Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 00:06   #1
The Amazing Spiderman 2012

četvrti ulazak u seriji planiran je za puštanje u 2011, međutim, u 2010 film je otkazan zbog Raimi-evog povlačenja iz projekta. Sony je najavio da će se pretvoriti u franšizu te se digne s novim direktorom Marc Webb i novi baci koji uključuje Andrew Garfield kao Peter Parker, Emma Stone kao Gwen Stacy, i Rhys Ifans kao gušter. Reboot-ova je namjera bila da se Peter Parker vrati natrag na razvoju svojih sposobnosti u srednjoj školi. Te je objavljena u 3-D u 2012.
Izvor: http://www.imdb.com/title/tt0948470/

Ko zna na sta ce ovo ispast
Todd The Wraith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 00:22   #2
http://www.imdb.com/media/rm163546368/tt0948470

ne izgleda loše
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 00:25   #3
To bez Raimia nece biti to.
A kolko sam vidio moguci scenarij, to ce bit skroz bzvz.
Jedino neka glasina da bi mogao od negativaca bit Lizard, no opet ne dovoljno kvalitetno za neku vecu zanimaciju.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 00:49   #4
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
To bez Raimia nece biti to.
A kolko sam vidio moguci scenarij, to ce bit skroz bzvz.
Jedino neka glasina da bi mogao od negativaca bit Lizard, no opet ne dovoljno kvalitetno za neku vecu zanimaciju.
Ne vidim zašto je kralj trasha Raimi relevantan za Spiderman franšizu. Meni je baš drago da rade reboot, iako zadnji uopće nisam gledao. Drvenu Dunst i plačljivog Tobeya zamijenili su mladim glumcima u usponu, a režiju povjerili također svježem (i sudeći po prvijencu, kvalitetnom) autoru. Pametnomu dosta.
spook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:09   #5
Ouch, di su baš ovog glumca uzeli za spideya
Totalno je antipatičan i još uz to ne izgleda kao neki geeky lik kako bi Peter Parker trebao biti. Toby je po izgledu baš pasao u ulogu. Nije bio Toby griv za plakanje i te gluposti, nego debilni scenaristi i još debilinij redatelj koji je to dopustio.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 16:12   #6
Ja bih htjeo gledati mračnog Spidermana.
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 16:21   #7
Quote:
spook kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto je kralj trasha Raimi relevantan za Spiderman franšizu. Meni je baš drago da rade reboot, iako zadnji uopće nisam gledao. Drvenu Dunst i plačljivog Tobeya zamijenili su mladim glumcima u usponu, a režiju povjerili također svježem (i sudeći po prvijencu, kvalitetnom) autoru. Pametnomu dosta.
boldano - Prvo pogledaj, a onda sudi...
Jer ova trilogija je itekako ispala dobra i radi castinga i radi samog Raimia. Istina je da je Spiderman 1 bio lejm i koma pomalo, no zato ga drugi i treci dio daleko nadmasuju.
U Spiderman 2 se u pocetku bilo pricalo kako su bas u njemu po prvi put bili upotrijebili noviju kompjutersku tehnologiju, tj u njemu se vidio napredak specijalnih efekata u odnosu na prvi dio, i na prijasnje filmove. Scene s borbama su u njemu izgledale zbilja realnije u odnosu na prije.

Tako da je Raimi itekako revelantan za tu fransizu, i bez njega to nije to.
npr. Po ovoj novijoj slici iz reboota... pogledaj i usporedi si kako izgledaju u kostimima Andrew Garfield i Tobey Maguire. Garfield izgleda ko djete u odnosu na Maguirea.

Ajde da su se Raimijevi filmovi pokazali promasajima, pa da zato rade reboot, no nisu. Imaju sasvim solidne ocijene. Tako da ne vidim zasto bi noviji glumci to sve mogli odraditi bolje.

BTW. Sta se tice tog plakanja od Maguirea.... to je bio takav scenarij, doh...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 16:27   #8
ni Raimijevi Spidermani mi nisu bili baš nešto, iako je dvojka imala svojih momenata a trojka je užasna za gledati, tak da od ovoga ne očekujem apsolutno ništa, ustvari uopće me i ne zanima...
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 19:53   #9
meni je baš drago što rade reboot. nikako mi tobey maguire i kirsten dunst nisu ogdovarali svojim ulogama. odabir glavnih glumaca u originalu mi je katastrofalan. ali zato mi su mi originali bili super kao filmovi. pogotovo prvi i drugi.

ovaj garfield mi više izgleda kao parker, a i emma stone je samo sam cijelo vrijeme mislio da će glumiti mary jane watson, a ne gwen stacy. jer s crvenom kosom fakat izgleda kao mary jane.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 15:01   #10


pepsiihead is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 20:15   #11
Treba se malo sprdat sa filmom pa ubacit Stathama u ulogu spidermana pa da ih bije sve doreda
Šalu na stranu, mislim da ce ovo vise bit komedija nego neki fantasy kao sto bi trebao bit, uzeli su dosad sve one teen komicne zvijezde, ajd barem ce bit smjesno
Todd The Wraith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 20:17   #12
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
ovaj garfield mi više izgleda kao parker, a i emma stone je samo sam cijelo vrijeme mislio da će glumiti mary jane watson, a ne gwen stacy. jer s crvenom kosom fakat izgleda kao mary jane.
A valjda su vidili vise Gwen stacy u emmi stone nego mary jane, ipak je ona prirodna plavusa ^^
Todd The Wraith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 20:21   #13
Jedva cekam ovaj film. Nadam se da ce biti u rangu sa Batman Begins i The Dark Knight.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 22:58   #14
Nadaj se nadaj
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:11   #15
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce biti u rangu sa Batman Begins i The Dark Knight.
Reci da se salis...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:41   #16
Reboot, opet, jasno, po Batmanu. Navikao sam već na Tobeya, ali trojka je stvarno smeće od filma. Možda bi Raimi to i popravio nastavkom, no ovo je film samo za mlaćenje novca, ništa više.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 22:15   #17
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Reci da se salis...
Ne, ne salim se. Mrtav sam ozbiljan.

Bice tesko dostici taj nivo kvaliteta ali se nadam da ce biti nakar priblizno dobar kao ta dva filma.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 22:26   #18
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
boldano - Prvo pogledaj, a onda sudi...
Jer ova trilogija je itekako ispala dobra i radi castinga i radi samog Raimia. Istina je da je Spiderman 1 bio lejm i koma pomalo, no zato ga drugi i treci dio daleko nadmasuju.
U Spiderman 2 se u pocetku bilo pricalo kako su bas u njemu po prvi put bili upotrijebili noviju kompjutersku tehnologiju, tj u njemu se vidio napredak specijalnih efekata u odnosu na prvi dio, i na prijasnje filmove. Scene s borbama su u njemu izgledale zbilja realnije u odnosu na prije.

Tako da je Raimi itekako revelantan za tu fransizu, i bez njega to nije to.
npr. Po ovoj novijoj slici iz reboota... pogledaj i usporedi si kako izgledaju u kostimima Andrew Garfield i Tobey Maguire. Garfield izgleda ko djete u odnosu na Maguirea.

Ajde da su se Raimijevi filmovi pokazali promasajima, pa da zato rade reboot, no nisu. Imaju sasvim solidne ocijene. Tako da ne vidim zasto bi noviji glumci to sve mogli odraditi bolje.

BTW. Sta se tice tog plakanja od Maguirea.... to je bio takav scenarij, doh...
Pričaš gluposti i sam sebi upadaš u usta: "Trilogija je ispala dobra...Istina je da je Spiderman 1 bio lejm i koma pomalo..."

Gledanje Spideya br. 3 bi za mene bio čisti mazohizam, a tomu nisam sklon.

Garfield u kostimu izgleda tako kako izgleda jer se novi film bavi školskim danima Petera Parkera, u čemu je problem?

Ovih baljezgarija oko Spidermana 2 i revolucije epskih proporcija što se CGI-a tiče bolje da se i ne dotičem.

Svako dobro
spook is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 00:11   #19
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ne, ne salim se. Mrtav sam ozbiljan.

Bice tesko dostici taj nivo kvaliteta ali se nadam da ce biti nakar priblizno dobar kao ta dva filma.
Apsurdno je za ocekivat da ce taj reboot bit u rangu sa npr. The Dark Knight.

Quote:
spook kaže: Pogledaj post
Pričaš gluposti i sam sebi upadaš u usta: "Trilogija je ispala dobra...Istina je da je Spiderman 1 bio lejm i koma pomalo..."

Gledanje Spideya br. 3 bi za mene bio čisti mazohizam, a tomu nisam sklon.

Garfield u kostimu izgleda tako kako izgleda jer se novi film bavi školskim danima Petera Parkera, u čemu je problem?

Ovih baljezgarija oko Spidermana 2 i revolucije epskih proporcija što se CGI-a tiče bolje da se i ne dotičem.

Svako dobro
Ne upadam si ja nista u usta, samo kazem da je originalna trilogija bila sasvim dobra i uspijesna. To ako Prvi dio iam slabije ocijene, ne znaci da i ostala dva moraju biti crap...

Za tebe je to mozda cisti mazohizam, no poanta je u tome da ti imas predrasude prema filmu koji nisi ni pogledao.

Sta se Garfielda tice, to ti je los izgovor za njegovu gradu u odnosu na Maguirea, jer se i Spiderman 1 takodjer odvijao jos tijekom skolskih dana.

CGI definitivno nije baljezgarija, i svi fanovi bi se slozili da ti efekti itekako imaju veliki plus u Marvelovim ekranizacijama, i da im podize gledanost, ne sama prica.
I da, Spi 2 se svakako uzdigao s tom ''revolucijom'' CGI-a, jer je to bial u neku ruku i demonstracija kroz film kako su efekti uznapredovali.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 00:39   #20
Slažem se sa Harperom. Pošto mi je Begins dobar film, a dark knight jedva solidno ostvarenje, ovaj Spiderman bi mogao biti u rangu ta dva filma
Bilješka20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.