Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2010., 14:29   #41
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Dobro onda, piva/sok po želji, može i čisto vino - tudum, ili crno (izabela ili koje već sranje), ali pitko je. Rakija - loza ili šljivovica

Samo mi se javi bar dan prije da ne odem nekamo i da ispilim par debla da me ne čekaš jer tko zna, ako primeš u svaku ruku po jednu sjekiru, ne bi mogao tako brzo piliti kako bi ih ti kalao
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Ne voli gemiš, može se opravdati samo ako je pri tome mislio da pije čisto vino.

U ponudu ubaci još roštilj i dođemo svi
Ne pijem uopće ništa osim vode, pokoj prirodni, ili neprirodni sok, ali negazirani (gazirane rijetko), a najrađe pijem mlijeko! Ohlađeno naravno, ako je toplo, onda na temperaturu krave ili koze, znači friško nakon mužnje!

Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
ee, to već može , ja na roštilj , a povedem ženu nek cijepa , potpm je pošaljem dama da mnogu na miru piti
inače , nisam je kriv , meni se čim vidim sjekiru manta , valjda sam u priješnjem životu bio glavosjek ili tako nešto , uglavnom i na motiku mi se manta , tko će razumit prijašnje živote , na svaki posa mi se manta
a da ti nisi bio kakav francuz kojem su giljotinirali glavu! To bi objasnilo pojavu vrtoglavice
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger