Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2009., 19:37   #241
Pozdrav,

zanima me cijena karte Osijek-Beč (dvosmjerno putovanje) ili Zagreb-Beč!

Hvala
__________________
Tvoja.
MissMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 19:50   #242
Zagreb - Beč imaš već od €29, ograničen broj mjesta (nešto kao one jeftine karte za Veneciju, vrijedi za određene vlakove i treba se ranije uzeti, karta je neprenostiva, odnosi se na točno određen datum bez promjene i nema povrata novca u slučaju otkazivanja).

SPARSCHIENE
- ograničeni broj mjesta u prometu između Hrvatske-Slovenije, Austrije i Švicarske, cijena karte Zagreb – Beč, Zagreb - Zuerich već od 29 eura (plaćanje u kunama).


iz Osijeka bi trebalo pitati u Osijeku na međunarodnoj blagajni jer je sigurno jeftinije preko Budimpešte nego preko Zagreba.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 20:08   #243
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
Zagreb - Beč imaš već od €29, ograničen broj mjesta (nešto kao one jeftine karte za Veneciju, vrijedi za određene vlakove i treba se ranije uzeti, karta je neprenostiva, odnosi se na točno određen datum bez promjene i nema povrata novca u slučaju otkazivanja).

SPARSCHIENE
- ograničeni broj mjesta u prometu između Hrvatske-Slovenije, Austrije i Švicarske, cijena karte Zagreb – Beč, Zagreb - Zuerich već od 29 eura (plaćanje u kunama).


iz Osijeka bi trebalo pitati u Osijeku na međunarodnoj blagajni jer je sigurno jeftinije preko Budimpešte nego preko Zagreba.
Hvala na odgovoru i još jedno pitanje..mogu li preko neta rezervirati te jeftine karte?Planirala sam do beča u 12 mjesecu pa se nadam da je dovoljno rano
__________________
Tvoja.
MissMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 22:54   #244
ne možeš. najbliža zemlja koja nudi online kupovinu karata je Austrija.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:06   #245
Gdje vidjeti raspored vlakova za relaciju Budimpešta - Osijek ?
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 18:26   #246
Quote:
No_Chump_Love kaže: Pogledaj post
Gdje vidjeti raspored vlakova za relaciju Budimpešta - Osijek ?
http://reiseauskunft.bahn.de/

http://elvira.mav-start.hu/
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 14:15   #247
ploče-sarajevo-beograd

pozdrav!

na internetu sam nasla neke informacije o tome da postoji linija ploče-sarajevo, doduše preko gugla,nema konkretne stranice za vidit vozni red i tako..
takodjer, naisla sam na jedan clanak da se 13.12. otvara pruga sarajevo-beograd koja je bila u zastoju od rata, a posto bi mi isli oko NG, to bi nam super ispalo..
volimo putovat vlakom, ali htili bi izbjec put preko zagreba do beograda.
ako neko zna ista detaljnije o ovome ili mozda neki link za vozni red bila bi zahvalna
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 15:21   #248
Postoji vlak Ploče-Sarajevo-Zagreb.

Postoji vlak i iz Sarajeva , preko Osijeka za Mađarsku. S tim vlakom se negdje u Slavoniji stječe veza za vlak za Beograd. Treba presjedati negdje (mislim u Strizivojni-Vrpolje). Ali to tebi ne bi trebalo bitno.

Što se tiče novog voznog reda: od 13.12.2009. uvodi se direktni vlak iz Sarajeva za Beograd!

Inače, odi na www.hznet.hr pa ćeš vidjeti tamo u voznom redu da u ovom voznom redu postoji vlak iz Ploča u 17h i da stiže u Sarajevo u 20:59h! To je onaj koji ide iz Ploča, preko Sarajeva, za Zagreb!
FreakyST is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 14:08   #249
pozdrav, evo da ne otvaram novu temu, nadjoh ovo pa da i ja pitam buduci da me zanima:

cijena za vlak na relaciji:
Zagreb - Beograd (2. razred)
ili relacija
Vinkovci - Beograd (2. razred)
sa popustom za mlade 30%

moze u jednom smjeru ako znate, sa povratnom, iz ZG il VK
nije bitno samo da je nesto od toga,
hvala !
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 23:17   #250
povratna Zagreb - Beograd je cca 40€, euro više ili manje. k33 možeš iskoristiti na hrvatsom dijelu pruge koju čini oko 2/3 puta, znači bit će ok popust.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 19:49   #251
jel postoji nešto (prijevoz) iz Budimpešte za Hrvatsku odnosno Osijek (prioritet) ili Zagreb od 14.55 nadalje? može biti vlak,trajekt,bilo što (osim aviona) jer previše je čekati 10:10 ujutro za let za Zagreb. Ako se baš mora, onda...
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 22:39   #252
za Osijek nema, direktni ide u 9h45, a s presjedom i dolaskom u istom danu zadnji kreće u 13h45.
za Zagreb ima direktni u 14h05 i u 17h00 (ali s ovim u 17h noćnu vezu za Osijek imaš preko Vinkovaca s čekanjem oko 2h za presjed)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 00:31   #253
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
za Osijek nema, direktni ide u 9h45, a s presjedom i dolaskom u istom danu zadnji kreće u 13h45.
za Zagreb ima direktni u 14h05 i u 17h00 (ali s ovim u 17h noćnu vezu za Osijek imaš preko Vinkovaca s čekanjem oko 2h za presjed)
E taj mi i treba ako dolazi iz Budimpešte u Vinkovce onda nema problema. Samo možeš li mi reći kad stiže u Vinkovce ako i tu informaciju posjeduješ?! I da koliko je karta otprilike do Vinkovaca? U Vinkovcima me netko dočeka od mojih
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 11:53   #254
dao sam ti gore link na kojemu možeš vidjeti. i čitaj pažljivije, ne dolazi iz Budimpešte u VInkovce, već iz Budimpešte u Zagreb, pa presjed za Vinkovce u Zagrebu. ne sjećam se kad dolazi, negdje oko 3 u noći čini mi se
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 16:05   #255
Mogu li kupiti kartu Zagreb-Venecija u Splitu jer u Šibeniku ne mogu?
__________________
jednaputna.com
strila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 21:09   #256
Pozdrav svima
mozda je ovo moje pitanje glupo al eto pitat cu:
da li postoji vlak Zagreb - Novi Sad?
Hvala
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 00:03   #257
Quote:
damir1976 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
mozda je ovo moje pitanje glupo al eto pitat cu:
da li postoji vlak Zagreb - Novi Sad?
Hvala
Zašto glupo pitanje??? Slobodno pitaj. Niti jedno pitanje nije glupo. Sva mogu nekome biti korisna. kad sam išao na exit bilo je ovaKo:

Iz Zagreba u 9 sati kreće prema Vinkovcima u koje se stiže oko 12.04.U Vinkovcima se opet presjeda te se un 12.26 kreće prema Staroj Pazovi u koju se stiže u 14.50.Tamo se u 15.51 presjedna na direktan vlak za Novi Sad u koji se stiže u 16.48.

Iz Zagreba ide vlak koji iz ZG-a kreće u 11.07 i direktnom linijom stiže u Staru Pazovu u 16.43.Tamo se presjeda te vlak za Novi Sad kreće u 17.39 i stiže na odredište u 18.35.

Nego kad imaju vlakovi iz Beča u ZG, mislim na 25.12. taj me datum zanima,a nigdje naći znam da ima neki u 20:00 cijenu ne znam...
No_Chump_Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 02:50   #258
Quote:
damir1976 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
da li postoji vlak Zagreb - Novi Sad?
Hvala
ako ti se da putovat možeš ići i Zagreb - Beograd - Novi Sad
ix ox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:27   #259
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
Zagreb - Beč imaš već od €29
kak to tak jeftino?? zakaj nema do Praga tak jeftino??

a kad bi npr. išla tak jeftino do Beča, kolko bi me još koštalo da dođem od Beča do Praga??
billie555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 23:40   #260
Koliko košta noćnim vlakom, u kupeu, povratna karta Split - Zagreb?

Postoji li neki popust za mlade (ili bilo kakav popust) ?
canazirk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.