Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2012., 02:29   #41
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
gledanje u sise je super jer ih to sprecava da gledaju u oguljena koljena
Sta ces ti cicata na ovoj temi

Zadnje uređivanje papa štrumf : 07.07.2012. at 02:42.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 10:18   #42
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Sta ces ti cicata na ovoj temi
mrš. odi si u kanadu

i priznaj ko covjek da i ti buljis
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:02   #43
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
tu su razroki u velikoj prednosti u odnosu na nas ostale... al znanost danas čini čuda... i tko nije razrok... lako razrok može postati a to dekoltirane žemske ostavlja nesigurnima... zbunjenima... i bez mogućnosti odgovora... da ne kažem napada
http://www.youtube.com/watch?v=EWBvd...ure=plpp_video
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:20   #44
ovo je već akademski nivo
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:29   #45
Sićan se kad san bia dežurni u 4. srednje. I dolazi nešto školska tajnica da mi kaže da nešto napravin, a bila je u raskopčanoj biloj školskoj kecelji, a ispod je imala neku majicu ili košulju sa dobrin dekolteon. Ženska je bila u 40ima ali prejebeno zgodna, malo tamnije puti. Uglavnon jebozovna.
I dođe ona do mene i sad pričamo lice u lice, oči u oči, a stojimo bliže nego je uobičajeno za formalni razgovor učenika i školskog osoblja. Njen dekolte mi vuče pogled jače od najjačeg magneta i naravno tijekon razgovora meni pogled padne na dekolte, dok ona mene i dalje gleda u oči, jeli. Ja ponovo podignen pogled, a ona se nasmije.
Ja obavin posal šta mi je rekla i u međuvremenu razmišljan kako bi bila šema odradit je u njenon uredu i kako bi nakon toga moga odma umrit sritan. Vratin se ja nazad, uđen u njen ured, a ona pričajući sa nekin ko je već bia u uredu mene nije ni doživila
Biće je tila malo napumpat svoj ego. Ja eto neman ništa protiv
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:39   #46
kad su one onak veće... imaju i jaču privlačno-gravitacijsku silu... neg da su manje... tak da je normalno da pogled pada na njih... gravitira im a to je tak otkril i ser ajzak njutn... tu gravitaciju... a ne onak kak nam lažeju... tobože mu je neka jabuka na glavu pala... pazi molim te... jabuka
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:40   #47
kad su veće onda su nekak i ergonomske
ak dotični ima prikladnu veličinu ....
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:46   #48
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
kad su veće onda su nekak i ergonomske
ak dotični ima prikladnu veličinu ....
joj mala... nemoj me izazivati

__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:47   #49
a što se ti osjetiš prozvanim kad se spomene veličina
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:49   #50
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
a što se ti osjetiš prozvanim kad se spomene veličina
a baš bi htjela znat... jel
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:51   #51
aha







koji broj cipela nosiš
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:52   #52
alo vas dvoje..ocetel vi vec jednom naskociti jedno na drugo da sjedim i cekam il da idem do knjiznice
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:52   #53
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
alo vas dvoje..ocetel vi vec jednom naskociti jedno na drugo da sjedim i cekam il da idem do knjiznice
e moj mačić
naskačeš li ti na išta
il samo sjediš i čekaš
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:57   #54
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
alo vas dvoje..ocetel vi vec jednom naskociti jedno na drugo da sjedim i cekam il da idem do knjiznice
ma gdje bi ja naskako... ja sam miran ko gandi na spavanju... sam se moram braniti od tih sisa... kaj nasrću sa svih strana :karatekid: a diferens je bome jedna od opasnijih... sve se bojim da nije amazonka s jednom sisom
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:59   #55
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
e moj mačić
naskačeš li ti na išta
il samo sjediš i čekaš
sad ja ak kazem nenaskacem..onda kao ja izgubio
sad ja ak kazem naskacem ..onda daj sliku..
a to je ono da se skrene prica stebe..
vi zene ste citke ko knjiga iz prvog razreda osnovne skole

da..a kako je sa ovim sto imaju slikikonke..nemojte mi reci da ne uzivaju kada im ih neko ne pogleda..to je isto kao i zene kad cuju da im neko trubi..kao ne vole..a u sebi misle..jos sam dobra..jos .. zato ja kao vitez zenski..trubim zbog tog da usrecim neke jadnice

diogen: ispitaj pa javi ja sturam
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 12:04   #56
joj mačić svaka bi te poželjela za zeta
osim one koja ima sina

ne reagiram kad mi trube jedino ak bude koja prometna zbog mojih sisa
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 12:17   #57
elem... prika... tko preživi... pričal bu iliti... ki bi da bi :franjo:
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 12:19   #58
jos uijek ste na gledanju...

veličina nije bitna...jel tak dečki?
Insomnia86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 12:23   #59
Quote:
Insomnia86 kaže: Pogledaj post

veličina nije bitna...jel tak dečki?
to kazu oni koji imaju malog. ja smatram da je velicina itekako bitna..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 12:25   #60
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
to kazu oni koji imaju malog. ja smatram da je velicina itekako bitna..
pa o tom i velim.....i na zenama gledate sve i svasta

svako ima svoj ukus..neko voli male..neko velike...

Insomnia86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger