrelim preseravanjima.
Što se ovog događaja tiče meni je najfascinatnije to što se tim idiotima dalo ustajati u subotu u 6 ujutro da se idu tući s nekim. I tko još može reći da su Hrvati lijeni.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 23:50   #83
prave navijace hrvatske san ja do sad jedino vidija na europskim i svjetskim prvenstvima
tamo nikad nije bilo sranja i prepucavanja i zato cu i dalje ici na sva prvenstva i sve utakmice u kojima sudjelujemo
sema se vratila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 02:26   #84
@no idea
izjavio si da se sereš na Zagreb kad si odgovarao na napis -moj grad, moja pravila-. misliš li ti da je to primjereno jednom moderatoru?
p.s. mene si gnjavio jer sam neki glupi oglas napisao u krivom formatu.

@vi kojima nije jasno zakaj repka
na repki su navijači nezaštićeni, te je mogućnost sukoba puno veća neko na gostovanjima kad jedan autobus prati pola PU tog mjesta. naravno da je debilizam šorati se uopće, a posebno na repki, al kad ti dođe neko ko te provocira u tvom gradu, pukne nekaj u tebi i nabiješ ga. kolko puta sam svjedočio da pijani student pjeva -Dalmatinac sam- po Zagrebu i kaj, ili je veseljak ili je provokator. budući da na forumima naiđeš na svakave kompleksaše, prva pomisao ti je- provokator. i nabiješ ga. zato ja ne čitam ovaj forum ili neki drugi forum prije utakmice jer znam da bi se iživcirao ispadima debila i provokacijama i onda bi vjerojatno, tj. sigurno napravio neku veliku glupost zbog koje bi mi kasnije bilo žao. u ovom trenutku sam na rubu iziritiranosti izjavama nekih upućenih ili neupućenih provokatora. kada bi sad sreo nekog iz vašeg grada, vjerojatno bi se dogodio gore navedeni slučaj. ne radi se ovdje o meni nego o svima nama. zato sljedeći put kad odlučite vrijeđat Zagreb, Dinamo, BBB ili Hrvatsku zapitajte se možete li imati na duši nekog zalutalog dalmatinskog studenta ili veselog Osječanina (i obrnuto). ovaj forum čita puno ljudi, a sami znate da mi nismo Skandinavci nego se vrlo brzo zapalimo i onda se događa to kaj se događa. za dobro svih nas, ne provocirajte! komentirajte navijanje svoje skupine, a drugu spomenite samo ako je dobro, ako nije nikom ništa, život teče dalje.
i nije u pitanju ovdje repka u Zagrebu, to bi se događalo bilo di da repka igra.
pamet u glavu!
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 02:34   #85
Dobra tekma za nas, uzeli smo tri boda, jeste gledali?
Baptista1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 02:35   #86
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
@no idea
izjavio si da se sereš na Zagreb kad si odgovarao na napis -moj grad, moja pravila-. misliš li ti da je to primjereno jednom moderatoru?
p.s. mene si gnjavio jer sam neki glupi oglas napisao u krivom formatu.
Ovdje sam user kao i svaki drugi i mogu to napisati, pogotovo ako se radi i o mome gradu

A imaš topic za žalbe na pžk, ovo nije ni vrijeme ni mjesto

Da sretnem vesele Osječane, vjerojatno bih ih odveo na pivu a ne ih polomio palicama. Ali opet, to sam samo ja
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 02:47   #87
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
za dobro svih nas, ne provocirajte! komentirajte navijanje svoje skupine, a drugu spomenite samo ako je dobro, ako nije nikom ništa, život teče dalje.
aha, vi ste neka zaštićena vrsta koju se ne smije spominjati u lošem kontekstu a odgovorni ste za 99% sranja u zadnje vrijeme
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
i nije u pitanju ovdje repka u Zagrebu, to bi se događalo bilo di da repka igra.
pamet u glavu!
kad se igralo u RI nije bilo nikakvih incidenata koliko se sjećam
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 03:29   #88
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
odgovorni ste za 99% sranja u zadnje vrijeme
to je službeni podatak hrvatskog helsinškog odbora il?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 10:17   #89


Nevjerojatno...

Prosto ne mogu da verujem.

Istina je Boysi su krivi za sve nedaće navijačke scene u Hrvata.

Treba ih zakonom zabranit tako da bi sve ostale pristojne navijačke skupine u Rvackoj mogle normalno funkcionirat.


Jel se moguće malo realnije postavit prema situaciji?


Da, ovi debili koji su iz kojeg god i nebitnog razloga prebili Osječane stvarno nisu doprinjeli poboljšanju odnosa između skupina. Stvarno su napravili gadniji zajeb.

Ali idiotski je tvrdit da su općenito Boysi pokrenuli lavinu neslaganja među skupinama na reprezentativnim ogledima. Sjeća li se itko koje su se skupine pošibale na Sjeveru na tekmi protiv Švedske? Pa opet u gostima u Mađarskoj? Jesu i to Boysi krivi?

Ponovit ću se, ajmo svi prvo počistit u svojim dvorištima.

Ni ovim Boysima koji su prebili Osječane nije kriva Kohorta što su debili. Isto tako što sličnim personama i mamlazima u drugim skupinam sigurno nisu krivi Boysi što su idioti. Teško debile na bilo kojoj strani isprovocirat...
__________________
"There are three kinds of lies: lies, damned lies and statistics." Mark Twain.
IL_Mamba_Negro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 10:42   #90
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
@vi kojima nije jasno zakaj repka
na repki su navijači nezaštićeni, te je mogućnost sukoba puno veća neko na gostovanjima kad jedan autobus prati pola PU tog mjesta
Ne može, ne može i NE MOŽE ovo biti opravdanje za 'čeku' na repki... Kada igra repka ne smije biti sačekuša... već sam rekao al' ću ponoviti - to je tako pi*kasto... nek' se ti 'heroji' skupe pa ih idu mlatit u Osijek, ili ih na neki drugi način, kad ih već moraju 'riješiti'... al' bilo kada, samo ne kad igra hrvatska reprezentacija... još jednom, presramotno, ako i gledamo i iz čisto navijačkog kuta
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 11:34   #91
Quote:
IL_Mamba_Negro kaže: Pogledaj post
...
Ti si valjda jedini na ovom topicu koji zna razliku između Č i Ć, a to ti dovoljno govori kakva je mentalna razina diskutanata ovdje.

Naš grad, naša pravila? Evo još jednog nedojebanog junaka ulice.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.09.2007., 12:19   #92
I vidim napisano je 4 stranice na forumu zbog nečega kaj ispada da na kraju nije ni bio navijački sukob nego privatna stvar, i to sve zbog nekog popišanog indexovog novinara. Pa pogledajte molim vas današnji naslov "Uhićena 3 pripadnika BBB-a" - pa kak oni znaju da su to pripadnici BBB-a? jel im piše na čelu "ja sam pravi bbb"?! Vidio sam uhićenje, dečki nemaju veze ni sa tribinom (osim kad igra ajax, werder, auxerre, arsenal...) ni sa grupom. Zato zajebite glupa pisanja na još gluplje novinske tekstove, pogotovo indexa, evo vam primjer godtovanja u domžalama: gostovanje bez problema, bez baklji, sve u redu, a na indexu veliki naslov: "pripadnik BBB-a metalnom palicom pokušao napasti slovenca" - idiotizam, od mase jebenih navijača izvukli su ovo, al kaj je najgore, čitajući tekst, uopće nije nikoga napao već je policija u rutinskoj kontroli kod njega našla teleskopsku palicu, koja je inače zakonom dopuštena kao sredstvo samoobrane.

A sad da se vratim na onog lika koji je napisao da boysi vračaju na repki ono kaj poberu batine na klupskim gostovanjima. Kada su to boysi pobrali?

Jel onda kad smo razbili kohortu i razbili gradsku kavanu nakon kaj su nas napali?
Jel onda kad nas je stari pripadnik kohorte napao nožem pa završio u bolnici?
Jel onda kad su naši mlađi dečki razbili patrolu torcide u splitu?
Jel onda kad je torcida bacila baklju i zatvorila auto pun simpatizera da izgore unutra?

Molim lijepo, nitko vas ne omaložava, ali nemojte srat sa propagandom.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 12:50   #93
nije mi jasno kako ljudi mogu raditi tako šta , pa ako se želite tući bavite se ultimate fightom. treba kazniti takve neandertalne idote koji rade takve gluposti... i izbjeći nakon takvih incidenata generaliziranje cijelih navijačkih skupina jer to vodi u još veće zlo. a ti koji kažeš NAŠ GRAD NAŠA PRAVILA , koliko ja znam Hrvatska je slobodna demokratska zemlja, i svi mi imamo jednaka prava na našu domovinu, zar nismo kroz povijest htjeli slobodnu , neovisnu, ujedinjenu Hrvatsku , dobili smo ju konačno, a vidi što sad radimo, zašto bi se ljudi iz ostalih krajeva Hrvatske osjećali u Zagrebu kao u stranoj neprijateljskoj zemlji, zbog takvih kao ti nije čudo da se sve češće čuje i vidi ono ZG=BG
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 13:15   #94
U slobodnoj zemlji ti na ulazu na stadion ne uzimaju labello, u slobodnoj zemlji netko tko zapali cijelu šumu plaća više od onoga koji je zapalio baklju na stadionu, u slobodnoj zemlji možeš slobodno isticat za koji klub navijaš bilo kad i bilo gdje, u slobodnoj zemlji se policija kažnjava ako prebije navijača, u slobodnoj zemlji se redari ponašaju prema tebi kao čovjeku a ne zadnjem smeću, u slobodnoj zemlji možeš pjevati kaj god hoćeš, u slobodnoj zemlji te murija ne drži u stanici 6 sati iako se kasnije pokazuje da nisi kriv, u slobodnoj zemlji se silovatelje, ubojice i mafijaše kažnjava teže od navijača, i na kraju: takva slobodna zemlja ne postoji nigdje na svijetu....
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 13:19   #95
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
U slobodnoj zemlji ti na ulazu na stadion ne uzimaju labello, u slobodnoj zemlji netko tko zapali cijelu šumu plaća više od onoga koji je zapalio baklju na stadionu, u slobodnoj zemlji možeš slobodno isticat za koji klub navijaš bilo kad i bilo gdje, u slobodnoj zemlji se policija kažnjava ako prebije navijača, u slobodnoj zemlji se redari ponašaju prema tebi kao čovjeku a ne zadnjem smeću, u slobodnoj zemlji možeš pjevati kaj god hoćeš, u slobodnoj zemlji te murija ne drži u stanici 6 sati iako se kasnije pokazuje da nisi kriv, u slobodnoj zemlji se silovatelje, ubojice i mafijaše kažnjava teže od navijača, i na kraju: takva slobodna zemlja ne postoji nigdje na svijetu....
još uvijek pokušavaš opravdat ovaj incident od jučer?
dobro ti je roby rekao
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 13:23   #96
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
kolko puta sam svjedočio da pijani student pjeva -Dalmatinac sam- po Zagrebu i kaj, ili je veseljak ili je provokator. budući da na forumima naiđeš na svakave kompleksaše, prva pomisao ti je- provokator. i nabiješ ga.
majko mila, kakvih sve umova ovdje ima i iz kakve to frustrirane okoline dolaze..

s robyjem se u masu stvari vezanih uz sam nogomet ne slažem, ali ovdje je odlično rekao..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 13:33   #97
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
I vidim napisano je 4 stranice na forumu zbog nečega kaj ispada da na kraju nije ni bio navijački sukob nego privatna stvar
Pa daj mi pojasni malo.... nisam upućen... ako nije bio navijački sukob, bilo bi lijepo da nam svima sve pojasniš... pretpostavljam da znaš malo više pošto si i bio blizu događaja...
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:42   #98
Quote:
52X32X52 kaže: Pogledaj post
Čobani.
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 15:35   #99
ooo kako bi vi sretni bili da ste purgeri,,,treba iskoristit svaku rupu i propust policije i rijesti odnosno naplatit stare dugove!!dobro dosli u plavi pakao
FKIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 15:38   #100
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/newsroom/spor...10397/index.do

ovako to rade ozbiljne novine!
uzimaju priču s rezervom, i uzimaju u obzir da su navijači mogli lagat!

jebo vas index!
Aha sad kad vam malo podilazi tekst,onda su dobri ti novinari.Jebo tebe večernji!
Ići palicom na hrvatski dres....gubo četnička.
maniche is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.