Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2006., 19:33   #41
25 god. da, istovremeno me boli, a traje nekoliko mjeseci. gin je rekao da može biti od skupljanja i širenja žila vezano uz ciklus, samo je problem u tome što mene boli bez obzira na to u kojem sam dijelu ciklusa, a ne boli me svaki dan. tako da se opet ništa ne zna.
sepiani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 20:25   #42
Evo i mene boli vec 3-4 godine. Doktore sam izludila, povadila ciste i sve sta nije valjalo, al i dalja boli. Napravili mi sve moguce kontrole od crijeva, maternice, kicme ...sve u naj redu a mene i dalje boli
Toliko boli da sam se nekako vec privikla na tu bol i bez nje bi m bilo cudno
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 21:33   #43
Quote:
masa kaže:
Zadnjih godinu i pol dana ( ne konstantno) me boli u donjem dijelu trbuha ( slicno kao kad moram dobiti stvari), a u zadnje vrijeme i sa strane ( pretpostavljam jajnici). Obavila sam sve moguce pretrage ( krv, urin, papa test, ultrazvuk, klamidija, aerobi, anaerobi, UTZ bubrega..) i svi su u redu, a mene i dalje boli. Zanima me da li je netko imao neki slican problem? Imam 23 godine
Da nije slucajno OVULACIJA!
Ona se, doduse desava u OTPRILIKE istom periodu tokom ciklusa, ali ne mora biti. Menstruacijski ciklus svake zene je prica za sebe pa moze biti da ti je ovulacija tokom ciklusa pomjerena nekad tamo nekad vamo i da te zato boli.
Mene recimo boli uvijek u isto vrijeme, ali je moja meca tacna ko svicarski sat.
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:18   #44
Quote:
nordea kaže:
Da nije slucajno OVULACIJA!
Ona se, doduse desava u OTPRILIKE istom periodu tokom ciklusa, ali ne mora biti. Menstruacijski ciklus svake zene je prica za sebe pa moze biti da ti je ovulacija tokom ciklusa pomjerena nekad tamo nekad vamo i da te zato boli.
Mene recimo boli uvijek u isto vrijeme, ali je moja meca tacna ko svicarski sat.

Kod mene nije, a i bol je uvijek tu, neovisno o periodi. Btw, uzimam pile pa jajnici spavaju!
Na kraju se sve svodi na redovne kontrole svakih 3 mjeseca, a doktori kazu (oni koji vjeruju) da jednostavno se nemre objasniti!
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:51   #45
da nije bruh ? ili kako to već zovete ?
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 08:24   #46
Quote:
bibobu kaže:
Kod mene nije, a i bol je uvijek tu, neovisno o periodi. Btw, uzimam pile pa jajnici spavaju!
Na kraju se sve svodi na redovne kontrole svakih 3 mjeseca, a doktori kazu (oni koji vjeruju) da jednostavno se nemre objasniti!
Mene u vrijeme ovulacije najvise boli, ali boli i kad nije vrijeme ovulacije pa se spoji sa vremenom kad moram dobit stvari pa boli zato, pa dobim stvari pa boli.. Iako se bol malo razlikuje kad trebam dobit stvari. S tim da sve manje vidim razliku.. Dobro.. vidim da nisam jedina pa me to tjesi jer mi nije bilo jasno kako nesto boli, a ne moze se utvrditi uzrok A nekad dok mokrim me tako dole zna pritiskat, ko da ce mi nesto iskocit uzas..
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 08:30   #47
Quote:
bibobu kaže:
Kod mene nije, a i bol je uvijek tu, neovisno o periodi. Btw, uzimam pile pa jajnici spavaju!
Na kraju se sve svodi na redovne kontrole svakih 3 mjeseca, a doktori kazu (oni koji vjeruju) da jednostavno se nemre objasniti!
Znaci pilule ne pomazu? Meni je moja gin. dala pilule jer ce mi kao one uravnotezit hormone, ali sam ih pila mjesec dana i odustala jer nisam za njih. Sta na kontrole ides svaka 3 mj? Jer ja svakih godinu dana? Neda mi se stalno ic kod nje, a uvijek isto.
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 10:12   #48
uh..eto koliko nas ima...mene boli već 5 godina,prošla sve pretrage kod ginekologa,urologa...nema nalaza koji nije bio uredan...al boli i dalje.jednostavno počneš živjet s tim,privikneš se...
drnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 10:16   #49
evo i mene. i ja sam sad na sto pretraga, sto zbog drugih razloga, sto zbog ovoga. ja sam primijetila vezu s ovulacijom, kao i masa, ali, opet isto kao ona, cijeli mjesec boli "svoja" bol, kako ide ciklus. nekad jedva hodam od bolova, imam osjecaj kao da ce mi cijela utroba ispast.

j**te kolko nas ima
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 10:18   #50
Quote:
tough_cookie kaže:
evo i mene. i ja sam sad na sto pretraga, sto zbog drugih razloga, sto zbog ovoga. ja sam primijetila vezu s ovulacijom, kao i masa, ali, opet isto kao ona, cijeli mjesec boli "svoja" bol, kako ide ciklus. nekad jedva hodam od bolova, imam osjecaj kao da ce mi cijela utroba ispast.

j**te kolko nas ima
Moram priznati da sam iznenadena koliko nas ima..
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 10:22   #51
brizne mi zene
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 10:25   #52
Quote:
masa kaže:
brizne mi zene
da, kad meni moj dragi kaze "boli me trbuh", ja pitam "koji?" (misleci, naravno, da li zeludac, crijeva, ili na nekoj posebnoj strani, tipa jetra, zuc i sl.; meni su to bitne razlike jer ih sve, nazalost, jako dobro poznam), a on kaze "kako koji, pa imam samo jedan!"

a mi sirote ih imamo preko nekoliko i svi bole
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:54   #53
Morat cu ovo isprintat i dati svom doktoru da ga uvjerim da nisa jedina
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:58   #54
Quote:
drnda kaže:
jednostavno počneš živjet s tim,privikneš se...
tako nekako i ja mislim...
nego, imate li neki način na koji umanjujete bol? recimo, ja sam skužila da me manje boli kad utoplim ta mjesta, pogotovo leđa. i obratno - počne me jače boljet kad mi je hladno. vi?
sepiani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 13:05   #55
Quote:
sepiani kaže:
tako nekako i ja mislim...
nego, imate li neki način na koji umanjujete bol? recimo, ja sam skužila da me manje boli kad utoplim ta mjesta, pogotovo leđa. i obratno - počne me jače boljet kad mi je hladno. vi?
I ja sam skuzila da kad mi je hladno me pocne probadat i boliti, a kad se utoplim kao da me manje boli..
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 14:04   #56
tako je i kod mene,čim se malo nahladim rastura....samo što je kod mene prisutna stalno0 i neka temperaturica 37-37,2...a sve je uredno....eto neke se stvari jednostavno nedaju objasnit...a najgore je kad te dr. gleda ko da si s marsa pala kad mu kažeš da tebe i dalje boli a on gleda nalaze ....i misli da izmišljaš
drnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 14:28   #57
slijepo crijevo?
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 15:28   #58
Quote:
sepiani kaže:
tako nekako i ja mislim...
nego, imate li neki način na koji umanjujete bol? recimo, ja sam skužila da me manje boli kad utoplim ta mjesta, pogotovo leđa. i obratno - počne me jače boljet kad mi je hladno. vi?
copy paste
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 15:32   #59
Quote:
gottcha kaže:
slijepo crijevo?
nije,tako već godinama,i to je dr pomislio al kaže da to nebi tako dugo trajalo
drnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 22:59   #60
da ne budete usamljene zene - i mene boli..
ispod pupka, cca 15 cm sa desne strane najvise osjecam.. evo i juce i danas cijeli dan.. osjecam se napuhnuto, nateceno malo.. juce nocu oko 3 uzeo Voltaren, ali nije bio od neke pomoci..
a inace sam u jeku nekih pretraga zbog neceg drugog - i sve mi ok (KKS, CEA, UZV bubrega i kvarta...)..
mozda i je neki bruh... ako ne prodje - idem DR, al neznam na sto ce me poslati kad sam vec sve prosao..
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.