Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2010

Izbori predsjednički 2010 Josipović vs. Bandić

Pogledaj rezultate ankete: Drugi krug; Josipović ili Bandić
Bandić 409 32.23%
Josipović 718 56.58%
Neću glasati 91 7.17%
Poništit ću listić 51 4.02%
Glasovatelji: 1269. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2010., 23:07   #7941
..a unda
gargantua
 
..a unda Avatar
 
Registracija: May 2003.
Lokacija: Katolibanija
Postova: 9,403
Pošalji poruku preko ICQ korisniku ..a unda
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
je, a nakon 45 godina monopola na istinu kakva tek eksplozija nastane..

dobro je imati pluralizam istina... tako je npr. i jedno i drugo istina, tj. za 90%njezinih stanovnika Hrvatska je nastala na ljubavi, za 10% uvijek će ostat zločinačka tvorevina stvorena na mržnji
45 godina? di to pise? osim toga, nije tih 45 godina palo s neba, gomilalo se tu prekonekoliko stoljeca. ali ne kazem da doktrina nije tezila idealu i sirila dinamiku dijalektickog materijalizma i da nije koristila metode koje se nakon kojeg tisucljeca jedino mogu razumjet.

ali neko je upalio svjetlo. eksplozijom. a ne mos rec da odabrani nisu znali da ce tako bit i da se nisu pripremali za to. za eksploziju, mislim. nered donosi profit, a eksplozije nisu bas neka picajzlasta stvar. bogu hvala.

ima i treca istina. za, nazalost, samo o, o5 posto ljudi zna da je hrvatska je nastala na seksu.

nikako ne znaci da su tih devedeset posto, zato sto ih je toliko, manji tudumi nego tih deset posto. naime, za glupost, kod nas, a mozda i inace vrijedi..sansajns betr on di adr sajd..

uopce, taj 90/10 omjer je dvostruko istinit. ko korjen iz cetiri..plus, minus dva. tj, istinit je zavisno s kojeg predznaka se gleda, ali korjen je zajednicki. ..eksplozija ljubavi. zasto su zivotinje uvijek tuzne poslije seksa?
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Old 11.01.2010., 23:25   #7942
placebo
liječena udavača
 
placebo Avatar
 
Registracija: Nov 2002.
Postova: 14,976
Quote:
..a unda kaže: Pogledaj post
45 godina? di to pise? osim toga, nije tih 45 godina palo s neba, gomilalo se tu prekonekoliko stoljeca. ali ne kazem da doktrina nije tezila idealu i sirila dinamiku dijalektickog materijalizma i da nije koristila metode koje se nakon kojeg tisucljeca jedino mogu razumjet.

ali neko je upalio svjetlo. eksplozijom. a ne mos rec da odabrani nisu znali da ce tako bit i da se nisu pripremali za to. za eksploziju, mislim. nered donosi profit, a eksplozije nisu bas neka picajzlasta stvar. bogu hvala.

ima i treca istina. za, nazalost, samo o, o5 posto ljudi zna da je hrvatska je nastala na seksu.

nikako ne znaci da su tih devedeset posto, zato sto ih je toliko, manji tudumi nego tih deset posto. naime, za glupost, kod nas, a mozda i inace vrijedi..sansajns betr on di adr sajd..

uopce, taj 90/10 omjer je dvostruko istinit. ko korjen iz cetiri..plus, minus dva. tj, istinit je zavisno s kojeg predznaka se gleda, ali korjen je zajednicki. ..eksplozija ljubavi. zasto su zivotinje uvijek tuzne poslije seksa?
stvar je vrlo jednostavna za skužit, ako si ikad gledao neki film

u filmovima kad u napetoj situaciji nestane svjetla, onaj tko nakon što se svjetlo upali ima pucu u ruci, taj je očito bio spreman možda bi pucao i ovaj drugi, ako me razumiš, ne ulazim u to.. ali u toj situaciji dosta je znakovito kod koga se nalazi oružje
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 11.01.2010., 23:39   #7943
..a unda
gargantua
 
..a unda Avatar
 
Registracija: May 2003.
Lokacija: Katolibanija
Postova: 9,403
Pošalji poruku preko ICQ korisniku ..a unda
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
stvar je vrlo jednostavna za skužit, ako si ikad gledao neki film

u filmovima kad u napetoj situaciji nestane svjetla, onaj tko nakon što se svjetlo upali ima pucu u ruci, taj je očito bio spreman možda bi pucao i ovaj drugi, ako me razumiš, ne ulazim u to.. ali u toj situaciji dosta je znakovito kod koga se nalazi oružje
o cemu ti pricas? svjetlo u prvom kadru mora opalit ( ) do kraja filma?

gledam samo one filmove koje sam gledao.



edit..lapsus zajeb. ne svjetlo..tama mora opalit, tama.
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Old 11.01.2010., 23:54   #7944
placebo
liječena udavača
 
placebo Avatar
 
Registracija: Nov 2002.
Postova: 14,976
Quote:
..a unda kaže: Pogledaj post
o cemu ti pricas? svjetlo u prvom kadru mora opalit ( ) do kraja filma?

gledam samo one filmove koje sam gledao.



edit..lapsus zajeb. ne svjetlo..tama mora opalit, tama.
tebi je u zadnjih par postova samo seks na pameti.. nadam se da to nema nikakve veze s venoznim palačinkama
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.01.2010., 00:00   #7945
..a unda
gargantua
 
..a unda Avatar
 
Registracija: May 2003.
Lokacija: Katolibanija
Postova: 9,403
Pošalji poruku preko ICQ korisniku ..a unda
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
tebi je u zadnjih par postova samo seks na pameti.. nadam se da to nema nikakve veze s venoznim palačinkama
..a tebi je stalno samo hrvatska na pameti. i jos se ponosis. osim toga, moji postovi su u skladu tekuceg ontopika (osim ovog mozda ) bez obzira sto necija istina mozda tvrdi drugacije..

ne razumim ovo zadnje. mislim, ne moje nego ne razumim ovo zadnje sta si ti napisala.
__________________
..potpis
..a unda is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger