Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 11:44   #1
Mjesta za shopping - zbirna tema

Ciao curke )
Nova sam na forumu, tako da mi nemojte zamjeriti ako je ova tema trebala da ide na neki drugi podforum
Da predjem na stvar...u ponedjeljak (ako Bog da) prvi put dolazim u Zagreb
Mozete li mi preporuciti koje radnje da obavezno posjetim kada budem shopping-ovala Inace, jednostavna sam, 20 godina imam-tako da znate otprilike sta nosim, nesto tipa H&M, da je lijepo i kvalitetno a da nije puno skupo...
sarajka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 11:53   #2
bok!
mozda da probas ovdje, to je cijeli podforum o zagrebu
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 12:13   #3
New Look, H&M, Zara, Bersha - Avenue Mall
H&M imaš i na Cvjetnom i u Arena Centru.
Pull and Bear u Arena Centru, možda i Takko

Nisam previše u tim vodama, ali mislim da će ovo biti okej
__________________
And may I add, 'Muahaha!'
Vodenbuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 12:35   #4
Hvalaaa
sarajka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:33   #5
U bilo koji shopping centar da odeš,a ima ih prilično,dućani su isti a tako i cijene.
Ipak,Outlet centar Roses u Začretju(cca 30 km od Zagreba) ima sve to ali i stalne popuste do 70%,pa ako imaš prijevoz...

Pozdrav prelijepom Sarajevu!

I ll be back...
onlyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:08   #6
Quote:
sarajka01 kaže: Pogledaj post
Ciao curke )
Nova sam na forumu, tako da mi nemojte zamjeriti ako je ova tema trebala da ide na neki drugi podforum
Da predjem na stvar...u ponedjeljak (ako Bog da) prvi put dolazim u Zagreb
Mozete li mi preporuciti koje radnje da obavezno posjetim kada budem shopping-ovala Inace, jednostavna sam, 20 godina imam-tako da znate otprilike sta nosim, nesto tipa H&M, da je lijepo i kvalitetno a da nije puno skupo...
Više manje svi shopping centri imaju iste dućane, pa je najbolje da nam napišeš gdje otprilike dolaziš da ti preporučimo najbliži
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:20   #7
Ma vidi ti to, ona bi samo po šoping centrima lutala...

A što je sa obilaskom grada - Gornji grad, Kamenita vrata, Tkalčićeva, Kaptol, Dolac, Mimara, HNK, Zrinjevac, Umjetnički paviljon, Trg bana Jelačića, Kula Lotršćak, Katedrala, Markova crkva.... To njoj ni ne pada na pamet. Što će gubit vrijeme na kulturu, kad su tu robne marke. Mislim, tko je vidio ići u Mimaru, kad imaš H&M
Reina del Sur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:31   #8
svakako u šoping centar , u gradu se već pola toga pozatvaralo

imaš ovaj novi na slavonskoj av .
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:06   #9
Quote:
onlyblack kaže: Pogledaj post
U bilo koji shopping centar da odeš,a ima ih prilično,dućani su isti a tako i cijene.
Ipak,Outlet centar Roses u Začretju(cca 30 km od Zagreba) ima sve to ali i stalne popuste do 70%,pa ako imaš prijevoz...

Pozdrav prelijepom Sarajevu!

I ll be back...
ma roses je sranje, nejdi tamo....
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:12   #10
Sram vas bilo. Ja se tu jedina zalažem za kulturno osvješćivanje autorice, a vi ju samo potičete na rasipništvo.
Reina del Sur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:15   #11
imaš šoping centre Arenu, Avenue mall, City centar... tamo ima i skupog i jeftinog, nađe se što ti paše.
Ako ti ne smeta "malo" veći šoping posjeti West Gate jer u njemu ima istih dućana ko u već navedenim centrima, ali je veća ponuda. A usput i posjeti Importane galeriju jer se da naći lijepih stvarčica, ne preskupih a po Ilici ako ti ostane vremena, ima dobrih dućana s cipelama
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:23   #12
Quote:
Reina del Sur kaže: Pogledaj post
Sram vas bilo. Ja se tu jedina zalažem za kulturno osvješćivanje autorice, a vi ju samo potičete na rasipništvo.
ontopik su, ti nisi.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:27   #13
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
. A usput i posjeti Importane galeriju jer se da naći lijepih stvarčica, ne preskupih :
U Importane centru ima daleko veći izbor dućana nego u Importane galeriji...

Osim toga, dok ide od Trga do I.C. može se diviti prekrasnim trgovima: Zrinjevcu, Štrosu i Tomislavcu, može razgledati Glavni kolodvor, vidjeti prekrasan Umjetnički paviljon, hotel Esplanade ... nakon šopinga u Importane centu može posjetiti i botanički vrt.

Kakve ste vi to Zagrepčanke? Trebate curi preporučit da malo obiđe grad, a ne samo trgovačke centre. Pa cura prvi put dolazi u najljepši hrvatski grad.
Reina del Sur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:31   #14
Quote:
Reina del Sur kaže: Pogledaj post
U Importane centru ima daleko veći izbor dućana nego u Importane galeriji...

Osim toga, dok ide od Trga do I.C. može se diviti prekrasnim trgovima: Zrinjevcu, Štrosu i Tomislavcu, može razgledati Glavni kolodvor, vidjeti prekrasan Umjetnički paviljon, hotel Esplanade ... nakon šopinga u Importane centu može posjetiti i botanički vrt.

Kakve ste vi to Zagrepčanke? Trebate curi preporučit da malo obiđe grad, a ne samo trgovačke centre. Pa cura prvi put dolazi u najljepši hrvatski grad.
Khm!
Hoćeš reći najveći?


A shopping centri su svi isti. Osim Rosesa, to ne valja.
Što se dućana tiče, nemaoj kupovati košulje u Ann Christine jer će ti pola gumbića popadati s nje čim je maaaalo grublje otkopčaš. Ne mislim na gumbiće koji se mogu sašiti nego one...one koji se kopčaju?
abrakadabraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:21   #15
Quote:
abrakadabraaa kaže: Pogledaj post
Khm!
Hoćeš reći najveći?


A shopping centri su svi isti. Osim Rosesa, to ne valja.
Što se dućana tiče, nemaoj kupovati košulje u Ann Christine jer će ti pola gumbića popadati s nje čim je maaaalo grublje otkopčaš. Ne mislim na gumbiće koji se mogu sašiti nego one...one koji se kopčaju?
Ne, baš sam htjala reći ono što sam napisala! vatko ima prvo na svoj ukus!

A što se tiče šoping centara, samo sam htjela usporediti da je bolje ići u Importane centar nego u Importane galeriju, jer u IC-u ima puno više dućana.

A ako cura prvi put dolazi u Zagreb, vjerojatno će se više kretati po centru, tako da baš ne vjerujem da će ići u Garden Mall, West gate i slične.
Reina del Sur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:32   #16
Prvo, hvala vam svima
Kao sto rekoh, ovo je prvi put da dolazim u Zagreb koji mi je inace bio velika zelja sto se tice putovanja Nazalost, ostat cu samo 3 dana, od kojih cu otprilike 1 i pol moci iskoristiti za setnju i ostalo, jer povod dolaska nije bas turistickog tipa ...
Najvjerovatnije da cu posjetiti Arena Centar i Avenue Mall, sve zavisi od vremena i od osobe s kojom dolazim, koja vozi i sve ostalo
Hvala jos jednom svima na prijedlozima, potrudit cu se za tako malo vremena sto vise grada da obidjem, a shopping ako se stigne
sarajka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:15   #17
zagrepčani u bosnu, a bosanci u zagreb šopingirat, zanimljivo, jako zanimljivo....
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:30   #18
hahaha nisam to znala ) ovdje i nema nekih mjesta za shopping, najpoznatiji je new yorker, inace ako nesto tu kupis budi siguran da ce to isto imati i pola grada nije nam najdivnija situacija u drzavi, ali zna se sta je sarajevski duh i sta je sarajevska raja a zagreb da vidim, jedva cekam
sarajka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:32   #19
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
zagrepčani u bosnu, a bosanci u zagreb šopingirat, zanimljivo, jako zanimljivo....
jelda? to si bas i ja mislim
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 14:02   #20
Quote:
sarajka01 kaže: Pogledaj post
hahaha nisam to znala ) ovdje i nema nekih mjesta za shopping, najpoznatiji je new yorker, inace ako nesto tu kupis budi siguran da ce to isto imati i pola grada
kod nas je takav H&M
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.