Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 13:01   #5781
Može li mi netko objasniti kako funkcionira platforma GDAX? Truguje li se uz polugu? Koliki je spred? Nova sam ovdje....
lilith 79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:31   #5782
Idete na seminar? https://admiralmarkets.com.hr/educat...pcije-vs-forex

Posljednji put su dijelili promotivne račune. Vidim da će i ovog puta. Glavna nagrada 200 EUR.
komunista is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 22:16   #5783
Quote:
komunista kaže: Pogledaj post
Idete na seminar? https://admiralmarkets.com.hr/educat...pcije-vs-forex

Posljednji put su dijelili promotivne račune. Vidim da će i ovog puta. Glavna nagrada 200 EUR.
to je jedini razlog. i K'rkez for the fun na čistom srpskom. prošli put je bio urnebes, a i kao početnik sam pohvatao neke dobre stvari. mada sam to mogao i na price action trading school na YT. al s milijun videa na YT ovako je mnogo lakše. barem radi toga što dobiješ odgovor na pitanje.
a binarno... me ne zanima
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje cici mici : 07.12.2017. at 22:32.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 02:03   #5784
Očekuje se Fed rate hike u srijedu sa 1,25% na 1,50%.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 02:24   #5785
i što ćemo s time?
ne zvučiš kao da imaš plan
srletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:02   #5786
OK, ja ću prvi

Reutersov poll proglasio je konsenzus prije par dana i to se poklapa sa rastom na dnevnom USDXu, a kako je na tjednoj razini krenuo rast USDX početkom IX mjeseca, moguće je da bi ga ovo sa potvrdom gurnulo do 1.14 na €$, a ako konsenzus bude pogrešan, vjerojatno radi novi vrh iznad 1.2.

Ne bih se kladio na ovu prognozu


A da nema ovog čuda, ima lijepi tehnički ulaz sada kada okrene na dnevnom grafu (dakle ulaz u okret na trenutnom padu).

Sve se odnosi na EURUSD, a globalno kretanje $ pratim preko USDXa.
Ne da mi se sada ostale grafove gledati.

Zadnje uređivanje srletina : 11.12.2017. at 16:51.
srletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:54   #5787
Po meni je ovaj tjedan $ trebao ići u kratkotrajnu SHORT korekciju, ali će zbog PPI, CPI i FOMCA ovaj tjedan svi biti u neutrali do izvješća i onda vjerojatno navaliti na LONG pozicije, a ta neutralnost se očituje već danas na dnevnim grafovima: EURUSD u long <30 pipova, USDCAD i USDJPY oko 0.

Što se tiče malo duljeg predviđanja, zbog Trumpove tax reforme mislim da će FED provoditi politiku jačanja dolara dok god je to potrebno.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 01:37   #5788
Pozdrav! Di se mogu nac forex signali, tehnicke analize, i jel postoji grupa?
Mac18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:15   #5789
Quote:
Mac18 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Di se mogu nac forex signali, tehnicke analize, i jel postoji grupa?
evo ovdje imaš signale, ali moraš biti oprezan, većina su lažnjaci, teško za prepoznati tko je pravi

https://www.mql5.com/en/signals/mt4

https://www.myfxbook.com/systems

za ostalo ne znam
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 19:20   #5790
eto završila 2017g, jeste li zadovoljni kako ste istrgovali tu godinu, je li tko postao možda milijunaš?

želim svima još uspješniju 2018g, sretno svima!
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:17   #5791
Quote:
Mac18 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Di se mogu nac forex signali, tehnicke analize, i jel postoji grupa?
Evo ja ću ti javno davat signale. Nekad ću fulat nekad pogodit, kao i većina ostalih signala. Jos samo da se dogovorimo za cijenu
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:41   #5792
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Evo ja ću ti javno davat signale. Nekad ću fulat nekad pogodit, kao i većina ostalih signala. Jos samo da se dogovorimo za cijenu
ok, moze
moj novac, dijelimo zaradu 50-50
za gubitak se dogovorimo
ako izgubim 35% trazim novi signal
tomes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:38   #5793
Quote:
tomes kaže: Pogledaj post
ok, moze
moj novac, dijelimo zaradu 50-50
za gubitak se dogovorimo
ako izgubim 35% trazim novi signal
Ja bi radije kao fondovi. Kada je dobitak dijelimo, kada je gubitak ti snosiš. Što da ja budem u lošijem položaju od fondova
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:37   #5794
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ja bi radije kao fondovi. Kada je dobitak dijelimo, kada je gubitak ti snosiš. Što da ja budem u lošijem položaju od fondova
da razmislim malo



ok moze, deal
je u pravu ste
ako mogu fondovi mozemo i mi raditi na istom principu
naravno uvijek je kontrola rizika odnosno MM na prvom mjestu

ne trebam ni napominjati da sam pocetnik u FX-u, jedino sto imam brdo novca koje samo cekaju da se multipliciraju
inace sam u zadnjih par mjeseci toliko informacija vezano uz FX primio...

bas sam mislio potraziti (pa i Vas mogu pitati) dali postoji nekakav Liderski account/broker kod nas u hr/u blizini da radi na slicnom principu?

trenutno se vrtim oko robota i imam nekakve rezultate (meni kao pocetniku odlicni) ali... osnovne stvari me muce, valjda previse inf. u kratko vrijeme
tomes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:41   #5795
ja mislim da ti on uopće ne prodaje signale i da te zeza, možemo li prije vidjeti kakav fx report, i ja bi ih isto uzimao signale ako je pozitivan
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:56   #5796
ma lako za to, ne ljutim se
iskusnima je najlakse zlostavljati pocetnike

signala ima po internetu samo ko moze vjerovati...
trenutno sam na trialu nekakvom 15 dana koji mi je dao signale za tri para
mislim da je to signal za malu djecu
ovo je jedan
USDJPY
sell stop 110.70
SL 111.10
TP 110

nastavljam ja sa robotima
tomes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:17   #5797
dobio sam sljedeći odgovor glede oporezivanja forex-a, šta vi mislite, ima li itko ikakvog iskustva sa plaćanjem poreza glede forexa?

Imamo pisano mišljenje poreznog savjetnika upravo na temu poreza, koje je napravljeno uz konzultacije u poreznoj upravi i u kojem se navodi da se zarada na forex tržištu može oporezivati kao kapitalna dobit. Ako se ne bi moglo protumačiti da se oporezuje kao kapitalna dobit, morala bi se bez ikakve dvojbe oporezivati kao "drugi dohodak", što su znatno veće stope i znatno nepovoljnije. To da se "ne oporezuje", kada se pogleda kako je sročen Zakon o porezu na dohodak ("svi primici") nije ni u kom slučaju niti teoretska mogućnost.
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:40   #5798
Quote:
Mac18 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Di se mogu nac forex signali, tehnicke analize, i jel postoji grupa?
Ja ti mogu davati signale. Moje trgovanje temelji na praćenju volumena, doji-ja, uzoraka, stavljanju fibonaccijevih linija i dodavanju pozicija. Zarađujem sporo i konstantno. Nakon 10 godina bilo je i vrijeme
Ali trejdanje je maraton i zar ti stvarno želiš ovisiti o nekome?
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:42   #5799
Hej ekipa!
Jel imao tko iskustva s Trade.com? Ja napravio acc zvali me neki agenti kao vidjeli da sam napravio acc i čini mi se ok. Čitao sam malo ovako review-ove i ljudi su zadovoljni koliko toliko.

Uglavnooom, taj neki agent mi je dao formu da popunim ako želim imat svog "privatnog analitičara" besplatno koji će mi pomagat oko ulaganja i te scheme. Stavio sam 100€ pa ćemo vidit šta bude, napisat ću ja svoje iskustvo dok ga steknem :P

Ima li itko kakvih iskustva s njima? Da li su ti analitičari besplatni?
Cryptomaniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 22:20   #5800
Quote:
tomes kaže: Pogledaj post
...

ne trebam ni napominjati da sam pocetnik u FX-u, jedino sto imam brdo novca koje samo cekaju da se multipliciraju
inace sam u zadnjih par mjeseci toliko informacija vezano uz FX primio...
Ako imaš puno novca najbolje je da ga ne uložiš nigdje. To je danas jedna od najboljih taktika, a i ne iziskuje veliko znanje.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.