Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2007., 11:55   #21
ja znam tipa koji je kupio diplomu iz ekonomije.Prije toga je imao neku zanatsku školu.Pošto se zaposlio u trgovini i radio 10 god.bez problema je mogo predavat ekonomiju svim onim dpl.ing.Danas je tolko dobar poduzetnik da mu ta diploma ni netreba,a da ne kažem da mu ni jedan radnik nije dao otkaz u 5 godina kolko ima svoju firmu...Diploma ti treba kod zaposlenja,ali ni 5 diploma ti neče pomoči da ne dobiješ otkaz ako nisi sposoban za neki poso
proxima is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 13:58   #22
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
To po internetu uopće nisu lažne diplome - to su valjane diplome fakulteta koji nemaju ono što bi mi rekli pravo javnosti, tj. iza njihove diplome ne stoji neka država i provjera kvalitete, već samo ime fakulteta.

Vrijednost im je - otprilike koliki je ugled fakulteta gdje se doktorat dobiva tako da se uplati 500 dolara.

No, dobro, valjda ima ljudi koji vole da im nešto stoji pokraj kamina.
ne kužim kaj su zapravo te diplome, nekakve črčkarije ili s njima možeš ići tražit posao?
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 14:00   #23
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
ne kužim kaj su zapravo te diplome, nekakve črčkarije ili s njima možeš ići tražit posao?
moš mislit...kak ćeš ga naći. jedva sa pravom nađaš a kam sa onom sa interneta. ne možeš ih ratificirati kod nas. Svaku diplomu sa stranog sveučilišta ratificiraš na pravnom faksu po načelu uzajamnosti
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 14:36   #24
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
ne kužim kaj su zapravo te diplome, nekakve črčkarije ili s njima možeš ići tražit posao?
Dakle, jednostavno - osnuješ firmu, ustanovu ili slično i za 500 dolara ispisuješ diplome "Mate Matić, doktor filozofije/prava/ekonomije". Naime, u nekim državama je to moguće, tj. papir A3 formata s nazivom doktor nije privilegij samo ustanova s javnim ovlastima i odgovarajućim programima.

Pa sama izračunaj koliko te diplome vrijede.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 14:43   #25
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Dakle, jednostavno - osnuješ firmu, ustanovu ili slično i za 500 dolara ispisuješ diplome "Mate Matić, doktor filozofije/prava/ekonomije". Naime, u nekim državama je to moguće, tj. papir A3 formata s nazivom doktor nije privilegij samo ustanova s javnim ovlastima i odgovarajućim programima.

Pa sama izračunaj koliko te diplome vrijede.
Iskreno, nisam znao za te fore.
A ja se premišljam kakav biznis napravit, eto od danas diplome dr. Verik na tržištu!!
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.