Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2010., 11:47   #61
Quote:
palj kaže: Pogledaj post
Čovjek napiše da mu je kia sorento preglomazna i da zato ispada iz igre, a vi nastavljate sa prijedlozima tipa santa fe i CX-7 !?!?!?
Onog sa Q7 ne treba ni spominjati
I ja sam, moram priznat, se začudio kako nitko do sada nije sugerirao čovjeku rabljeni Audi Q7, BMW X5 ili Mercedes ML sa prijeđenih 120 tisuća svjetlosnih godina.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 11:57   #62
RAV sam vozio na skijanje i natrag, bez ijedne zamjerke

Od svih koji su nabrojani, nemožeš puno pogriješit ni sa jednim! Uzmi koji ti se više sviđa..


RAV4, X-trail i C-RV bi bili moji favoriti.. I naravno, ne zaboravi da dolaze redizajnirani QQ te ix35..
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 12:08   #63
Cast svima na prijedlozima i savjetima oko odabira auta, ipak se ovdje vise sazna iz osobnog iskustva pojedinca. Kad u salonima objasnjavaju, uzmes katalog, usporedis, j....a meni je to sve skup slicno (cjene, performanse..) a posto kad kupim auto za njeg se malte ne "ozenim" stoga pomoc sa foruma svakako je dobrodosla kako meni tako i ostatku populacije koju zanima ovaj segment vozila.
Na netu nisam precesto radi posla samo tu i tam skicnem prek moba kad stigne neki odgovor. Meni su aduti Toyota, Tiguan i Honda CRV, nek ne zamjere poklonici drugih auta, tak da cemo nesto od tog uskoro odabrat.:klap:
Snježan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 12:53   #64
Quote:
Snježan kaže: Pogledaj post
Cast svima na prijedlozima i savjetima oko odabira auta, ipak se ovdje vise sazna iz osobnog iskustva pojedinca. Kad u salonima objasnjavaju, uzmes katalog, usporedis, j....a meni je to sve skup slicno (cjene, performanse..) a posto kad kupim auto za njeg se malte ne "ozenim" stoga pomoc sa foruma svakako je dobrodosla kako meni tako i ostatku populacije koju zanima ovaj segment vozila.
Na netu nisam precesto radi posla samo tu i tam skicnem prek moba kad stigne neki odgovor. Meni su aduti Toyota, Tiguan i Honda CRV, nek ne zamjere poklonici drugih auta, tak da cemo nesto od tog uskoro odabrat.:klap:
pa budući da su sva tri financijski tu negdje (valjda?), renomeom isto tako, pa ti lijepo sjedni u svaki od ta 3, po mogućnosti provozaj, i koji ti najbolje legne po ukupnom dojmu - uzmi.
štenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 12:56   #65
Quote:
Snježan kaže: Pogledaj post
Cast svima na prijedlozima i savjetima oko odabira auta, ipak se ovdje vise sazna iz osobnog iskustva pojedinca. Kad u salonima objasnjavaju, uzmes katalog, usporedis, j....a meni je to sve skup slicno (cjene, performanse..) a posto kad kupim auto za njeg se malte ne "ozenim" stoga pomoc sa foruma svakako je dobrodosla kako meni tako i ostatku populacije koju zanima ovaj segment vozila.
Na netu nisam precesto radi posla samo tu i tam skicnem prek moba kad stigne neki odgovor. Meni su aduti Toyota, Tiguan i Honda CRV, nek ne zamjere poklonici drugih auta, tak da cemo nesto od tog uskoro odabrat.:klap:
Drago mi je da si suzio izbor...!!!

Od ova tri posljednja osobno mi se najviše sviđa CRV, ali kad bih ja morao odlučiti vjerojatno bih uzeo na kraju (od ova tri) Tiguana TDI sa DSG mjenjačem, jer ja ti vozim automatike, a koliko znam Honda i Toyota ne nude sa dizelašima automatiku, barem ne u ovom segmentu, ili možda griješim, ispravite me znalci ako ima...???
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:32   #66
Quote:
Corvin kaže: Pogledaj post
Priča mi zvuči potpuno nestvarno. Tiguan ima najnapredniji pogon bar kada je haladex spojka u pitanju. Da ipak nisu u pitanju bile gume.
Od svih nabrojanih Yeti, ali ja bi pričekao da stigne Hyundai ix35. Obzirom da je najavljen dizel od 180+ Ks i da izgleda jako dobro možda bi to bilo ono pravo.
zimske je imao... 100%
meni je bilo blesavo kad mu se recimo vrti samo zadnji lijevi kotač, a on nikud ne ide... stoji u snijegu...
i to istom snijegu iz kojih su se drugi 4x4 bilo koji iskopali osim njega... a ostali mali auti s lancima...
btw. preko noći je palo 1,2 metra snijega...

edit: da pojasnim kako je to izgledalo... točkice su retrovizori, a brdašca auteki na parkiralištu među apartmanima....



Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si suzio izbor...!!!
Od ova tri posljednja osobno mi se najviše sviđa CRV, ali kad bih ja morao odlučiti vjerojatno bih uzeo na kraju (od ova tri) Tiguana TDI sa DSG mjenjačem, jer ja ti vozim automatike, a koliko znam Honda i Toyota ne nude sa dizelašima automatiku, barem ne u ovom segmentu, ili možda griješim, ispravite me znalci ako ima...???
Nudi, ali samo u najjačoj opremi i tu mu se penje cijena iznad 300.000 kn što ja osobno ne bi dao za taj auto...
__________________
Udruga kampista Hrvatske

Zadnje uređivanje cvor : 04.02.2010. at 14:42.
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:49   #67
To vas na skijalištu tako zamelo? Bome, nisam tako nešto doživio. Bilo veselo, a?
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:05   #68
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si suzio izbor...!!!

Od ova tri posljednja osobno mi se najviše sviđa CRV, ali kad bih ja morao odlučiti vjerojatno bih uzeo na kraju (od ova tri) Tiguana TDI sa DSG mjenjačem, jer ja ti vozim automatike, a koliko znam Honda i Toyota ne nude sa dizelašima automatiku, barem ne u ovom segmentu, ili možda griješim, ispravite me znalci ako ima...???
CRV je s novim i DTEC motorom dobio i 5 stupanjsku automatiku. Mislim da ga čak i kod nas nude. Ups, vidim gore već neko napisao...
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:10   #69
Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
sta je s papucicom gasa? jeste bili na toyotinoj stranici da li spadate u potencijalne vlasnike automobila s greskom?
Koliko znam nikakav poziv nismo dobili, trebalo bi provjerit brojeve ali koliko znam ovi dizel motori kakav mi imamo nisu imali taj problem s papučicom.
Hartge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:13   #70
Quote:
Snježan kaže: Pogledaj post
Cast svima na prijedlozima i savjetima oko odabira auta, ipak se ovdje vise sazna iz osobnog iskustva pojedinca. Kad u salonima objasnjavaju, uzmes katalog, usporedis, j....a meni je to sve skup slicno (cjene, performanse..) a posto kad kupim auto za njeg se malte ne "ozenim" stoga pomoc sa foruma svakako je dobrodosla kako meni tako i ostatku populacije koju zanima ovaj segment vozila.
Na netu nisam precesto radi posla samo tu i tam skicnem prek moba kad stigne neki odgovor. Meni su aduti Toyota, Tiguan i Honda CRV, nek ne zamjere poklonici drugih auta, tak da cemo nesto od tog uskoro odabrat.:klap:
Kad je sad i Honda uletila u izbor - moj glas ide njoj!
Squalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:58   #71
Quote:
Squalo kaže: Pogledaj post
Kad je sad i Honda uletila u izbor - moj glas ide njoj!
moj glas jedino nejde za tiguan.
Hartge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 18:27   #72
Quote:
Snježan kaže: Pogledaj post
Meni su aduti Toyota, Tiguan i Honda CRV, nek ne zamjere poklonici drugih auta, tak da cemo nesto od tog uskoro odabrat.:klap:
Snjezni, jedino pripazi ako se odlucis za hondu da uhvatis i redesign koji se prodaje ili će vrlo vrlo uskoro...




Quote:
palj kaže: Pogledaj post
To vas na skijalištu tako zamelo? Bome, nisam tako nešto doživio. Bilo veselo, a?
U četvrtak u 21:00 navečer bilo je normalno, malo je propadivao, ali to je bilo nula... Popodne smo se još kupali u vanjskom bazenu

A ujutro.... Ak mi tad srce nije otkazalo mislim da uskoro ni neće....

Pažljivo pogledaj gornju slikicu... Snijega je palo točno do visine retrovizora, a ono što ti djeluje da je hauba od auta, to je hauba, ali sa 70-tak cm snijega... Otprilike ocijeni visinu od retrovizora do vrha auta.... Btw. retrovizori su točkice....
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:00   #73
Quote:
cvor kaže: Pogledaj post
Snjezni, jedino pripazi ako se odlucis za hondu da uhvatis i redesign koji se prodaje ili će vrlo vrlo uskoro...






U četvrtak u 21:00 navečer bilo je normalno, malo je propadivao, ali to je bilo nula... Popodne smo se još kupali u vanjskom bazenu

A ujutro.... Ak mi tad srce nije otkazalo mislim da uskoro ni neće....

Pažljivo pogledaj gornju slikicu... Snijega je palo točno do visine retrovizora, a ono što ti djeluje da je hauba od auta, to je hauba, ali sa 70-tak cm snijega... Otprilike ocijeni visinu od retrovizora do vrha auta.... Btw. retrovizori su točkice....
Pa kakav sad redizajn Honde Rekli su da treba cekat 4-5 mjeseci to bi trebao biti valjda taj redizajnirani model?? pa redizajn Toyote, necu auto uzet do Bozića
brw. nisam skijas iz razloga sto sam kao klinjo slomio nogu na nekakvim "partizanskim" skijama koje su jos dodatno bile pricvrscene za cizme spagom i zracnicom od auta tak da ne idem u alpe il sl.
Jedino kaj ponekad idem u lov i to je makadam al nista prestrasno da bi trebao uzimat bas pravog terenca tak da mislim nekakav od ova tri SUV-a bude dobar. Drudi tjedan sam dog. probne voznje da se sam uvjerim i osjetim dusu tih makina.
Snježan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:03   #74
Quote:
cvor kaže: Pogledaj post
U četvrtak u 21:00 navečer bilo je normalno, malo je propadivao, ali to je bilo nula... Popodne smo se još kupali u vanjskom bazenu

A ujutro.... Ak mi tad srce nije otkazalo mislim da uskoro ni neće....

Pažljivo pogledaj gornju slikicu... Snijega je palo točno do visine retrovizora, a ono što ti djeluje da je hauba od auta, to je hauba, ali sa 70-tak cm snijega... Otprilike ocijeni visinu od retrovizora do vrha auta.... Btw. retrovizori su točkice....
Bad Kleinkircheim?
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:14   #75
Iskreno moram priznat da sam iznenaden glede komentara za Tiguan, kad sam zapocinjao sa temom bio sam uvjeren bar 80% da cete sugerirat bas taj SUV!!
Snježan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:55   #76
sad ziher znas kaj nebus kupil toyotu a izmedju ova dva izabro bi nissana
Frenkki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:12   #77
Quote:
palj kaže: Pogledaj post
Bad Kleinkircheim?
malo smo offtopic...

ali dva auteka koja ga interesiraju su ispod te hrpetine snijega...

Ne... Puy Saint Vincent, Francuska... 8. 1. 2010. oko 9 ujutro...
__________________
Udruga kampista Hrvatske

Zadnje uređivanje cvor : 04.02.2010. at 20:25.
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:19   #78
[QUOTE]Moj savjet je Toyota RAV4, s ostalima nemam iskustva, ovoga ima moj otac i prezadovoljan je, mane do sada nismo otkrili nikakve, neznam koliko točno ima kilometara ali cca 25000 bez greške, nikakvih cvrčaka niti sličnih stvari.[/QUOTE

Toyota na 2,2 motorima ima velikih problema sa kuplungom i dvomasenim zamašnjakom, čak se ne preporuča vuča prikolice sa tim autom
a ta igra košta cca 20 kkn

Quote:
ako ce nissana moze onda slobodno i koleosa pogledat... isti k...c... itako je u nissanu renaultov dizelas a u koleosu je nissanovo podvozje...
Pathfinder i koleos baš mi i nisu za uspoređivat, ... Pathfinder je komad auta, a koleos je izveden iz kompakta, ... možeš ga usporedit sa QQ, eventualno sa X-trailom, .. i ako misliš potrošit između 250-300 kkn, mislim da je tu Path bestbuy, jedino ako ti nije prevelik


Quote:
Offshore Quote:
METAN RUNNER kaže:

a i niko ne spominje Škodu Yeti,
YETI AMBITION 2.0 TDI CR 4x4 D 110 ks Man. mj. 6 brzina 162.608,63 kn


Evo ova, remap na 140 KS,+dodatna oprema, -(5-7%) na cijenu bi bila best buy,
mala potrošnja+povoljni servisi, samo je pitanje koliko se autoru teme sviđa vozit Škodu tj ovaj konkretni model......
po meni ovo je najbolja kombinacija, ... auto mi dobro zgleda, ima ga, ...u biti, mehanički je ista stvar ko Tiguan, ... a ostalo ti je 100 000 razloga u đepu
i da , ... radi se o potpuno novom modelu, koji se sigurno neće još godinama mijenjati
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 09:39   #79
Halo!
CAPTIVA ???
Ima netko kakve informacije ???
__________________
Always forgive your enemies; nothing annoys them so much!
inkspot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 09:48   #80
Quote:
inkspot kaže: Pogledaj post
Halo!
CAPTIVA ???
Ima netko kakve informacije ???
158.499 Diesel sa 127 ks
http://www2.autoportal.hr/2010020475...enu-id-66.html
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.