Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2009., 17:29   #1
Angry Bahata balavurdija i ostale priče

situacija na parkingu... vozim tako svoj autić i pripremam se skrenuti na parking,ja imam prednost.. provjere, žmigavac, smotam volan...ooooopaaaa kočnica!! Mlada frajla od nekih 18.god autićem što su joj kupili roditelji, presječe mi put i kao da to nije dovoljno,kroz otvoren prozor pokaže mi srednji prst i vikne je.em ti mater! šok! e pa sada, pošto sam kako kaže moj dragi "baždarena na 220V",odrasla sa 2 sestre, bez roditelja, znači bila najstarija i morala biti otac(jaka, snašna) i majka(brižna i osjetljiva) u obitelji, a s tim i kada mi netko opsuje roditelje postajem jaaaako agresivna, ne budi luda ja na parking i parkiram pored nje. izlazim iz auta, a dama još uvijek sjedi u autu s otvorenim prozorom. kada je(nakon par mojih riječi) vidjela koliko me je raspištoljila rascmuljila se i samo što nije počela zazivati mamicu da ju spasi. . mislim stvarno glupača, pa netko će ju izvući iz auta i načuškati zbog njene neodgojenosti i bahatosti. pitam se kakvi su roditelji to derište odgajali.. neznam kuda ide ta današnja mladež , ponašaju se kao da su sjevernu kinu obranili
Imate li vi sličnih iskustava?
đejma bonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 18:03   #2
nije mi jasno kako ti neko moze presjec put dok skreces na parking?
__________________
covjek bez potpisa
sinke_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 18:20   #3
Quote:
sinke_28 kaže: Pogledaj post
nije mi jasno kako ti neko moze presjec put dok skreces na parking?
ulaz za parking-jedna traka... parking se nalazi s moje strane ceste..ženska ide iz suprotnog smjera..znači, meni u susret...i opala brate..meni ispred nosa skrene...
đejma bonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 21:38   #4
može, može, itekako može uletjeti. i meni tako jednom jedan frajer, opsovala mu sve po spisku, a jedino slobodno mjesto bilo, muž je probledio od šoka koliko psovala.
Da njega nije bilo, otišla bi ja tom frajeru zalepit jednu zidarsku.

A jeb..., pričekala dok izađe drugi auto, i parkala se.

Nego, ja imala drugu scenu na večem parkingu, ljeto, vručina, autić bez klime, ex auto, naplatna kućica prepuna auta u kolonama, nešto im se pokvarilo i ručno morali upisivat kartice, i tako stojim u redu a s lijeve strane su još 3 reda bočno s kojih se ubacuju u taj glavni red. i mi zadnji nikud da se maknemo jer stalno netko nekoga pušta. poslje pola sata čekanja, počela živčanit i trubit, o rječniku, neću, i mic po mic išli, već bila skoro kod naplatne kad mi s lijeve strane doleti neka balavica i ravno na bi ispred mene, a ja kroz otvoreni prozor mašem i vičem, marš, kuda ćeš, nisam te pustila, marš natrag!! Ostala je paf, i bogami se povukla rikverc, da ne velim da me bledo gledala al baš me briga bilo.

Neodgojena balavurdija, svi bi preko reda i nemaju nikakvo poštovanje prema nikome, aha, al dok ne nalete na mene.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:05   #5
Pa trkneš ju ak imaš prednost. Da bar meni netko tak uleti. Ionak moram far zamjenit. Ak dost' jako trknem, možda i blatobran koji mi je ogreban ode u qratz pa mi i njega polakira o svojem trošku.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 11:20   #6
kad smo već kod loših vozača...

vozim se ja jučer lijepo svojom stranom tj trakoma i vidim ja pred sobom da se na suprotnoj traci nešto radi
ok...mislim si ja...to se i ionak mene ne tiče....
no, izleti pred mene neka glupača i naravno, uzme mi prednost
da nisam naglo prikočila, sudarile bi se

mislim...koja glupača...nadam se da će se jednom namjeriti na nekog zločestog stričeka koji će joj pokazati kak se vozi
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 00:46   #7
sorry, ali vozac koji misli da se njega netice sto se dogadja u drugoj traci po meni je los vozac
__________________
covjek bez potpisa
sinke_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 11:04   #8
Quote:
sinke_28 kaže: Pogledaj post
sorry, ali vozac koji misli da se njega netice sto se dogadja u drugoj traci po meni je los vozac
to je istina, nemreš voziti ko da si sam na cesti.
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 11:34   #9
Quote:
đejma bonda kaže: Pogledaj post
situacija na parkingu... vozim tako svoj autić i pripremam se skrenuti na parking,ja imam prednost.. provjere, žmigavac, smotam volan...ooooopaaaa kočnica!! Mlada frajla od nekih 18.god autićem što su joj kupili roditelji, presječe mi put i kao da to nije dovoljno,kroz otvoren prozor pokaže mi srednji prst i vikne je.em ti mater! šok! e pa sada, pošto sam kako kaže moj dragi "baždarena na 220V",odrasla sa 2 sestre, bez roditelja, znači bila najstarija i morala biti otac(jaka, snašna) i majka(brižna i osjetljiva) u obitelji, a s tim i kada mi netko opsuje roditelje postajem jaaaako agresivna, ne budi luda ja na parking i parkiram pored nje. izlazim iz auta, a dama još uvijek sjedi u autu s otvorenim prozorom. kada je(nakon par mojih riječi) vidjela koliko me je raspištoljila rascmuljila se i samo što nije počela zazivati mamicu da ju spasi. . mislim stvarno glupača, pa netko će ju izvući iz auta i načuškati zbog njene neodgojenosti i bahatosti. pitam se kakvi su roditelji to derište odgajali.. neznam kuda ide ta današnja mladež , ponašaju se kao da su sjevernu kinu obranili
Imate li vi sličnih iskustava?

u principu se slažem. ženska je glupa i ti si u pravu što se vožnje i parkiranja tiče. ali mi se ne sviđa način na koji si opisala situaciju. nemoj se ljutit ali mene uvjek izbaci iz takta kad netko spominje svoju tužnu prošlost tamo gdje te stvari zapravo nemaju veze s opisivanim događajem, kao da je ta ženska mogla znati što si ti preživila dok si odrastala pa da bi ti zbog toga mogla pokazat poštovanje. potom kažeš kako su joj roditelji kupili auto. odakle to znaš? ne možeš biti sigurna kako je ona dobila ili zaradila taj auto. i možda ona, kao i ti, nema roditelje. a ako ih ima možda su alkoholičari, narkomani i zlostavljači.
Vala Mal Doran is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 11:46   #10
Quote:
Vala Mal Doran kaže: Pogledaj post
u principu se slažem. ženska je glupa i ti si u pravu što se vožnje i parkiranja tiče. ali mi se ne sviđa način na koji si opisala situaciju. nemoj se ljutit ali mene uvjek izbaci iz takta kad netko spominje svoju tužnu prošlost tamo gdje te stvari zapravo nemaju veze s opisivanim događajem, kao da je ta ženska mogla znati što si ti preživila dok si odrastala pa da bi ti zbog toga mogla pokazat poštovanje. potom kažeš kako su joj roditelji kupili auto. odakle to znaš? ne možeš biti sigurna kako je ona dobila ili zaradila taj auto. i možda ona, kao i ti, nema roditelje. a ako ih ima možda su alkoholičari, narkomani i zlostavljači.
Jbg, mora negdi liječiti svoje komplekse... Kad nejde vani, onda tu... Ak joj je lakše, nek piše...
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:19   #11
Meni se dogodila jedna pomalo smijesna situacija.
Ulazim na mostic (koji moze propustiti samo jedan auto) tj dva auta se na njemu nemogu mimoici i ja vec izlazim s mostica kad s druge strane cura oce na mostic preko mene ?? Mislim si ja wtf, zasto nije stala kad sam ja vec bio na mosticu i tako ja se maknem koliko sam mogao (ona ni toliko) i paf lijevi retrovizor i staklo sa vozacevih vrata otislo u k. I meni i njoj. Ona ima golfa III gdje je i staklo u retrovizor max 500 kn a na mom Renaultu steta samo staklo 1100 kn + retrovizor 300. Eh sad najbolje mi je bilo kad je zenska stala i izasla iz auta, sva se trese, i kaze , Isuse imam 3 mjeseca vozacku i ovo mi se jos nikad nije dogodilo. Nisam mogao vjerovati sta cujem, ali sve u svemu znam joj muza pa nismo zvali policiju nasao sam zamjensko staklo za 400 kn i retrovizor za 250 kn i odsad ja propustam svakoga pa makar i imao prednost. Nikad se ne pouzdajte u pravila u prometu ako se sami ne uvjerite da ce sve biti ok ...
Eto toliko od mene
Apatrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 14:27   #12
Quote:
sinke_28 kaže: Pogledaj post
sorry, ali vozac koji misli da se njega netice sto se dogadja u drugoj traci po meni je los vozac


naravno da se obrača pažnja na sve kaj se u prometu događa
ali se isto očekuje i od drugih
jer da ja nisam prikočila lupila bi me

moda se tam kod nje u vukojebini odakle je došla tak može voziti ali u Zagrebu se nemre
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 15:16   #13
Iskreno, iritira me takav stav kakvog ti imas.
Sta je to Zagreb da se to "nemre" u njemu ??
Bubnes i ostanes ziva stvarno.
Pa u Zagrebu i ima najvise debila koji se voze ko da su prvi puta za volanom.
I sam sam iz Zagreba ali ovako velike zagrepcane ne volim koji misle da je Zagreb neznam sta i uzdizu ga u visine.
Apatrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 16:07   #14
Quote:
đejma bonda kaže: Pogledaj post
situacija na parkingu... vozim tako svoj autić i pripremam se skrenuti na parking,ja imam prednost.. provjere, žmigavac, smotam volan...ooooopaaaa kočnica!! Mlada frajla od nekih 18.god autićem što su joj kupili roditelji, presječe mi put i kao da to nije dovoljno,kroz otvoren prozor pokaže mi srednji prst i vikne je.em ti mater! šok! e pa sada, pošto sam kako kaže moj dragi "baždarena na 220V",odrasla sa 2 sestre, bez roditelja, znači bila najstarija i morala biti otac(jaka, snašna) i majka(brižna i osjetljiva) u obitelji, a s tim i kada mi netko opsuje roditelje postajem jaaaako agresivna, ne budi luda ja na parking i parkiram pored nje. izlazim iz auta, a dama još uvijek sjedi u autu s otvorenim prozorom. kada je(nakon par mojih riječi) vidjela koliko me je raspištoljila rascmuljila se i samo što nije počela zazivati mamicu da ju spasi. . mislim stvarno glupača, pa netko će ju izvući iz auta i načuškati zbog njene neodgojenosti i bahatosti. pitam se kakvi su roditelji to derište odgajali.. neznam kuda ide ta današnja mladež , ponašaju se kao da su sjevernu kinu obranili
Imate li vi sličnih iskustava?


Idemo svi u kuhac krasni, hvala na pitanju!

Jesem ti gluhace koje osuduju sve zbog nekoga tko im je digo tlak. Tebi je bilo krivo sto je ona sposobna uletiti u parking brze od tebe pa si izmislila psovanje i sve redom...

A meni kad netko tako digne tlak samo lijepo i pristojno pitam "JEL TI TATA KUPIO TABLICE???" i nastavim k'o da nije nista bilo. Da radim imalo drugacije puko bi do sada.. Pocevsi sa zenskinjama kojima za parking treba cca 10 minuta i opet nagaze na crtu i pola auta viri van!!!
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 01:18   #15
Imate srece sto sa ovakvim ponasanjem jos niste naletjeli na naoruzanog PTSP-ovca.
Osteron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.